2007'den Bugüne 85,241 Tavsiye, 26,655 Uzman ve 18,979 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa sminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

26,655

Uzman Makaleleri:

18,979

Yayınlanan Tavsiye :

85,241


Kayıtlı Fizyoterapist : 1,304
Fizyoterapist Tavsiyeleri : 2,774

Şu anda sitemizi 1604 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (18,979)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (4832)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (466)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Stres, Kaygı ve Psikolojik Dayanıklılık
[Psk.Dnş.Ahmet Vezir TAYLAN]
Covid-19 Salgını ve Ruh Sağlığı
[Psk.Elif AKSU]
Depresyonda Olan Birisine Nasıl Davranmalıyız? Nelerden Kaçınmalıyız?
[Psk.Beliz EREREN]
Bel Ağrısı ve Siyatik
[Fzt.Deniz İŞÇİ]
Kuru İğneleme(Dry Needling) Nedir?
[Fzt.Deniz İŞÇİ]
Alışveriş Psikolojisi
[Psk.Burcu BAŞOĞLU]
Almanya'da Terapi ve Psikoterapi Hizmetleri. Almanya'da Psikoterapist Nasıl Olunuyor?
[Abdullah ÖZER]
Maske Takmayanların Psikolojisi, Neden Maske Takmak Zor Geliyor?
[Psk.Ceren TATAR]
İstemekten Fazlası, Umut…
[Psk.Dnş.Esmanur BOLAT]
Bağlanma
[Psk.Müge ADALI]
Sosyal Medya Psikolojisi
[Psk.Dnş.Havva BAYAR]
Hayatta Bu Kadar Acı Varken Nasıl Sağlam Durulur: Psikolojik Sağlamlık (Resilience)
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
İlişkilerde Sınırlar Neden Önemlidir? Sınırlarımızı Nasıl Belirleriz?
[Psk.Beliz EREREN]
Depremden Güçlü Çıkabilmek
[Psk.Dnş.Hasan DAĞ]
"Hep Yanlış Gidenlerin Ardından Yorulmasaydık" (Obsesif Kompulsif Bozukluk)
[Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN]
Kaygılı Olmak
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Duygusal Boğulma
[Psk.Namık ACAR]
Travma Sadece Psikolojik Değil, Bedenseldir: Bütün ve Tam Olduğumuzda Travma İyileşir
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Anksiyete Nedir?
[Psk.Gökhan BİNGÖL]
Okul Öncesinde Ne Normal? Ne Normal Değil?
[Psk.Ebru ZORLUTUNA]
Çocukların Dünyasından Korona Virüsü
[Psk.Ebru ZORLUTUNA]
Çocukluk Çağı Travmaları
[Psk.Serap BOZAN]
Dasein Analizi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Terapötik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Felsefe Terapisi Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Uygulamalı Klinik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Klinik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Corona Salgınının Sosyal-Psikolojik Etkileri ve Korunma Yolları
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Corona Pozitif Misiniz?
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Panik Bozukluğu ve Emdr Tedavisi
[Psk.Dila HOTLAR]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Burak AYDENİZ, Aydın, Fizyoterapist
Ahmet Said AYDOĞAN, Bolu, Fizyoterapist
Fatma BAŞTUĞ, İstanbul, Fizyoterapist
Emre HAZIRLAR, İstanbul, Fizyoterapist
Onur AKKIZ, Muğla, Fizyoterapist
Enes ARİCA, Yalova, Fizyoterapist
Mustafa MUTLU, İstanbul, Fizyoterapist
Öykü AVCI, Muğla, Fizyoterapist
Gülden YILDIRIM, Bursa, Fizyoterapist
Muhammet Talha BAGDAT, İstanbul, Fizyoterapist
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Deniz İŞÇİ Fotoğraf
Fzt.Deniz İŞÇİ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gökhan Kırdar , 26-11-2020 19:29
Merhabalar Ben Gökhan KIRDAR. 3 Senedir fizyoterapist olarak görev yapmaktayım. Bu yazımdaki amacım meslektaşım olan Fizyoterapist Deniz İşçi’yi sizlere tanıtmaktır. Gerek eğitici kişiliği, gerekse de meslekteki nitelikli tecrübesi ile Deniz Bey en çok ihtiyaç duyacağınız fizyoterapistlerden biridir. Biraz Deniz Bey’den bahsetmek gerekirse, kendisi en güncel ve etkili bilgiyi ve bunun yanı sıra tedavi yöntemleri ile ilgili sürekli güncel yayınları takip eder, araştırır ve bunları kendi klinik tecrübesi ile harmanlayıp her hastaya onun ihtiyacına uygun bir şekilde uygular. Ve hastalarına karşıda çok nazik ve içten davranan biri olarak, hastalarını dinlerken her hastanın anlayacağı bir şekilde konuşur. Hastayı problemi hakkında doyurucu ve tatmin edici bir şekilde bilgilendirir ki hasta problemini en detayına kadar bilir ve ne tür bir tedavi yöntemine ihtiyacı olduğunu rahatlıkla Deniz Bey’den öğrenir. Açıkçası, bugüne kadar kendisinden şikâyetçi olan, ağrım geçmedi, iyileşmedim diyen hasta hiç duymadım. Demem o ki size düşen egzersiz, dikkat etmeniz ve kaçınmanız gereken durumlardan uzak durun gerisini Deniz Bey’e bırakın. Şöyle bir şey de var tedavi oldunuz tamam ağrınız geçti normal hayatınıza döndünüz. Üzerinden zaman geçmiş olsa da, siz istediğiniz zaman onu arayıp eğer bir şikâyetiniz olursa tekrar kendisine danışabiliyorsunuz. Eminim yıllardır kliniğine gelip tedavi olan hastaları gibi sizlerde geldiğinizde kesinlikle tam bir memnuniyet ile kliniğinden ayrılacaksın... [Devamı..]
     1 Beğeni    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Gülden YILDIRIM Fotoğraf
Fzt.Gülden YILDIRIM
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Elçin , 26-11-2020 17:35
Merhabalar, öncelikle herkese geçmiş olsun, şifalar diliyorum. Gülden hanım ile yaklaşık 3 yıldır birlikte oğlum Ali Mert'in fiziksel ve duyusal anlamda daha sağlıklı olması adına çalışıyoruz. Birlikte çalışıyoruz diyorum çünkü oğluma yardımcı olurken aynı zamanda bizi de eğitip bilinçlendiriyor. Bize karşı yaklaşımı başından beri hep samimi, içten, özverili ve güleryüzlü. Kendi alanında bir çok eğitim almış ve halen daha eğitimler ile kendine farklı bakış açıları katan, öğrenen aynı zamanda profesyonelliğini yansıtan bir fizyoterapist. Her sıkıntılı zamanımızda aklına gelen çözümler her zaman işimize yaradı. Her zaman problemlerimize destek verip kolaylıkla çözülmesi için öneriler sundu. Çalışma ortamı, uygun bir çok metaryelle zenginleştirilmiş ferah bir ortam, oğlumun hiç canı sıkılmıyor, severek katılıyor. Gülden hanım nerdeyse artık ailemizden biri gibi. Onu çok seviyoruz.
     1 Beğeni    

