2007'den Bugüne 91,809 Tavsiye, 28,133 Uzman ve 19,908 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


R.Levent DOLUNAY
Fizyoterapist - Ankara
Manuelterapist, Manuel Terapi Uzmanı

R.Levent DOLUNAY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi46 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

46

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 3
R.Levent DOLUNAY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

375
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

R.Levent DOLUNAY'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar R.Levent DOLUNAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Değerli Ziyaretçim, sizlere, özellikle BEL ve BOYUN FITIĞI problemlerinizde McKenzi Manipülatif Tedavi Yöntemi sayesinde ve ayrıca omuz, diz gibi eklemlerdeki yakınmalarınızda yine manuel terapi yöntemleriyle yardımcı olabileceğimi umuyor, hep sağlıklı ve sorunsuz bir aktif yaşam sürmenizi temenni ediyorum. Sağlıkla kalın.
R.Levent DOLUNAY'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Life Manual
Güvenevler Mahallesi, Çankaya
Ankara
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1961 (62 yaşında)
Doğum Yeri : Eskişehir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Universitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (1983 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
R.Levent DOLUNAY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
40 yıldır Fizyoterapi & Ortopedik Rehabilitasyon alanında kazanmış olduğum mesleki bilgi birikimi ve deneyimimi; BEL - BOYUN FITIĞI ve düzleşme problemlerinde dünyada en yaygın ve etkin bir şekilde uygulanmakta olan Mc Kenzie MANUEL TERAPİ Tekniğini ve Manipülatif Uygulamaları ABD' de almış olduğum eğitim sayesinde başarıyla çalışma alanımda kullanmaktayım. Ayrıca, Omuz Eklemi ve Diz Eklemi başta olmak üzere tüm eklemlerdeki fonksiyonel yetersizliklerin ve bozuklukların giderilerek tekrar işlevselliğinin kazanılması ve korunmasında yardımcı olacak diğer manuel terapi tekniklerini de planlayıp uygulayarak sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyim. Böylelikle günlük yaşam aktivitelerimizde düzgün postüre sahip, fonksiyonel yapısını kazanmış bir omurga ve kas-iskelet sisteminden bahsedebileceğiz.

R.Levent DOLUNAY Özgeçmis CV Fzt.R.Levent DOLUNAY'ın Özgeçmişi
Özgeçmişim;
-1961 Eskişehir doğumluyum
-1972 Kastamonu Atatürk İlk Öğretim Okulu
-1975 Çankaya Orta Öğretim Okulu
-1978 Çankaya Lisesi
-1983 Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Akademisi
-1984 Ankara Gülhane Askeri Hastanesi FTR Kliniği
-1986 dan beri mesleki alanım Fizyoterapi ve Ortopedik
Rehabilitasyon da çalışmaktayım

Mezuniyet Sonrası Aldığım Mesleki Tıbbi Eğitim Programları ;

-1997 The Society of Orthopaedic Medicine Cyriax TechniqueA
-1998 The Society of Orthopaedic Medicine Cyriax TechniqueB
-1998 McKenzie Mechanical Diagnosis and Therapy-Lumbar
Spine A - New Jersey USA
-1998 McKenzie Mechanical Diagnosis and Therapy-Cervical
and Thoracic Spine B - Boston USA
-1999 McKenzie Problem Solving C - Atlanta USA
-1999 McKenzie Advanced Problem Solving and Techniques D
Atlanta USA
-2001 Sporcularda Diz Bölgesi Patolojilerinde Rehabilitasyon
-2002 Cranio Sacral Therapy Osteopathy I-II
-2003 Cranio Sacral Therapy Osteopathy III
-2004 Osteopathic Introduction and Sacroiliac joint Therapy
Course
-2005 Visceral Osteopathy Course
-2005 Lumbal Bölge Problemlerinde Mobilizasyon Terapatik Egz.
MGH Institute of Health, Harvard Medical School
-2006 Mulligan Manual Therapy Concept, Mobilisations with
Movement A-B Courses
-2006 Mulligan Manual Therapy Concept, Mobilisations with
Movement C Course
-2006 Kinesio-Taping Basic Course on Sports Injures
-2010 OMT Kaltenborn-Evjenth Concept
-2010 Lumbal,Cervical ve Thoracal region manipulation and mobilisation assessment and treatment techniques course.
-2010 Orthopaedic Sports injuries treatment and assessment techniques on Ankle, Knee, Hip and Lumbosacral region .
-2011 Orthopaedic Sports injuries treatment and assessment
techniques on Shoulder, Elbow and Hand .

