TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat : Bu form Dyt.Meryem AYRANCI isimli profesyonele ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer kendisi hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, lütfen bu formu değil, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız.

Bu form aracılığıyla Dyt.Meryem AYRANCI isimli profesyonele gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dyt.Meryem AYRANCI İsimli Üyemize Özel Mesaj Gönderin
İletişim Kurduğunuz Üyenin Bilgileri
İsim
Dyt.Meryem AYRANCI
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Meslek :
Diyetisyen
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.227.34.0
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar : Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir .

13:28
Top