2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğba KARABULUT
Fizyoterapist - İstanbul
FIZYOTERAPI , YOGA TERAPI , MEDITASYON , REIKI , ORGANIC INTELLIGENCE

Tuğba KARABULUT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

22

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğba KARABULUT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

30
(%96.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tuğba KARABULUT'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba KARABULUT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla ile yaklaşık 10 ay kadar aynı özel eğitim kurumunda çalıştık.Zamanla güleryüzlülüğü anlayışı positif yaratıcı ve çalışkan tutumu ile hem bizlere...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
sayfama hoşgeldiniz , Üsküdar da ikamet etmekteyim . Boğaz manzaralı terasta fizyoterapi , yoga terapi çalışmaları yapmaktayım. Evde tedavi olmak isteyenler için Geriatri ve ortopedi alanlarında evde yogayı esas alan rehabilitasyon , fizyoterapi ve Pediatri alanında rehabilitasyon ve duyu bütünleme uygulamaları vermekteyim . Daha fazla bilgi almak için baya yazabilirsiniz .
 
Tuğba KARABULUT'un İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1985 (37 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : English ,deutsch , Italiano
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tuğba KARABULUT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
PEDİATRİK REHABİLİTASYON
Serebral Palsy
Obstetrik Brachial Plexus
Spina Bifida
Otizm
yaygın gelişimsel bozukluk
Genetik , metabolik , konjenital , idiopatik normal motor gelişimi etkilenmiş tüm pediatrik rahatsızlıklar grubu

NÖROLOJİK REHABİLİTASYON
İnme tedavisi
Parkinson's Disease
Multiple Sclerosis
Periferik Sinir Yaralanmaları

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON
Bel ve boyun disk hernileri
Kırık sonrası tedavi ve rehabilitasyon

Fiziksel Kondüsyon Eğitimi
Yoga Pilates Egzersizleri

Tuğba KARABULUT Özgeçmis CV Fzt.Tuğba KARABULUT'un Özgeçmişi
EĞİTİM
2003-2007 : Hacettepe Universitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonu Yüksek Okulu
1999-2003 :Maltepe Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi
2018 200 saat Yoga Egitmenlik Sertifikasi
2020-devam Organic Intelligence Training Programme
2021 SkInner Releasing Technique

İŞ TECRÜBESİ
2007-2008:Balat Özel Or-ahayım Hastanesi
2008-2009 : İlk Atak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
2009-2011: Özel Çocuk Bilim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
2011-2012:Darüşşafaka ve Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi
2013-2015 : Maltepe Belediyesi Bahadır Erdoğdu Özel Eğitim ve Rehabilitasyonu Merkezi
2015-2017 : Nuh’un Gemisi Çocuk Terapi Merkezi
2017- güncel : özel seans , yoga dersleriDİĞER EĞİTİMLER
Hacettepe Üniversitesi bünyesinde Pilates , Yoga ,2006-2007
Özel Bale Modern Oryantel Dans eğitimi ,2008-2011...[Devamı...]

