2007'den Bugüne 87,633 Tavsiye, 27,131 Uzman ve 19,373 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!M.Fatih COŞKUNOĞLU
Fizyoterapist - Tokat
Lenf ödem terapisti,Manuel Terapist,Fizyoterapist

M.Fatih COŞKUNOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
M.Fatih COŞKUNOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

33
(%84.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

M.Fatih COŞKUNOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar M.Fatih COŞKUNOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Güvenli Ellerle Sağlıklı Nice Günlere...
M.Fatih COŞKUNOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Tokat Medicalpark Hastanesi
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29 Tokat

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Yeri : Tokat
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Dumlupınar Üniversitesi (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
M.Fatih COŞKUNOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Lenf Ödem Terapisti, Suitterapi(uzay terapisi),Manuel terapi,Osteopati,Fizyoterapist

M.Fatih COŞKUNOĞLU Özgeçmis CV Fzt.M.Fatih COŞKUNOĞLU'nun Özgeçmişi
Tokat doğumluyum ilk ve orta öğrenimimi Tokatta tamamladım.

2000 yılında Ankara Üniversitesi Dikimevi SMYO PROTEZ ve ORTEZ bölümünü kazandım. 2002 yılında önlisans eğitimimi tamamlayıp Protez-Ortez teknikeri oldum.

Daha sonra tekrar sınavla Dumlupınar Üniversitesi FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜNÜ kazandım 2006 yılında da mezun olarak LİSANS eğitimimi tamamladım.

Askerliğimi Ankara TSK rehabilitasyon hastanesinde yaptım. halen tifao da osteopati eğitimi görmekteyim.
...[Devamı...]

M.Fatih COŞKUNOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kübra TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43435
Merhaba ben Sivastan Kübra.Fatih beyle hastalığım dolayısıyla tanıştım.Lenf ödem teşhisi koyulduktan sonra birçok hastaneye gitmeme ve doktorlara danışmama rağmen hiçbir olumlu sonuç alamamıştım...Fatih bey adeta yıkılan umutları tazeledi,bacağıma yapılan bandaj yöntemi ve masajla 2 hafta sonra ayağım sağlığına kavuştu.Her şeyden önce bütün hastaların ihtiyacı olan umudu Fatih beyin hastalarına güler yüzlülüğü ve iyimserliği ile verebildiğini düşünüyorum.Kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.Bu tür hastalıklarda da moral bozucu,hastaları çaresizliğe iten doktorlara rağmen şiddetle tavsiye ediyorum Fatih Coşkunoğlunu...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Sivasta oturduğu Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     2 Beğeni    
Şennur
30.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42787
kendisini yaklaşık bir buçuk yıldır tanıyorum en küçük ağrımda bile kendisine fikir danıştığım bir uzmandır. şimdiye kadar tedavi ettiği hastaların hemen hemen % 90 ı olumlu geri bildirmlerle dönüş yapıyorlar. lenfödem konusunda kendini çok geliştirmiş ayrıca hastalarına manuel terapi teknikleri ile kombine uyguladığı tedavileri çok güzel sonuç veriyor.hastalarla kurduğu iletişim ve güler yüzlü tavırları insana huzur veriyor.kendisine başarılar diliyorum
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Saliha ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37514
6 yıl önce sol bacağım selülit (bir bağ dokusu iltihabı) oldu. Uzun bir tedaviden sonra bacağım iyi oldu ama iltihap damarları bozmuş.Venöz yetmezlik oldu.Yıllardır ilaç kullandım.Geçen yıl bir ay boyunca başka bir hastanede yatarak ödem tedavisi oldum.Geçici bir süre düzeldi.Sonra bacağım yine şişti ve eski haline döndü.benim rahatsızlığımın masaj tedavisi ile düzelebileceğini duydum.Birçok hastanede bu tedavi yapabilen fizyoterapist aradım.Tokat'ta Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Medikal'de çalışan Mehmet beyin tavsiyesi ile Fatih beyle tanıştım.20 günlük bir tedavi sonunda sağlığıma kavuştum.Kendilerine çok teşekkür ederim.Benim gibi ödem rahatsızlığı olan tüm hastalara tavsiye ederim. Saliha ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     3 Beğeni    
Aylin Altınok
20.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29891
fatih beyle 1 yıl kadar aynı kurumda çalıştım.kendisi gerçekten işinde başarılı ve çok disiplinli bir fizyoterapist tir. benim fizyoterapi gerektirecek bir problemim olmadı hiç ama bu dalı merak ettğimden bilgi almak amaçlı sorduğum her soruya anında ve gerekli bilgileri vermesi işinde ve bilgilerinde ne kadar iyi olduğunu gösterir. fizyoterapi ye ihtiyacı olduğunu düşünen herkesin mutlaka fatih beye uğramasını tavsye ederim ve kendisine mesleğinde başarılar dilerim... aylin altınok- okul öncesi eğitimi öğretmeni
     1 Beğeni    
Buket
26.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29273
Fatih bey ile işyerinden tanışıyorum kendisini gelişmeler ve yeniliklere adamış bir fizyoterapisttir. çocuklarımıza uyguladığı terapiler çok farklı ve ailelerce fark edilmektedir. Refleksoloji manuel terapi ve daha bir çok yeni uygulamalarla bir çok spastik, otistik down sendromlu çocuklarda gözle görülür fark açığa çıkmakta. sizde çocukarınızın fiziksel gelişmelerden geri kalmasını istemiyor ve çağı takip etmek istiyorsanız bu terapilere katılmalısınız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Esra
26.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29272
kendisi otistik bir öğrencimize uyguladığı refleksolojiyle çocuğu normal hayata döndürme yolunda.ben en azından zihinsel problem olmayan otistik çocuklarda zaman kaybetmeden terapiye başlanması taraftarıyım Fatih beyin kendini geliştirmek adına katıldığı tüm seminr kursları destekliyorum.çevresindeki insanlara uyguladığı terapilerlede başarılı olup ileri gideceğini düşünüyorum.bence çocuklarımız için umut varken geç kalmayalım. kendisine teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Mustafa Şenden
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25974
Çok kabiliyetli,alanında uzman,güleryüzlü bir fizyoterapist.İletişimi çok kuvvetli,kelimeleriyle insanı etkileyen bir yapısı var.Hasta değilde sanki kırk yıllık dostummuş gibi muhabbeti var.Kendini geliştirmek için çok çaba sarf ediyor ve bu yönüyle de hastalarına bilgi vermeyi kendine şiar edinmiş. Bir olayınada şahit oldum.Büyük şehirler de yönlendirme yapabilmekte.Kesinlikle tavsiye ediyorum,kolum maç esnasında dirsekten çıktı büyük acı içerisinde idim,doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylediler 3 hafta alçıda kaldıktan sonra kolum diğerine göre incelmiş ve kuvvetsizdi ama Fatih Beyle tanıştıktan sonra ameliyattan vazgeçtim ve fizyoterapiye başladım 2 hafta gibi kısa sürede kolumu düzeltti,şu an gayet iyiyim burdan kendisine teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

M.Fatih COŞKUNOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
türkiye fizyoterapistler derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tokat Medicalpark Hastanesi
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29 Tokat
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(356) 217 10 00 - 204
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Tokat
Mezun Olduğu Üniversite
Dumlupınar Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.M.Fatih COŞKUNOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

M.Fatih COŞKUNOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

05:56
Top