R.Levent DOLUNAY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2022
TavsiyeNo: 123162
Merhaba, Levent Dolunay Hocam ile ikinci kez bir araya gelmiş bulunmaktayım… Öncesinde gitmiş olduğum beyin cerrahımın bana patlamış fıtık teşhisi ile bel fıtığı ameliyatı olmamı söylemesi neticesinde Levent Dolunay’dan randevu alarak kendisine tekrar gitmeye karar verdim. Şu anda Levent Hocamın bel fıtığım için uyguladığı manuel terapi ve egzersiz programına devam etmekteyim. Bu süreçte bir hayli yol kat etmiş olduğumu her geçen gün biraz daha iyi anlıyorum. İlk günlerde belimde ve sol bacağımda yaşadığım ki beni yürüyemeyecek bir duruma kadar sokan ağrı ve acı hissi şu an neredeyse geçmiş durumda. Bu sayede işe gidebilmeye ve normal hayatıma devam etmeye başladım. Levent Hocamın, günlük yaşamımdaki fiziksel aktivitelerimi rahatlatmak ve düzenlemek için uyguladığı Manuel Terapinin 12. Seansı itibari ile durumum bu vaziyette ama ilk seanslardan itibaren her geçen gün kademeli iyileşmeyi izledim ve hocama güvenerek kendimi ona teslim ettim. Yaklaşık 10 yıl kadar önce de yine ameliyat kararı verilen boyun fıtığım sebebiyle Levent Hocamdan 15 seans manuel terapi almıştım. O günden bu tarafa boynumda hiçbir sıkıntım bulunmamaktadır. Hocam ile tanışmamız ise babam vasıtası ile olmuştur. O da bel fıtığından Levent Dolunay hocamın uyguladığı manuel terapi ile sağlığına kavuşmuştu. Bu tip rahatsızlıkları olan hastalar lütfen ameliyat olmadan önce işin ehli olan Levent Hocama bir danışsınlar derim. Levent Hocama ve asistanı Sinem Hanıma beni tekrar sağlıklı aktif bir yaşama döndürdükleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım… Sevgiler.
     2 Beğeni    
Zeliha ÇaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107010
Merhabalar, Levent Dolunay Hocamla bundan 6 yıl önce tanıştım. Şiddetli boyun ve baş ağrılarıyla beyin cerrahisine gitmiştim, oradaki doktor boyun fıtığım olduğunu ve ameliyatımın çok zor olacağını bana söylemişti. Yurt dışında bu durumlarda ameliyat yapılmadığı, manuel fizyoterapi yapıldığını bir yakınımdan duydum. Böylece bu işi en iyi kimin yaptığını araştırırken, Levent Hocamı buldum. Beni ilk seansta değerlendirip test ettikten sonra sabırla sürdürmem gereken uzun bir yolumuzun olduğunu ve vereceği egzersizleri düzenli yapmamın önemini açıklayarak, manuel terapi seanslarına başladık. Sonunda bir ay içerisinde tüm şikayetlerimden kurtulmuş eski sağlıklı günlerime geri dönmüştüm. Şunu da itiraf etmeliyim ki, seanslarımın bitiminden sonra nasıl olsa iyiyim düşüncesiyle hareketlerimi yapmadığım gibi çok tez canlı olmam sebebiyle kendimi hırpalarcasına bir yaşam sürdürüyor olmama rağmen her şey gayet iyiydi, ta ki 2018 Ekim ayına kadar. Anlayacağınız yaklaşık 6 seneyi bu koşullarda sorunsuz geçirdikten sonra bir gece aniden uykumdan nefesim kesilerek uyandım. Şiddetli başım dönüyor, kulaklarım tıkanıyordu, başımda ve boynumda bir ağırlık vardı. Panikleyerek acile gittik ve ağrı kesici yapıldı fakat sabah şikayetlerim, ilacın etkisi geçince yeniden başladı. Anladım ki, boyun fıtığım tekrar etmişti, çünkü Levent Hocam bana egzersizlerimi yapmazsam fıtığımın tekrarlayacağını defalarca söylemişti. Kendisinden ikinci kez randevu alarak manuel terapi seanslarına başladım 9. Seanstan sonra çok daha iyiyim, tüm şikayetlerim Allah’a çok şükür sona erdi. Artık akıllandım ve egzersizlerimi hayatımın bir parçası olarak kabullendim. Levent Hocam hayatımda tanıdığım işini çok seven, insanlara her açıdan destek olan yardım sever bir kişi. Ona ve ekibine beni tekrar sağlıklı bir yaşama kavuşturdukları için çok teşekkür ediyorum.                                                                          Zeliha ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     24 Beğeni    
Emre ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105173
Mesleğim itibariyle günün büyük çoğunluğunu masa başında, bilgisayar karşısında geçirmekteyim. Temmuz ayı başında bir sabah dayanılmaz bir ağrı ile uyandım. Gittiğim doktor boyun bölgesinde (c5-c6) büyük bir fıtıklaşma olduğunu ve bir an evvel ameliyat olmam gerektiğini söyledi. MR sonucunu başka bir prof a daha gösterdim. Onun da yorumu vakit geçirmeden ameliyat olmam yönünde oldu. Ameliyat için doktor araştırmaya başladığım günlerde bir yakınımız kendisinin daha önce manuel terapi ile fıtık tedavisi olduğunu anlattı ve Levent Bey’i tavsiye etti. Vakit kaybetmeden Levent hocamdan randevu aldım. Levent hocam, fıtığımın büyük olmasına rağmen öncelikle manuel terapi uygulamasının denenmesi ile iyileşme ihtimalimin olduğunu, inançlı ve sabırlı olmam gerektiğini anlattı ve bu şekilde manuel terapiye başladık. Daha ilk seanslardan itibaren tedavinin neticesini almaya başladığımı söyleyebilirim. Nihayet 11. seans sonunda ağrılarım on üzerinden; bir, hatta sıfıra kadar indi ve yaşam kalitem düzeldi. Seanslar süresince keyifli sohbetinden istifade ettiğim sayın Levent hocama ve değerli ekibine teşekkür ederim. Benim gibi boyun veya bel fıtığından muzdarip arkadaşlara da kendilerini tavsiye ederim. Saygılarımla.
     12 Beğeni    
Coskun OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
12.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101408
Merhabalar, ben 45 yaşında bir elektrik elektronik mühendisiyim. Altı yıla yakın bir süredir bel fıtığı başlangıcı teşhisi konulan rahatsızlığım vardı. Yılda birkaç sefer bir hafta on gün süren çok şiddetli bel ağrılarım olur ve kas gevşetici ilaç ve merhemler kullanıp, yakı ve sıcak su torbası yaparak geçerdi. Şimdiyse tutulma ve ağrı ataklarım daha fazla sayıda ve kısa aralıklarla olmaya başladı. En son bel ağrısı atağımın sol bacağıma da vurması ile endişem arttı. Çekilen MR sonucunda da doktorum, özellikle L5-S1 denilen bölgedeki fıtığın oldukça büyümüş olduğunu ve sol kalçamdan bacağıma yayılan sürekli ağrının sinire baskı sebebiyle meydana geldiğini söyledi. Ağrı ayak parmaklarıma kadar vuruyordu ve yürümekte ciddi zorluk çekiyordum. Gerek etrafımdaki kişilerin yaşamış olduğu tecrübelerden gerekse internette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda ameliyatın kesin çözüm olmadığına, ameliyat sonrasında da problemin tekrardan nüksettiğine kanaat getirdim. Yapmış olduğum araştırmalar bana en çok manuel terapinin fayda sağlayacağına ve yine internette okumuş olduğum tavsiyelerle manuel terapist Levent Dolunay beye müracaat etmeye karar verdim. Bu kararı verirken Levent Dolunay’ın özgeçmişindeki aldığı eğitimleri de etkileyici buldum. Levent Bey’le ilk randevumuzda kendisi öncelikle beni dikkatlice dinleyerek son MR sonucum üzerinden durum değerlendirmesi yaparak, detaylı ve anlaşılabilir seviyede derdime derman olup olamayacağı konusunda bilgilendirme yaptı. Bunun ötesinde, ilk randevuda beni umutlandıran bir husus da, ilk kez tanıştığım Levent Beyin, sihirli bir dokunuş/tedavi veya mucizevi bir şekilde bel fıtığı sorununu çok kısa sürede halletme vaadinden ziyade gerçekçi, ayakları yere basan detaylı bir düzelme süreci tariflemiş olmasıydı. İyileşme sürecinin başlangıcında ağrılarımın daha da artabileceği, sabırla, disiplinle ve daha da önemlisi inanarak bu süreci başarıyla atlatabileceğimizi belirtti. Başlangıçta haftada 3 seans aldım. İlk 3 seans sonrasında Levent Beyin söylemiş olduğu gibi ağrılarım bazı zamanlarda arttı ve pek de bir iyileşme ibareleri oluşmadı. Tabi bu da benim kafamda acabaları arttırdı. Acaba yanlış mı karar veriyordum. Ben bu düşüncelerimi her seansta samimi bir şekilde Levent beyle ve asistanlarıyla paylaştım, farklı birçok sorular sordum ve her defasında kendisi ve ekibi sabırla, kibarca ve yine gerçekçi, umut verici cevaplarla beni motive ettiler. İkinci hafta içerisinde iyileşme belirtilerini az az da olsa hissetmeye başlamıştım. Kendimce 2-3 ay içerisinde düzelirim diye düşünüyordum. Tabi bu arada, Levent Beyin yapmamı istediği tüm hareketleri, buz uygulamasını ve bütün tavsiyelerini, hiç sektirmeden büyük bir disiplin içerisinde her gün uyguluyordum. Manuel terapi sürecimin 3. haftasında ciddi manada ağrılarımda azalmalar, yürüyüşümde rahatlamalar olmuştu. Artık bu aşamada sonuç alacağıma inancım tam oluştu. Seansları haftada 1 sefere indirdik ve en son 11. seansı aldıktan sonra ağrılarımla ilgili şikayetlerim yok... [DEVAMI..]
