2007'den Bugüne 87,919 Tavsiye, 27,240 Uzman ve 19,426 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Erden COŞKUN
Fizyoterapist - İzmir

Erden COŞKUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Erden COŞKUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Erden COŞKUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Erden COŞKUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
ZİHİN VE FİZİKİ BEDEN ARASINDAKİ UYUM BÜTÜNLÜĞÜ BOZULDUĞUNDA HASTA OLUNUR.RUHUMUZ VE ZİHİNSEL DÜNYAMIZ ÇÖZEMEDİĞİ YADA TAŞIYAMADIĞI PROBLEMLERLE KARŞILAŞINCA BUNLARI BİRİKTİRİR.BUNLAR HASTA BEDENİN İYİLEŞMESİNİN ÖNÜNÜ TIKAR İYİLEŞMEYİ GECİKTİRİR. EĞER FİZİKİ BEDENİMİZ HASARLANDI İSE RUHUMUZ İSYAN ETMİŞTİR.BEDENİMİZİN HASTALANMASI RUHUMUZUN VE ZİHNİMİZİN İSYANDAKİ SON DAMLASI GİBİDİR.ESAS OLAN RUHUN İYİLEŞMESİ,OLUMSUZ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİN TEMİZLENMESİ VE BUNLARIN DEĞİŞMESİ..Gerisi şifadır..
Erden COŞKUN'un İletişim Bilgileri
Telefon 1 :
(mobil daimi)
Telefon 2 :
(ev telefonum not birakın)
Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1964 (57 yaşında)
Doğum Yeri : Kars Selim
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulu (1993 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Erden COŞKUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Transformalfizyoterapi,Felç ,yüz felci ,boyun , bel problemleri , kalça ve diz protezleri, omuz ağrıları , ayak ağrıları rehabilitasyonu.

Erden COŞKUN Özgeçmis CV Fzt.Erden COŞKUN'un Özgeçmişi
1964 kars doğumlu,69 yılında beri İzmir de yaşıyorum.ilk orta lise izmir de üniversite ank.Hacettep ünv.fizyoterapi ve rehabilitasyon y. okulunda .okudum.16 yıl Dokuz Eylül Ünv. Ftr kliniğinde 10 yıl özel sektörde çalıştım.şimdi bağımsız çalışıyorum..yeniliği ve yenilenmeyi seviyorum.öğrendiğim bir bilgiyi kullanmadan önce onun dört ayağınında yere bastığını görmek isterim.

Erden COŞKUN'un Makaleleri Erden COŞKUN'un Makale ve Yazıları
3 Yazı/Döküman

Erden COŞKUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Demet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
DÜN17.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121478
Annemin yaşı 73 kalp ve akciğer yetmezliği, elefantiasis hastası,çok da kilolu.Annemin evdeki hareketlerine biz yardımcı oluyorduk.fakat bir sabah kalktığında hiç yürüyemedi bu durumun dizlerindenmi yeni çıkan parkinsondanmı kaynaklandığını bilemedik bir süre hastanede yattıktan sonra durumumuz değişmedi doktorlarda bizim yapabileceğimiz bir şey yok fizyoterapist desteği alabilirsiniz dediler bizde tavsiye üzerine Erden Beye ulaştık kendileri iyi ki varlar pozitif enerjisi ve yaptırdığı çalışmalarla annemizi eski haline getirdi bezinden kurtulduk artık tuvalete gidebiliyoruz kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır bizleri bile kendisine alıştırdı artık evimizden biri gibi oldu ve içtenlikle, samimiyetimle diyorum ki kendisi işinde bir numara....