Deniz İŞÇİ Fotoğraf
Fzt.Deniz İŞÇİ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Fzt.Fatma BAŞTUĞ , 26-11-2020 13:07
Fizyoterapist Deniz İşçi ile tanışıklığım 2017 de özel bir rehabilitasyon merkezinde başladı . Kemdisini geliştirmeye açık , samimi , dürüst , cana yakın ve başarılı bir fizyoterapist .Deniz Bey hasta alırken onu gözlemleme şansım oldu ve hastaları gerçekten dinleyen , problemlerini anlamaya çalışan , hastadan aldığı bilgiler doğrultusunda iyi değerlendirmeler yapıp hastanın en kısa sürede iyileştirmesini, ağrılarından kurtulmasını ,sosyal hayata dönmesini sağlıyor .Böyle değerli ve bilgili meslektaşlarım iyi ki var .Özellikle omurga problemleri olan hastalara Deniz İşçi’yi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Numan DEMİR Fotoğraf
Fzt.Numan DEMİR
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : ARZU ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 26-11-2020 11:35
Numan hoca öncellikle inanılmaz yardımsever ve mesleğinde kendini geliştirmiş biri. Bize yaptığı iyiliği hayatımız boyunca unutmayacağız. Dayım bir yıl önce trafik kazası geçirmişti. Beyin kanaması, boynunda ve kaburgalarında kırıklar ve akciğerde kanama vardı. Yoğun bakımda uzun süre entübe kaldı. Yoğun bakımdan çıktığında yediği herşeyi aspire ediyordu. PEG'le (Midesine açılan tüple) beslenebiliyordu. 6 ay kadar ağızdan hiçbir şey yiyemedi. Yediği herşey akciğerine kaçıyordu. Birkaç hoca değerlendirdi. Yutma testleri yapıldı. Sonuç olarak, bu hasta ağızdan beslenemez, kalıcı trakeostomi açılması gerekiyor denildi. Çünkü tükürüğünü bile aspire ediyordu. Hepimiz çok üzgündük, internette Numan hocayı bulana kadar. Numan hoca değerlendirdikten sonra bizimle o kadar umut verici konuştu ki, o zaman iyileşeceğini anladık. Verdiği egzersizler ve terapiler sonucunda, ara ara kontrollerle dayım yavaş yavaş ağızdan pürelerle beslenmeye başladı ve şimdi bizimle yemek yiyebiliyor. Trakeotomi ve PEG'den kurtuldu. Herşey için ona çok teşekkür ediyorum. Ve bu dönemde yutma problemlerinde fizyoterapinin ne kadar önemli olduğunu anladık. Diğer yazılan bildirimleri okuduğumda Numan hocaya neden MUCİZE adam denildiğini çok iyi anlıyorum.
     Beğenin    