     31 Beğeni    
Özgü YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100158
Annemde bel kayması ve bel daralması fıtık vardı.dr ameliyat dedi fakat ameliyatı kaldıramazsın dedi.araştırdık manuel terapi yi bulduk.lenent dolunay hocama ulaştık.annem 8 seans gitti.rahatlama oldu. Klinik çık temiz.masaj yapan arkadaşlar işinde çok iyi.levent hocamın tecrübesi çok iyi.bence manuel terapi işin erbabında olmalı.o da Levent Dolunay. Bir kere size ne yapacağını anlatıyor.faydalı ne kadar olur onu da anlatıyor.uğraşıyor.şimdiye kadar gittiği fizik tedaviler fizik değilmiş annemin.
     3 Beğeni    
M.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97559
İlk yedi seans boyunca evden çıkarken, eşime ve kızıma espri yapıyordum: “Biraz daha baş ağrılarım artsın, midem bulansın ve başım dönsün diye Levent Beye gidiyorum. Yatağı hazırlayın gelince hemen uyuyacağım.” diyordum. Onlar da gülüyordu. Evet, gerçekten de ilk zamanlar bu sıkıntıları fazlasıyla yaşadım. Ama biliyordum ki, bir süre sonra hepsi geçecek ve baş, boynum ve sırtımdaki ağrılardan kurtulacağım. Çünkü Levent Hocaya çok inandım ve güvendim. Sabırla on beş seans devam ettim. Otuz yıldır çektiğim ve birçok uzmanda tedavi görerek, bir ölçüde çare bulmaya çalıştığım boyun ve sırtımdaki gerilim, hareket zorluğu, ağrılarım ve hep bi var olan omuzlarımdaki ağırlık hissi, sonunda Levent Hocamın yaptığı manuel terapi sayesinde son buldu. Eskisinden çok daha sağlıklı bir aktif yaşam konforuna kavuşmuş hissediyorum kendimi. En önemlisi de severek yaptığım heykeltıraşlık mesleğinden erken emekli olma gibi bir düşüncem yok artık. İşimden dolayı şikayetlerim zamanla daha da artmıştı. O dereceydi ki, sırt ağrılarım için evdekilere oklavayla sırtımı ovdurtuyordum. Sürekli yüzümü ve kaşlarımı ovuşturuyordum. Artık şikayetlerim geçti. Oklava kullanmak yerine Levent Hocanın göstermiş olduğu hareketleri her gün yapıyorum ki, beni çok rahatlatıyorlar. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…Aynı zamanda Sinem Hanıma ve Özlem Hanıma da çok çok teşekkür ediyorum. Ha, bu arada ayakkabı tercihimi de hoca sayesinde değiştirdim ve ayak ağrılarım da geçti. Ama hocam önceki ayakkabılarımı hemen çöpe atmamı söylemiştiniz, daha atamadım. Atacağım inşallah…. ☺ ☺ Münire Y.
     7 Beğeni    
Engin ErSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92577
İlk bel fıtığı ameliyatını 2001 yılında, ikinci ameliyatını da 2004 yılında geçiren, 1984 doğumlu serbest meslek sahibi birisiyim. İkinci ameliyatımın üzerinden yaklaşık 4 yıl gibi bir süre geçmesinin ardından tekrar sorunlarımın baş gösterdiği sıkıntılı bir duruma girdim ve vücudum da esnekliğini kaybetmeye başladı. Beyin cerrahı doktoruma baş vurduğumda egzersizlerini aksatmadan devam et ve hafif spor yap, yoksa bir daha o bölgeyi açarsam platin takmak zorundayım dedi. Madem öyle o zaman ben de bu durumda ciddi bir yardım almam gerekir düşüncesi içindeyken, 2008 yılında Manuelterapist Levent Dolunay’la yollarımız kesişti ve uzun bir uğraş sonucu uyguladığı manuel terapi yöntemi ile hem şikayetlerim geçti hem de vücudum eski esnekliğine kavuştu. Daha sonra ki yıllarda gerek iş temposu, gerekse yoğun hayat akışı spor yapmamı engellediği için vücut esnekliğim yine kaybolmaya ve belimde spazmlarım oluşmaya başladı. 8 yıl aradan sonra bir kez daha Levent Hocamın kapısını çaldım. Yine daha önce olduğu gibi fiziksel durumumu değerlendirip, şikayetlerim ve hareket kısıtlılığıma bakarak benim için lüzumlu olan hareket yöntemleri ile gerekli görüp tatbik ettiği manuel terapi uygulamaları sayesinde hayat konforuma hızlı bir şekilde ulaşmamı sağladı. Hem psikolojik hem de fiziksel anlamda beni çok rahatlattığı için Levent Dolunay hocama ben de teşekkür ederim. Engin Erbasan
     8 Beğeni    
Burak ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87999
Spor yaparken omzumda yaşadığım ciddi sakatlık sonucu farklı branşlardaki doktorlar ile teşhis ve tedavi için görüştüm. Uygulanan tedaviler günlük hayat konforumu arttırsa da, bana yeterli gelmemişti. Bazı doktorlar ameliyat olabilirsin demesi ile yeni bir tedavi yada uzman arayışına girdim ve Levent bey'i internet aracılığı ile buldum. Kendisinin açıklamaları, teşhisi ve tedavi yöntemi bana mantıklı geldi. El yordamı ile uyguladığı manuel terapi yöntemi, kısa zamanda omzumu istediğim gibi kullanma olanağı sağladı. Şimdi kendim tedavimi sürdürebiliyorum. Levent bey ile tanışmama sebep olan tüm yorumculara buradan teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Tülay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2016
TavsiyeNo: 86944
Gençlik yıllarımda sağ dizimden geçirdiğim kırıklarla sonuçlanan kazadan sonra uzun yıllar dizimi kıvırmada, koşmada ve bazı hareketlerde biraz zorlanarak fakat bunu da kabullenerek yaşamımı sürdürdüm. Son on yıldır sağ dizimdeki şişlik ve duruşundaki bozulmanın gitgide artması, dahası üzerine basmakta ve yürümekte iyiden iyiye problemler yaşamam nedeniyle farklı ortopedi uzmanlarına göründüm. Hepsi de diz eklemimin ciddi seviyede deforme olduğunu ve protez ameliyatı gerektiğini fakat ellili yaşların başında olmam nedeniyle bu ameliyatın ancak 60 yaş sonrasında yapılmasının doğru olacağını söyleyip, operasyon tarihine kadar egzersizlerle dizini kuvvetlendirmeye bak dediler. Bu halimle bunca yıl geçirmem imkansızken, demoralize bir durumda çare aramaya koyuldum. Araştırmalarım neticesi manuelterapinin bana desteği olacağı inancıyla, Levent Bey’e müracaat ettim. İlk seanstan itibaren dizimin bozulmuş fonksiyonunu tekrar kazandırmak ve düzenlemek için gayret ve çabayla işe koyuldu. Beline bağladığı kemer ve kama ile sağ diz eklemim üzerinde elle uyguladığı farklı manevralar eşliğinde bir dizi özel hareket protokolü tatbik etti. Yapışan ve oynamayan diz kapağımı manuelterapi ile ilk seanstan itibaren harekete geçirdi. Bu olumlu gelişmelerin verdiği moralle, 3 ay boyunca aralıklarla takip ettiğim Levent Hocamın manuelterapi seansları sonucu artık geceleri normal geçirebiliyor, gündüzleri de rahatça yürüyebiliyorum. Şişlik se, inanılmaz bir şekilde %90 kayboldu ve sağ dizim ilk defa uzun yıllar sonrasında neredeyse sol dizime yakın bir görünüm aldı. Kendisine bir kez daha buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Tülay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     10 Beğeni    
Emine ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
13.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83203
Sol omzumda devam eden şikayetlerim nedeniyle daha önce farklı bir yerde manuel terapi almama rağmen orada yapılanlardan fayda görememiş olmamın bir taraftan olumsuz tecrübesi, diğer taraftan da durumumun bende yarattığı moral bozukluğu ile, bir yakınımın ısrarlı önerisi sayesinde manuelterapist Levent Dolunay'la tanıştım.Sıkıntım hiç geçmiyecekmi derken, kısa süre zarfında kendisinin bilgili, tecrübeli ve beni aydınlatıcı yaklaşımı sayesinde önceden aldığım manuel terapi ile kıyaslanmayacak şekilde omzuma yaptırdığı farklı ve rahatlatıcı hareket manevralarıyla uyguladığı manuel terapinin, problemimi gidermede nasıl etkili olduğunu ve bende bugüne kadar kalıcı bir yarar sağladığını birebir yaşadım.Yaklaşık bir yıl sonra, boynum ve sırtımda beni uykusuz bırakacak derecedeki sorunlarımda da Levent Hocamın şifalı ellerinden gördüğüm manuelterapi sayesinde yine çok iyiyim.Ayrıca bu sayfada Levent Hocam hakkında yazılan tavsiye yazılarının hepsine katılıyorum ve bu yüzden bende düşünce ve deneyimlerimi paylaşmak istedim.Bu sağlıklı yaşamımdaki katkılarından ötürü kendisine teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Hakan N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80726
