2007'den Bugüne 82,385 Tavsiye, 26,095 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Yusuf Serdar GÜRLEK

Şehir

Rize

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Fzt.Yusuf Serdar GÜRLEK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yusuf Serdar GÜRLEK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

79
(%98.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Yusuf Serdar GÜRLEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Yusuf Serdar GÜRLEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Yusuf Serdar GÜRLEK Tavsiye Yazıları Yusuf Serdar GÜRLEK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Hacı (Danışan)
 IP: 81.214.43.ZYJ

11-05-2009
 TavsiyeNo: 23134
Serdar beyi İstanbulda çalıştığı sırada tanıma fırsatı buldum. Sitede şans eseri ismini görünce tekrar teşekkürlerimi iletmeden geçemedim. 2004 yılında yüksekten düşme sebebiyle omurgam hasar görmüştü. Her iki ayağımı da başlarda hissedemiyordum. Ameliyatımdan sonra özel bir hastanede fizik tedavi görmeye başladım. Serdar bey ilk günden itibaren iyileşme sürecimin nasıl olacağını bana ayrıntılarıyla anlatıyordu. İki ayağını da hissedemeyen biri için söyledikleri çok iyimser gibi geliyordu. Ama yanılmıyormuş bunu 3 sene sonra anladım. Önce yatağımda tedaviye başladık. Serdar bey güler yüzü ve sabrıyla hep yanımda oldu. Daha sonra tedavi salonuna gidebilmeye başladım. Serdar beye aylar süren tedavi sırasında meraklı bir hasta olarak belkide binlerce soru sormuşumdur ve her seferinde hiç düşünmeden bana tatmin edici cevaplar vermiştir. Bana sanki önceden ne soracağımı bilip cevabını aklında tutuyormuş gibi gelirdi. Bir fizyoterapistin insan vücudu hakkında bu kadar ayrıntılı bilgiye sahip olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Önce oturabilmeye başladım,ardından ayakta durmaya sonra da paralel barda yürümeye. Egzersizlerimi düzenli yaparak bana başlarda çok uzak gelen yürüme duygusuna tekrar kavuştum. Mucize gibiydi. Beni yürürken izleyen serdar beyin gözlerinden en az benim kadar mutlu olduğunu görebiliyordum. Fizik tedaviye ihtiyacı olan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum. Serdar bey eminim ki bir yerlerde birilerinin hayatlarını değiştirmeye devam ediyorsundur,umarım hastaların kıymetini bilirler. Başarılarının devamını dilerim tekrar teşekkür ederim.
     27 Beğeni    

 F.D İklima (Danışan)
 IP: 88.244.74.ZZY

26-11-2008
 TavsiyeNo: 17497
O,bir melek bence iyilik meleği,mesleğini hakkıyla yerine getirdiğini severek yaptığını düşünüyorum.bütün soru ve sorunlarımda ılımlı yaklaşımı tedaviye devam teşvikleriyle hastayı motive eden kişidir Serdar bey,kendisine ne kadar çok teşekkür etsem azdır bir psklolog kadar yardımcı iyi bir dost seviyeli samimi gerçek bir uzman! çok iddialıyım çünkü,3 aya yakındır sorularıma cvpları diğer uzmanlarımdan daha etkili ve daha fazala yardımcı olduğunu düşünüyorum biliyorum Teşekkürler serdar bey.
     30 Beğeni    

 Berke (Danışan)
 IP: 78.187.21.YYY

19-09-2008
 TavsiyeNo: 15413
11 yaşındayım ve kas hastalığım var. Serdar abi beni bir buçuk senedir tedavi ediyor. Tedaviye başlamadan önce artık eskisi gibi yürüyemiyordum ve oturamıyordum. serdar abi bana yeni hareketler gösterdi onları evde çalıştım. artık dizlerimin üstünde bile oturabiliyorum. birde bana cihaz yaptırdı onuna tekrar ayakta durabilmeye başladım. inşallah eskisi gibi yürüyeceğim. insan olarak çok iyi bir insan hareketi yapamadığım zaman hiç kızmaz hep yeniden yaptırır. hareket yapmak eskiden sıkıcı gelirdi ama serdar abinin yanında hiç sıkılmıyorum.
     30 Beğeni    

 haluk (Danışan)
 IP: 88.227.214.JZ

11-08-2008
 TavsiyeNo: 14345
Yusuf Serdar Gürlekten 2 yıldır fizik tedavi alıyorum yusuf serdar gürlekten fizik tedavi almadan önce topallıyordum ayağım yere sürterek giiyordum bu 2 yıldır hepsi değişti ayağımda bir sorun kalmadı eskiden topallarken şimdi koşuyorum yürüyorum eskiden topalladığıma çok canım sıkılırdı ama serdar beyden fizik tedavi aldığımdan beri herşey değişti ayak ve eL kaslarım güçlendi eskiden sağ elimle hiç birşey tutamazken şimdi yemek yiyorum herşeyi tutabiliyorum ve kaldırabiliyorum sağ elimde ve ayağımda felç vardı ama bu 2 yıldır (Felç) denen bişi kalmadı normal insan oldum eskiden özürlü gözüyle bakılırken şimdi normal insanlar gibiyim Yusuf Serdar GÜRLEĞE teşekür eder iyi günler dilerim Haluk Binali TAVŞAN
     29 Beğeni    

Yusuf Serdar GÜRLEK'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Fizyoterapistler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Rize Devlet Hastanesi
Rize

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Yusuf Serdar GÜRLEK'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Yusuf Serdar GÜRLEK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Yusuf Serdar GÜRLEK Mesleki Videolar Videoları
-18:45
Top