2007'den Bugüne 81,181 Tavsiye, 25,808 Uzman ve 18,069 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğba KARABULUT
Fizyoterapist - Muğla
DUYU BÜTÜNLEME , FİZYOTERAPİ , NLP MASTER PRACTITIONER

Tuğba KARABULUT Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Fizyoterapist
İsim

Tuğba KARABULUT

Şehir

Muğla

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

21

[Fzt.Tuğba KARABULUT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğba KARABULUT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

29
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarTuğba KARABULUT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuğba KARABULUT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla ile yaklaşık 10 ay kadar aynı özel eğitim kurumunda çalıştık.Zamanla güleryüzlülüğü anlayışı positif yaratıcı ve çalışkan tutumu ile hem bizlere...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
unutmayalım ki hayat değişkendir . hayatın bize hediye ettiği ve aracısı olduğu bedenimizi zihnimizi ruhumuzu tanıyalım , ona sahip çıkalım ..Daha iyi olmak adına , değişime izin verelim, değişelim, gelişelim ve kendimiz ve çocuklarımız için daha sağlıklı daha güvenli daha sevgi dolu mutlu bir dünya yaratalım .

Tuğba KARABULUT Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
PEDİATRİK REHABİLİTASYON
Serebral Palsy
Obstetrik Brachial Plexus
Spina Bifida
Otizm
yaygın gelişimsel bozukluk
Genetik , metabolik , konjenital , idiopatik normal motor gelişimi etkilenmiş tüm pediatrik rahatsızlıklar grubu

NÖROLOJİK REHABİLİTASYON
İnme tedavisi
Parkinson's Disease
Multiple Sclerosis
Periferik Sinir Yaralanmaları

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON
Bel ve boyun disk hernileri
Kırık sonrası tedavi ve rehabilitasyon

Fiziksel Kondüsyon Eğitimi
Yoga Pilates Egzersizleri

Tuğba KARABULUT Özgeçmiş CV Fzt.Tuğba KARABULUT'un Özgeçmişi
EĞİTİM
2003-2007 : Hacettepe Universitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonu Yüksek Okulu
1999-2003 :Maltepe Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi

İŞ TECRÜBESİ
2007-2008:Balat Özel Or-ahayım Hastanesi
2008-2009 : İlk Atak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
2009-2011: Özel Çocuk Bilim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
2011-2012:Darüşşafaka ve Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi
2013-2015 : Maltepe Belediyesi Bahadır Erdoğdu Özel Eğitim ve Rehabilitasyonu Merkezi

KONGRELER
2007, World Congress of Physiotherapy and Rehabilitation , Harbiye , İstanbul
2007, 1. Ulusal Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongeresi ,Sıhhıye ,Ankara
2009, 1.Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi, Caddebostan, İstanbul

SERTİFİKALAR
2007, Fiziksel Kondüsyon Eğitmenlik Sertifikası ,Hacettepe Universitesi
2012, Lokomat(Hocoma)Application Certificate, Romatem ,İstanbul
...[Devamı...]

Tuğba KARABULUT Tavsiye Yazıları Tuğba KARABULUT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nihal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.90.YWY

07-12-2017
 TavsiyeNo: 100719
Oğlumun arkadaşı vasıtasıyla tanıştım. Çok disipli ve güler yüzlü , bilincli bir tedavi gördüm ve görmekteyim. Hareket edebilme ve sol taraftaki tüm zayıflık sorunumu çözdü.. Fizik tedavi kadar kendisinin psikolojik desteğini ve motivasyonunu da hissettim. Berabee çalışınca, sakin , kuvetli, anlayışlı ve çözüm üreten,moral veren bir arkadaşım oldu. Kendi bence , zaten mükemmel, nasıl daha fazla mükemmel olunabilir ? Güleryüzlü, anlayışlı ,işini bilir. teşekkür edrim sevgili Tuğba.
     Beğenin    

 gaye (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.44.YLD

22-09-2017
 TavsiyeNo: 99243
Tuğba ile dans çalışmaları vasıtası ile tanıştım. Çok yönlü aynı zamanda çalışkan, devamlı kendisini geliştirmeye çalışan yeniliklere açık bir insandır. Kişinin bedensel ve zihinsel aktivitesini birbiriyle bağlantılı bir süreç olarak ele alır ve yaptığı işi duygularıyla, ruhuyla gerçekleştirir. fizyoterapi veya yaptığı yaptığı iş ne olursa olsun, monoton yalnız yapmış olmak için, hislerinden arınarak yapamaz. ayrıca yoga konusunda oldukça yetenekli oluşunun da bu özelliklerinden kaynaklandığını düşünüyorum. kas, eklem, bedenin zihinle birlikte nasıl bütünleşerek yol aldığını düşünmeme sebep olmuştu.
     Beğenin    

