2007'den Bugüne 74,767 Tavsiye, 24,655 Uzman ve 16,926 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dyt.Yüksel Turan TAŞDEMİR'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dyt.Yüksel Turan TAŞDEMİR hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dyt.Yüksel Turan TAŞDEMİR'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dyt.Yüksel Turan TAŞDEMİR
(Önceki 247 özel mesajı okuma oranı: %63.2]
Meslek :
Diyetisyen
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.221.131.67
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
TC Kimlik Numaranız :
Uzman üyelerimizle iletişime geçen ziyaretçilerimize TC Kimlik numarası sorulması uygulaması, üyelerimizin gereksiz,istenmeyen, anonim mesajlarla rahatsız edilmemesi ve sitemiz üzerinden sağlanan iletişimin mesleki olmasının temini amacıyla yapılmaktadır. TC kimlik numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz, kimseyle paylaşılmaz ve sadece mesaj gönderdiğiniz uzman tarafından görülebilir.
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dyt.Yüksel Turan TAŞDEMİR'in Size Özel bir Notu Var:

KİLO ARTIK PROBLEM DEĞİL KONUSUNDA TECRÜBELİ VE UZMAN DİYETİSYEN YÜKSEL TURAN TAŞDEMİR KİŞİYE ÖZEL HAZIRLANAN GÜNLÜK DİYET PROGRAMLARI İLE FORMA GİRE BİLİRSİNİZ. Zayıf olup kilo almak isteyenler,Hastalığına göre Diyet Tedavisni almak isteyenler bana mesaj göndere bilirsiniz. (mesajınızda boy ,kilo ,telefon no,mail aderesi ve sorunlarınızı belirtin ).Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

03:06
Top