2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Umut DİNÇER
Fizyoterapist - Hatay

Umut DİNÇER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Umut DİNÇER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Umut DİNÇER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Umut DİNÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fzt.Salih KÖSE
Değerli meslektaşım Fzt. Salih Köse ile Muğla'da birlikte staj yapma fırsatım oldu . Kendisi özellikle Pediatrik Rehabilitasyon alanıyla ilgilenmekted...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Evde Fizik Tedavi \ Özel Seans Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fizyoterapist Manuel Terapi ( Denizciler İskenderun Payas Belen Sarımazı Karaağaç )
 
Umut DİNÇER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Turkuaz Özel Eğitim Rehabilitasyon
Denizciler Mahallesi E-5 Altı ve Üzeri Sokak No 71/ 1 Iskenderun
Hatay
Telefon 1 :
(Lütfen Randevu Alınız)
Telefon 2 :
(Turkuaz Özel Eğitim Rehabilitasyon)
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Muğla Üniversitesi (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Umut DİNÇER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Mulligan Konsept

Mobilizasyon&Manipulasyon

Klinik Bantlama

Bel-Boyun-Omuz Problemleri , Skolyoz (Omurga Eğriliği)

Baş ağrıları-Migren

Ortopedik Rehabilitasyon

Post-op (Ameliyat Sonrası) Rehabilitasyon

Pediatrik Rehabilitasyon- Cerebral Palsy - Obstetrik Brachial Plexus - Spina Bifida - Uzay Terapi

Nörolojik Olarak Riskli Bebek Değerlendirme/Terapi

Nörolojik Rehabilitasyon ( Hemipleji/İnme , Parkinson , Omurilik Yaralanmaları ) - Yüz Felci , Guillain Barre Sendromu , Karpal Tünel Sendromu

Kuru İğneleme

Lenfödem , Manuel Lenf Drenajı / Dekonjestif Egzersizler

El Ayak Refleksolojisi - Acupressure

Auricular Terapi /Zayıflama

Umut DİNÇER Özgeçmis CV Fzt.Umut DİNÇER'in Özgeçmişi
*** İŞ TECRÜBELERİ

- Turkuaz Özel Eğitim Rehabilitasyon - İskenderun / Ekim 2018 - Halen

- Özel Defne Hastanesi - Antakya / Mayıs 2018 - Eylül 2018

- Özel İlke Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi - Dörtyol / Nisan 2014 - Mayıs 2018

- GATA TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi - Ankara / Mayıs 2013 - Mart 2014

- Varlık Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi - İskenderun /
Temmuz 2011- Mart 2013

*** KURSLAR SEMİNERLER KONGRELER

* Alt ekstremite ve sporcu yaralanmalarında manuel terapi Ekim 2011 Ankara

* Mulligan Konsept Modül A-B Aralık Pt. Peter Van Dalen 2011 Ankara

* Omurga mobilizasyonu ve manipulasyonu Mart 2012 İskenderun

* Üst ekstremite ve sporcu yaralanmalarında manuel terapi Nisan 2012 İskenderun

* Alt ekstremite ve omurgada pediatrik manuel terapi Temmuz 2012 İskenderun
...[Devamı...]