Tuba Uluneke KOÇ Fotoğraf  Dt.Tuba Uluneke KOÇ
İstanbul - Diş Hekimi
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-04-2016
 TavsiyeNo: 87383
Tuğba hanım oğlumun fizyoterapisti ve ablası.. nuhun gemisi çouk terapi ve aile danışma merkezi sayesinde kendisini tanıdık. oğlumu ilk gördüğü zaman dönmeler sıkıntılı,kendi kendisine oturamaz bir durumda idi. 6 ay bitmek üzere,oğlum şu anda tek elinden tutunca yürüyor. sanırım bir kaç aya kendisi yürüyüp koşmaya da başlar. disiplini elden bırakmadan ama sevgiyle şefkatle terapi sunuyor. anneyi anlıyor ve sakinleştirip yol gösteriyor. sadece çocuklara değil büyüklerle de ilgileniyor. bir hastası vefat ettiği zaman nasıl üzüldüğüne şahit olmuştum. sadece bir iş olarak yapmıyor terapilerini.. ayrıca kendisi artık bir yaşam koçu :) bence bir fizyoterapist ihtiyacınız varsa, Tuğba hanımla bir görüşün..
     Beğenin    

 MİREY SEMOİL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.14.111.BL

13-04-2016
 TavsiyeNo: 87200
Tuğba hocamı devam ettiğim bir merkezde tanıdım.Güler yüzlü tatlı dilli ve çözüm odaklıydı.Ancak isini yaparken bir o kadar disiplinli ve sorumluluk sahibi olduğunu gördüm. Özellikle cocuklara yaklasımı çok güzel sonuç alana kadar asla vazgeçmiyor.Ailelere de sonsuz bir sabırla geri bildirimde bulunuyor.Cocuklara fizyoterapiyi sevdirerek oyun oynar gibi çalısmalarla gelişmelerine destek veriyor. sadece fiziksel degil onların duygusal ve davranışsal olarak da becerilerinin gelişmesine yardım edıyor...
     Beğenin    

 Gulsah ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.105.DC

08-04-2016
 TavsiyeNo: 87090
Tugba hanimi 4.5 aydir taniyoruz. Bu kisa surede kizima ayakta durma ,planlama,komut alma, yürüme konusunda fazlasiyla faydasi oldu. Tugba hanim bize her zaman net konustu her seans sonrasi bizi bilgilendirdi. Kendisinden aldigimiz desteklerle suan cok iyi bir durumdayiz. Ogrencileri ve aileleri ile gayet ilgili. Bir cok fizyoterapist ile calistiktan sonra verim alamayinca umudumuzu kaybetmistik, fakat Tugba hanimi taniyinca bize ilac gibi geldi. Hersey icin tekrar tesekkur ederiyorum.
     Beğenin    

 İlke KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 66.249.81.ZCB

06-04-2016
 TavsiyeNo: 87054
Kendisiyle bu site aracılığı ile çalıştım. 2 yaşında bir oğlum var. 4 aylıktan beri fizyoterapi görüyor. Tuğba Hanım bizim 3. fizyoterapistimiz. Oğlum yürümekten ve adım atmaktan hem korkuyor hem de nefret ediyordu. Bu yöndeki her türlü terapiye çok tepkiliydi. Tuğba Hanım 1-1,5 hafta gibi bir sürede tepkisini kırdı. Oğluma yaklaşımı diğer fizyoterapistimizin tam tersine oldukça yumuşak ve sevecen. Çok kısa sürede oldukça büyük ilerleme kaydettik. Hem evimizde hem de çalıştığı kurumda terapiye devam ediyoruz. Tuğba Hanım'ı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bebeğinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.
     Beğenin    