     Beğenin    
Ceren
YENİ15.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121446
Erden Bey ile eşimin beyincik ve omurilik ameliyatı sonrası felç kalmasıyla tavsiye üzerine tanıştık.Eşimin 37 yaşında çok ağır bir ameliyat geçirmesine rağmen Erden Bey sayesinde çok kısa sürede kendi ihtiyaçlarını görür düzeye geldi. Erden Bey mesleğinde çok başarılı, çok özverili bir insandır. Şuan eşim yürüyebiliyor işine gidebiliyor, ve biz bunu Erden Bey'in mesleğinde çok başarılı olmasına, severek,inanarak bu mesleği yapmasına borçluyuz. Eşim de kendisine çok güvendi, beraber yılmadan çalıştılar ve başardık. Kendisi ailemizden biridir artık. İyi ki var ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121433
Erden beyle tavsiye üzerine bağlantı kurduk. 73 yaş annem akciger kalp yetmezliği, elefantiasis ve parkinson hastası. Diz kireçlenmesi ameliyatını kilo ve kalp nedeniyle olamıyor ve buna bağlı olarak yürüyemiyordu. Bir sabah uyandığında hiç yürüyemedi. Dokuz eylül hastanesinde 1 ay yattı. Nöroloji doktorumuz fizik tedavi desteği almamızı söyledi. Iyi ki Erden beyle tanıştık. Annemin bezli olan durumu düzeldi. Hareketler yumuşadı ve esnedi. Haftada 3 gün boyunca terapi devam etti. Ev ödevi olan hareketlerini yaptırdık. Annem bezinden kurtuldu. Verdiği moral ile annemi daha da heveslendirdi yürümeye. İşinin ehli ve disiplinli , kibar , güleryüzlü kişiliği ile güven verici ve sonuç odaklı yapısı nedeniyle tavsiye edebileceğim tek uzman. Kendisini bu konuda ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Meral USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112115
Erden bey ile, alzheimer hastası olan 87 yaşındaki annemin, sebebini ve tam yerini anlayamadığımız ağrıları için ortopedi uzmanına gittiğimizde doktorumuzun tavsiyesi ile tanıştık. Annem yürümekte zorlanıyordu ve tekerlekli sandalye kullanmaya başlamıştık. Erden bey, tedaviye başladıktan sonra ağrı nedeninin ortopedi ile ilgili olmadığını düşünerek bize bir doktor (çok isabetli bir öneriydi, bunun için kendisine minnettarım)önerdi ve bu sayede ağrıların başlangıcından 1,5 ay sonra, yapılan detaylı tetkikler üzerine sorun anlaşıldı ve tedavisi yapıldı. Fakat biz Erden beyle çalışmaya devam etmek istedik. Çünkü Erden bey, hem uyguladığı tedavi ile fiziksel olarak, hem de annemle arasında geliştirdiği iletişimle psikolojik olarak anneme çok iyi geldi. Morali yükseldi, motivasyonu arttı. Bir alzheimer hastasının fizik tedavi hareketlerini yapmasını sağlamak gerçekten çok zor bir iş. Fakat, canla başla çalışarak, bıkmadan usanmadan , hareketleri annemle birlikte kendiside yaparak, ona hikayeler anlatarak müthiş bir iş başardı. 2,5 aylık bir çalışmanın ardından şu anda annem baston yardımıyla gayet rahat yürüyor. Elbette biz de sürekli önünden arkasından kontrol ediyoruz. Ama ilk başlangıçtaki hali ile şu andaki hali arasında fiziksel olarak çok belirgin fark var. Tekerlekli sandalyeyi katlayıp kaldırdık . Erden beye yürekten teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Levent
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93797
57 yaşında parkinson hastasıyım. Bu hastalık yüzünden titremelerim ve hareketlerimde yavaşlamalar başladı,yürümekte oturup kalkmakta güçlük çekiyor geceleri uyku uyuyamıyordum. Daha sonra Karabağlar tıp merkezi fizik tedavi bölümüne muayeneye gittim, Erden bey benimle çok güzel bir şekilde ilgilendi. Sayesinde titremelerim yok denecek kadar azaldı bunun yanı sıra rahatça uyuyabiliyor ve hareket ediyorum. Şu anda tedavim devam ediyor. Erden bey sayesinde eski sağlığıma kavuştum sayılır kendisine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Hafize YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89843
Merhabalar; Ben Hafize YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı 2014 yılında iki kalçamdan da ameliyat oldum. Birine kalça protezi diğerine hem uzatma hemde protez takıldı. Ameliyattan sonra yürüyemez oldum.2015 yılında fizik tedavi merkezine gittim. Burada Erden COŞKUN'la tanıştım. Çok güleryüzlü , sevecen mesleğine çok bağlı bir doktor.Erden Bey hiç yılmadan sonuna kadar çok ilgilendi benimle. 2016 yılında tekrar fizik tedavi merkezine gittim . iki yıl bastonla gezdim. şuan bastonsuz yürüyebiliyorum ve gayet rahat hareket edebiliyorum. Ağrılarım acılarım tamamen bitti. Benim tedavimde yardımlarını esirgemeyen Erden Bey'e sonsuz teşekkür ediyorum .Herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Ayşen BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89765