Umut DİNÇER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dp
25.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120006
Alanında uzmanlığı zaten tartışılmaz. Çok fazla alanında uzman kişi bulabilirsiniz ama sizi anlayan,pratik ve uygulanırlığı kolay çözümler bulan uzman bulmak zordur. Herkese tavsiyem sizi gerçekten dinleyen,anlayan ve çözümler üretebilen uzmandan destek almanızdır. Bu konuda Fizyoterapist Umut Dinçer'e sonuna kadar güvene bilirsiniz. Babamın halk arasında inme olarak geçen hastalığında sağ kolunda başlayan his kayıpları ve hareket sıkıntısında evde kendimiz de yapabileceğimiz uygulamaları ile destek oldu. Mesleğini layıkıyla yaptığı aşikâr. Babamın hayatına da dokunduğu için teşekkür ederim.
     Beğenin    
A.Y
22.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113227
Umut Bey'i tavsiye üzerine tanıdım. Gerçektende haklılarmış. İşini son derece iyi yapan yeniliklere açık sürekli araştıran ve çocuklara yaklasımı çok çok mükemmel bir uzman. Oğlum serebral palsili yürüme sorunumuz var. Herkesle çalişmayi sevmiyor ve sevmeyincede randıman alamıyoruz. Umit Bey'in yaklasımlari sayesinde çok yol katettik. Çok mutluyum. Çok daha güzel haberler paylaşacagımiz günler yakında... Herkese tavsiye ederim. Çocukla çocuk yetişkinle yetişkin olabiliyor. Bizi bilgilendiriyor. Günün her saati sorularimiza cevap veriyor.
     1 Beğeni    
M.A
27.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112899
Kanser tedavisi sırasında yorgunluk, ağrı, şişme, sertlik ve kas kuvveti kaybı nedeniyle fizyoterapist Umut Hocamıza başvurduk. Sorunları teşhis edip bir tedavi planı uygulamak için hastanın fiziksel durumunu değerlendirip, her hastanın tedavisi kendi özel gereksinimlerine uygun şekilde uygulama ve çizelge hazırlayıp hastamızla evde birebir ilgilenen ve hasta takibini yapan , iyileşme sürecini hızlandıran Umut Hocamıza teşekkür ederiz🙏 size ve kazanımlarınıza minnettarızz.🏼
     Beğenin    
Aslı Biçer
16.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105171
Umut Bey'i kayınvalideme lenf ödem terapisi uygularken tanıdım. Kolunun şişliğinden çok sıkıntı çeken, ve acılarına dayanmaya çalışan bir hastaya bebek gibi hassasiyetle yaklaştığına şahit oldum. Ve iki üç seans gibi kısa bir sürede kayınvalidemin kolundaki iyileşme gözle görülür düzeydeydi. Umut Bey'in alanında gerçekten iyi bir uzman olmasını, bilgi birikimini ve bunun yanı sıra samimi, içten ve hastayı rahatlatan yaklaşımını övmeliyim. sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ve mesleğinde başarılar diliyoruz.
     3 Beğeni    
Rabia KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
16.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103779
Merhaba lar herkese 😊Benim kız kardeşim 5 yıldır Türkiye yaşam şartları sağolsun hala tanı konulamadı ,herkes birşey söyledi birşey uyguladı .Biz Umut beyle İlke Yaşam Merkezinde artık ümidimizin bittiği ve hastalığın en kötü anlariydi tanıştığımizda ,kız kardeşim hem psikolojik hem bedensel en kötü anlarını yaşıyordu ( bu arada hastalık kasları tutan çok kötü ilerleyen bi hastalık ve aniden gelişti ) İlk tanışmamız da adın ne bakalım senin dediğinde kız kardeşim ters ters bakıp dosyada yazıyor demeye getirdi ,bir yıl sonra iyileşme anlarına yakın fizik ted. servisindekiler gülüp konuşmaları görüp hayret ediyordu işte o kadar bi katkısı oldu .Güler yüzlü, samimi ve insana sadece insan olduğu için değer veren, çok değerli bi insandır. Şuan segava hastalığına göre Ldopa uygulaniyor ,fizik ted artık almıyoruz ama Umut bey hâlâ aile dostumuz :) Ayrıca bir çok alanda kendini geliştirmesi onu dahada güzel yerlere taşıyor.İyiki tanımışiz .
     3 Beğeni    
N.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
8.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100132
