2007'den Bugüne 77,164 Tavsiye, 25,059 Uzman ve 17,266 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Galip Mustafa ŞAR

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Fzt.Galip Mustafa ŞAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Galip Mustafa ŞAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGalip Mustafa ŞAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Galip Mustafa ŞAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Galip Mustafa ŞAR Tavsiye Yazıları Galip Mustafa ŞAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gülcan PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.220.167.ZBD

16-12-2017
 TavsiyeNo: 100963
Annem dermotomiyozit hastasıydı birden yüreyememeye başlamıştı. Çok uzun süre hastanelerde yatmışdı. Öyle ki parmağını dahi kımıldatamıyordu. Daha sonra Galip Mustafa Bey ile tanıştık. Kendisinin hem insanı hem de mesleği olarak çok beğendik. Annem Galip Mustafa Bey'den tedası almaya başladıktan sonra , düzeldi şimdi yürüyor. Hem ilmi hem de karakteri olarak kendisinden çok memnun kaldık. Ailecek kendisini çok seviyoruz. Annemin yurutecegini söylemişti ve dediğini de yaptı. Eğer bir fizik tedavi uzmanı arıyorsanız. Kesinlikle Galip Mustafa Bey'ı öneriyorum. Ailecek çok minnettarız çok teşekkür ederiz Galip Mustafa Bey.
     3 Beğeni    

 Şeyma USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.223.108.YYW

08-10-2017
 TavsiyeNo: 99538
Benim 2014 yılında geçirmiş olduğum trafik kazası sonrası sağ ve sol ayakta ciddi güç ve doku kaybım vardı. Vücudumun büyük oranı da yaraydı ve bu yüzden yaklaşık 1.5 sene sonra fizik tedaviye başladım. 2016 ağustos ayında Kocaeli Üniversitesi'nden fizik tedavi için çağırıldığımda hem heyecanlanmıştım, acaba iyi olur muyum? diye. Hemde içimde bir yapamama korkusu vardı, iyileşemem, diye. Kazadan sonra psikolojik olarak çok kötü durumdayım. Fizik Tedavi servisine ben sedye ile gittim ve serviste o zaman iki doktor vardı onlar hemen dedi ki: - Yapsa yapsa Galip Mustafa yapar. Galip Bey benim tedavime başladı ve ben Fizik tedavinin ikinci haftasının çarşamba günü beni oturtmaya başladı. Ben o zamana kadar oturamıyordum. Her fizik tedavide Galip bey sayesinde hem fiziksel hem psikolojik olarak iyileşmeye başladım. Ben Galip bey sayesinde ayaklarımı hareket ettiremezken hareket ettirmeye başladım. Oturmaya başladım. Hiç sağa-sola dönemiyordum, şimdi yapabiliyorum. Hiç ayağa kalkamıyordum Galip bey ayağa kaldırmaya başladı denge sağlamaya çalıştık. Başarılı olunca adım atmaya başladık. Ben hiç iyileşemeyeceğimi düşünürken bir baktım yavaş yavaş yürümeye başlamışım. Bence bunda en büyük etken Galip Bey'in bana hastaymışım gibi davranmaması bir abi gibi davranmasıdır.
     5 Beğeni    

 irem (Danışan)
 IP: 31.145.106.ZZW

04-02-2016
 TavsiyeNo: 85549
5 sene önce geçirmiş olduğum beyin kanaması nedeniyle sol tarafımda geçici bir kuvvet kaybı oluştu.İlk tedaviye başlayacağım zamanda tekerlekli sandalyedeydim ve sol tarafım hiç hareket etmiyordu.İrem fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde tedaviye başladım.Önümde iki seçenek vardı,biri Mustafa abi diğeri Site Editörleri Tarafından Kapatıldı abi.Çiğdem Hoca "İrem zaten çok sessiz hiç konuşmuyor,bence terapisti Mustafa olsun,hem irem psikolojik olarak da fiziksel olarak da daha iyi olur." dedi.Tedavinin ilk günüydü çok umtsuzdum iyileşeceğimi düşünmüyordum.Mustafa abi birlikte çalışıp çok iyi yerlere gelebileceğimi söyledi.Tedavi süresi boyunca bir haftada ayağımı kaldırdım.İkinci haftada yürümeyi başardım.Gerek mustafa abinin gerekse benim vermiş olduğumuz çabalarla hergün tedaviyi daha iyi ve daha istekli sürdürdük.Ancak sol kolumun kalkacağını hiç düşünmüyordum.Yine bir tedavi günüydü.Hareketi yaparken sol kolumun hareket ettiğini fark ettik.İkimizde çok mutlu olmuştuk,ve daha iyi olacağını ümit ettik.Artık daha iyi yürüyordum ve kolumu daha iyi kaldırıyordum.Psikolojim de günden güne daha iyi gidiyordu.Hergün tedaviyi tekrarlayarak daha iyi sonuçlar aldık,yılmadık,pes etmedik.Benim hem psikoloğum hemde fizyoterapistim oldu.Şuan sadece el bileğim ve ayak bileğimde güçsüzlük kaldı.Tedaviler devam ediyor ve daha iyi olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.
     1 Beğeni    

 Hüseyin (Danışan)
 IP: 31.145.83.J

20-01-2016
 TavsiyeNo: 85127
Merhbalar eşimin el ayak uyuşması ve şittetli ağrılar nedemiğle kocaeli ünüveriate hastnesi noroleji servisine baş vurduk.Eşimin GBS yani gullenbare sendurumu teşisi konuldu veyatışı yapılıp tedaviğe başlandı ama buarada eşim tamamen hareket edemez hale geldi arnına kadar felc oldu.25 günün sounda hastalığın durduğunu bundan sonra iyi bir fizik alırsak altı ay veya bir yıla kadar sağlğına kavuşa bileceği söğlendi işte Galip mustafa ŞAR beyle tanıştık ikinci seyanstan sonra eşim ve benim cok sabırlı ve azimli olammızı vekendisine güvenmemizi tatlıbir dile anlattı gercekten hani derlerya işinin erbabı evet tamda öğle bir insan. hedefe dör ay koydu iki ay sonunda yatağa bağımlı eşimi ayağa kaldırdı ücüncü ayda adımatmaya başladı dediği gibide dört ay sonra kendi ihtiyaclarını görecek hale getirdi şu an ondan öğrendiğimiz harektlerle ben kendim yaptırıyorum artık normal bizler gibi.Ama bizle iletişimi hic kesmsdi ne yapmamız gerektiğini söğlüyor eşim ve ben yaşadığımız süre o insanı hic unutmayacağız.sevgilerimizle İyiki varsın galip mustafa iyiki biz sana rasgeldik yolun acık olsun.
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kocaeli Üniversitesi Hastahanesi
Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Umuttepe Yerleşkesi İzmit /Kocaeli


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(262) 303 95 00 - 8052

Telefon 2 :
(535) 597 33 30
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Galip Mustafa ŞAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Galip Mustafa ŞAR Mesleki Videolar Videoları
-


05:10
Top