2007'den Bugüne 82,680 Tavsiye, 26,144 Uzman ve 18,345 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Sait UĞUZ

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Fzt.Sait UĞUZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sait UĞUZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sait UĞUZ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ağrılar yaşamınızı kısıtlamasın, harekete geçin!

Sait UĞUZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Hemipleji(Felç) rehabilitasyonu, Cp’li çocukların rehabilitasyonu, bel, boyun, sırt, diz ağrısı için uygulamalar, manuel terapi, nörolojik ve ortopedik rehabilitasyon gibi uygulamaları yapmaktayım.

Sait UĞUZ Özgeçmiş CV Fzt.Sait UĞUZ'un Özgeçmişi
Dumlupınar Üniversitesi Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Yaklaşık 1 sene özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalıştıktan sonra Alanya devlet hastanesinde evde fizik tedavi hizmeti bünyesinde çalıştım. Şu an Alanya’da özel bir tıp merkezinde fizyoterapistim. Alanya merkezde hizmet vermekteyim.

Sait UĞUZ Tavsiye Yazıları Sait UĞUZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Mustafa (Danışan)
 IP: 46.155.109.ZB

27-10-2019
 TavsiyeNo: 112032
Trafik kazasın da ayağım kırıldı doktor fizik tedaviye yönlendirdi. Ben de uzman aramaya başladım ve sait UĞUZ beyle tanıştım tabiki çevremdeki yönlendirme ile.Yürümem de sıkıntı vardı baya bi fizik tedaviye gitmeye başladım haftanın beş ğünü çok faydasını gördüm ve gitmeye devam ediyorum teşekkürler sait UĞUZ. Fizik tedavi de hasta fizyoterapist ilişkisi çok önemli hasta rahat olmalı bu da tabiki fizyoterapist bağlı bunu da başardığına inanıyorum Sait beyin.
     Beğenin    

Mustafa Tarık KOBAN Fotoğraf  Fzt.Mustafa Tarık KOBAN
Antalya - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-10-2019
 TavsiyeNo: 111765
Alanya'da bir rehabilitasyon merkezinde 1 yıl kadar beraber çalıştığım,saygılı,efendi,cana yakın,güler yüzlü,mesleğinde kendini geliştirmeyi seven,işini hakkıyla yapan bir arkadaşım. Şu anda Alanya'da özel bir fizik tedavi kliniğinde hizmet veriyor.Özellikle çocuklarla olan güzel diyaloğuna yakından şahit oldum.Kendisini manuel terapi alanında da geliştiriyor.Kendisine meslek hayatında başarılar diliyor ve canı gönülden ihtiyacı olan bireylere tavsiye ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle.
     Beğenin    

 Ayşe BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.12.116.ZCZ

27-09-2019
 TavsiyeNo: 111599
Merhaba... Bir yıl önce pıhtı atma sonucu felç geçiren babamın tedavi sürecinde tanıştığımız Sait Bey'den yaklaşık 3 aydır fizik tedavi hizmeti almaktayız. 3 ay öncesinde tanışmış, kendisinden 1 haftalık bir hizmet almış olmamıza rağmen çalışma programındaki yoğunluktan dolayı devam edememiştik. Nihayet 3 ay öncesinde yeniden hizmet almaya başladık. Sait Bey'i tanımayan ve çalışma sistemini izlemeyenler için ilk bakışta mesleki deneyimi göze az gözükebilir. Ancak kendisiyle önceden hiçbir tanışıklığım olmadığını hatırlatarak gönül rahatlığı ile yazıyorum ki mesleğini severek yapan ve mesleğinin hakkını veren, mesai saati-çalışma süresi kavramlarına takılmadan işini yapan, hasta-terapist yakınlığının dozunu son derece iyi ayarlayan, alanına hakim, güleryüzlü bir fizyoterapisttir. Kimseye haksızlık etmek istemem, ancak Alanya gibi küçük bir şehirde bu alandaki en iyi isimlerdendir diyebilirim.
     Beğenin    