Fzt.Fatma BAŞTUĞ
İstanbul
1 kez tavsiye edildi
 
Tavsiye Eden : Deniz , 25-11-2020 04:08
Fatma hanım benim eski işyerimden fizyoterapist arkadaşımdı sonra beraber kendisiyle kliniğimde de çalışmaya başladım. Kendisi çok cana yakın ,hep güler yüzlü, sevecen, işini profesyonel yapan ve çok başarılı bir meslektaşımdır.Hastalar ile iletişimi takdir edilesidir.İnsanları kırmayan , onlarla anlayacakları şekilde konuşan ve bilgilendiren bir karakteri vardır.4 yıldır tanımaktayım kendisini ve tanıdığıma çok memnunum .Hayatında hep başarılı olmanı dilerim Fatmacım ve öylede olacaksın inanıyorum.
     Beğenin    

Tolga HANAYOĞLU Fotoğraf
Fzt.Tolga HANAYOĞLU
Yozgat
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Bekir KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 20-11-2020 22:33
Fizyoterapist Tolga bey ile aile dostuyuz. Kendisi annemin ayağının kırılıp alçıya alınması sonrasında bize tedavi konusunda yardımcı oldu. Annem şu an kendisi yürüyebiliyor.Daha önce yürüteçle yürütebiliyorduk sonrasında Tolga bey in işlemleri ve tavsiyeleri sonucu şuan daha iyi durumda. Tolga bey mesleki anlamda alanında tecrübeli ve deneyimli birisi.Hastaları ile güler yüzlü ilgilenen ve kendisini her daim yetiştirmiş birisi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Tolga HANAYOĞLU Fotoğraf
Fzt.Tolga HANAYOĞLU
Yozgat
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Büşra , 19-11-2020 17:57
Kısa zaman öncesinde yüz felci geçirdim. Yüzümün sağ bölgesinde hiç bir şekilde hissiyat yoktu hareket etmesi zaten imkansızdı. Yemek yiyebilmem mümkün değildi sadece çorba içebiliyordum, içeceklerimi pipetle bile çok zor içebiliyordum. O kadar ümidim yoktu ki iyileşeceğimden psikolojik olarak da bu süreçte zaten doğal olarak çok yıpranmıştım kendime olan özgüvenimi kaybetmiştim yine aynı zamanda felçli hastaların iyileşme ve kalıcılık oranına bakıyordum ki çoğu hasta da felç yanlış tedavi ile kalıcı hale gelmiş bu durum her ne kadar beni korkutsa da uzun süren araştırmalarım sonucunda tavsiye ediyorumdan Tolga bey ile iletişimde bulundum 10 seanslık bir tedavi gördüm. Tabi bu süreçte hem tedavimi yaptı hem de manevi anlamda çok destek oldu. Kendisi samimi bir insan, alanında çok bilgili bir fizyoterapist. Felçli bir hasta olarak eziyet gibi gelen ve aynı zamanda imkansız gibi görünen egzersizleri verdiği güzel motivasyonlar ile gayretle yapmamı sağladı. Şimdilerde artık eskisi gibi konuşabiliyorum, gülebiliyorum, yemek yiyebiliyorum. Felçten eser kalmadı sanki hiç yaşamamış gibiyim tabi bunu Tolga bey’ e borçluyum yine buradan da teşekkür ediyor, başarıların diliyorum...
     2 Beğeni    

