2007'den Bugüne 88,409 Tavsiye, 27,370 Uzman ve 19,484 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dr.A.Serdar SARAÇ'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dr.A.Serdar SARAÇ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dr.A.Serdar SARAÇ'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dr.A.Serdar SARAÇ
(Önceki 254 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 52.90.49.108
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dr.A.Serdar SARAÇ'ın Size Özel bir Notu Var:

Randevular için: Lütfen hafta içi 11:00 - 19:00 , Cumartesi 10:00 17:00 arasında Telefon ile Randevu Alınız. Acil durumlar için 0.532.475 18 11'i arayabilirsiniz. Geçmiş Olsun! Saygılarımızla. (Özel mesajlarınız için kurumsal mail ve sitemiz: E-Posta: info@erenkoyfiziktedavi.com WEB: http://www.erenkoyfiziktedavi.com )Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

12:53
Top