Geçirdiğim felç ve beyin ameliyatı sonrasında fizik tedavi almaya başladım. Ümidimi yitirdiğim zamanlarda vazgeçemem gerektiğini hatırlattılar. Hiç kullanamadığım sol elimi tedavi ettiler. Tedavim hiç beklemediğim kadar başarılı oldu. Deneyimli, alanında uzman ve ilgili bir fizyoterapist. Karşısındaki insanın hasta olduğunu hiç gözardı etmeyen bir fizyoterapist. Iyi ki tanıdım iyi ki tedavimi üstlendiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Afitap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87226
60 yaşındayım. Geçirdiğim diz protez ameliyatı sonrasında Erden beyle çalıştım. Sayesinde ameliyat sonrasında hızla sağlığıma kavustum.kısa sürede günlğk hayatıma dönebildim. Özverili ve çalışması ,hoş sohbeti ve güleryüzü için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.kendisi bu dönemde adeta ailemizin bir parçası oldu .herzaman zamabında geldi ne olursa olsun güleryüzünü bizden esiremedi. En yıldığım anlarda bile sıkılmadan usanmadan banaa destek oldu ve hayata bağladı. Çok teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Bilal Akman
6.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83892
Öncelikle herkese merhaba ben 9 Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon son sınıf öğrencisiyim. Biliyorsunuz ki son senemiz sağlık kurumlarında staj yaparak geçiyor. Şanslıyım ki Erden Bey'in yanında staj yapma fırsatım oldu. Çok güzel bir staj geçirdiğime inanıyorum. Benim gelecekteki meslek hayatıma etki ettiğini düşünüyorum. Bana verdiği akılda kalıcı teorik ve pratik bilgileri için ve en önemlisi hasta hakimiyeti, iletişimi ve 22 senelik mesleki tecrübelerini hiç esirgemeden paylaştığı için herkesin önünde ona teşekkür etmeyi borç bilirim. Saygılar ve sevgiler hocam
     8 Beğeni    
Vehibe ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80082
merhabalar...anneler dünyanın en değerli en güçlülüleridir. Bizde annemin hastalanıp yatabileceğini hiç ummazdık.17 mayıs tarihinde anevrizmaya bağlı beyin kanaması geçirdi ve 2 defa anjiyo sistemiyle operasyon uygulandı. Allah ın izniyle ve doktorumuz ilgisiyle 20 gün sonucunda beyinle ilgili tedavimizi kontrol süreçlerimizİ alarak bitirdik ve fizik tedaviye yönlendirildik.İşte burda araştırmalarımız sonucu şu anda bizim için en değerli kişiler arasında en üst sırayı alan Erden Bey'le tanıştık.Hastaneden taburcu olduğumuzda desteksiz oturamayan,ayaklarını oynatamayan,acı verdiklerinde hisseden ama çekemeyen durumdayken 1 ay boyunca Erden Bey'in güler yüzü,verdiği morel,hastasına yaklaşımı,işindeki profesyonelliği ve deneyimi sayesinde 15 gün sonunda yürüteç ile,simdi ise baston ile ayaktayız. Ben annemin üvey kızı (erden bey sayesinde üvey kızda olduk:) ) teyzem ve eniştem ile birlikte hareketlere devam ediyoruz her gün Erden Beyi dilimizden düşürmeyerek.ihtiyacı olan herkese kesinlikle öneriyoruz. Emeğinize yüreğine sağlık sevgi ve saygılarımla... üvey asistanınız vehibe...
     8 Beğeni    
Meltem ÖnSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79361
İsmim Meltem ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı 03/04/2015 tarihinde babamın kalbte ritm bozukluğuna bağlı olarak üçüncü kez geçirdiği beyin kanaması sonucunda sol tarafına felç geldi.Tedavi ile birlikte alternatif yollar aramaya başladım öğrenci velimin tavsiyesi üzerine fizyoterapist Erden Çoşkun beyin adını aldım aradım ve halen tedavimiz devam ediyor.Kendisi babamı gördüğü anda bu hastamız yürür dedi ki ben üçüncü olduğu için bütün umutlarımı kaybetmiştim şimdi mi umutlar sayesinde yeniden yeşerdi bayrama yürüyeceğiz diyor.Tedaviye başlamamızın üçüncü seferinde babamı ayağa kaldırdı odalar arasında birlikte gezmeye başladık.Erden bey mesleğine son derece hakim güleryüzlü hastası ile iyi diyalog kuran ayrıca bizi de bilgilendiren evimizin bir ferdi gibi oldu yardımları ve en önemlisi moral bize verdiği moral için kendisine teşekkür ediyorum.saygılarımla ihtiyacı olan herkese öneriyorum.
