2007'den Bugüne 84,147 Tavsiye, 26,362 Uzman ve 18,809 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Dnş.İrem İNANOĞLU TUNAR'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Dnş.İrem İNANOĞLU TUNAR hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Dnş.İrem İNANOĞLU TUNAR'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Dnş.İrem İNANOĞLU TUNAR
(Önceki 43 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolojik Danışman
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.234.140.184
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Dnş.İrem İNANOĞLU TUNAR'ın Size Özel bir Notu Var:

Psikoterapistin, sizi dinleyen herhangi başka birinden farkı: 1) çoğu zaman uygulanamayan tavsiye ve direktifler vermekten uzak durması 2) aldığı eğitimler, bilgi ve tecrübe birikimiyle, davranışların ve ilişkilerin nedenselliğini farklı bir gözle değerlendirmesi ve bunu danışana fark ettirme becerisidir. Psikoterapi, bilimsel ilkelere ve profesyonel yöntemlere dayanan bir destek sürecidir. Bir anda olup biten bir iş değildir. Terapinin etkili sonuçlar vermesi, yüzyüze iletişim, istikrarlı bir süre ve sabır gerektirir.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

23:45
Top