Tuğba KARABULUT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S. Kaplan
5.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115912
Tugba deneyimli ve hızlı çözum üreten uzman bir fizyoterapist. Ayrıca kapsamlı anatomi ve yoga bilgisi de uzmanlık alanını genişletmiştir. Kendisiyle bir tatil beldesinde tanıştık. Kişilik olarak da sakin ve güleryüzlü bir insan. Ayağımdaki bir sıkıntının çözümü için yardımcı oldu. Kendisiyle bir seans yaptık ama tatil zamanınna denk geldiği için daha faZla devam edemedik. Kendisi ayrıca konakladıgımız alanda yoga seansları gerçekleştirdi. Site ziyaretçilerine tavsiye ederim
     Beğenin    
Nihal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100719
Oğlumun arkadaşı vasıtasıyla tanıştım. Çok disipli ve güler yüzlü , bilincli bir tedavi gördüm ve görmekteyim. Hareket edebilme ve sol taraftaki tüm zayıflık sorunumu çözdü.. Fizik tedavi kadar kendisinin psikolojik desteğini ve motivasyonunu da hissettim. Berabee çalışınca, sakin , kuvetli, anlayışlı ve çözüm üreten,moral veren bir arkadaşım oldu. Kendi bence , zaten mükemmel, nasıl daha fazla mükemmel olunabilir ? Güleryüzlü, anlayışlı ,işini bilir. teşekkür edrim sevgili Tuğba.
     Beğenin    
Gaye
22.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99243
Tuğba ile dans çalışmaları vasıtası ile tanıştım. Çok yönlü aynı zamanda çalışkan, devamlı kendisini geliştirmeye çalışan yeniliklere açık bir insandır. Kişinin bedensel ve zihinsel aktivitesini birbiriyle bağlantılı bir süreç olarak ele alır ve yaptığı işi duygularıyla, ruhuyla gerçekleştirir. fizyoterapi veya yaptığı yaptığı iş ne olursa olsun, monoton yalnız yapmış olmak için, hislerinden arınarak yapamaz. ayrıca yoga konusunda oldukça yetenekli oluşunun da bu özelliklerinden kaynaklandığını düşünüyorum. kas, eklem, bedenin zihinle birlikte nasıl bütünleşerek yol aldığını düşünmeme sebep olmuştu.
     Beğenin    
Tuba Uluneke KOÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87383
Tuğba hanım oğlumun fizyoterapisti ve ablası.. nuhun gemisi çouk terapi ve aile danışma merkezi sayesinde kendisini tanıdık. oğlumu ilk gördüğü zaman dönmeler sıkıntılı,kendi kendisine oturamaz bir durumda idi. 6 ay bitmek üzere,oğlum şu anda tek elinden tutunca yürüyor. sanırım bir kaç aya kendisi yürüyüp koşmaya da başlar. disiplini elden bırakmadan ama sevgiyle şefkatle terapi sunuyor. anneyi anlıyor ve sakinleştirip yol gösteriyor. sadece çocuklara değil büyüklerle de ilgileniyor. bir hastası vefat ettiği zaman nasıl üzüldüğüne şahit olmuştum. sadece bir iş olarak yapmıyor terapilerini.. ayrıca kendisi artık bir yaşam koçu :) bence bir fizyoterapist ihtiyacınız varsa, Tuğba hanımla bir görüşün..
     Beğenin    
Mirey Semoil
13.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87200
Tuğba hocamı devam ettiğim bir merkezde tanıdım.Güler yüzlü tatlı dilli ve çözüm odaklıydı.Ancak isini yaparken bir o kadar disiplinli ve sorumluluk sahibi olduğunu gördüm. Özellikle cocuklara yaklasımı çok güzel sonuç alana kadar asla vazgeçmiyor.Ailelere de sonsuz bir sabırla geri bildirimde bulunuyor.Cocuklara fizyoterapiyi sevdirerek oyun oynar gibi çalısmalarla gelişmelerine destek veriyor. sadece fiziksel degil onların duygusal ve davranışsal olarak da becerilerinin gelişmesine yardım edıyor...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Gulsah ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87090
