2007'den Bugüne 90,330 Tavsiye, 27,802 Uzman ve 19,735 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Fzt.Vedat ÜLKER'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Fzt.Vedat ÜLKER hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Fzt.Vedat ÜLKER'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Fzt.Vedat ÜLKER
(Önceki 4 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Fizyoterapist
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.238.72.180
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Fzt.Vedat ÜLKER'in Size Özel bir Notu Var:

Merhabalar , benimle iletişim kurduğunuz için teşekkürler. Size en kısa sürede yanıt vereceğim. Önceliğim her zaman sağlığınız ve memnuniyetiniz. Fizyoterapist ve Manuel Terapist olarak amacım sağlığınızı ve hayat kalitenizi en üst düzeye çıkartmaktır. Teşhis almış ve fizyoterapiste yönlendirilmiş sizleri; kapsamlı bir şekilde değerlendirdikten sonra terapi programınızı ve süreci size detaylı bir şekilde anlatacağız.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

06:36
Top