2007'den Bugüne 90,570 Tavsiye, 27,857 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Damla DURSUN
Fizyoterapist - Kocaeli

Damla DURSUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Damla DURSUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Damla DURSUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Damla DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hem beden hem ruhunuzun sağlıklı olması dileğiyle,profilime hoşgeldiniz.
 
Damla DURSUN'un İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1994 (29 yaşında)
Doğum Yeri : Kocaeli
Yabancı Dil : İngilizce (Orta Seviye)
Mezun Olduğu Üniversite
Süleyman Demirel Üniversitesi (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Damla DURSUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kişiye özel tedavi programı uygulayarak, hastalarımın tedavi sürecini birebir takip etmekteyim. Özel olarak eğitimini aldığım manuel terapi ve kinezyolojik bantlama uygulamalarıyla tedavinin başarısını arttırarak iyileşmeyi hedeflerim.

Ortopedik Rehabilitasyon
-Kırık sonrası fizyoterapi
-Kas ve tendon cerrahileri fizyoterapisi
-Sinir sıkışmaları ve ameliyatları sonrası fizyoterapi
-ön/arka çapraz bağ yaralanmaları fizyoterapisi
-Diz/kalça protezi ve menisküs cerrahileri sonrası fizyoterapi
-Tüm omuz cerrahileri ve donuk omuz..ve tüm ortopedik yaralanmalar

Nörolojik Rehabilitasyon (Omurilik ve Beyin Hasarı)
Pediatrik (Çocuk Hastalıkları) Rehabilitasyon
Geriatrik Rehabilitasyon( Yaşlı Sağlığını Korumak ve Geliştirmek)

Damla DURSUN Özgeçmis CV Fzt.Damla DURSUN'un Özgeçmişi
Süleyman Demirel Üniversitesi 2018 yılı mezunuyum. Üniversite hastanesinin tüm fizyoterapi alanlarında uygulamalı eğitim aldım ve bir çok sertifika programına katıldım. 2018-2020 yılları arasında Gebze Merkez Hastanesi'nde fizyoterapist olarak çalıştım. Şu anda aktif olarak çalışmakta, mesleki gelişimim için eğitimlere devam etmekteyim.