 GÜLAY (Danışan)
 IP: 88.253.245.ZCB

20-12-2014
 TavsiyeNo: 74327
ben tugba hanımın hastası olarak bugüne kadar tanıdıgım en mükemmel en harika bir kişidir fizyoterapist hastasıyla olaganüstü bir şekilde ilgilenen harika bir insan tugbayla 1 senedir çalışıyoruz ve çalışmak okadar güzelki zamanın nasıl geçtigini anlamıyor insan ve çok emek veriyor hastasına bence tugbayla çalışan asla pişman olmaz onu tanıdıgım için çok şanslı birisiyim bence tugbayla biran önce tanışın ve hastanızı gözünüz arkada kalmamak üzere ellerine bırakın mükkemmel çalıştırıyor ve çok özen gösteriyor onu çok seviyorum ben
     1 Beğeni    

 Busra Cildas (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.25.BB

04-12-2014
 TavsiyeNo: 73812
Kendisi ile arkadaş olma şansına sahip olduğum enerji dolu, güler yüzlü insan. Aynı zamanda işini oldukça iyi bilen başarılı bir fizyoterapist. Kendisinden rehabilitasyon ve tedavi gibi aşamalarda görüş alma durumum olmasa da birkaç kez vücudumu, kaslarımı nasıl doğru şekilde çalıştırabileceğimi bana çeşitli egzersizler ile göstermişti. Benim için enerji dolu güzel bir tecrübeydi. Her yaptırdığı hareketi bilinçli bir şekilde yaptırdığından hiç egzersiz yapmayan bir insanın kendisi ile egzersiz yaparken yanlışlıkla sakatlanması imkansız. Kendisi sayesinde vücudumu nasıl dinlemem gerektiğini öğrendim. İnanıyorum ki gelecekte daha da tanınan biri olacak ve bitmek bilmeyen pozitif enerjisi ile kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam edecek.
     Beğenin    

 Burak Fidaner (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.250.235.YDB

02-12-2014
 TavsiyeNo: 73737
Tuğba hocam ile son bir yıldır aynı kurumda çalışmaktayız. Kendisinin bilgi, disiplin ve çözüm odaklı yaklaşımı gerek hastalar gerekse hasta yakınlarına umut kaynağı olmaktadır. Mesleğinden dolayı sadece bedensel sağlığınızla değil, sürekli kendini geliştirmeye çalıştığı bir alan olan ruhsal alan ve ruh sağlığınızla da yakından ilgili. Profesyonel alanda, bedensel ve ruhsal gelişimi bir arada yürütmeye çalışması, çocuklarla çalışırken çocukların seviyesine inerek ve onların anlayabileceği şekilde eğlenceli ve dikkat çekici iletişim kurmakta, bu da çocukların fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinde hızlı bir şekilde ilerlemelerini sağlamaktadır. Mesleğindeki örnek başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

 yücel (Danışan)
 IP: 78.174.111.JC

02-12-2014
 TavsiyeNo: 73728
tuğba hanım ile 1 yıldır çalıştığı kurumda fizik tedavi görüyorum. geçirdiğim kaza sonucu c-5-6 omurilik yaralanması sonucu tedavi görüyorum. ve bu sürecte bir çok fizyoterapist ile çalıştım. tuğba hanım işini iyi yapan ve güler yüzlü olması ile seanslar haliyle verimli geçiyor. kas germeleri, haraketler denge çalışmaları sonucu tedavi iyi yönde gidiyor. kendisine çok teşekkür ederim, iyiki onunla çalışıyorum. en önemlisi hastalarına nasıl davranması gerektiğini de çok iyi biliyor bu süreçte hasta ve fizyoterapist ilişkisi çok önemlidir, seanslar açısından kendisine işini iyi yaptığı için buradan çok teşekkür ederim...
     1 Beğeni    

 Neslihan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.140.68.YYW

05-05-2012
 TavsiyeNo: 50940
Ms hastasıyım ve rehabilitasyon için gittiğim merkezde karşılaştım, çok cici, tatlı,uyumlu,yardımcı şeker bir insan...beraber bana yaptığ hareketlerle kaslarım acıldı ve cok iyiyim teşekkürler,eline ve yüreğine sağlık.....daha cok insana yardımcı olacağını biliyorum.... sanırım ms e yönelik calışmalarda daha çok başarılı..... guler yuzu ve daima destekler davranışları insanı motive ediyor insanın kendine güvenini artttırıyor.
     2 Beğeni    

