2007'den Bugüne 90,342 Tavsiye, 27,807 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Burçin ÖZYÜREK
Uzman Fizyoterapist - İstanbul
Fizyoterapist

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burçin ÖZYÜREK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burçin ÖZYÜREK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burçin ÖZYÜREK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Burçin ÖZYÜREK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Pelvik Taban Merkezi
İstanbul

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (31 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Fizik Tedavi Ve rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burçin ÖZYÜREK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Pelvik Taban Rehabilitasyonu

İdrar kaçırma
Gaz/gaita kaçırma
Kronik kabızlık
Dissinerjik defekasyon
Anismus
Levator sendromu
İdrar yapamama
Kuyruk sokumu ağrısı (Koksigodini)
Kronik pelvik ağrı
Aşırı aktif mesane
Mesane ağrı sendromu/İnterstisyel sistit
Pelvik organ sarkmaları
Ağrılı cinsel ilişki

Burçin ÖZYÜREK Özgeçmis CV Uzm.Fzt.Burçin ÖZYÜREK'in Özgeçmişi
2009 yılında Yeşilköy Anadolu Lisesi'nden, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. 2 yıl Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi'nde çalıştıktan sonra pelvik taban rehabilitasyonu alanında uzmanlaşmak üzere 2016'da Hacettepe Üniversitesi'nde yüksek lisansa başladım. Aynı dönemde İstanbul Doğum Akademisi'nden Doğuma Hazırlık Eğitimcisi ve Doula Eğitimi'ni tamamladım. Gebe egzersizleri ve doğum eğitimi üzerinde çalışmalarda bulundum. 2018-2019 arasında Altınbaş Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalıştım. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi'nden bilim uzmanlığımı aldım. 2019 Mayıs ayında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Pelvik Taban Merkezi'ne geçiş yaptım ve o zamandan beri burada tek fizyoterapist olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda literatüre kazandırmış olduğum yayınlar ve yazdığım kitap bölümleri mevcuttur. 2021'de Biruni Üniversitesi'nde doktoraya başladım. Hem klinik hem de akademik çalışmalarımı yürütmekteyim.