Damla DURSUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mehmet CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121465
Sağ omzumdaki kas yırtığı sonucu omuzda donma olmuş kolumu gerektiği gibi kullanamıyordum. Doktorun yönlendirmesi sonucu Damla DURSUN hanımın çalıştığı fizik tedavi merkezine gittim. 5 gün başka bir fizyoterapist bana fizik tedavi yaptırdı. Daha sonraki 5 gün ise Damla hanım fizik tedavi yaptırdı. İşindeki profesyonelliği hemen belli oluyor. İnsan bir şeklide hasta olunca psikolojisi normal olmuyor. öncelikle davranışları insana güven veriyor. Fizik tedavi sırasında oluşan acıyı en aza indirmeyi başarıyor. Daha az acı daha fazla tedavi ve iyileşme düsturuyla çalışıyor. Her gün yeni tekniklerle tedavi yapıyor. nasıl tedavi edip rahatsızlığın nerede olduğunu iyi biliyor. İyi bir eğitim aldığı belli. Allah kendisinden razı olsun. Meslek hayatında bir çok hastanın duasını almasını isterim. Allah işini iyi yapanı severmiş inşaallah damla hanımda Allahın sevdiği biri olur.
     3 Beğeni    
Göksel GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118753
Sol bacağımda oluşan uyuşma ile ilgili olarak 3 hafta süren , sıkılmadığım ve faydasını gördüğüm fizik tedavi sürecini geride bıraktık. Fizyoterapist Damla DURSUN klasik uygulamalara bağlı kalmayıp her gün yeni teknikler deneyerek tedavimi tamamladı. Damla Hanım işine olan saygısı, hakimiyeti, hasta ile olan iyi iletişimi, kendine olan özgüveni, samimi ve güler yüzlü yaklaşımı ile kısa sürede diğer çalışanlardan farklı olduğunu ispatlıyor. Kendisine tedavi sürecime katkısından dolayı teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Göksel GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    
Fuat Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118619
2 yıl önce motorsiklet kazası geçirdim ve dızkapagı çoklu kırık oluştu ve ameliyatımı yapan doktorum bacağındaki hareket kisikliliginin kalıcı olduğunu söledi daha sonra fizik tedavi için araştırmalar yaptım ve damla hanımın çalıştığı hastaneye giderek tedavime başladım 37 sean sonunda çok ilerleme kat ettim tam.umudum bitti artık bacağım böle kaldı derken damla hanım sağolsun enerjisini ve bilgilerini hastalarına aktarıyor mesleğini severek yaptığı için çok başarılı sadece fizik tedavi değil piskolojik de destek oluyor ve kesinlikle hastalarıyla ilgileniyor şuan ki halini gören doktorum bu bir mucize diyor ve bana sordu bende fizik tedavim çok başarılı oldu modelinide hep yüksek tutarak kalıcı sakatlığını 100 % 50 lerden şuan 100 % 20 lerin altına düştü kesinlikle tavsiye ediyorum siz yeterki çabalayın gerisini uzmana bırakın inanın başarı gelicektir
     3 Beğeni    
Şermin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118258
İyi bir fizyoterapist kendisinden hizmet aldık çok memnun kaldık.Başvurduğumuz hastane aracılığı ile tanıştık.Dostluğumuz böylelikle devam etti.Çok samimi bir insan ayrıca güleryüzlü.Manevi olarakta desteği büyük.Bu meslekte başarılarının daim olmasını temenni ederim.Onu seviyoruz ve tavsiye ediyoruz.işinde başarılı fizik tedavi olmak isteyenlere tavsiye ediyoruz hiç pişman olmazsınız.işini titizlikle yapıyor.Ayrıca hastaya davranışlarıda çok güzel ve konuşkan.
     2 Beğeni    
Embiye Semercioğlu
27.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118198
Ben Merkez Hastanesi ve Prime Hastanesi sorumlu fizyoterapisti Embiye Semercioğlu. Fizyoterapist Damla Hanım’la bir yıldan fazla bir süre birlikte çalıştık. Bu süre zarfında Damla Hanım’ın mesleki yeterliliğine, özverili çalışmasına ve doğru kişiliğine bizzat tanıklık ettim. Ayrıca hastalarla karşılıklı anlayışa dayalı bir iletişim kurabildiğini gözlemledim. Birlikte kısa bir süre çalışmamızın nedeni Damla Hanım’ın başka bir kuruma tayin olunmasıdır. Vazifesini yeni tayin olunduğu bu kurumda da hakkıyla ifa etmektedir. İşini layığıyla yapacağına emin olduğum Damla Hanım’ı gönül rahatlığıyla fizik tedavi görmek isteyen herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Göksel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118143
İzmit seka semt polikliniğinde fizik tedavi merkezinde tedavim ile ilgilenen işinde çok başarılı ve pozitif bir uzman. Sorunumu çok iyi dinledi ,başarılı bir tedavi süreci geçirdim. Diğer hastalarıyla da çok güzel ilgilendiğini gördüm. Tedavi süresince konuşkan, kibar,anlayışlı olması diğer uzmanlardan farklı olduğunu gösterdi. Profesyonel, başarılı ve güleryüzlü. Kendisine çok teşekkür ederim. Mesleğini severek yapan bir uzman Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim..
     3 Beğeni    
Sevgi
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118129