merhaba, 40 yaşındayım..Ankarada Yaşıyorum..Levent bey'e mart 2015 de gittim..L4-L5 Sinire baskı yapan patlamış tabir edilen fıtık vardı.Mr sonucunda iki doktor kesin ameliyat dediler.Sol kalçamdan bacaklarıma içten yayılan sürekli ağrı vardı.Sol ayağımın parmaklarında güç kaybı,bacakda uyuşma ve kasılmalar mevcuttu...Uzun süre yürümek veya oturmak ağrıyı artırıyordu..Birkaç manuel tedavi yapan kişilere gittim..Ancak bu kişiler hep bir günlük tedaviyle ileştirmeye çalıştılar..Tabiki olmadı. Tavsiye ediyorum sitesinden Levent bey'e tedavi olan kişilerin yorumlarını okudum ve tedavi olmaya karar verdim.Yaklaşık 16 seans gittim..seanslar iki üç günde bir ...ve 5-6 seans sonra iyileşme sürecim başladı..16 seans sonucunda şikayetlerimin % 95 i ,sona ermişti..Levent bey'in verdiği egzersizlere devam ediyorum..çok iyi durumdayım.. Levent bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum..Eğer Levent bey'in dediklerini tam olarak yerine getirirseniz kesinlikle iyileşirsiniz..Biraz sabır ,birazda kendinize dikkat ederseniz iyileşmeniz mümkündür..her seans yaklaşık 2 saat sürmektedir.Yapılan tedavi sadece fıtığınızı iyileştirmiyor,size yeni bir yaşam şeklide sunuyor..Başta Levent bey olmak üzere yardımcı ekipdeki arkadaşlar güleryüzlü ve işlerinde cok disiplinliler..Müzikler harika..denemekte fayda var..ben denedim fayda gördüm...teşekkürler...
     31 Beğeni    
Arzu YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77634
Ben 39 yaşında üniversite mezunu hemşireyim, geçen sene şiddetli bel ağrılarımdan dolayı doktora gittiğimde, çekilen emar sonucunda bel fıtığı olduğumu öğrendim. L5-S1 düzeyinde sinire baskı yapan kocaman patlamış bir fıtık oluşmuştu. Sağ bacağıma vuran şiddetli ağrı, uyuşukluk sebebiyle oturamıyor ,yürüyemiyor ve geceleri uyuyamıyordum. Hayat benim için çok zordu kendimi bu durum karşısında çaresiz, umutsuz ve mutsuz hissediyordum. İlaç tedavisi ve yatak istirahati hiç bir işe yaramamıştı. Sevk edildiğim beyin cerrahi doktorları ise tek çaremin ameliyat olduğunu söylüyorlardı. Benim ise tercihim ameliyattan yana değildi, bunun başka bir çaresi olmalıydı. Ameliyat olmadan nasıl düzelebileceğimi araştırmaya başladım, günlerce bir çok tedavi yöntemini ve uygulayan kişileri araştırdım telefonlar ettim, mailler gönderdim araştırmalarım, bana göre en doğru yöntemin özellikle avrupa ve amerikada da manuel terapi olduğunu gösterdi. Ben de manuel terapi uygulayan kim var diye soruşturup araştırdığımda bana tecrübeli, işini iyi bilen, güvenilir , donanımlı ve bu konuda en iyi eğitimi almış kişinin Levent DOLUNAY bey olduğu tavsiye edilerek kendisinden randevu aldım. Levent bey güvenilir, samimi, sıcak, bilgili ve çok tecrübeli bir uzman, sizi durumunuzla ilgili en ince ayrıntılarına kadar bilgilendirir kafanızda hiç bir soru işareti bırakmaz. Seanslar çok detaylı ve size özel planlanmış bilimsel manuel uygulama tekniklerinden oluşuyor, iş disiplinini ilk tanıştığınız andan itibaren hissediyorsunuz. Levent bey sizdeki gelişmeleri titizlikle yakından izler ve evde yapmanız gereken egzersizler konusunda sizi bilgilendirir ve seanslarda bu geliştirici egzersizleri bizzat bizlere yaptırır ve takip eder. Levent bey de manuel uygulama seanslarına başladığım ilk günden itibaren bende olumlu gelişmeler oluşmaya başladı, artık geceleri kesintisiz uyumaya , kısa süreli de olsa oturmaya, ayakta durmaya ve yürümeye başladım. Kendi banyomu yapabildiğim ve ailemle birlikte masada oturarak yemek yiyebildiğim ilk anlar benim için mutluluktan ağladığım iyileşme umudumun giderek arttığı anlardı. İlerleyen seanslarda her gün daha rahatlıyor, daha esnek, aktif ve işlerimi daha kolay yapabilir duruma geliyordum. Zamanla belimde daha önceden bile olmayan bel kavisi meydana geldi, dik oturmaya ve dik yürümeye başladım, hareketlerimi daha rahat yapabilir hale geldim. En güzeli de vücut bütünlüğüm bozulmadan yani ameliyat olmadan düzelmiş olmamdı. Manuel terapim biteli epeyi bir süre geçmesine rağmen kendimi çok iyi hissediyor, evde bana verilen egzersiz ve yeniden düzenlenen günlük yaşam aktivitelerimle ilgili programımı hala sürdürüyorum. Vücudumu artık doğru kullanmayı öğrendim ve egzersizlerimi yaptıkça rahatlıyorum. Levent beyin tavsiyeleri iyi geldi, büyük çoğunlukla günlük yaşantıma dönebildim. Düşündükçe hala daha inanamıyorum, çok kötü durumdaydım, umutsuzdum şu an geldiğim nokta benim için bir mucize, bu durumu önce Allah'a sonra Levent beye borçluyum, ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Bel fıtığı problemi yaşayanlar, kesinlikle umutsuz olmamanızı öneririm.
     22 Beğeni    
Yelda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75543
Aralık 2013 te bel fıtığı ameliyatı geçirdim. Ameliyatımin ardından ameliyat öncesi yaşamış olduğum problemlerden daha farklı sorunlar yaşamaya başladım. Her nekadar fitigin sebep olduğu ağrım kaybolsa da çok daha ağrılı dönem başladı. Pek çok yanlış adres arasında suruklenmemin ardından internet vasıtasıyla Levent Hocamı buldum ve benim için tekrar bir umut ışığı doğdu. 12 seans manuel tedavi sonrasında şimdi çok daha iyiyim ve inşallah daha da iyi olacağım. Hoş sohbetleriyle öğrendiğim her şeyi yapmaya calisiyorum ve her gün egzersizlerimi yapıyorum. Kendisine defalarca teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.Sinem ve Özlem Hanıma da çok teşekkürler.
     19 Beğeni    
Neşe Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73870
Yaklaşık 6 yıl önce geçirmiş olduğum trafik kazasından bir süre sonra belimde, boynumda ve omuzlarımda ağrı, kol ve bacaklarımda güçsüzlük, hareketlerimde zorlanma ve isteksizlik gibi şikayetler oluşmaya başladı, bunlar zaman içerisinde artarak dayanılmaz bir hale geldi. Bunun üzerine fizik tedaviye gittim ve 15 seans tedavi gördüm, verilen egzersiz formundaki hareketleri tedavi sonrasında da yapmaya devam ettim. Şikayetlerimin bir kısmı ortadan kalkmış olmasına rağmen tamamen düzelemediğimi fark ediyor, geçen süre içerisinde hala boynumda ve belimden sağ bacağıma inen gerilim ve ağrı duyuyor aynı zamanda kollarımı kaldırmakta zorlandığım için ev işlerini yapmakta güçlük çekiyordum. Bir de küçük çocuğum olduğu için onu kucağıma aldığımda kollarımdaki güçsüzlük nedeniyle taşıyamayıp kısa sürede hemen yere bırakmak zorunda kalıyordum. Gün içerisindeki sıradan işlerde bile kendimi yetersiz ve kısıtlanmış hissetmeye devam ediyordum. Bu durum ise bana ızdırap vermekte ve moralimi bir hayli bozmaktaydı. Bir akrabamın önerisi üzerine bana yardımcı olacağını düşündüğüm manuel terapist Levent Dolunay’a gittim. Levent Hocam ilk günden itibaren tüm hareketlerimi tek tek kontrol etti, yaptığı tespitler ve gördüğü eksiklikler üzerine hareket kabiliyetimi artırmaya yönelik bir plan içerisinde beni haftada iki, bazen üç seans manuel terapi uygulamasına aldı. Belim, boynum ve omuzlarıma yaptırdığı bir takım hareket teknikleri ve kaslarıma uyguladığı derin doku masajı gibi yöntemler sayesinde şikayetlerim gitgide azalıp, zamanla tamamen ortadan kalkarak bedenimin düzelip iyileştiğini hissettim. Şimdi fiziksel aktivitemi tekrar kazanmış olarak gündelik işlerimde sorunsuzca eğilip, doğruluyor, her türlü hareketimi rahatlıkla yapabiliyorum. Böylece sağlıklı bir aktif hayat sürdürebiliyor, yaşamdan duyduğum mutluluğun yüzümde tekrar belirdiğini aynaya baktığımda farkedebiliyorum. Levent Hocama buradan teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
     13 Beğeni    
E.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72632
Geçen yıl boynumdan sırtıma ve sağ koluma vuran ağrılar ile doktora gittim ve bana boyun fıtığı olduğumu ve hemen ameliyata alınmam gerektiğini söyledi. Ben de ameliyattan once hastalıkla ilgili tedavi yöntemlerini araştırdım yurt dışında bu gibi durumlarda manuel terapi ile çok iyi bi şekilde iyileşme ve düzelmeler olduğunu araştırarak öğrenmiştim. Yine araştırmalarımla burada da manuel terapi konusunda başarılı olduğunu gördüğüm Levent Beye tavsiye üzerine gittim. Levent Hoca öncelikle bir takım ölçüm ve testler yaparak beni değerlendirdi. Bunun üzerine benim durumumu belirleyerek, manuel terapi uygulamasına aldı. 7 seansın sonunda neredeyse hiç bir şikayetim kalmadı ve ben eskisi gibi yüzümde gülümseme belirdi, moralim düzeldi, yaşantımda tekrar enerjik ve verimli olmaya başladım, elleriyle yaptırdığı manevralar ve özel egzersiz yöntemleri sayesinde iyileşme gerçekleşti. Bu yazıyı benim gibi sıkıntı çekenlere bir ışık tutması amacıyla kaleme aldım. Herkese sağlıklı günler dilerim.
     14 Beğeni    
Mesut
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
12.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71671
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     1 Beğeni    
Yahya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
2.Mart.2014
TavsiyeNo: 66824