 Fatma ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.95.JJ

23-09-2019
 TavsiyeNo: 111517
4-5 aydir devam eden omuz ağrısı şikayetimle Alanya 'da bir tıp merkezine başvurdum.Yapilan tetkikler sonucu "donuk omuz" teşhisi konuldu ve Fizik Tedavi uzmanı ,bir fizyoterapistle çalışmam gerektiğini söyledi.Sürecin zor ve acılı olabileceğini anlattı. Tedavi için fizyoterapist Sait Uğuz Beyi ziyaret ettim. Güleryüzlü,anlayışlı,özenli davranişlarıyla,samimi ve içten dinleyiciliğiyle kendimi rahat ifade edebilmelmi sağladı. .Soruonlara pozitif yaklaşımı ve özenli tedavisiyle bu problemden kurtulacağima inandırdı. Yaptirdığı egzersizlerle omuz ve kol eklemlerimde beklediğimden kısa surede bir açılıma ve hareketlenme sağladı. Rahatsızlığımla ilgili her soruma bilimsel şekilde ve benim anlayabileceğim dilde açıklamalar getirdi. Evde yapmam gereken egzersizlerin önemini çok güzel bir şekilde anlattı ve kendisi yaparak gösterdi. Titiz bir şekilde çalışarak, Her seansta ilerleme kaydetti. 2 ayda donuk omuz problemimden kurtuldum. Fizyoterapistime çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 Nurten YASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.76.LY

21-09-2019
 TavsiyeNo: 111490
Merhabalar benim iki tane Duchenne Musküler Distrofi (DMD) kas hastası oğlum var.Üç yıl önce rehabilitasyon merkezine başladık .Sait bey'le orada tanıştık.Kendisi bizim ilk fizyoterapistimiz oldu.Her iki oğlumda hala kendisinden fizik almaktadır. Alanında çok başarılı bir fizyoterapist olduğunu düşünüyoruz.Güleryüzlü, içten ve özellikle çocuklara karşı mükemmel bir yaklaşımı var.Bütün samimiyetimle söylüyorum Sait Bey'den çok memnunuz ve herkese gönül rahatlığıyla önerebiliriz...
     Beğenin    

 Eldar KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.14.D

20-09-2019
 TavsiyeNo: 111478
Kendisiyle Alanya'da hizmet veren Lazergöz adlı sağlık kuruluşunda tanıştık. Kısa bir tanışma faslından sonra , kendisinin çalışma alanları ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi edindim. Konuşması ve duruşuyla insana güven verdiği için hemen bir randevu aldım. Bana çok kısa bir süre sonrasına randevu ayarladı. Bilgisi, becerisi ve ilgisiyle Alanya'da fark yaratan mesleğinde son derece başarılı bir fizyoterapist. Aylardır ilaçlarla dindiremedigim ve atlatamadığım sırt ağırıma dört seanslık bir tedaviyle son veren harika insan. Umarım meslek hayatında her daim başarılı olursun.
     2 Beğeni    

 tunahan bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.82.DD

20-09-2019
 TavsiyeNo: 111472
sait uğuz bey ile ; geçirmiş olduğum bir trafik kazasında ameliyat geçirdim ve fizik tedavi görmem gerekti tedavimde sait uğuz bey ilgilendi ilk olarak samimi ve cana yakın olması zaten yeterliydi. Kendisini geliştirme konusunda ise söyleyeceğim fazla birşey yok çünkü ben kendisinden gayet memnun kaldım sormuş olduğum sorularda bana kesin ve net cevaplar verip olumlu yaklaşımı beni motive ediyordu ben ne kadar rahatsızlığımda karamsar olsamda o hep bana destek vermek için elinden gelen gayreti gösterdi. kendisini şu şekilde tanımlamak isterim Azimli , Başarılı , Güler yüzlü. söylenmesi doğrumu değilmi bilemem ama kendisiyle bu sebepten dolayı tanıştık ama birlikte dışarıda sohbet edip kahvemizide içtik yanında çalışanlar'da kendisi gibi güleryüzlü ve işine sadık kişiler ben gayet memnundum kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

Sait UĞUZ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Spor yapmak

Sevdiği Filmler : Prestij, Esaretin bedeli» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Alanya Lazergöz Tıp Merkezi
Eski Gazipaşa Cd.Alanya/Antalya
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(538) 977 66 27
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Alanya
Mezun Olduğu Üniversite
Dumlupınar Ünv. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-

Sait UĞUZ'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Sait UĞUZ'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sait UĞUZ Mesleki Videolar Videoları
-


17:27
Top