Merhabalar,Ben kardiyolojik inme geçirmiş hastalarından biriyim.Umut Beyi başka bir fizyoterapistten kaçarken tanıdım. Güler yüzüyle ve hoş sohbetleriyle insana enerji veriyor. kaslara ve sinirlere verdiği elektiriği saymassak.Egzersizleri düzgün yapmadığınızda tatlı tatlı fırçaatsada onu tanımak ve çalışmak güzeldi Buradanda herşey için çok Teşekkür ederim kendisine.Bantlama yöntemi ile sol elim lavaboda gezmekten kurtuldu Bilgi sonsuzdur ama Ayriyeten kendini geliştirmesine ihtiyacı yok .geçmişine baktığınızda mesleki bilgi yelpazesi geniş bilgisini destekleyen becerikli ellerede sahip daha ne olsun.kim tutar Umut Beyi... mesleği ile ilgili hayallerini de gerçekleştirdiğinde ençok aranan isim olacağına inanıyorum ve tavsiye ediyorum. Çalışma arkadaşlarıda güleryüzlü ve sabırlı insanlar.
     6 Beğeni    
Gül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83045
Merhaba Umut ßey.ßenim el biLeğimde üç kırık vardı alçı sonrası haraket ettiremiyordum ödemLer oluşmuştu elimde fizyoterapist umut beyi tavsiye ettiLer ve bende tedaviye başLadım ve çok iyi sonuçLar aLdım gerek iLetişim olsun gerek güLeryüzü oLsun hiç eksik etmedi hastasıyla birebir iLgisi insanı motive ediyor . Kızımda tanıştı ve terapist aLanında uzman; çok başarıLı ve zeki oLduğunu ve iLeriki yaşamında çok daha başarılı olacağını gözLemLedi ve herkese önerilebilecek bir uzman olduğunu söyledi.İlgiLerinden doLayı çok teşekkür ediyorum. :)
     9 Beğeni    
Sevgi ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82623
Annem bundan bir kaç yıl önce Ameliyat olmuştu.Ameliyattan bir kaç sene sonra kolunda şişlikler ve kolunu hareket ettirememe gibi sıkıntılar yaşıyordu bizde tavsiye üzerine Umut Beyle tanıştık. Umut Bey'in yaptığı egzersizler ve bazı tedavi yöntemleriyle Annemin kolundan olumlu sonuçlar aldık.Fizyoterapi alanında iyi eğitimi olan,Umut bey bence Fizyoterapi alanında kendini müthiş geliştirmiş bir uzman bence... Bilgi konusunda herkes kendini geliştirebilir ama Umut bey gerek davranışlarıyla gerek insan ilişkileriyle mükemmel bir tavır sergiliyor. Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür eder başarılarının Devamını dilerim.
     11 Beğeni    
Emine TuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80070
Umut Dinçer'den idiyopatik parkinson plus hastası annem için yardım aldık. Hastalığın belirtilerine olan kambur duruş, robotik yürüyüş dışında hareketsizlikten kaynaklanan ciddi bacak kasılması gibi hayatını tek başına idame ettirmesini engelleyen sorunlarla gittik. 30 günlük tedavinin ilk haftasında kendi kendine oturup kalkmaya başladı, 2 hafta yardımsız yatıp kalkmaya ve daha seri yürümeye başladı, 3 haftada kamburu tamamen düzeldi ve yan yatabilmeye başladı. 4 haftanın sonunda hastalık ilk zamanlar ki aşamasında ki belirtilere döndü. Ayrıca nörolojik hastalık olmasından kaynaklı idrak ve mantık sorunlarına büyük bir sabır ve sevkat göstermiştir. Çoğu zaman evlat olarak bizim tahammül sınırlarımız zorlandığın da bile gülümsemesi hiç eksik olmadı. Hem çok cok teşekkür ediyorum tabi ki de tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
A.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78706
Kendisinin GATA’da hastasıydım. Umut Bey alt ekstremite ağrılarım için ve bunları güçlendirmek amacıyla egzersizler konusunda bana çok yardımcı olmuştur. Ayrıca tedavim süresince tüm hastalarına karşı tutum ve davranışlarının oldukça insancıl ve mesleki bilgisinin çok iyi olduğunu, alanındaki yeniliklere de açık olduğunu ve de hastalarına güleryüzlü, aynı zamanda görevinin bilinci ile ciddi ve iyi davrandığını gözlemledim. Mesleki yaşantısında başarılarını katlayacağı inancındayım. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederim. A.A.
     3 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75628
El bileğimin kırılıp alçı tedavisinin bitmesiyle birlikte elimin tam olarak tutmamasından dolayı fizyoterapist Umut Beyle tanıştım.El bileğimdeki sorunumun giderilmesinde çok büyük katkısı var. Umut Bey hastalarına karşı olabildiğince güler yüzlü, kibar, hoşgörülü, ilgili bir beyefendi.Mesleki açıdan da kendisini çok iyi yetiştirmiş, bilgili birisi.Gelecekte kendisini daha da iyi yetiştirip deneyim ve tecrübelerini de katarak çok iyi bir fizyoterapist olacağından eminim.Göstermiş olduğu ligi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Melek
12.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74943