2012 yılında boyun fıtığı teşhisi konularak acil ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ama ben ameliyat olmak istemedim, son iki aydır ağrılarım iyice arttı. sol kolumda hafif arada bir 10sn. lik sıcaklık gibi bir şey hissediyordum. Gece olduğunda 3 yastıkla bile yatamıyor, kalkıp koridorda dolanarak sabah olsun diye dua ediyordum. Günlük hayatımı devam ettirmekte zorlanıyordum. Fakat eşimin araştırmaları neticesinde internet vasıtasıyla Levent beye ulaştım ve randevu aldım. Bu hafta 5. seansıma katılacağım. İlk seanstan sonra ağrım neredeyse kalmadı. 5 fıtık neticesinde aynı zamanda boyun düzleşmesi tamamlanmış biri olarak boyun ve sırt ağrılarım kalmadı elhamdülillah. Levent bey ve ekibine teşekkürlerimi sunar aynı durumda olan kişilere tavsiye ederim. Günlük sorunsuz yaşamıma döndüğüm için mutluyum. Sağlık için her şeye değer.
     16 Beğeni    
Z.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66735
2013 Nisan ayında Levent Beyi internet aracılığı ile buldum. Daha önce iki kez bel fıtığı ameliyatı oldum ve 3. fıtık tekrarladı. Ameliyat olmamak için Levent Beye gittim.20 saens terapi aldım,tedavi sırasında ağrılarım bir dönem rahatladı ama sonra tedavi devam ederken tekrar arttı.Ben 3.ameliyatı olmak zorunda kaldım ve platin takıldı. Levent Beyin terapisinden faydalandınız mı derseniz evet gerçekten çok fayda gördüm. Kaslarım kuvvetlendi ve öne doğru eğik yürüyüşüm düzeldi.Ben ameliyat olmak zorunda kaldım ama yine de tavsiye ederim. Masajlar insanı gerçekten rahatlatıyor ve ağrılarınıza iyi geliyor.Belki ilk ameliyatı olmadan önce Levent Beyle tanışsaydım ameliyat olmama gerek kalmazdı. O yüzden ameliyat olmamış olanlar önce burayı denesinler,sonra ameliyatı düşünsünler.
     15 Beğeni    
Ayşe K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66652
Levent Bey ile yaklaşık 3 ay önce tanıştım. Kendisine gittiğimde ağrılarımın çaresi olmadığına inanıyordum. Ağrılarla geçen uykusuz geceler, birinin yardımına ihtiyaç duymak zorunda olmak beni depresif yapmıştı. 2 önemli fıtığım vardı.Tam 15 seans tedavi gördüm ve ağrılarım zamanla kaybolurken, esneklik de kazanmaya başladım. Dolunay Fizik Tedavi Merkezi sadece bilindik bir merkez değil, ayrıcalıklı hissettiğiniz özel bir mekandır. Hastane gibi kokmaz. Fizyoterapistiniz her an başınızdadır, sizi yakından izler. O hafta neler yaşadığınızı sorar. Hemşireler çok özenlidir ve işlerini bilinçli yaptıklarını hissedersiniz. Sıcacık, güleryüzlü olan ekip, Levent Bey'in özel arşivinden çalan rahatlatıcı müzikler, havluların mükemmel kokusu, sizi acaip dinlendirir ve hatta uyutur:) Ayrıca Levent Bey'in sakin sesiyle yaptığımız sohbetlerde çok şey öğrendim. Sadece fiziksel terapi değil aynı zamanda ruhsal terapi de gördüm diyebilirim. Sevildiğimi ve özel biri olduğumu hissettirdiler hep bana. İnanın parası aldığım bu hizmetlerin yanında hiç bir şey aslında. Sonunda ordan oraya sürünmekten kurtuldum. Tekrarlasa bile asla eskisi gibi olmayacağımı biliyorum ve hemen danışabileceğim güvenilir bir yer olduğunu da biliyorum. Levent Hocam, sizin gibi değerli bir büyüğümü tanımak benim için şans. Özlem ve Elif Hanım sizi çok seviyorum :) Emekleriniz için çok çok çok teşekkürler...
     14 Beğeni    
Bülent Demir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65301
2013 mayıs ayında ağrılarım artmaya başladı sol ayağımda önceleri pek dikkate almadım ama ağrılar artıkca doktora gitmeye karar verdim doktor emar istedi bende vakit kayıp etmeden çektirdim doktor bakar bakmaz direk ameliyat dedi fıtığın baya bi büyük dedi ben de bunun bir tedavisi olup olmadığını sorduğumda hayır cevabı aldım çare ameliyat dedi ben de ameliyat olmak istemiyordum araştırmaya başladım taki levent hocaya ulaşana kadar tatile çıkacaktım ama önce bir muayene olmak istedim umutsuz bir şekilde levent hocanın yanına gittim önce muayne etti sonrada emarıma baktı araştırmlarımın sonucunda ameliyat olmalısın demesini beklerken istemeyerek. beni çok rahatlatarak tedavimin mümkün olduğunu söyledi o umutla tatile çıktım belkide hayatımın en kötü ve acı tatilini yaşadım inanılmaz ağrım vardı gelir gelmezde tedaviye başladım 19 seans sonunda çok şükür iyleşdiğimi gördüm levent hoca ve ekibinin güler yüzlülüğü ilgileri alakaları mükemmel birebir takip etmesi ilgilenmesi dahada bir güzel işin kısası ameliyata hayır levent hocaya evet kesinlikle tanışın 1 seans 2 saat sürüyor ama değer kesinlikle bel ve boyun fıtığı olanların levent hocaya gitmesini tavsiye ediyorum ben bukonuda 1 numara diyorum tedavim 4 ay oldu biteli şu anda çok iyim ve dikkat ediyorum verdiği egzersiz hareketlerini hergün yapıyorum artık ağrısız yürüyüşler uyuşma yok herşey süper
     13 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63200
Selam, 35 yaşındayım ve 7 yıldır bel fıtığı hastasıyım .2008 yılında bel fıtığı ameliyatı oldum,ol da kurtul dediler ama bu gerçekleşmedi. Ameliyattan sonra fizik tedavi almama rağmen düzelemedim. Altı ay önce sağ bacağımda uyuşma ve dayanılmaz ağrılar başladı 1 ay gördüğüm fizik tedaviye rağmen düzelmedi. İnternet araştırmalarımla Levent hocayı buldum biraz tereddütlü de olsa tedaviye başladım.Zor bir süreç oldu ama beni sağlıklı bir şekilde tedavi etti. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, bel fıtığı ve boyun fıtığı rahatsızlığı olan herkesin Levent hocaya başvurmasını istiyorum.
     9 Beğeni    
Hayriye ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62846
Merhaba, 15 yıllık bel fıtığı hastasıyım. Çeşitli tedavilerle 15 yılı gecirdim. 6 ay önce şikayetlerim tekrarladı, ağrılarım yürümeme engel olacak sekilde siddetli olarak tekrar başladı. Bunun üzerine gittiğim pek çok doktor, çekilen MR sonuçlarına dayanarak ameliyat olmam gerektiğini, vida takilmasi gerektigini belirtti.Farkli bir kurumda 21 gün fizik tedavi aldım bir faydasını görmedim. Ameliyat korkusu ile internette yaptığım araştırmalarım sonucunda "Manuel Tedavi" diye bir teknik olduğunu gördüm ve denemek istedim, tesadüfen Levent Bey ile karşılaştım. Hiçbir tavsiyeye dayanmayan bu tesadüfi karşılaşma karşısında endişelerim olmasına rağmen Levent Bey ile tanışmaya karar verdim. Kendisi, muayene sonucunda 15 seans sürecek bir tedaviye ihtiyacım olduğunu söyledi. Bugün itibariyle 14. Seansım tamamlandı. Tedaviden önce yürüyemiyordum şimdi hem ruhen hem bedenen turp gibiyim, maşallah :-) Işini bu kadar severek yapan, hastalarıyla canı gönülden birebir ilgilenen Levent Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Gerek bel fıtığı gerekse boyun fıtığı için ilk başvurulacak kapının burası olduğunu düşünüyorum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Atatürk'ün "Beni Türk hekimlerine emanet edin" sözünü hatırlatarak Levent Bey'in de bu değerli insanlardan biri olduğunu belirtirim. Ülkemizde böyle faydalı kişilerin çoğalması dilegimle.
     8 Beğeni    
Sercan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61355
Levent Beyle 2 - 3 ay önce tanıştım. Bel fıtığım vardı. Bel fıtığından kaynaklı öne ve sola doğru eğilme ve kamburluk oluştu. Bunun yanında fıtıktan kaynaklanan yürüme zorluğu ve topallama vardı sol bacağımda. Levent hocamın uyguladığı tedavi ağrılarımı azaltmasının yanında eğriliği giderdi. Tedaviye başladığımızda ağrılarım daha da arttı. Ama bu ağrı artışlarının sebebi bel bölgesindeki sinirlerin yerinden oynamasından kaynaklanıyordu. Tedavi süresinin sonunda bu ağrılar fıtıktan kaynaklanan ağrılarımı da alıp götürdü. Eğer ki sizde fıtıktan muzdaripseniz mutlaka levent hocamla tanışın. Bir an önce ağrılarınızdan kurtulun.
     5 Beğeni    
Yasemin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60886
Ben 39 yaşında öğretmen bir bayanım.Kanal darlığı ve bel fıtığı tedavisi için 10 yıl boyunca gitmediğim doktor,denemediğim yöntem kalmadı.Ameliyattan çok korktuğum için hiç düşünmedim.Ağrılarım artık dayanılmaz hale gelmişti,kısa mesafeleri yürüyemiyor,ayakta dik duramıyor ve geceleri bacaklarımda ki ağrıdan dolayı yatamıyordum.İnternette yaptığım araştırma sonucu Levent Hocama ulaştım.Daha ilk muayenede moralimi yerine getirdi,iyileşme sürecinde desteğini hiç esirgemedi.Bende inandım,tedavinin gereğini yerine getirdim ve tam 12 seans sonrasında ağrılarım yavaş yavaş azaldı,1 ay sonra da yok oldu.Yalnız önemli bir detay kişinin durumuna göre seans saatleri değişebiliyor.Eski sağlıklı günlerime yeniden kavuştum.Hem psikolojim hem bedenim iyileşti çok şükür.KANAL DARLIĞI VE BEL FITIĞI RAHATSIZLIĞI OLANLAR MUTLAKA LEVENT HOCAMA GİTSİNLER LÜTFEN..Ekibinize ve size şükranlarımı sunuyorum....