Damla Dursun, bir süre kadar özel bir kurumda birlikte aynı çalışma ortamını paylaştığım meslektaşımdır. Hastalarına elinden gelenin fazlasını vermeye çalışan ,onları tedavi sürecinde motive eden , rehabilitasyon sürecini özenle takip eden, iyi iletişim kuran, disiplinli ve oldukça güleryüzlü bir fizyoterapisttir.Tedavi sürecini tamamlayan birçok hasta kurumdan olumlu sonuç ve yorumlarla ayrılmıştır. Ekip çalışmasında son derece uyumlu ve çalışma arkadaşlarıyla iyi ilişkiler içerisindedir.Mesleki gelişimlere oldukça açıktır .Farklı alanlarda aldığı mesleki kurslar ve sertifikaları vardır.Tereddüt etmeden danışabilirsiniz.
     2 Beğeni    
Ahmet YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118104
Damla hanımdan eşimin geçirdiği trafik kazası sonrasında yaklaşık olarak 100 seans kadar fizik tedavi yardımı aldık. Eşime doktorlar sağ tarafında felç kalabilir, elini kullanamaz dedikleri halde aldığımız tedaviyle eşim şu an normal aktivitelerine döndü. Eşimin beyninde sorun olduğu için başta çok saldırgan, tedaviyi reddeden bir hasta olmasına rağmen bütün bu süreçte çok sabırlı davrandı. Hastamıza ve bize karşı her zaman çok anlayışlı ve destekleyiciydi. Kesinlikle mesleğini seven, mesleğinin hakkını veren aynı zamanda çok güler yüzlü biri. Bundan sonra da böyle bir durumla karşılaşırsam arayacağım ve herkese tavsiye edebileceğim biri. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.
     2 Beğeni    
Elif S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118092
Yıllar önce Damla hanım, annemin donuk omzu teşhisi için çalıştığı kurumda tedavi etmişti. Orda tanımıştık. Kendisi mesleğinde tecrübeli, işini seven, mesleki yeterlilik ve donanıma sahip bu alanda çok emek vermiş yüzlerce hastaya derman olmuş bir fizyoterapisttir. Şifalı elleri sayesinde annemin kolu eskisinden geldi.tedavi bitse de Evde yapmamız için her hasta için ayrı yaptığı kişiye özel egzersiz ödevleri verir, biz hiç sıkılmadan yaptık. Damla hanım güler yüzlü, ilgi ve şevkatle hastalarına yaklaşımı bile tedavi eder insanı, zamanın nasıl geçtiğini bile anlamazsınız :) Biz çok memnun kaldık başka hastalara da şiddetle tavsiye ederim.Verdiği hizmet için çok teşekkür ediyoruz.
     2 Beğeni    
Dt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118090
Damla hanım tedavi olduğum sürece çok ilgili , alakalı güler yüzlü ve bilgili biri. Kendisin den çok memnun kaldım çok mükemmel iyi bir fizyoterapist ve işinin en iyisi... Tedavimle çok ilgilendi , beni iyileştirmek için bayağı çabaladı ... Bütün hastalarına aynı ilgiyi gösteriyordu ve çok güler yüzlü içten biri... Diğer fizyoterapistler den farkı iyimser , güleryüzlü ilgili ve bilgili oluşu ve hastalariyla çok ilgilenmesi , hastalarına morel vermesi ve asla baştan salma tedavi uygulamaması...Kesinlikle tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    
Ahmet DeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118088
Damla hanımla elimin kesilmesi sonucu gittiğim fizik tedavi merkezinde tanıştım. Fizik tedavi sürecim onunla başladı ve birdaha kullanamam dediğim elimi bana kazandıran kişi olarak hep müteşekkir kalıcam. Öncelikle sözleriyle beni motive etmesi ve uzmanlığı ile de elimi tedavi etmesi bana kazandırdığı en önemli iki şey oldu. Hem moral olarak toparladım ve hem elimi şuan aktif olarak kullanabiliyorum. Bunun karşılığı ödenirmi bilemem fakat kendisi hakkındaki düşüncelerimi buraya yazmam sanırım beni biraz olsun rahatlattı. Sağolsun varolsun. İşini en iyi şekilde yapan bi uzman mı arıyorsunuz. O isim Damla Dursun.
     2 Beğeni    
Mustafa Ali Aydın
20.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118085
Fizyoterapist Damla Hanım ile iki yıl boyunca ekip arkadaşı olarak çalıştım. Kendisinin gerek mesleki bilgisi gerek hasta ilişkilerinin çok profesyonelce olduğunu belirtmek isterim. Hastaları ile olan bağı ve hastalarının kendisi hakkında ki düşüncelerine birlikte çalıştığımız iki sene süresince hep şahit oldum. Sahit olduğum şeyler kendisinin hastaya hem gereken bilgileri veriyor hemde hastanın motivasyonunun yüksek olmasında gerekli olan psikolojik yardımı sağlıyor. Tedavinizi Damla Hanım ile birlikte yapmanızı şiddetle öneririm çünkü kendisi mesleğinde gerçekten üst düzeyde becerilere sahip.
     4 Beğeni    

Damla DURSUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Fizyoterapistler Derneği (TFD)

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1994
(29 yaşında)
Doğum Yeri
Kocaeli
Mezun Olduğu Üniversite
Süleyman Demirel Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2018
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.Damla DURSUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce (Orta Seviye)

Damla DURSUN Mesleki Videolar Videoları
-

08:34
Top