2007'den Bugüne 80,590 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,969 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Ercan SAV

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Fzt.Ercan SAV isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ercan SAV Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarErcan SAV'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ercan SAV'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ercan SAV Tavsiye Yazıları Ercan SAV için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Bedriye SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.214.223.BY

28-09-2017
 TavsiyeNo: 99353
Annem agrilar icinde kivranirken ben tesaduf internette gordum fizyo inegol ercan beyi. Bursada hangi doktora goturduysem hepsi bel fitigindan ameliyat dedi. Ama biz olmak istemiyorduk. Sonra ercan bey e gittik inegöle. Ve 4 seansta inanilmasi güç ama evet 4 seansta annemin agrilari bitti ve yürümeye başladi. Annem artik yataktan kalkarken gozyaşlariyla degil guleryuzle kalkmasi yuruyus yapmasi ve tum kas gevsetici ve agri kesici haplarini birakmasi bizi cok mutlu ediyor. Ercan bey zaten guleryuzlulugu ile gittiginiz vakit hasta psikolojisini ortadan kaldiriyor. Binlerce tesekkur ederim ercan binlerce Allah razi olsun. Kimse bos yere agri cekmesin inegolde ercan i bulsunlar gitsinler beni daha iyi anlayacaklar. Cok tesekkurler fizyo inegol. Cok tesekkurler ercan.
     7 Beğeni    

 İlhan Güneş (Danışan)
 IP: 95.10.185.YDZ

02-01-2017
 TavsiyeNo: 93479
Bir sabah uyandım ve hiç hareket edemediğimi farkettim. Belimde korkunç bir ağrı vardı.yürüyemediğim için hastahaneye de gidemiyorum. Internetten ercan hocayı buldum sağolsun eve geldi müdahelede bulundu yapmam gereken hareketleri söyledi. Allah cc razı olsun ben çok memnunum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.hem iyi bir insan hem de iyi bir manuel terapist. Bu arada fıtığım var zannediyordum telefonda durumumu babama anlattığında amelyatlık olabilir durumun demişti. Ercan Hoca muayene ettikten sonra bel fıstığım yok dedi. Buna da ayrıca sevindim.
     9 Beğeni    

 Sinem şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.228.YDL

28-11-2016
 TavsiyeNo: 92375
Merhabalar Annem 57 yaşında ve yıllardır bel ve diz ağrılarından çok şikayetçiydi. Bir kaç defa başka yerler de fiziktedavi gördü ancak maalesef fayda görememişti. Açıkcası Ercan beyle başlarken de tereddütlerimiz oldu. Ancak Ercan bey bize durumumuzu ve yapılacakları o kadar güzel anlattı ki ikna olduk. Ve iyi ki başlamışız tedaviye şu an annem gerçek gayet iyi ağrıları ciddi şekilde geçti. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü alışıldık fiziktedavi gibi sadece compeks takıp geçiştirmiyor sadece bir seansı 1,5 2 saat sürüyor manuel terapi yapıyor ve sonuç gerçekten çok başarılı oluyor. İyi ki tanıdık Ercan beyi herşey için teşekkürler...
     14 Beğeni    

 Salih ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.109.24.D

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90902
Belimde ağrı ve sağ ayağımda uyuşma karıncalanma hissizlik olduğu için doktora gittim, çekilen mr sonucu doktorum bana acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi. 6ay ameliyat olmadım, araştırdım bir çok yeri denedim, sorunlarıma çare bulamadım. Sonrasında internette Fizyo İnegöl ve Fizyoterapist Ercan beyi gördüm. Öncelikle değerlendirme yaptı, sonrasında seanslara başladık, ilk seansta ayağımdaki uyuşma karıncalanma hissizlik gitti, belimin ağrıları azaldı. Toplam 3 seans yaptık. Şuan sorunum kalmadı.Kendisini tavsiye ediyor ve başarılar diliyorum.
     15 Beğeni    

