2007'den Bugüne 79,032 Tavsiye, 25,417 Uzman ve 17,709 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Firdevs BÜYÜK

Şehir

Diyarbakır

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Fzt.Firdevs BÜYÜK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFirdevs BÜYÜK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Firdevs BÜYÜK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Firdevs BÜYÜK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
16 yıldır calışma hayatımı tüm rehabilitsyon alanlarında yürütmekteyim.Ayrıca lenfödem hastaları icin ;ACOLS ( academy of lymphatic studies) sertifikasyon okulunu başarıyla tamamlamış bulunmakla birlikte artık kompleks boşaltıcı rehabilitasyon fizyoterapisti olmaya hak kazandım.Llenfödem alanında ciddi calışmalar yürütmeye devam etmekteyim

Firdevs BÜYÜK Tavsiye Yazıları Firdevs BÜYÜK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ayşe (Danışan)
 IP: 78.161.27.L

14-07-2017
 TavsiyeNo: 97913
Annem özel bir hastanede işinde çok iyi bir hekim tarafından kalça protezi ameliyatı oldu .Başarılı bir ameliyat sonrasında doktorumuz fizik tedavisi alması gerektiğini söyleyince bize tavsiye edildiği gibi Firdevs Hanımla tanıştık.İlk görüşmemizde enerjik, pozitif ve esprili yaklaşımıyla annemi ve bizi çok rahatlattı. Öyle ki annem tedavi süresince kahvesine eşlik etmesi için hep Firdevs Hanımı seçti :) Firdevs Hanım işinde son derece profesyonel ve başarılı .Tedavisi öngördüğünden önce sonuç verdi ve etik bir davranışla uzatabileceği halde uzatmadı.Bu da bizim ona güvenimizin ne kadar haklı olduğunu gösterdi.Annemi hala arar ve sorar.Kendisine ve bizi onunla tanıştıran doktorumuza sonsuz teşekkürler.
     3 Beğeni    

 R.I. (Danışan)
 IP: 46.221.150.YCJ

01-06-2017
 TavsiyeNo: 97066
Firdevs Büyük hocayla tanıdık bir doktorun tavsiyesi üzerine görüştük lenfödem tedavisi hakkında detaylı bilgi aldik sonrasında lenfödem hastamız için gerekli terapi uygulamasına başlandı. 15 gün süren Lenfödem terapi uygulamasında yani günlük 2 saat uygulanan terapinin daha 2.gününde gözle görülür sonuç aldık ve toplamında 15 gün süren terapi sonucunda hastamızın ayak ve bacaklarındaki ödem tamamiyle iyileşti ayrıca başarılı terapi sonrası hastalığın nüksetmemesi için Firdevs hoca tarafından önerilen lenfödem çorabını hastamıza giydirmekteyiz. Firdevs Büyük hoca mesleğini hiç aksatmadan ciddi anlamda severek yapan hastasına karşı güleryüzlü sempatik tavırlarıyla mesleğini başarıyla icra eden biri. NOT:Hastamızın tedavisi için geniş sekilde araştırma yaparken Lenfödem tedavisi mümkün olmayan bir hastalık gibi görünse de Firdevs Büyük hocanın uyguladığı terapi sayesinde gözle görülür kalıcı iyi sonuçlar elde ettik. Firdevs Büyük hocaya çok teşekkür ediyoruz.
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 876 73 90
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1978
(41 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Dojuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulu
Mezuniyet Yılı
2001
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Firdevs BÜYÜK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Firdevs BÜYÜK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Firdevs BÜYÜK Mesleki Videolar Videoları
-15:41
Top