2007'den Bugüne 83,614 Tavsiye, 26,258 Uzman ve 18,670 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yusuf Serdar GÜRLEK
Fizyoterapist - Rize

Yusuf Serdar GÜRLEK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yusuf Serdar GÜRLEK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

79
(%98.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Yusuf Serdar GÜRLEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yusuf Serdar GÜRLEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Yusuf Serdar GÜRLEK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Rize Devlet Hastanesi
Rize

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yusuf Serdar GÜRLEK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hacı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23134
Serdar beyi İstanbulda çalıştığı sırada tanıma fırsatı buldum. Sitede şans eseri ismini görünce tekrar teşekkürlerimi iletmeden geçemedim. 2004 yılında yüksekten düşme sebebiyle omurgam hasar görmüştü. Her iki ayağımı da başlarda hissedemiyordum. Ameliyatımdan sonra özel bir hastanede fizik tedavi görmeye başladım. Serdar bey ilk günden itibaren iyileşme sürecimin nasıl olacağını bana ayrıntılarıyla anlatıyordu. İki ayağını da hissedemeyen biri için söyledikleri çok iyimser gibi geliyordu. Ama yanılmıyormuş bunu 3 sene sonra anladım. Önce yatağımda tedaviye başladık. Serdar bey güler yüzü ve sabrıyla hep yanımda oldu. Daha sonra tedavi salonuna gidebilmeye başladım. Serdar beye aylar süren tedavi sırasında meraklı bir hasta olarak belkide binlerce soru sormuşumdur ve her seferinde hiç düşünmeden bana tatmin edici cevaplar vermiştir. Bana sanki önceden ne soracağımı bilip cevabını aklında tutuyormuş gibi gelirdi. Bir fizyoterapistin insan vücudu hakkında bu kadar ayrıntılı bilgiye sahip olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Önce oturabilmeye başladım,ardından ayakta durmaya sonra da paralel barda yürümeye. Egzersizlerimi düzenli yaparak bana başlarda çok uzak gelen yürüme duygusuna tekrar kavuştum. Mucize gibiydi. Beni yürürken izleyen serdar beyin gözlerinden en az benim kadar mutlu olduğunu görebiliyordum. Fizik tedaviye ihtiyacı olan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum. Serdar bey eminim ki bir yerlerde birilerinin hayatlarını değiştirmeye devam ediyorsundur,umarım hastaların kıymetini bilirler. Başarılarının devamını dilerim tekrar teşekkür ederim.
     27 Beğeni    
F.D İklima
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17497
O,bir melek bence iyilik meleği,mesleğini hakkıyla yerine getirdiğini severek yaptığını düşünüyorum.bütün soru ve sorunlarımda ılımlı yaklaşımı tedaviye devam teşvikleriyle hastayı motive eden kişidir Serdar bey,kendisine ne kadar çok teşekkür etsem azdır bir psklolog kadar yardımcı iyi bir dost seviyeli samimi gerçek bir uzman! çok iddialıyım çünkü,3 aya yakındır sorularıma cvpları diğer uzmanlarımdan daha etkili ve daha fazala yardımcı olduğunu düşünüyorum biliyorum Teşekkürler serdar bey.
     30 Beğeni    
Berke
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15413
11 yaşındayım ve kas hastalığım var. Serdar abi beni bir buçuk senedir tedavi ediyor. Tedaviye başlamadan önce artık eskisi gibi yürüyemiyordum ve oturamıyordum. serdar abi bana yeni hareketler gösterdi onları evde çalıştım. artık dizlerimin üstünde bile oturabiliyorum. birde bana cihaz yaptırdı onuna tekrar ayakta durabilmeye başladım. inşallah eskisi gibi yürüyeceğim. insan olarak çok iyi bir insan hareketi yapamadığım zaman hiç kızmaz hep yeniden yaptırır. hareket yapmak eskiden sıkıcı gelirdi ama serdar abinin yanında hiç sıkılmıyorum.
     30 Beğeni    
Haluk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14345
Yusuf Serdar Gürlekten 2 yıldır fizik tedavi alıyorum yusuf serdar gürlekten fizik tedavi almadan önce topallıyordum ayağım yere sürterek giiyordum bu 2 yıldır hepsi değişti ayağımda bir sorun kalmadı eskiden topallarken şimdi koşuyorum yürüyorum eskiden topalladığıma çok canım sıkılırdı ama serdar beyden fizik tedavi aldığımdan beri herşey değişti ayak ve eL kaslarım güçlendi eskiden sağ elimle hiç birşey tutamazken şimdi yemek yiyorum herşeyi tutabiliyorum ve kaldırabiliyorum sağ elimde ve ayağımda felç vardı ama bu 2 yıldır (Felç) denen bişi kalmadı normal insan oldum eskiden özürlü gözüyle bakılırken şimdi normal insanlar gibiyim Yusuf Serdar GÜRLEĞE teşekür eder iyi günler dilerim Haluk Binali TAVŞAN
     29 Beğeni    

Yusuf Serdar GÜRLEK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Fizyoterapistler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Rize Devlet Hastanesi
Rize
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.Yusuf Serdar GÜRLEK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Yusuf Serdar GÜRLEK Mesleki Videolar Videoları
-

19:55
Top