Tugba hanimi 4.5 aydir taniyoruz. Bu kisa surede kizima ayakta durma ,planlama,komut alma, yürüme konusunda fazlasiyla faydasi oldu. Tugba hanim bize her zaman net konustu her seans sonrasi bizi bilgilendirdi. Kendisinden aldigimiz desteklerle suan cok iyi bir durumdayiz. Ogrencileri ve aileleri ile gayet ilgili. Bir cok fizyoterapist ile calistiktan sonra verim alamayinca umudumuzu kaybetmistik, fakat Tugba hanimi taniyinca bize ilac gibi geldi. Hersey icin tekrar tesekkur ederiyorum.
     Beğenin    
İlke KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87054
Kendisiyle bu site aracılığı ile çalıştım. 2 yaşında bir oğlum var. 4 aylıktan beri fizyoterapi görüyor. Tuğba Hanım bizim 3. fizyoterapistimiz. Oğlum yürümekten ve adım atmaktan hem korkuyor hem de nefret ediyordu. Bu yöndeki her türlü terapiye çok tepkiliydi. Tuğba Hanım 1-1,5 hafta gibi bir sürede tepkisini kırdı. Oğluma yaklaşımı diğer fizyoterapistimizin tam tersine oldukça yumuşak ve sevecen. Çok kısa sürede oldukça büyük ilerleme kaydettik. Hem evimizde hem de çalıştığı kurumda terapiye devam ediyoruz. Tuğba Hanım'ı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bebeğinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.
     Beğenin    
Gülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74327
ben tugba hanımın hastası olarak bugüne kadar tanıdıgım en mükemmel en harika bir kişidir fizyoterapist hastasıyla olaganüstü bir şekilde ilgilenen harika bir insan tugbayla 1 senedir çalışıyoruz ve çalışmak okadar güzelki zamanın nasıl geçtigini anlamıyor insan ve çok emek veriyor hastasına bence tugbayla çalışan asla pişman olmaz onu tanıdıgım için çok şanslı birisiyim bence tugbayla biran önce tanışın ve hastanızı gözünüz arkada kalmamak üzere ellerine bırakın mükkemmel çalıştırıyor ve çok özen gösteriyor onu çok seviyorum ben
     1 Beğeni    
Busra Cildas
4.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73812
Kendisi ile arkadaş olma şansına sahip olduğum enerji dolu, güler yüzlü insan. Aynı zamanda işini oldukça iyi bilen başarılı bir fizyoterapist. Kendisinden rehabilitasyon ve tedavi gibi aşamalarda görüş alma durumum olmasa da birkaç kez vücudumu, kaslarımı nasıl doğru şekilde çalıştırabileceğimi bana çeşitli egzersizler ile göstermişti. Benim için enerji dolu güzel bir tecrübeydi. Her yaptırdığı hareketi bilinçli bir şekilde yaptırdığından hiç egzersiz yapmayan bir insanın kendisi ile egzersiz yaparken yanlışlıkla sakatlanması imkansız. Kendisi sayesinde vücudumu nasıl dinlemem gerektiğini öğrendim. İnanıyorum ki gelecekte daha da tanınan biri olacak ve bitmek bilmeyen pozitif enerjisi ile kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam edecek.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Burak Fidaner
2.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73737
Tuğba hocam ile son bir yıldır aynı kurumda çalışmaktayız. Kendisinin bilgi, disiplin ve çözüm odaklı yaklaşımı gerek hastalar gerekse hasta yakınlarına umut kaynağı olmaktadır. Mesleğinden dolayı sadece bedensel sağlığınızla değil, sürekli kendini geliştirmeye çalıştığı bir alan olan ruhsal alan ve ruh sağlığınızla da yakından ilgili. Profesyonel alanda, bedensel ve ruhsal gelişimi bir arada yürütmeye çalışması, çocuklarla çalışırken çocukların seviyesine inerek ve onların anlayabileceği şekilde eğlenceli ve dikkat çekici iletişim kurmakta, bu da çocukların fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinde hızlı bir şekilde ilerlemelerini sağlamaktadır. Mesleğindeki örnek başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Yücel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73728