     11 Beğeni    
Tuğçe GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78148
Merhabalar ben Tuğçe Gözen, 21 yaşında hayatım boyunc a yaşadığım en büyük travmayı ve kahramanımızı sizinle paylaşmak istiyorum , geç bile kaldığımı düşünüyorum . 28.04.2014 tarihinde kalp krizi sonucu babamın sol beynine pıhtı atması sonucu felç geçirdi.Konuşma yetisiyle beraber bizi bile unuttu. İnanın çok zor bir dönemdi bir de benim babaya düşkün biri olduğumu düşünürsek yıkım diyebilirim.Bu konu ya parantez açarak bir şeyi daha eklemek istiyorum biz daha önceden Erden beyle çalışmıştık babam parmaklarını odun canavarına kaptırdı devlet parmaklarını dikemeyeceğini kesiceğini söyledi.Özele gittik ve parmaklarını diktirttik ve kahramanımız Erden beyle ilk o zaman tanıştık devletin kesiceği parmaklar şuan bizim parmaklarımızı kırıcak kaadar güçlüler tabikide kahramanımız sayesinde.Konumuza geri dönersek yaşayanlarında bileceği gibi özürlü raporunda yani heyete girdiğimizde çıkan ordan %98 di durumun ne kadar vahim olduğunu okurken bile üzüldüğünüzü görebiliyorum çok zor günlerdi.İsyanlarımız her gün ağlayışımız ev de cenaze varmış gibi bir surat işte kahramanımız burda devreye giriyor.10 ay boyunca neşesini,güler yüzünü , pozitif enerjisini hiç eksik etmeyip babamla birlikte bizide terapi etti , babam şuan desteksiz yürüyor hala Erden beye gidip geliyoruz fizik görüyor. Bez bağlarken artık tuvaletini yemeğini kendi yiyor kolunda hareketlerimiz başladı %98 den buraya geldik mucizeyi başardı . Babam cıvıl cıvıl , çok hareketli konuşmayıda bekliyoruz çok mutlu etti bizi ona bu yüzden KAHRAMANIMIZ diyoruz iyiki tanışmışız babam tam olarak iyileşsin beraber pikniklere de gidicez . Sizi çok seviyoruz . Gülen yüzünüz hiç düşmesin . SEVGİLERLE
     7 Beğeni    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78118
Merhaba, Selda ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı ben. 43 yaşındayım ve babamı şimdiye kadar ne hasta ne de pijamajla gördüm. 2 saat içinde kalp krizi geçirip sağ tarafına kısmi felç gelince konuyu idrak etmem bile 1 ay sürdü. Böyle sıkıntılı bir süreçte tanıdık kendisini. Ailecek çok sevdik ve inandık. Babamı ilk kez 10 dakika kadar görüp muayene ettikten sonra (24.11.2014) ; babanızı yılbaşında sofraya, 15 Ocak 2015 tarihinde de tuvalete yürütürüm dedi. İnanın bana babam yeniyıla sofraya yürüyerek girdi ve 13.01.2015 de tuvalete yürüdü. Sadece babamı değil , 2 aylık bir süreçte bizi de tedavi etti. Kendisine ailecek minnettarız.Babamı çok kısa bir süreçte ayağa kaldırdı , psikolojisini toparladı, hayata dödürdü. İzmir'de dalında en iyisi derken inanın mübalağa etmiyorum. Tanıyınca bana hak verirsiniz. Temenni etmiyorum ama hayat önümüze hiç istemediğimiz şeyleri birden çıkarıyor işte ve tanışıveriyorsunuz hiç aklınızda olmayan kişilerle. Bu sıkıntılı hikayenin en samimi , en fedakar ve en verimli üyesiydi kendisi. Dostluğumuz daim...Ailem ve kendim adına binlerce teşekkür. Emeğinize sağlık
     7 Beğeni    
Hakkı ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65559