Burçin ÖZYÜREK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Emin CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124508
Uzun zamandır pelvik taban problemi yaşıyordum. Pelvik taban kaslarının kasılması, kabızlık, gün içinde ağrı vs. gibi durumlar. Daha önce farklı şehirlerde farklı fizyotepistlerlede görüştüm bu problemlerimle alakalı. Ancak hiçbiri etkili çözüm olmadı benim için. Tabiki bu sorunların bir çözümü var. Ancak doğru adresi bulmak zorundasınız. Burçin hanım işte bu adres oldu benim için. Sizin içinde öyle olacağına eminim. Çünkü kendisi standart bir tedavi kalıbıyla hareket etmiyor. Gerçekten ihtiyacınız olan ne ise size onu uyguluyor, öğretiyor. Uzun süredir iyileşmek adına çabaladığım bu yolda Burçin hanım sayesinde artık daha bilinçli ve iyileşmiş durumdayım.
     Beğenin    
Adem TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
27.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123682
Burçin hanım ile tavsiye üzerine tesadüfler eşliğinde tanıştım kendisi işinde çok ciddi bilgili ve hastaları ile çok alakalı bir hoca ben kendisi ile tanıştım için hastalık sürecinde bana hem psikolojik hem fiziksel çok yardımları olduğu için çok ama çok TSK ederim Pelvik taban hastalığı ile ilgili bir sıkıntınız var ise kendisini şiddetle öneriyorum ben kendisine ilk gittiğimde ağrılarım var idi kendisi bana bugüne kadar aldığım tedavinin tam tersi bir tedavi programı uyguladı çok şükür Rabbime sıkıntılarım yok denecek kadar azaldı kendisinin verdiği programa uydugunuz takdirde Allah in yardımı ile şifa bulacağınıza inanıyorum Burçin hocam yolunuz açık olsun sağlıcakla kalın.
     2 Beğeni    
Birgül PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123606
Burçin hanıma ameliyatımı yapan doktorumun önerisi ile ulaştım.Doktorum daha önce hasta gönderdiğini çok başarılı sonuçlar elde edildiğini söyledi.İzmirde yaşıyorum.İncelemelerim sonunda İstanbula gitmem gerektiğine inandım. Pelvik taban alanında tedavi aldım. Kalın barsak ve kabızlıkla ilgili sorunlarım vardı.Kolon cea geçirmiştim. Telefon görüşmelerimizde beni bilgilendirdi,açıklamalar yaptı ve 1,5ay sürecek tedavinin planlanmasında yardımcı oldu.İstanbula gittiğimde daha ilk günden destek verdi.Kendimi güvende hissettim doğru adrese gelmiş olduğumdan emin oldum Ne yapması gerektiğini biliyor olduğunu görmek ,uygulamalardan önce bilgilendirmesi,kibar yaklaşımı,arada uygulamam gereken masaj v.s.durumu ayrıntılı anlatıp daha sonra yapıp yapmadığımı takip etmesi tedavim için çok etkili oldu. Sorduğum her soruyu ayrıntılı bir biçimde cevaplandırdı. Burçin hanıma çoook çoook teşekkür ediyorum.Mesleğinde çok başarılı. Bilgisi ve hanımefendi kişiliği ile daha birçok hastaya şifa dağıtacağına inanıyorum
     1 Beğeni    
Sercan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122837
Doktorumun , yaşadığım sıkıntılar ( sürekli tuvaletin gelmesi ancak yapamamak, gerginlik hissi, belde ağrı, bacağa vuran ağrı, pelvik ağrı ) sonucunda beni pelvik taban fizyoterapisine yönlendirmesi sonucu kendisiyle yeditepe bünyesinde tanıştım. Sıkıntılarımın asla geçeceğini düşünmemiştim. Daha ilk seansımız sonucunda farkı hissetmeye başladığımı söyleyebilirim. Kendinizi çok güvende hissettiriyor ve size belki de çoğumuzun en çok zorlandığı inanmayı , vazgeçmemeyi aşılıyor. Anlattığınız, yaşadıklarınızı empati kurarak dinliyor. Bunun için zaman ayırıyor ve sadece fiziki değil psikolojik boyutu ile de yanınızda olduğunu hissettiriyor. Kendisine çok şey borçluyum.
     1 Beğeni    
S.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122351
Kuyruk sokumu ağrısı şikayetiyle ortopedi doktoruna gitmiştim. Doktor, Burçin Hanımı önerdi ve ben de çoğu kişi gibi pelvik taban ile tanışmış oldum. Bu kadar önemli kasların ve organların olduğu bir bölgenin ayrıca ele alındığı bir alan olduğunu öğrendim. İlk muayenede şikayetlerimi dinlemek için çok özen gösterdi ve vakit ayırdı. Ağrımın kuyruk sokumunda değil makat bölgesinde olduğunu tespit etti ve oraya yönelik 10 seanslık fizik tedavi uyguladı. Tedavi sonrası ağrılarım yuzde 95 geçti diyebilirim. Ben Burçin Hanımı kolayca bulduğum için şanslıyım. Umarım bu tavsiye ile başkaları da kendisini daha kolay bulur.
     1 Beğeni    
Erdem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122022
Türkiye'de pelvik taban konusunda deneyim sahibi bir fizyoterapist bulmak imkansız. Kendisini internet üzerinden araştırarak buldum. Burçin hanım gerçekten başarılı bir fizyoterapist ve konusunda oldukça uzman. Hem kullandığı cihaz çok başarılı hem de kendi uyguladığı ve öğrettiği teknikler oldukça etkili. İdrar tutma ile ilgili problemlerim vardı. Henüz 3. seanstayken kazandığım farkındalık ve pelvis kasımın güçlenmesi sayesinde problemimi büyük ölçüde giderdim diyebilirim. Asla sorununuzu kendisine açarken bir utanç duymayın. Sağlık her şeyden önemli... Sağlığınızın iyi olması ve hayat kalitenizin artması için Burçin hanımı mutlaka tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Pelvik Taban Merkezi
İstanbul
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(31 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Fizik Tedavi Ve rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Fzt.Burçin ÖZYÜREK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Burçin ÖZYÜREK Mesleki Videolar Videoları
-

22:42
Top