tuğba hanım ile 1 yıldır çalıştığı kurumda fizik tedavi görüyorum. geçirdiğim kaza sonucu c-5-6 omurilik yaralanması sonucu tedavi görüyorum. ve bu sürecte bir çok fizyoterapist ile çalıştım. tuğba hanım işini iyi yapan ve güler yüzlü olması ile seanslar haliyle verimli geçiyor. kas germeleri, haraketler denge çalışmaları sonucu tedavi iyi yönde gidiyor. kendisine çok teşekkür ederim, iyiki onunla çalışıyorum. en önemlisi hastalarına nasıl davranması gerektiğini de çok iyi biliyor bu süreçte hasta ve fizyoterapist ilişkisi çok önemlidir, seanslar açısından kendisine işini iyi yaptığı için buradan çok teşekkür ederim...
     1 Beğeni    
Neslihan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 50940
Ms hastasıyım ve rehabilitasyon için gittiğim merkezde karşılaştım, çok cici, tatlı,uyumlu,yardımcı şeker bir insan...beraber bana yaptığ hareketlerle kaslarım acıldı ve cok iyiyim teşekkürler,eline ve yüreğine sağlık.....daha cok insana yardımcı olacağını biliyorum.... sanırım ms e yönelik calışmalarda daha çok başarılı..... guler yuzu ve daima destekler davranışları insanı motive ediyor insanın kendine güvenini artttırıyor.
     2 Beğeni    
Bahar DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35942
Merhaba ben Bahar, kimya mühendisiyim. Tuğba Hanımla kolumu kırmış olmam vesilesiyle tanıştık. Kolum bir süre alçıda kaldı. Alçı çıkarıldıktan sonra kolum epeyce incelmişti ve kolumu neredeyse hiç hareket ettiremiyordum. Bu durum hem fiziksel hem de psikolojik olarak problemler yarattı. Hemen fizik tedavi ile ilgili uzmanları araştırmaya başladım ve Tuğba Hanım'la çalışmaya başladım. Yaptırdığı egzersizlerle ve kendi özgü teknikleriyle kısa sürede eklemlerim açıldı. Kaslarım yeniden güçlendi ve problemimden tamamıyla kurtuldum. Tuğba Hanım gerçekten iyi bir fizyoterapist ama onun diğerlerinden farklı kılan diğer bir şey de iyi teknik bilgisinin olmasının yanında hastalarıyla doğru bir şekilde iletişim kurması. Onunla çalışırken önce endişelerinizden kurtuluyorsunuz. Ayrıca sürekli olarak bilgilendiriyor ve yaptığı açıklamalarla sizi aydınlatıyor. Bunların yanında oldukça renkli bir karakter. Gezdiği ülkeler, birçok dil bilmesi, farklı kültürleri tanıyor olması oldukça ilgi çekici. Tuğba Hanım'ı tanıdığıma çok memnunum. Teşekkürler Tuğba Hanım...
     2 Beğeni    
Meryem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32368
Tuğba alanında çok bilgili bir fizyoterapist. çalıştığım kurum sırasında onunla tanıştım. benim ayağımdaki bir problem üzerine inceledi ve yönlendirdi. ölçütleri ve değerlendirmeleri çok doğru. alanına çok hakim bir fizyoterapist. mesleki bilgisine çok güveniyorum. başka kişilerlede ilgilenirken ve bilgi verirken gördüm.onlarında memnuniyetlerine şahit oldum. ayrıcada samimi ve içten birisidir. zamanı olmasa bile sizin sorununuz için ekstra zaman ayırır.Güleryüzlü birisidir. özel eğitim sektöründe çalıştığım için bir çok fizyoterapistle çalışma ve gözlemleme imkanı buldum. bu güne kadar tanıdığım ve iletişime geçtiğim fizyoterapistler içinde en başarılısı. bunu gerek kendi deneyimimden gerekse ailelerden çok kez duydum. güleryüzlü ve konuşkan birisidir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Naciye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28755
Tuğba'cım benim..... benim için uğraşılarına tekrar teşekkür etme fırsatım olduğu için mutluyum .Tuğba'yı bir arkadaşımın tavsiyesi ile buldum. Ayaklarımdaki problemleri , yürümedeki zorluklarımın tedavisinde bana çok yardımcı oldu , yol gösterdi.Sabrına hayran kaldım, ama bende ödevlerimi iyi yaptım. Güler yüzü , sevecen tavrı , bilgisini verimli kullanması başarısını tetikliyor. Tuğbayı tavsiye ediyorum ......çünkü onda bilgi,yetenek,enerji bir araya gelmiş .
     3 Beğeni    
Nebile Cebecioğlu
6.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28739