     9 Beğeni    
Yaşar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60807
Levent Hoca ile kısa bir süre önce tanıştık. Yaklaşık iki yıldır muzdarip olduğum boyun fıtığından dolayı bir kaç kez fizik tedavi görmeme rağmen ağrılarımdan kurtulamadım.Özellikle sabahları uyandığımda boyun ve ensemdeki ağrılar çok rahatsız ediyordu. Tesadüfen Manuel Terapi hakkında gördüğüm videoları izledikten ve araştırma yaptıktan sonra bu siteden kendisine ulaştım. Şu ana kadar 2 seans Manuel Terapi uygulanmasına rağmen ense ve boynumdaki ağrıdan tamamen kurtulmakla birlikte sol kolumdaki hafif uyuşma ve güçsüzlüğünde büyük oranda geçtiğini farkettim. Kendisine buradan teşekkürü bir borç biliyorum . tabiki Asistanlarınıda unutmamak kaydıyla..
     8 Beğeni    
Sedat YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2013
TavsiyeNo: 59170
selamlar biz levent hocamla 11 yıl önce tanıştık. babam bel fıtığı olmuştu ve çok kötüydü gittiğimiz diğer doktorlar kesinlikle ameliyat derken bir arkadaş tavsiyesi üzerine levent hocamla tanıştık ve babamın gördüğü tedavi sonrasında şuan çok iyi levent hocam sayesinde. geçen yaz abim boyun fıtığı sikayeti ile levent hocamın kapısını çaldık gördüğü tedaviden çok memnun ve şuan çok iyi. sonra sıra bana geldi (: iki ay önce bende de bel fıtığı çıktı resmen yamuldum mr falan çekildi 3 tane fıtık çıktı ikisi baya yırtılmış direk levent hocama gittim yaklaşık 15 seans tedavi gördüm ve şuan çok şükür iyiyim bence bu konularda gidilecek tek adres levent hocam. size ve ekibinize herşey için çok teşekkürler saygılar
     6 Beğeni    
Sultan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2013
TavsiyeNo: 58685
Merhaba;ben 4 senedir bel ağrısı çekiyordum. 1 yıldır ağrılarım gün geçtikçe arttı. Son 3 aydır yürüyemez ve kıpırdayamaz oldum. Doktorun verdiği hiçbir ilaç ağrılarımı hafifletemedi. Cerrah 3 fıtığımın patladığını omur ilikte düzleşme ve disk dejenerasyonunun olduğunu acil ameliyat gerektiğini ve platin takılması gerektiğini söyledi. Kardeşim ameliyat olmamı özellikle platin takılmasını hiç istemedi. İnternetten LEVENT DOLUNAY'a ulaşmış ve benim adıma randevu almış.. Ben Levent bey'e kardeşimin zoruyla umutsuz ve karamsar bir şekilde geldim. Doktorların verdiği ilaçların bile ağrımı kesmediği belime ilaç kullanılmadan masajla yapılan tedavi nasıl iyi gelebilirdiki şüpheliydim... Ben ameliyat olup biran önce ağrılarımdan kurtulmak istiyordum. Ailemin zorlamasıyla LEVENT DOLUNAY beyle tedaviye başladım. 3. Seanstan sonra gelişmeler başladı.. Ağrılarım hafiflemeye başlamıştı ve en önemlisi bacağımı kımıldata biliyordum.. Şimdi tedavim bitmek üzere ağrılarım tamamen geçti bacağımı kullana biliyorum rahatça yürüyebiliyorum. Şimdi karamsar düşüncenden dolayı kendimden utanıyorum.. Bu yazıyıda benim gibi karamsar olanlara ışık tutması adına yazmak istedim..Başta LEVENT DOLUNAY'a ve onun nezdinde tüm ekibine teşekkürü bir borç bilirim.. Hepsi güler yüzlü anlayışlı ve herşeyden önemlisi işinin ehli insanlar. İyiki varlar. Onlar sayesinde sağlığıma kavuştum... Sizlere müteşekkirim....
     8 Beğeni    
Sema GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55230
Levent Dolunay ve uygulamakta olduğu tekniğe internet araştırmalarında rastladım ve denemeye karar verdim. Bel fıtığı ve ağrı sorunlarımda uygulanan tedavi ve öğrendiğim egzersizler sayesinde olumlu gelişme sağladım ve normal hayatıma geri dönebildim. Bel fıtığı teşhisi konmuş ve ameliyat önerilmiş tüm hastalara mutlaka tavsiye ediyorum. Seanslar detaylı ve çok rahatlatıcı idi. tüm ekip işinin ehli, güler yüzlüydüler. tedavimde etkileri çok oldu. Levent Bey ve ekibine çok teşekkürler.
     6 Beğeni    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54821
Merhabalar ben istanbuldan yazıyorum. ismim Barış, ressamım, ben boyun fıtığım dolayısı ile Ankaraya Levent beye gittim, öncesinde diğer uzman doktorlar tarafından boyun fıtığımın çok ilerlediğini ve muhakkak ameliyat olmam gerektiği söylendi, ben ise son çare olarak Levent beye gittim ve kendisinden yaklaşık 17 seans manuel terapi gördüm. bu terapilerin sonucunda büyük yarar sağladım olumlu gelişmeler oldu boynumda ve işlerimi tekrar yapabilecek seviyeye geldim. kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendi alanında çok iyi bir uzman Levent hoca, ayrıca kilinikte güzel bir ortamı ve ekibi var , gidenler eminim memnun kalacaklar. Kendisine buradan tekrardan teşekkür ederim, sevgiler...
     5 Beğeni    
Berkay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54783
Merhaba Ben Berkay. 1996 ve 2002 yılında dizimden iki kere operasyon geçirdim. ve geçen günler de yaşadığım bir talihsizlik sonucu tekrar aynı dizim kilitlendi ve koltuk değneksiz yürüyemez oldum. Çekilen MR sonucunda iki ortopediste gösterdim ve ikiside acil ameliyat dedi. Daha sonra önceden de tanıdığım sayın Levent Dolunay a çekilen MR sonuçlarımı gösterdim ve kendisi bu sorunun ameliyatsız halledilebileceğini söyledi ve hakikaten daha ilk muayenesine koltuk değneği ve kilitli bir dizle gelmiş olan ben çıkarken artık ayağımın üstüne basabiliyordum. Koltuk değneğinede bir daha ihtiyacım olmamıştı. Benimle aynı sorunu yaşayan ve dizinden çeken arkadaşlara tavsiyem ameliyat kararı vermeden önce lütfen bir fizyoterapiste uğrayın ve ondan sonra bu kararı verin. Ben buradan Levent DOLUNAY ve güleryüzlü ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     4 Beğeni    
Servet Kızıltaş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
12.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54717
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     2 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54265
Merhabalar ben Dilek 35 yaşında ve Ankarada yaşıyorum. On dört senedir bilgisayar kullanıyorum, işim gereği. İki buçuk ay önce boyun çevremde şiddetli ağrılar oldu. Hemen bir doktora gittim bilindiği üzere röntgen. mr, (v.b) gibi tahliller yapıldı. Ve boynumda düzleşme olduğu söylendi. İlaçlar verildi (kas gevşeticiler. ağrı kesiciler ve eğzersizler) hepsini düzenli bir şekilde kullanıyordum ve uyguluyordum ama bir türlü ağrılarımda azalma olmuyor sanki dahada artıyordu. Kasılmalar, gerilmeler devam ediyor dayanılmaz bir hal alıyordu. Sonra bu ağrılar kulağıma vurdu hemen KBB ye baş vurdum ordada bir çok tahliller yapıldı kulağımda bir şey olmadığı söylendi. Fakat ben sürekli araştırıyor çeşit çeşit doktorlara gidiyordum, bu aradada fizik tedavi alıyordum ama sanki hastalık gerilemiyor ilerliyordu. Her geçen gün farklı ağrılar ortaya çıkıyordu. Ve boyun düzleşmesinde en korkunç olanla tanıştım (denge kaybı) paniğe kapılıyor ve hayattan zevk alamaz bir hale geliyordum... Bir gün bilgisayar başına oturdum ve Levent beyle tanıştım. Kendisi iyileşeceğimi söyledi. Hemen randevu aldım. Ve daha ikinci seansta ağrılarım azaldı şu an beşinci seansımı aldım denge kaybım ortadan kalktı halen devam ediyorum şu an iyiyim kendisine ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum kendilerinin her şeyi hak ettiğini düşünüyorum.. çoook teşekkürler.
     8 Beğeni    
Omer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
10.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53780
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Songül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51371
Sağ diz kapağımda 5 aydır dayanılmaz acılar çekmekteydim.Ayrıca diz kapağım yarı çıkıktı vede kemiğimdede eğilme vardı,gittikçe şişiyordu gitiiğim ortopedi dr ları kıkırdağımın harap olduğunu ve acil ameliyat olmam gerektiğini hatta gerekirse kıkırdak naklininde yapılacağını çekilen mr görüntüsüne istinaden söylediler,en kısa mesafeyi bile yürüyemez duruma gelmiştim,tam bu noktada Levent hocayla bir tanıdığım vasıtasıyla tanıştım. Bana diz kapağımı yerine yerleştireceğini,şişini indireceğini söyledi,gerçektende 21 seans sonrası söylediklerinin hepsi gerçekleşti,diz kapağım elle yaptığı manuel tedavi neticesinde yerine yerleşti,eğilen kemiğimi beline taktığı kemerle çekerek düzelti,bacağımı geriye kıvırmak mümkün değildi eliyle geriye kıvırarak bunuda gerçekleştirdi, yapılan fizik tedavi ve masajlada deforma olan diz kapağım eski haline döndü,yürüyebilmekteyim. Beni sağlığıma kavuşturan Levent hoca ve güleryüzlü,temiz saygılı eşsiz personelinede çok teşekkürler.Saygılarımla
