2007'den Bugüne 75,885 Tavsiye, 24,837 Uzman ve 17,063 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dr.Dt. Barış ÜNLÜ'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dr.Dt. Barış ÜNLÜ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dr.Dt. Barış ÜNLÜ'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dr.Dt. Barış ÜNLÜ
(Önceki 97 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Diş Hekimi
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.196.86.89
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dr.Dt. Barış ÜNLÜ'nün Size Özel bir Notu Var:

SELAMLAR VİDEOLAR BÖLÜMÜNE YENİ EĞİTİCİ VİDEOLAR EKLEDİM. BAKMANIZDA FAYDA VAR. WEB ÜZERİNDEN VEYA TELEFONLA FİYAT SORDUĞUNUZDA , CEVAP VEREMEM ÇÜNKÜ HER VAKA BİR DİĞERİNDEN FARKLIDIR VE HER VAKANIN SEFALOMETRİK FİLMİNİN ÇİZİLMESİ SONRASI, TEDAVİ SONUNDA NASIL GÖRÜNECEĞİNİZİ SİZE SUNARAK , TEDAVİ HAKKINDA BİR SUNUM YAPMAM GEREKLİDİR. DR BARIŞ ÜNLÜ ORTODONTİ UZMANI www.ortodontist.com 216 4560256Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

16:59
Top