Tuğba FRIEDRICH'in üç yıl lise Fizik öğretmenliğini yaptım. Üç yıl boyunca başarılı olma gayretini ve eğitime inancını taktir etmişimdir.orta öğrenimden sonrada eğitimini takip edip başarılarına şahit olmuşumdur. Bir arada olduğumuz zamanlarda bilgisini kullanarak bana sağlıklı yaşama tavsiyelerinde bulunur.Bunları duymak ve mesleğini yaşıyarak kullanması beni mutlu ediyor ve bana "bir öğretmenin alabileceği en büyük hediyeyi" sunuyor. TUĞBA için üç sıfat mı istiyorsunuz? ..... bilgili , yenilikci , insancıl .... İyi bir fizyoterapist olduğun için teşekkürler Tuğba cım...
     7 Beğeni    
Selma GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26561
Tuğba Hocam ile kızımın rahatsızlığı sebebiyle tanışma fırsatımız oldu.Tedaviye gittiğimiz fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde kızımın öğretmenliğini yaptı. Yeni başladığımız günler kızım 1,5 yaşında idi ve ilk günler çok ağladı.Ama bu ağlama süreci Tuğba Hanım'ın güler yüzü, cana yakınlığı, sevecenliği, samimiyeti, sabırlı davranışları sayesinde çok kısa sürdü.Kızım sonra ablasına öyle bir alıştı ki görünce elimi bırakıp Tuğba ablasının kucağına atlıyordu. Kızımla gerçekten çok yakından ilgilendi. Bizim eğitim aldığımız kurumdan ayrılıp başka bir kurumda işe başlamış olmasına rağmen evimize kadar gelip bizi ziyaret etti, kızımın gelişimini takip etti. Bu beni çok etkiledi ve çok mutlu etti. Tuğba Hanım'ın bu davranışı işinde ne kadar profesyonel olduğunun en büyük kanıtıdır bence fazla söze gerek yok.Sizi seviyoruz ilk öğretmenimiz.
     2 Beğeni    
Çiğdem Demirkıran
17.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26488
Tuğba FRIEDRICH'le Hacettepe Üniversitesi'nden tanışıyoruz ve şu anda da arkadaşlığımız ve mesleki bilgi anlamında alışverişimiz devam etmektedir. Tuğba FRIEDRICH, hayata ve olaylara farklı bakış açısına sahip, farklılığı ve fark yaratmayı seven, kendisine güvenen biridir. Mesleğini sevmekte, mesleğini nasıl daha iyi yapabileceğini öğrenmek için farklı alanlarda aldığı eğitimleri sentezleyerek ve kendi bakış açısını da katarak danışanına sunmaktadır. İlgili, meraklı, açık ve araştırmacı ruhu, farklı kültür, dil ve insanlara olan ilgisi çevresinde kalabalık bir arkadaş topluluğu oluşturmaktadır. Mesleğinden dolayı sadece bedensel sağlığınızla değil, sürekli kendini geliştirmeye çalıştığı bir alan olan ruhsal alan ve ruh sağlığınızla da yakından ilgilenir. Sevdiği şeyleri yapan ve hakkını veren, hayattan tat almayı bilen, yanında kendinizi rahat, kısıtlanmamış ve özgür hissedebileceğiniz, saygılı, sosyal, sportif ve yenilikçi bir dünya insanıdır. Mesleki anlamda, bedensel ve ruhsal gelişimi bir arada yürütmeye çalışması ve bunu becerebilmesi onun en büyük avantajı ve ayrıcalığı. Özellikle çocuklarla çalışırken çocukların seviyesine inerek ve onların anlayabileceği şekilde eğlenceli ve dikkat çekici iletişim kurmakta, bu da çocukların fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinde hızlı bir şekilde ilerlemelerini sağlamaktadır. Hastalık zamanlarının sıkıntılı, keyifsiz, ağrılı zamanlarında sadece bir fizyoterapist değil hem de hayata ve size pozitif enerji yayan ve ruhunuza da hitap edecek bir uzman arıyorsanız bu Tuğba FRIEDRICH'tir. Saygılar.
     5 Beğeni    
H.Turan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26447
bu uzman arkadaşla balat hastanesinde aşil tendonu yırtığı tedavisinde tanıştım.kendisini mesleğine adamış ,güleryüzlü ,işinin uzmanı,kendisiyle barışık ve pozitif enerjisi olan bir insandı .ordaki arkadaşlarıda aynı şekilde davrandılar ve beni çok iyi bir şekilde sıkılmadan ve bunalmadan tedavi oldum iyileştim.kendisinin bunda çok büyük katkısı oldu tedavi ve moral aşamasında size önerebileceğim bir insan .burada tavsiye etmemdeki sebep iyi insanların işin ehli olan insanların hakketikleri yerlerde olmalarının ne kadar önemli olduğunu düşünmemdendir.teşekürler.