     8 Beğeni    
Neside BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50617
2008 yili Agustos ayi bel fitiginin bende yarattigi agri, yuruyememe ve vucudumun duz duramamasina care aramak icin cesitli doktorlara ve fizyoterapistlere gitmekle geciyordu. Agrilarim o kadar siddetliydi ki dayanacak gucum kalmadigi icin ameliyat olmak icin yalvariyordum adeta. Raporlarimin sunuldugu konseye omur darligindan dolayi ameliyatin riskli olduguna karar verdigi icin ameliyati onaylamadi. Doktorum son care olarak elime bir telefon numarasi vererek "Sahsen tanimiyorum ama Ankara'da Mckenzie yontemini uygulayan isim olarak biliyorum. Bir de burayi dene" dedi. 12 Eylul 2008 de Levent Dolunay'dan randevu aldik ve gittik. Beni muayene atti ve sabirli olmami uzun bir surec olacagini ama sonunda iyilesecegimi soyledi. O gun hemen tedaviye baslandi. Her tedavi beni iyiye goturuyor ve umitsizligim yerini iyilesme azmine birakiyordu. Once vucudum duzeldi, sonra agrilarim gecti ve sonunda tekrar yuruyordum. Bir tek vucudum degil cektigim agrilar nedeniyle bozulan psikolojimde duzeldi. Hastalara gosterdigi sicak ve sevecen yaklasimini temiz, hijyenik ve dogru muzik secimleriyle hastalari rahatlatan bir tedavi ortami ile birlestirerek zor ve uzun olan seanslari rahatlikla gecirmenizi saglayan Levent Dolunay'a ve ekibine yarattiklari mucizeler icin tesekkur ediyorum.
     5 Beğeni    
Neşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50471
Merhabalar, Benim elimde sinir sıkışması ablamın da diz kapağında sorunları vardı.Gittiğimiz bütün doktorlar sadece ameliyat ile düzelebileceğimizi söylediler.Ancak bilindiği üzere yapılan ameliyatların tamamı iyi bir şekilde sonuçlanmıyor.Bu sırada Levent hoca ve ekibi ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüştük..Levent hocanın uygulamış olduğu başarılı tedavi yöntemleri ile sağlığımıza kavuştuk. Levent Hocaya ve ekibine çok teşekküederiz.
     6 Beğeni    
Selma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2012
TavsiyeNo: 49844
merhabalar ben selma 15 yıldır boyun fıtığım var ankarada giittiğim dr lar ameliyat olmam gerektiğini ve ameliyatın riskli olduğunu söylediler geçen yıl fizik tedavi oldum hiçbir faydasını görmedim son zamanlarda ağrılarım çok fazlalaştı sağ kolumu kullanamaz hale geldim internette araştırırken levent beyi gördüm yazılanları okudum fakat doğruluğundan emin olamadım ertesi gün randevu alarak gittim levent bey muayene sırasında bir iki işlem yaptı kolumun ağrısı orada geçti iki gün sonra seanslara başladık şuan 5. seanstayız inanın çooook iyileştim her işimi kolayca yapabiliyorum sizde benim gibi yapmayın yazılanlara baştan inanın ayrıca levent bey sadece fizyoterapist değil sanki pisikolog gibi insanı rahatlatıyor dr da değil evde tedavi oluyor gibiyim ekibide çook güzel insanlar her yer tertemiz müzik harika =) yaşamın tadını çıkarmak ve ağrısız yaşamak için levent hocamın güvenilir ve şifalı ellerine kendinizi bırakın.teşekkürler levent hocam.
     6 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47937
Ben üniversite 4. sınıf öğrencisiyim.2.5 yıl önce belfığı ve 1.5 yıl önce de boyun fıtığı olduğumu öğrendim.Bu süre içersinde fizik tedavi,nöral terapi gibi birçok tedavi yöntemi denedim.Ama bu tedaviler benim için yeterli olmuyordu.Tavsiyeediyorum.com dan Levent hocanın adresini buldum ve hemen iritbata geçtim.İlk olarak beni muayene etti ve hastalığımın durumu hakkında bana bilgi verdi.Öğrenci olduğum için 15 gün kadar kısa bi zaman içersinde hem boyun hem de bel için manuel tedavi yöntemi uyguladı son derece memnun kaldım.Ben kendim için doğru bir adres bulduğuma inanıyorum.Bu sıkıntıyı çeken herkesin mutlaka Levent hocayla irtibata geçip muayene olması gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca başta Levent hoca olmak üzere yardımcıları Sinem hanım ve Elif hanıma çok teşekkür ederim.
     9 Beğeni    
M:Meral ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43306
2006 temmuz ayında sağ ayak parmaklarımda yere basmamı engelleyen bir ağrı ve acı oluştu,topallayarak ve topuk üzerinde yürüyebiliyordum. Doktora gittiğimde stres kırığı olduğu ve alçıya alınması gerektiği söylendi , çekilen MR da da parmaklar arasında ödem olduğu görüldü.20 gün alçıda kaldı , alçı çıktığında yere basabiliyordum ama 2. ve 3. parmaklarımın altında bastığımda bir hassasiyet oluyordu ve sağlıklı basmamı engelleyordu bunun için de silikon bir parmak arası medikal aparat(tabanlık) verdiler , ancak onu kullandığım zaman ağrı duymadan yürüyebiliyordum.6 yıl sonra yine bir şiddetli ağrım olduğunda Levent beye gittim manuel terapi uygulaması ve , buz uygulaması ile birlikte 2. haftada artık 6 yıl sonra ÇIPLAK AYAK YERE BASABİLİR hale geldim, 3. haftada ise uyuşma ve karıncalanmalarım ortadan kalkmıştı,Beni 6 yıl sonra acı duymadan ve çıplak ayakla yürüttüğün ve tabanlıktan kurtardığın için çok teşekkür ederim sevgili arkadaşım. Levent Beyi iyiki tanıyırmuşum , hemde onun hastası olan arkadaşım iyiki ısrarla tavsiye etmiş her ikisine de teşekkür ederim. Mesleğinde çok iyi olduğunu iskelet ,kas ve sinir sistemini çok iyi bildiğini düşünüyorum, , konusunu çok iyi bildiğini ve hastaya bu durumu çok anlaşılır şekilde ifade edebildiğini ,disiplinli ve iyi bir ekiple çalıştığını ve kesinlikle arkadaş canlısı olduğunu düşünüyorum..Ellerin dert görmesin , yolun açık olsun..
     6 Beğeni    
Yaşar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43297
İki senedir boyun fıtığı sorunum var, el bileklerim de uyuşma, sol ayağımda uyuşma, sol gözüm de uyuşma, halsizlik, isteksizlik, konuşma zorluğu, başağrısı, sosyal hayatımın %90 nı bitmişti, bu sorunu olan arkadaşlar bilir yok yok, :( :(( internetten araştırmalarım sonucu tavsiyeediyorum.com üzerindeki arkadaşların yorumlarını okuyunca hiç vakit kaybetmeden gittim ve tedavim halen devam ediyor ilk seansta ellerimde uyuşmlar gitti, baş dönmem gitti, yüzüm gülüyor, huzur geldi... Neden bunları yazdım benim iki senem bu sıkıntılarla geçti bu sıkıntıları çekmeyen bilemez şanslıyım ki levent beyi buldum, şanslıyı ki levent bey Ankara'da Allah razı olsun.
     4 Beğeni    
Fatma ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43158
Merhaba 12 yıl bel ağrısı çektikten sonra ağrılarım dayanılmaz hale geldi ve 2 ay ara ile iki ameliyat geçirdim. İkinci ameliyattan 3 ay sonra tekrar ameliyat denildi. Her ameliyat sonrası sinirlerimde tahribat oluştu, ayağım aksamaya başladı. Bunu gidermek için en az 6 ay sürecek ilaç tedavisi verildi ve yaşam kalitem ciddi boyutta düştü. Ağrım başlayacak, korkusu ile günlük işlerimi yapmaktan hatta gezmeye gitmekten bile korkar hale geldim. Üçüncü ameliyatı kesinlikle düşünmüyordum, ancak birşeyler yapmak zorundaydım, aynı zamanda çalıştığım için sorumluluklarım vardı.Levent Bey'e eşimin yapmış olduğu araştırmalar sonucu tavsiyeediyorum.com üzerinden ulaştık. İstanbul da oturduğum için Ankara benim için zor olacaktı, ancak tüm veriler en doğru adresin bu olduğu yönündeydi.Kalktım Ankara ya gittim, Levent Bey karşlıaşır karşılaşmaz birkaç egersiz ile o anda kendininizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor. İlk seansta 15 dakika belki normal bir fizik tedavi işlemi gibi algılasanızda ondan sonra yanıldığınızı anlıyorsunuz, benim açımdan tedavi süprizlerle doluydu. Egzersizlerle vücudunuz hazır hale geldikçe hep başka bir aşamaya ve tedavi yöntemine geçiliyor.Levent bey ve yardımcıları çok yoğun olmalarına rağmen sürekli gelir sizi kontrol ederler, odada kendinizi yalnız hissetmezsiniz, kulağınıza hep hoş bir müzik gelir.İlk karşılaşmada yapı olarak biraz sert bulabilirsiniz:)) ama onunla iş birliği yapar ve vücudunuzu, kaslarınızı doğru şekilde çalıştırmaya başlarsanız dünyanın en şeker insanlarından olduğunu görürsünüz. Ayrıca Sinem Hanım' a emekleri, güler yüzü ve sevgi dolu kalbi için sonsuz teşekkürler
     14 Beğeni    
Sultan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41971