 Bahar DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.245.81.YF

21-09-2010
 TavsiyeNo: 35942
Merhaba ben Bahar, kimya mühendisiyim. Tuğba Hanımla kolumu kırmış olmam vesilesiyle tanıştık. Kolum bir süre alçıda kaldı. Alçı çıkarıldıktan sonra kolum epeyce incelmişti ve kolumu neredeyse hiç hareket ettiremiyordum. Bu durum hem fiziksel hem de psikolojik olarak problemler yarattı. Hemen fizik tedavi ile ilgili uzmanları araştırmaya başladım ve Tuğba Hanım'la çalışmaya başladım. Yaptırdığı egzersizlerle ve kendi özgü teknikleriyle kısa sürede eklemlerim açıldı. Kaslarım yeniden güçlendi ve problemimden tamamıyla kurtuldum. Tuğba Hanım gerçekten iyi bir fizyoterapist ama onun diğerlerinden farklı kılan diğer bir şey de iyi teknik bilgisinin olmasının yanında hastalarıyla doğru bir şekilde iletişim kurması. Onunla çalışırken önce endişelerinizden kurtuluyorsunuz. Ayrıca sürekli olarak bilgilendiriyor ve yaptığı açıklamalarla sizi aydınlatıyor. Bunların yanında oldukça renkli bir karakter. Gezdiği ülkeler, birçok dil bilmesi, farklı kültürleri tanıyor olması oldukça ilgi çekici. Tuğba Hanım'ı tanıdığıma çok memnunum. Teşekkürler Tuğba Hanım...
     2 Beğeni    

 meryem sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.183.205.CL

14-04-2010
 TavsiyeNo: 32368
Tuğba alanında çok bilgili bir fizyoterapist. çalıştığım kurum sırasında onunla tanıştım. benim ayağımdaki bir problem üzerine inceledi ve yönlendirdi. ölçütleri ve değerlendirmeleri çok doğru. alanına çok hakim bir fizyoterapist. mesleki bilgisine çok güveniyorum. başka kişilerlede ilgilenirken ve bilgi verirken gördüm.onlarında memnuniyetlerine şahit oldum. ayrıcada samimi ve içten birisidir. zamanı olmasa bile sizin sorununuz için ekstra zaman ayırır.Güleryüzlü birisidir. özel eğitim sektöründe çalıştığım için bir çok fizyoterapistle çalışma ve gözlemleme imkanı buldum. bu güne kadar tanıdığım ve iletişime geçtiğim fizyoterapistler içinde en başarılısı. bunu gerek kendi deneyimimden gerekse ailelerden çok kez duydum. güleryüzlü ve konuşkan birisidir.
     2 Beğeni    

 naciye (Danışan)
 IP: 88.245.17.DZ

06-12-2009
 TavsiyeNo: 28755
Tuğba'cım benim..... benim için uğraşılarına tekrar teşekkür etme fırsatım olduğu için mutluyum .Tuğba'yı bir arkadaşımın tavsiyesi ile buldum. Ayaklarımdaki problemleri , yürümedeki zorluklarımın tedavisinde bana çok yardımcı oldu , yol gösterdi.Sabrına hayran kaldım, ama bende ödevlerimi iyi yaptım. Güler yüzü , sevecen tavrı , bilgisini verimli kullanması başarısını tetikliyor. Tuğbayı tavsiye ediyorum ......çünkü onda bilgi,yetenek,enerji bir araya gelmiş .
     3 Beğeni    