Gülden YILDIRIM Fotoğraf
Fzt.Gülden YILDIRIM
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nilüfer , 14-11-2020 21:37
Bursa’da çocuk fizyoterapisti olarak bütüncül bakış açısına sahip bir uzmandır. Çocuğu motor,duyusal,sosyal,duygusal ve bilişsel olarak değerlendirip müdahale programını ona göre hazırlar. Sabırlı,çocukları çok seven,özverili ve güncel bilimi takip eden bir fizyoterapist olması sebebiyle gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.Ayrica çalışma ofisinin son derece temiz olması ve hijyen kurallarina titizlikle dikkat etmesi içerisinde bulunduğumuz şu tatsız durumda bana ayri bir güven kattı.
     4 Beğeni    

Gülden YILDIRIM Fotoğraf
Fzt.Gülden YILDIRIM
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ayşen çavdar , 14-11-2020 11:58
Gülden Hanım çocukları çok seven, son derece donanımlı ,tecrübeli ve başarılı bir çocuk fizyoterapistidir. Bir o kadar da guler yuzlu ve neseli tavirlariyla dikkatimi cekmistir.Sadece özel gereksinimli çocuklara değil ;normal gelişim gösteren çocuklarda da çeşitli gözlem ,test ve ölçeklerle motor ve duyusal gelişimlerini takip eder. Bebek ve çocuğu olan her anneye takip ve bilgilendirme amacıyla gitmesini şiddetle tavsiye ederim. Çok memnun kalacaksınız.
     3 Beğeni    

Ali Serkan ÜNSAL Fotoğraf
Fzt.Ali Serkan ÜNSAL
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi201 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : ayça , 04-11-2020 16:57
Merhabalar; Eşimin kırığı sonrası doktorunun tavsiyesi üzerine tanıştık Serkan Bey ile. Kendisi dışında 4-5 fizik tedavi uzmanı ile daha konuştuk ama sürecin nasıl olacağını anlatışı, telefondaki sesi o kadar özgüvenli ve işinde uzman bir tona sahipti ki diğer alternatifleri direk elememize neden oldu. Baştan söylediği bir kelime vardı. Eşiniz acı çekecek, bağıracak ve buna dayanacak. No pain no gain. Bu temelde fizik tedavi sürecine başladılar ve şu anda neredeyse fizik tedavinin sonundalar. Eşim bacağını eskisi gibi sonuna kadar bükebiliyor ve yürüyebiliyor. Serkan Bey’e teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Derya AZİM REZAEİ Fotoğraf
Uzm.Fzt.Derya AZİM REZAEİ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi Kayıtlı
Tavsiye Eden : Aslıhan K. , 30-10-2020 21:11
Mucize oğlumuzun biricik Derya ablasını bir uzman tavsiyesi ile tanıdık ve çok memnun olduk. Oğlum çok erken ve çok düşük doğum kilosuyla dünyaya geldiği için gelişim geriliği var. Fizyoterapiye çok uzun zamandır gidiyorduk ve birçok terapist deneyimlemiştik, ancak oğlumun seans sırasında direnmesi ağlaması ağlamaktan kusması ve hiçbir komutu yerine getirmemesi nedeniyle çok sınırlı fayda sağlayabiliyorduk. Derya hocam evimizden biri oldu neredeyse ve oğlum seanslara bir süre sonra keyifle katılmaya başladı ve çok şükür ki yakın zamanda ilk bağımsız adımlarını atmaya başladı. Derya ablasını dört gözle bekler oldu. Tedavi süresince istediğim zaman ulaşabildiğim, her soruma netlikle ve son derece pozitif bir yaklaşımla yanıt alabildiğim, her zaman güler yüzlü ve enerji dolu olduğu için, oğlumu kendi çocuğu gibi görüp derin bilgi ve tecrübesiyle hayatımıza adeta sihirli dokunuşlar yaptığı için kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. İhtiyacı olan herkesin Derya hocayla yolunun kesişmesini dilerim.
     1 Beğeni    