 İPEKNUR MEMİŞ (Danışan)
 IP: 176.55.74.CF

06-10-2016
 TavsiyeNo: 90795
Atletizm sporuyla uğraşıyorum ve bacağımda menisküs yırtılması vardı. İki aydır ağrılarını çekiyordum merdivenlerden çıkarken zorlanıyordum antrenmanlarımı aksatmak zorunda kaldım. Antrenörüm beni Ercan beyle tanıştırdı. Manuel terapi, kuru iğneleme, elektro terapi, bant, masaj ve buz uygulaması yaptı, 3 seansta eski halime kavuştum.Ağrılarım yok oldu. Artık antrenmanlarıma devam edebiliyorum merdivenleri çıkabiliyorum Hem tavsiye hemde teşekkür için bu yazıyı yazdım. Fizyoterapist Ercan beyi tavsiye ediyorum
     16 Beğeni    

 Ferit ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.96.F

16-08-2016
 TavsiyeNo: 89750
Göğsümün üst kısmında kemiklerde ağrı vardı.6 aydır çekiyordum çilesini. göğüs hastalığı zannettim gittim şifa bulamadım kalp dedim şifa bulamadım, Gittiğim yerlerde herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler.Daha sonra program cekiminde ercan sav ile tanıştım 5 dk lik bir manuel terapi uygulaması ile ağrım gitti. Bu kadar kısa sürede, agirmiş gitmesine çok şaşırdım. Geç kalınmis dedi keşke daha önce tanıssaydim kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
     20 Beğeni    

 ELVAN BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.55.C

13-08-2016
 TavsiyeNo: 89696
Fibromyalji, omurga eğriligi ve tendon sıkışması sebebiyle yaşadığım ağrılarından dolayı geldiğim fizyo inegölden ağrılarım çok azalmış şekilde ayrıldım. uyguladığı manuel terapi ile çok rahatladım.Omurga egriligim gittigim yerlerde farkedilmemisti. Ercan bey detaylı bir degerlendirme yaparak, bu sorunumu buldu ve rahatlattı.Bundan sonra bu egrilik icin yapacagim egzersizleri verdi.Her türlü kas ve kemik ağrılarınız için fizyo inegöle gitmenizi tavsiye ederim. Çok ilgili bir fizyoterapist olan Ercan Savdan memnun kalacağınıza eminim.
     22 Beğeni    

 Nurcan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.204.CF

25-07-2016
 TavsiyeNo: 89379
Benim fibromyalji ve boyun fıtığı hastalığım var. 7 senedir çeşitli tedaviler gördüm.İlaç tedavisi,fizik tedavisi,proloterapi,masaj...Etkili bir sonuç alamadım. Kuru iğnelemeyi duyunca internetten inegölde fizyoterapist araştırdım çünkü bursaya gidecek halim kuveetim yoktu. Ercan beyle görüştüm, hastalığımı bana anlattı. Önce fizik ve manuel terapiyle kasların yumuşası gerektiğini sonra kuru iğneleme olması gerektiğini anlattı. Her hastanın tedavisinin kişiye özel olduğunu hissettirdi.Kendisi, güler yüzlü,alçak gönüllü,konuşkan, neyaptığını ve ne yapacağını bilen, hastasını dinleyen, rahatlatan, güven veren bir fizyoterapist. Kendimi emin ellerde hissediyorum. Boynum ve omuzlarım çok rahatladı. Yöntemleri çok etkili herkese tavsiye ediyorum.Şimdiye kadar ayrı yerlerde, ayrı zamanlarda uygulanan tedavilerin, aynı zamanda aynı yerde olması beni her açıdan rahatlatıyor. İnegölde böyle bir fizyo manul terapi merkezinin olması çok büyük bir kazanç.
     23 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fizyo İnegöl Sağlıklı Yaşam Merkezi
Burhaniye Mah. Mimar Sinan Cad. No:27 Yunus Emre Ay İş Merkezi 2.Kat (Devlet Hastanesi Acil Karşısı) İnegöl
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(539) 376 03 53
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dumlupınar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Ercan SAV'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ercan SAV Mesleki Videolar Videoları
-


07:21
Top