 Nebile Cebecioğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.97.119.JJ

05-12-2009
 TavsiyeNo: 28739
Tuğba FRIEDRICH'in üç yıl lise Fizik öğretmenliğini yaptım. Üç yıl boyunca başarılı olma gayretini ve eğitime inancını taktir etmişimdir.orta öğrenimden sonrada eğitimini takip edip başarılarına şahit olmuşumdur. Bir arada olduğumuz zamanlarda bilgisini kullanarak bana sağlıklı yaşama tavsiyelerinde bulunur.Bunları duymak ve mesleğini yaşıyarak kullanması beni mutlu ediyor ve bana "bir öğretmenin alabileceği en büyük hediyeyi" sunuyor. TUĞBA için üç sıfat mı istiyorsunuz? ..... bilgili , yenilikci , insancıl .... İyi bir fizyoterapist olduğun için teşekkürler Tuğba cım...
     7 Beğeni    

 selma gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.233.WB

21-09-2009
 TavsiyeNo: 26561
Tuğba Hocam ile kızımın rahatsızlığı sebebiyle tanışma fırsatımız oldu.Tedaviye gittiğimiz fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde kızımın öğretmenliğini yaptı. Yeni başladığımız günler kızım 1,5 yaşında idi ve ilk günler çok ağladı.Ama bu ağlama süreci Tuğba Hanım'ın güler yüzü, cana yakınlığı, sevecenliği, samimiyeti, sabırlı davranışları sayesinde çok kısa sürdü.Kızım sonra ablasına öyle bir alıştı ki görünce elimi bırakıp Tuğba ablasının kucağına atlıyordu. Kızımla gerçekten çok yakından ilgilendi. Bizim eğitim aldığımız kurumdan ayrılıp başka bir kurumda işe başlamış olmasına rağmen evimize kadar gelip bizi ziyaret etti, kızımın gelişimini takip etti. Bu beni çok etkiledi ve çok mutlu etti. Tuğba Hanım'ın bu davranışı işinde ne kadar profesyonel olduğunun en büyük kanıtıdır bence fazla söze gerek yok.Sizi seviyoruz ilk öğretmenimiz.
     2 Beğeni    

 Çiğdem DEMİRKIRAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.191.81.WY

17-09-2009
 TavsiyeNo: 26488
Tuğba FRIEDRICH'le Hacettepe Üniversitesi'nden tanışıyoruz ve şu anda da arkadaşlığımız ve mesleki bilgi anlamında alışverişimiz devam etmektedir. Tuğba FRIEDRICH, hayata ve olaylara farklı bakış açısına sahip, farklılığı ve fark yaratmayı seven, kendisine güvenen biridir. Mesleğini sevmekte, mesleğini nasıl daha iyi yapabileceğini öğrenmek için farklı alanlarda aldığı eğitimleri sentezleyerek ve kendi bakış açısını da katarak danışanına sunmaktadır. İlgili, meraklı, açık ve araştırmacı ruhu, farklı kültür, dil ve insanlara olan ilgisi çevresinde kalabalık bir arkadaş topluluğu oluşturmaktadır. Mesleğinden dolayı sadece bedensel sağlığınızla değil, sürekli kendini geliştirmeye çalıştığı bir alan olan ruhsal alan ve ruh sağlığınızla da yakından ilgilenir. Sevdiği şeyleri yapan ve hakkını veren, hayattan tat almayı bilen, yanında kendinizi rahat, kısıtlanmamış ve özgür hissedebileceğiniz, saygılı, sosyal, sportif ve yenilikçi bir dünya insanıdır. Mesleki anlamda, bedensel ve ruhsal gelişimi bir arada yürütmeye çalışması ve bunu becerebilmesi onun en büyük avantajı ve ayrıcalığı. Özellikle çocuklarla çalışırken çocukların seviyesine inerek ve onların anlayabileceği şekilde eğlenceli ve dikkat çekici iletişim kurmakta, bu da çocukların fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinde hızlı bir şekilde ilerlemelerini sağlamaktadır. Hastalık zamanlarının sıkıntılı, keyifsiz, ağrılı zamanlarında sadece bir fizyoterapist değil hem de hayata ve size pozitif enerji yayan ve ruhunuza da hitap edecek bir uzman arıyorsanız bu Tuğba FRIEDRICH'tir. Saygılar.
     5 Beğeni    

 h.turan (Danışan)
 IP: 81.214.120.YZF

15-09-2009
 TavsiyeNo: 26447
bu uzman arkadaşla balat hastanesinde aşil tendonu yırtığı tedavisinde tanıştım.kendisini mesleğine adamış ,güleryüzlü ,işinin uzmanı,kendisiyle barışık ve pozitif enerjisi olan bir insandı .ordaki arkadaşlarıda aynı şekilde davrandılar ve beni çok iyi bir şekilde sıkılmadan ve bunalmadan tedavi oldum iyileştim.kendisinin bunda çok büyük katkısı oldu tedavi ve moral aşamasında size önerebileceğim bir insan .burada tavsiye etmemdeki sebep iyi insanların işin ehli olan insanların hakketikleri yerlerde olmalarının ne kadar önemli olduğunu düşünmemdendir.teşekürler.
     10 Beğeni    