Merhaba ben Sultan. 10 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum. Bu zaman aralığında bir çok doktora gittim ve bir çok tedavi gördüm, her sene rutin fizik tedavisi aldım ama hiçbir şekilde ağrılarım geçmedi. Bu zaman periyodunda agrılarım iyice ilerledi. Fıtıklar dejenerasyonlar oluşmuştu ve tekrar ameliyat ile vida takılmasını önerdiler. En son belimin tutulması iki ay kadar önceydi, üç dört gün hiç yerimden kalkamadım ve ağrılara katlanamaz hale geldim. daha önce izlediğim tv programlarında manuel terapi ile tedavi edildigini duydum ve internetten araştırmalarım sonucunda Levent Hocayı buldum. İlk seansa belim bükük gittim, muayeneye eşim ve oğlumla birlikte gitmiştim manuel terapi sonrasında odadan dimdik çıktığında eşimin ve oğlumun şaşkın bakışlarla benim doğrulmuş halime inanamadılar. Tedavim başladı, gün geçtikçe ağrılarım dindi, daha rahat yürüyordum. yürürken kalçamdaki kilitlenmeler artık yok! Hiç kimseye ameliyat olmasını tavsiye etmiyorum! Mutlaka levent hocama danışın. Levent hocama ve ekip arkadaşlarına insanlara saygılarından ve güler yüzlü olmalarından dolayı çok çok teşekkür ederim...
     8 Beğeni    
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39356
Ben Levent Hocamıza iki kez gittim. Birinci gidiş nedenim L4-L5 arasındaki fıtık idi.Sene 2006. Beyin ve sinir cerrahı doktorlarımız ameliyat demişlerdi. Ayağımdaki uyuşukluk ve oturamama sorunları iş hayatımı ve yaşam kalitemi etkiliyordu. Kendisinin uyguladığı McKenzie Tedavi Tekniği ile elle manipülasyonlar sayesinde o dönemde tekrar sağlıklı günlerime döndüm. Yakın zamanda L5-S1 arasındaki fıtık şikayeti ile yine beyin ve sinir cerrahisi doktorlarına gittim ve tabiki yine durumumun çok acil ameliyat gerektirdiğini söylediler. Ameliyat olmak istemediğim için Levent Hocam'a danışdım, kendisinin tedavi edilebilir durumda olmamı söylemesi üzerine hemen tedaviye başlandı. Diskler incelmiş ve aşırı dejenerasyon söz konusuydu. Sol bacağımda ve ayağımda his kaybı, uyuşukluk ve güç kaybı vardı, topallıyordum. Üstelik ağrıların şiddetinden ne oturmak ne yatmak mümkün olabiliyordu. Aynı anda boyun fıtığı ile ilgili sorunlar da başgösterdi. Sol kolumdaki uyuşma ve güç kaybı uykusuz gecelerimin diğer sebebiydi. Levent Hocam ve ekibinin birebir ilgisi ve özeni sayesinde hem bel fıtığı için hem boyun fıtığı için eş zamanlı tedavi gördüm. Bu kadar kısa zamanda beni sağlıklı günlerime kavuşturdukları için kendilerine çok ama çok teşekkür ediyorum. Ameliyat olmanızı söyleyen doktorları dinlemeyin ve mutlaka Levent Hoca'ya bir danışın, yaptığınız en doğru seçim olduğunu göreceksiniz.
     10 Beğeni    
N.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36712
Merhaba, Ben 6-7 yıldır Bel fıtığı hastasıyım. Doktorların tavsiyesi ile 1 sene önce Bel fıtığı ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra 15 günlük bir süre iyiydim ama daha sonrasında ağrılarım başladı. Bu ağrılar o kadar şiddetliydi ki yürüyemez hatta ağrı kesicisiz uyuyamaz olmuştum. Levent Bey'e tavsiye ediyorum.com adresindeki yorumlar sayesinde ulaştım. Tedaviye başladığı andan itibaren bende rahatlama ve iyileşme başladı. Tedavisindeki farklılık hastanın sağlık probleminin çözümüne yönelik kendine özgü yöntemleri kullanarak kişiyi sağlığına kavusturması, Bende bu sayede Sağlığıma kavuştum. Şahsına ve Ekibine teşekkürlerimi sunuyor, Başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Kenan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35538
merhaba ben ankaradan kenan dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı.yaklaşık 4 yıldır bel fıtığı hastasyım.ağrılar okadar şiddetli ve dayanılmaz oluyorduki yürüyemiyor yatamıyor oturamıyordum.filmlerimi göstermediğim beyin cerrahı kalmadı.hepside derhal ameliyat olmamı söylediler.ben bir yakınımın arkadaşının tavsiyesi ile levent hocamla tanıştım.levent hocamın tedavi süresince hiçbir ağrı kesici ve kas gevşetici ilaç veya iğne kullandırtmaması hatta bunlara kilo vs.problemlerle karşılaşabileceğim için bunları derhal bırakmamı istedi.bende biraz şüphe ile ilacı iğneyi bıraktım.tedavide günler geçtikçe bende rahatlamalar arttı.artık hareketlerim yavaş yavaş düzelmeye başladı.lLevent Dolunay hocamın fizyoterapide uyguladığı mamipülatif teknikler sayesinde iyileştim. kendisi ile görüşmeden bu hastalıkla ilgili bir başkasına müdahalede bulundurmayın.teşekkürler hocam.
     1 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35282
Merhaba.Levent hocamı tavsiyeediyorum.com sayesinde tanıdım.ben 20 yaşında belfıtığı hastasıyım.iki yıldır çekiyorum bu illeti.Ağrı ayağıma kadar inmiş yürüyemez olmuştum.bir seneden beri hergün ağrıkesicilerle idare ettim.iki kez fizik tedaviye gittim.sıcak havluyu sar akım ver gönder.hiç bir faydasını göremedim.Levent hocamın uyguladığı tekniklerle ben şuana kadar hiç bir yerde karşılaşmadım.kendini yurtdışında geliştirmiş çok uzman birisi.bildiğim fizyoterapistlerin bu tekniklerden haberleri bile yok.bir seans toplam 2.5 saat sürüyor.Ortam çok temiz ve düzenli.çalışanlar güleryüzlü ve ilgili.herkeze kesinlikle tavsiye ediyorum.burdan levent hocama nekadar teşekkür etsem azdır.eski günlerime geri döndüm
     Beğenin    
F.Nurcan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34677
Levent beyle on yıl önce doktorum Sayın Uğur Işıklar vasıtasıyla tanıştım. iki dizimden ameliyat olmak üzeredeydim.Levent bey sayesinde ameliyat olmaktan kurtuldum. Levent bey ve ekibi konularında deneyimli sorduğunuz soruları yanıtsız bırakmamaya özen gösteren işinde titiz sevecen size her konuda yardımcı olmaya çalışan bir kişi.Levent bey mesleki konuda kendini her yönde geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyor.Özellikle bel ve boyun fıtıkları konusunda çok iyi ben kendilerine diz omuz bel ve boynumu tedavi ettirdim. aileme ve arkadaşlarıma tavsiye ettim herkes memnun kaldı Levent bey ve ekibine çok teşşekkür ediyor başarılarının devamını dililyorum herkese tavsiye ederim çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.Levent bey artık benim ve ailemin bulunmaz bir bütünü tekrar teşekkürler.
     1 Beğeni    
Erkan Çağlar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30179
Boyun fıtığı sorunum vardı. Daha önce 2 prof. Dr. beni muayene etti, büyük bir fıtık olduğunu ve hemen ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Kolumda şiddetli ağrı ve parmaklarımda uyuşma vardı. Levent Bey'e gittim bana beni iyileştireceğini söyledi. Ona sonuna kadar güvendim. Kendisi ve ekibi büyük bir sabır ve özveriyle tedavimi yaptılar. Şu anda gayet sağlıklıyım. Daha önce de benim iki arkadaşım aynı dertten Levent Beye gittiler, onlar da iyileştiler. Levent Bey olmasaydı ameliyat olmak zorunda kalacaktım. Kendisine ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Mehmet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28412
2000 yılında Levent Dolunay Beye nörolog uzman tarafından tavsiye üzerine gittim. Sağlığıma kavuştum. Benim durumumda olan tüm hastaların mutlaka bu merkezini görmelerini ve tedavi olmalarını tavsiye ediyorum. Bu merkezde sabırla, kendine güvenen , yaptığı işi severek yapan, tedavi edemeyeceği hastayı kabul etmeyen, hastasını tedavinin her aşamasında bilgilendiren manuel tedavinin uzmanı olan Levent Hocama çok teşekkür ediyorum. Dokuz yıldır rahatım çok sağ ol Hocam.
     9 Beğeni    

R.Levent DOLUNAY'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Motosiklet gezileri, yelken, doğada kamp ve karavan

Sevdigi Yazarlar : Erich Fromm, Paulo Coelho, Spinoza, Trevanian

Sevdigi Muzikler : Pop, Hard Rock, Klasik Müzik


R.Levent DOLUNAY'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
1-Türkiye Fizyoterapistler Derneği,
2-Türkiye Manuel Terapistler Derneği,
3-Türkiye Spor Fizyoterapistleri Derneği, üyesiyim

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Life Manual
Güvenevler Mahallesi, Çankaya
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 201 20 30
Telefon 2 :
0(532) 615 33 50
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1961
(62 yaşında)
Doğum Yeri
Eskişehir
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Universitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
1983
(40 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.R.Levent DOLUNAY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

R.Levent DOLUNAY Mesleki Videolar Videoları
-

07:07
Top