     10 Beğeni    
Ümran Yağcı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26212
tuğba hocam dünyanın en iyi fizyoterapisti güler yüzlü bir yapıya sahiptir. çocukların mutlu olması için elinden geleni yapar yeni bulduğu çözümlerle çocukların dikkatini çeker ve dersinin verimli olmasını sağlar. çocukların sorunlarıyla ilgilenerek onları mutlu etmeye çalışır ve onlara fizik tedavi sevdirir. eğitimi ve farklı kişiliğiyle fark etmenize neden olacaktır. sizde iyi bir fizyoterapist arıyorsanız bu tuğba hocadan başkası olmayacaktır
     3 Beğeni    
Hayrettin HOROZ Fotoğraf
Fzt.Hayrettin HOROZ
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26156
Kendisiyle bir dönem çalışmışlığımız oldu. Çalışkan, becerikli, güleryüzlü bir meslektaşımız.Mesleki tecrübesine, yaptığı işin hakkını vereceğine güvendiğimi söyleyebilirim. Hastasına verdiği hizmetin ciddiyetinin farkında, bilgisini ve becerisini aktarmasını bilen, Avrupada edindiği bilgi ve tecrübeleri işine aktarabilen biri. En taktir ettiğim yönlerinden biri dobra oluşu. Aklındakini cesurca savunan mücadeleci bir yapıya sahip. Bu da onu diğer insanlardan farklı kılıyor. Verdiği sözü tutan, planlı, disiplinli bir dünya insanı. Gördüğü yerleri, gezdiği ülkeleri tedavi esnasında mutlaka ondan dinlemelisiniz. Fizik tedavi seansınız kültürel zenginlikle harmanlanmış olur. Kendisini tanımaktan dolayı memnuniyetimi belirtir, tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Çağla Tuğba SELVEROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25855
Tuğba Hanımla birlikte çalışma şansını yakaladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi benim için özel eğitimin yorucu ve tüketici ortamında gülümsememi sağlayan yegane etkenlerden birisidir. Bu içtenliği ve samimiyeti dostluğumuzu profesyonel ortamdan özel hayata taşımamıza da neden olmuştur. Birlikte çalıştığımız süre içerisinde özellikle CPli çocuklarla yaptığı çalışmalar dikkatimi çekmiştir. Bu çocuklarla yaptığı çalışmalarla birlikte velileri de tıbbın anlaşılmaz jargonundan süzerek verdiği bilgilerle aydınlatmıştır. Çocuklarla yaptığı çalışmalarda gelişime odaklanması ve sürekli olarak kendini yenilemesi sanırım onu diğer meslektaşlarından farklı kılmaktadır. Ayrıca bu gelişim süresince verdiği hizmetiçi eğitimlerle de mesai arkadaşlarının gelişimine oldukça katkıda bulunmuştur. Mesleki yeterliliğinin yanı sıra, farklı kültürleri tanımaya olan merakı, dil öğrenme hobisi, dışadönük hali onu hemen fark etmenize neden olacaktır. İyi bir fizyoterapist arıyorsanız bu ondan başkası olmayacaktır.
     5 Beğeni    

Tuğba KARABULUT'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : doğa , dans , meditasyon , sanat , yemek yapmak

Sevdigi Yazarlar : PATANJALI sutralar , Jung , hermann hesse,osho , irvin yalom ,alberto camus ,

Sevdigi Sözler : hissettiğinden daha büyük ve daha iyi düşünmeye devam et


Tuğba KARABULUT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba KARABULUT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla ile yaklaşık 10 ay kadar aynı özel eğitim kurumunda çalıştık.Zamanla güleryüzlülüğü anlayışı positif yaratıcı ve çalışkan tutumu ile hem bizlere...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 148 80 01
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(37 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Fzt.Tuğba KARABULUT Yabanci Dilleri Yabancı Dil
English ,deutsch , Italiano

Tuğba KARABULUT Mesleki Videolar Videoları
-

21:46
Top