Merhaba dostlar ben Hakkı.Malumunuz hayat inişli çıkışlı bir yol izler.Bazen yaşadığımız güzelliklerle mutluluktan uçarken bazen acı süprizlerle karşılaşır,uzanan bir dost eliyle kendimize geliriz.Tıpkı ERDEN beyin bize uzanan eli gibi.Şöyle ki,97 yaşındaki babam felç geçirdi.Fatsa devlet hastanesinde yataklı olarak ilk nöroloji tedavisinden sonra tabucu edilirken babamın sol ayağında adeta can yoktu.Doktoruna böylemi kalacak diye sorduğumda,uzun süreli çok iyi bir fizik tedavisi alırsa belki kalkabilir şeklinde cevap vermesi beni üzdü. Çünkü çok ümitsiz konuştu.Bu halde babamı görev yerim olan İzmire getirdim.sebepler zinciriyle Karabağlar tıp merkezinde ERDEN beyle tanıştık ve babamızı kendisine teslim ettik.Latifeli yaklaşımı ile babama önce moral kazandıran Erden bey,kendisine has uslüb ve çalışmasıyla daha beşinci gün tekerlekli sandalye ile çıkardığım babamı yürüterek indirmesi bizi izahı mümkün olmayacak derecede mutlu etti.Babam şimdi yürüyor.İyiki varsın ERDEN bey.Seni yaratan ve bize şifa vesilesi kılan ALLAHa sonsuz şükür,özverili çalışmanız sonucu bu mutluluğu yaşamamıza vesile olan şahsınıza çok çok teşekkür ediyor,başarılarınızın devamını diliyorum.
     11 Beğeni    
Hafize BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64478
Ben Hafize BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı. Erdem bey ile Karabağlardaki Özel Tıp Merkezi'nde tanıştım. Annem felçli olduğu için, burada tedavi oluyordu. Annem merdiven çıkamadığı için asansöre binmek zorundaydık. Ama bende asansör korkusu olduğu için kesinlikle asansöre binemiyordum. Oradaki hemşireler annemi asansörle götürüyorlardı. Ben de merdivenlerden çıkıyordum. Hemşire hanım , bana dedi ki; sizi Erdem Bey bir görsün. Ertesi gün Erdem Bey ile görüştük; bana inanılmaz faydası oldu. Daha ilk seansta asansör korkumu yendim. 4 yıl psikolojik tedavi gördüğüm halde bu korkumu yenemedim. Ama Erdem Bey'in sayesinde İkinci seansta asansöre binmeye başladım. Ben bile inanamadım, sanki rüya görüyordum. Sevinçten ağladım. Bu gerçek mi diye hemşireye sordum. Bir anda bütün pozitif enerjisini bana verdi. Bütün sıkıntılarımı aldı. Allah'ım böyle güzel bir insanı karşıma çıkardığı için çok şükür ediyorum rabbime. Sanki yeniden doğdum. Bunu yaşamayan bilemez. Dünyalar benim oldu. Ben artık Erdem bey demiyorum, kardeşim diyorum. Allah'ım onu sevdiklerine bağışlasın. Bu yaptığı tedaviyi ömrüm boyunca unutmayacağım, Bana çok iyi geldi. BENİM GİBİ OLANLAR MUHAKKAK ERDEM BEY'İ GÖRSÜNLER. SİHİRLİ DEĞNEK DEĞMİŞ GİBİ BİRDEN İYİLEŞTİM. ÜZERİMDEKİ TONLARCA AĞIRLIĞI ALDI GÖTÜRDÜ. ALLAH'IM BENİM GİBİ OLANLARI DA ERDEM BEY'İ KARŞISINA ÇIKARSIN. Sağlıklı günler kardeşlerim.
     7 Beğeni    
Ayşe DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63871
Merhaba; Nisan 2013 de babam sağ tarafından kısmi felç geçirdi.konuşması hatta anlama yetisi dahi zarar görmüştü. Erden bey i daha önce ondan tedavi alan komşumuzun ve 9 eylül üniversitesindeki bir uzmanın tavsiyesi üzerine tanıdık.fakat anlatılandan daha çok yardımını ve faydasını gördük.tedavinin uzun ve zor bir dönem olduğunu babamın sıkılıp bırakmasından ve içine kapanmasından çok korkuyorduk. ama erden bey hastasıyla nasıl konuşacağını, nasıl tedavi edeceğini, hastasının ruh haline göre nasıl azimlendireceğini herşeyin nasıl daha iyi olacağını ve en önemlisi hastasıyla iletişimi çok güzel kurmasıydı. Babam zor bir hasta fakat erden bey herseyi onun anlayabileceği şekile çevirerek o kadar kolaylaştırdı ki şuan babamı görenler onun felç geçirdiğine inanmıyor. Yüzü düzeldi, kol tamamen işliyor, parmaklar da artık yavaş yavaş işlemeye başladı, konuşmada iyi sayılır ve ayağını sürüklemeden yürüyor.Kısacası işine saygı duyan işini iyi değil EN İYİ şekilde yapan bir fizyoterapist kendisi.biz ailecek babamı bu kadar iyileştiren, azmettiren, hayata tekrar tutunduran sayın ERDEN COŞKUN'a saygı ve teşekkürlerimizi borç biliriz.