 ümran yağcı (Danışan)
 IP: 78.171.123.YJF

05-09-2009
 TavsiyeNo: 26212
tuğba hocam dünyanın en iyi fizyoterapisti güler yüzlü bir yapıya sahiptir. çocukların mutlu olması için elinden geleni yapar yeni bulduğu çözümlerle çocukların dikkatini çeker ve dersinin verimli olmasını sağlar. çocukların sorunlarıyla ilgilenerek onları mutlu etmeye çalışır ve onlara fizik tedavi sevdirir. eğitimi ve farklı kişiliğiyle fark etmenize neden olacaktır. sizde iyi bir fizyoterapist arıyorsanız bu tuğba hocadan başkası olmayacaktır
     3 Beğeni    

Hayrettin HOROZ Fotoğraf  Fzt.Hayrettin HOROZ
İstanbul - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-09-2009
 TavsiyeNo: 26156
Kendisiyle bir dönem çalışmışlığımız oldu. Çalışkan, becerikli, güleryüzlü bir meslektaşımız.Mesleki tecrübesine, yaptığı işin hakkını vereceğine güvendiğimi söyleyebilirim. Hastasına verdiği hizmetin ciddiyetinin farkında, bilgisini ve becerisini aktarmasını bilen, Avrupada edindiği bilgi ve tecrübeleri işine aktarabilen biri. En taktir ettiğim yönlerinden biri dobra oluşu. Aklındakini cesurca savunan mücadeleci bir yapıya sahip. Bu da onu diğer insanlardan farklı kılıyor. Verdiği sözü tutan, planlı, disiplinli bir dünya insanı. Gördüğü yerleri, gezdiği ülkeleri tedavi esnasında mutlaka ondan dinlemelisiniz. Fizik tedavi seansınız kültürel zenginlikle harmanlanmış olur. Kendisini tanımaktan dolayı memnuniyetimi belirtir, tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Çağla Tuğba SELVEROĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-08-2009
 TavsiyeNo: 25855
Tuğba Hanımla birlikte çalışma şansını yakaladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi benim için özel eğitimin yorucu ve tüketici ortamında gülümsememi sağlayan yegane etkenlerden birisidir. Bu içtenliği ve samimiyeti dostluğumuzu profesyonel ortamdan özel hayata taşımamıza da neden olmuştur. Birlikte çalıştığımız süre içerisinde özellikle CPli çocuklarla yaptığı çalışmalar dikkatimi çekmiştir. Bu çocuklarla yaptığı çalışmalarla birlikte velileri de tıbbın anlaşılmaz jargonundan süzerek verdiği bilgilerle aydınlatmıştır. Çocuklarla yaptığı çalışmalarda gelişime odaklanması ve sürekli olarak kendini yenilemesi sanırım onu diğer meslektaşlarından farklı kılmaktadır. Ayrıca bu gelişim süresince verdiği hizmetiçi eğitimlerle de mesai arkadaşlarının gelişimine oldukça katkıda bulunmuştur. Mesleki yeterliliğinin yanı sıra, farklı kültürleri tanımaya olan merakı, dil öğrenme hobisi, dışadönük hali onu hemen fark etmenize neden olacaktır. İyi bir fizyoterapist arıyorsanız bu ondan başkası olmayacaktır.
     5 Beğeni    

Tuğba KARABULUT'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : DANS , SEYAHAT , FELSEFE ,PSIKOLOJİ , DOĞA

Sevdiği Yazarlar : hermann hesse,osho , irvin yalom ,alberto camus ,


Tuğba KARABULUT'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE FİZYOTERAPİSTLER DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 148 80 01
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(34 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Tuğba KARABULUT'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
English ,deutsch , Italiano


Tuğba KARABULUT'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuğba KARABULUT Mesleki Videolar Videoları
-23:28
Top