Merhaba. Umut ile üniversite yıllarinda bir arkadaş ortamıda tanistik. Tanıştığımız ilk andan itibaren Umut'a çok isindim. Kendisini sevdiren samimi hareketleri, doğal davranislari, insani güvende hissettiren konuşmaları vardır. Çok sağlam bir karaktere sahiptir. İşinde de çok basarili olduğunu düşünüyorum. üniversite zamanlarından beri devamlı olarak kendini geliştirme çabası vardır. Onu diğerlerinden ayıran; azmi ve bilgisidir. Her anlamda güvenilecek bir insandır. İlerde fizyoterapi alaninda bir marka haline geleceğine inanıyorum. kesinlikle tavsiye ediyorum. pişman olmazsiniz.
     4 Beğeni    
Yasin USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74892
2 yıl önce bel fıtığım oluştu. Bununla birlikte en alttaki fıtığımın sol bacağıma giden sinirlerimi sıkıştırdığından sol ayağımda Ayak Düşmesi'ne bağlı parmak ucunda yürüyemedim. Bu sebepten belimdeki ağrıların üstüne topallamam da eklendi. Bir çok uzmana başvurdum fakat hiçbir sonuç alamadım. Serebral Palsi'li de olduğumdan bacağımın asla iyileşemeyeceğini söyleyen uzmanlar bile oldu. Bir tanıdığımın tavsiyesiyle Umut Bey ile görüştüm. Muayene etti ve MR sonucumu ayrıntılı bir şekilde anlattı. Bunlara istinaden Kuru İğneleme Uygulaması'nın benim için uygun olduğunu ve meydana gelen topallama ve parmak ucunda yürüyememin tamamen fıtıklarımdan kaynaklandığını anlattı. Daha uygulamanın ilk seansında sol bacağımdaki sürekli olan kasılma, topallama ve belimdeki ağrılar geçmeye başladı. Sonraki 2 gün için yaptırdığı egzersizlerle daha da iyileştim. 1 seans uygulama 2 gün Fizyoterapist kontrollü egzersizlerle toplamda 3 seansta tamamen iyileştim. Verdiği egzersizleri hala yapmaktayım. Buradan benim gibi sorun yaşayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Süreç boyunca da ilgi,yardım ve desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.
     9 Beğeni    
Sezgin OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
2.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74694
Çalıştığım iş gereği zamanımın büyük bölümünde bilgisayar başında oturmak durumundayım. Bu nedenle sürekli aynı şekilde oturmaktan, genellikle sırt ve bel ağrılarından şikayetçiydim. Umut Bey çok eskiden beri arkadaşımdır. Kendisine yaptığım bir ziyaret sırasında bu şikayetlerden bahsettim. Teşhisi hemen belirleyerek uygun fizik hareketler ve terapi ile ağrıları hemen kesti. Sonrasında da birkaç hareket tavsiye etti. Ağrıların bu kadar kısa zamanda kesileceğini düşünmemiştim. Kendisini bir arkadaş ve bir uzman olarak hem başarılı hem de eli hızlı buluyorum. Teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Dilek Toker
22.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74353
Bende Muğla Üniversitesi'nde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon okuyorum. Umut Bey üniversitede üst dönem arkadaşlarımdandı.Arkadaşlar aracılığıyla tanıştık. Aktif bir hizmet almadım fakat derslerimde ve klinikteki pratik çalışmalarımda çok yardımı oldu. Mesleki açıdan gerek pratik gerek teorik birçok şey öğrendim, bir nevi öğretmenim gibidir. Kişisel olarak arkadaş canlısı, güler yüzlü biridir. Hastalarına karşı diyaloğu da güler yüzlü, güven vericidir. Bir fizyoterapist adayı olarak Fizyoterapist Umut Dinçer'i tavsiye ediyorum. :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    

Umut DİNÇER'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kitap okumak, Tüplü Dalış, Gezmek


Umut DİNÇER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Umut DİNÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Salih KÖSE
Fzt.Salih KÖSE
Değerli meslektaşım Fzt. Salih Köse ile Muğla'da birlikte staj yapma fırsatım oldu . Kendisi özellikle Pediatrik Rehabilitasyon alanıyla ilgilenmekted...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Turkuaz Özel Eğitim Rehabilitasyon
Denizciler Mahallesi E-5 Altı ve Üzeri Sokak No 71/ 1 Iskenderun
Hatay
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(531) 579 53 31
(Lütfen Randevu Alınız)
Telefon 2 :
0(326) 645 45 45
(Turkuaz Özel Eğitim Rehabilitasyon)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Muğla Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Fzt.Umut DİNÇER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Umut DİNÇER Mesleki Videolar Videoları
-

07:01
Top