     9 Beğeni    
Güven SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61159
Sayın Erden Coşkun'u Kasım'12 sonunda annemin rahatsızlığı nedeniyle internet üzerinden yaptığım bir araştırma ile buldum. Kendisi farklılığını ilk baştan gösterdi ve fiyat belirleyebilmek için bile telefondan konuşmak yerine eve gelmeyi tercih etti. O günlerde annem oturduğu yerden kalkamıyor,yürüyemiyor ve düzgün oturamıyordu. Erden Bey güleryüzlü haliyle hastasının moralini yükseltiyor. Bu da, hastasının iyileşmek yönünde gayretkeş olmasını sağlıyor. Erden Bey, verdiği moralle annemin bilinçaltında olduğunu söylediği düzgün hareket etme yetisini binbir gayretle, anneme rağmen, su yüzüne çıkardı ve annem aradan geçen beş haftada kalkabilmeye, yürüyebilmeye ve düzgün oturabilirmeye başladı. Bu nedenle, Erden Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim. [Site Editörlerinin notu: Aşağıdaki bölüm 3.7.2014 tarihinde eklenmiştir] Merhaba Dostlar, Daha önceki yazımın üzerinden yaklaşık bir yıl geçti ve bu kez annemle babam beraber düştüklerinde o zor anımda yardımıma bilgisi ve deneyimiyle Erden Bey koştu. Kalçası çok kötü ezilen babamı kısa zamanda düzelten Erden Bey yatalak durumdaki, hiçbir yerine dokundurtmayan annemi de yedi haftada ayağa kaldırdı. Her ne kadar seanslar bitmemiş ise de annemin şimdiki durumu bile eski halini düşününce bizim gözümüzde çok ama çok büyük bir ilerleme. Bu ilerleme her ne kadar Allah'ın izni, annemin iradesi ile olsa da Erden Bey'in tecrübesi asla ve asla yadsınamaz. Çünkü, kendisi yalnız fizik tedavi yapmıyor aynı zamanda aradaki konuşmalarında hastayı motive de ediyor. Dolayısıyla, şimdilik ulaşılan bu sonuç için Allah'a şükrederken, Erden Bey'e de teşekkürü bir borç bilirim.
     9 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59694
Babam 9 ocak da kısmi felç geçirdi.Sağ tarafını tamamen kullanamaz hale geldi ve konuşamıyordu. 16 gün hastahanede kaldıktan sonra doktorumuz fizik tedavi alması gerektiğini söyleyip taburcu etti.Bir komşumuzun tavsiyesiyle Erden Bey ile tanıştık.Başlangıçta babam hastalığı kabullenmiş bir haldeydi ama Erden beyin içten sohbetleriyle ve mesleğine olan aşkıyla babam bu umutsuzluktan kurtulup iyileşmek için çaba göstermeye başladı.Her gün gözle görülür derecede yol katetti kontrol için hastaneye gittiğimizde doktorumuz bile bu kadarını asla beklemediğini söyledi.Bir ay içinde baston desteğiyle yürümeye başladı. şuan uzun yürüyüşler yapabiliyor derdini anlatabilecek kadar konuşabiliyor ve az da olsa kolunu kıpırdatabiliyor.Tedavimiz devam ediyor çok daha iyi olacağına inanıyorum.TEŞEKKÜRLER ERDEN BEY..
     11 Beğeni    
Ayşe Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56764
Annem eylül ayında beyin kanaması geçirdi. Ameliyat söz konusu olamadı. Yoğun bakımda yattığı 26 gün boyunca bütün hareket kabiliyetini de kaybetti. Ekimde eve getirdiğimizde bitkisel bir hayatta idi. Sol tarafı felçli ve sağ tarafında herhangi bir hareket yoktu. Konuşamıyordu. Bir tanıdığımızın vasıtası ile Erden beyle tanıştık. Erden beyin sayesinde 2 hafta içersinde annemin sol tarafında hareketler başladı. ve Erden beyin sayesinde her hafta farklı bir şaşkınlıkla annemin iyileşmesini izledik. Annem şuan kendi başına oturabiliyor. hareket edebiliyor. Yürüyebilecek kuvveti ayaklarında hissediyor. Erden beyle hala Fizik tedaviye devam ediyoruz. Şubatta annemin yürüyebilceğini de dile getirdi. Bir sözü vardır Erden beyin " ruhu iyileşmeyen hastanın bedeni asla iyileşmez" Bu yüzden önce motivasyonunu arttırdı ve iyileşme sürecini kısalttı.
     7 Beğeni    
Yasemin Durdu
28.Mart.2012
TavsiyeNo: 49806
ben erden bey in yaklaşık 2 yıldır sekreterliğini yapmaktayım kendisi kliniğimiz ana damarlarından biridir hastalara yaklaşımı ve tedavi yöntemleri beni çok şaşırtmaktadır kendisinin bir sözü beni çok etkiliyor " ruhu iyileşmeyen hastanın bedeni asla iyileşmez" sözünün doğruluğunu çalıştığım süre içerisinde çok gördüm hastalarımızın önce moralini yükseltip daha sonra terapiye alıyor. Kendisi ile tanışan hastalarımız onu bir yakını bir akrabası gibi yakınlık gösterip seviyor kendisini fizik tedaviye ihtiyacı olan özellikle morali bozuk depresyonda olan tüm ihtiyaç sahiplerine tavsiye ediyorum
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Ümran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47695
24 yaşındayım 2. kattan düşmem sonucu ayagımın topuk oynar ekleminde ve tibia da parçalı kırık oluştu çok zor 2 ameliyat geçirdim ayagım hiç oynamıyor ve haraket etmiyordu doktorum fizk tedavi önerdi bu sebple gittigim hastahanede doktorum Erden Bey oldu ve mucize bundan sonra başladı tedavim 1 ay sürücekti suan tedavimin 18.günündeyim ve ben yürümeye başladım bile imkansız gibi geliyordu ayagımı kımıldatamıyordum bile şükürler olsun iğleştim Erden beyin sabırla inançla ve meslegine olan sevgisi sayesinde şuan bu durumdayım '' SİHİRLİ ELLER'' e çook teşekkür ederim size minnettarım ve tedAvi görmek isteyen herkese kesinlikle ERDEN COŞKUN beyi tavsiye ederim..Saygılarımla...
     5 Beğeni    
Emrah URTEKİN Fotoğraf
Fzt.Emrah URTEKİN
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45946
Erden bey, yaklaşık 1 senedir beraber çalıstığım bilgisine,tecrübesine ve uygulamalarına güvendiğim bir meslektaşımdır. Onunla ilk taniştığımızda hastaları ile olan iletişim beceri,onların dertlerini anlayabilme ve çözüm bulma yeteneği dikkatimi çekmişti.Uyguladığı fizik tedavi ve rehabilitasyon yöntemlerinin hastaları üzerindeki başarısı inanılmaz.Özellikle ortopedik ve nörolojik rehabilitasyon konusunda kendisini geliştirmiş. Hemipleji( inme,felç) rehabilitasyonu,ortopedik hastalıklar ve sporcu yaralanmaları konusundaki uygulamadıgı yöntemlerle kaliteli bir fizyoterapisttir. Kendisine mesleki açıdan başarılarla dolu bir yaşam diliyorum.
     10 Beğeni    
Emine DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45526
15 gündür erden beyin yardımıyla gördüğüm fizik tedavi sayesinde çevremdekiler bendeki değişikliği fark etti. Aynı şekilde bende daha rahat hareket edebildiğimi gördüm. Bu değişikliğimde Erden beyin sevencenliği ve güleryüzlülüğünde katkı çoktur, verdiği piskoloşik ve bedensel destek sayesinde artık kendimi daha iyi hissediyorum. Katkılarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum özellikle felçli hastalara tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 200 76 36
(mobil daimi)
Telefon 2 :
0(232) 448 92 79
(ev telefonum not birakın)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1964
(57 yaşında)
Doğum Yeri
Kars Selim
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulu
Mezuniyet Yılı
1993
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Fzt.Erden COŞKUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Erden COŞKUN Mesleki Videolar Videoları
-

16:22
Top