Ali Serkan ÜNSAL Fotoğraf
Fzt.Ali Serkan ÜNSAL
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi201 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Rıdvan , 30-10-2020 01:53
Merhabalar, Hayatı boyunca herhangi bir yaralanma, kırık, ameliyat bir yana; ciddi antibiyotik kullanmamış biri olarak, merdivenden düşmek suretiyle sağ bacak iç eklem kırığı yaşadım. Olayın ciddiyeti, ne yapılacağı, sürecin nasıl işleyeceği hakkında çevremden duyduğum kırık vakaları dışında hiçbir fikrim yoktu. Gittiğimiz özel hastanedeki uzman doktor bize durumu bir güzel özetledi. Meğerse yaşadığım kırık normal kırıklar dışında ameliyat gerektiren, devamında da ciddi bir fizik tedavi süreci isteyen bir kırıkmış. Hatta doktorumuz bir an yapacağı ameliyatı bırakıp fizik tedavinin nasıl olması gerektiğini, kesinlikle Ali Serkan Ünsal ile bu süreci geçirmemiz gerektiğini anlattı. Tabi o acılar içinde fizik tedaviyi umursamıyorsunuz. Önceliğiniz yapılacak ameliyat ve iyileşme süreciniz oluyor. 1 ay sonra alçı sökülüp çıkan ürüne bakınca -zira kendisi çubuk gibi hiçbir komutuma cevap vermeyen bir bacaktı-gözlerim dolu bir şekilde doktoruma “Bu bacak eskisi gibi olacak mı?” dedim. "Hiç merak etme, Serkan Hoca halledecektir." dedi. Yine de alternatif arayışı oluyor insanın... Birkaç tanıdık tarafından yapılan önerileri de değerlendirip, eşimle oturup konuşunca, Serhan Hoca’da karar kıldık. Karar kıldık diyorum ama asıl onun bizim için karar kılması gerekiyormuş. Sağ olsun o da onaylayınca fizik tedavi sürecimiz başladı. Bir kere ilk karşılaştığınızda, Serkan Hoca’dan önce öyle bir özgüven ile karşılaşıyorsunuz ki, aklınızdaki soru ve soru işaretlerini unutuyorsunuz. Ne hissetti... [Devamı..]
     2 Beğeni    

Sema GÜLMÜŞ Fotoğraf
Fzt.Sema GÜLMÜŞ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Cenk kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 27-10-2020 12:53
Annem kalça kırığı amelyatı geçirdi ameliyatından sonra farklı rahatsızlıktan dolayı 1,5ay gibi bir süre yatalak durumdaydı Uzman doktor Gökhan Mangan yönlendirmesi ile kendisi ile tanıştık dSema Hanımdan almış olduğumuz fizik tedavi seansları sonucunda 2ayda kasları toparladı yürümeye başladı işini bilen güler yüzlü özellikle yaşlı bir kadın annemi bile motive edip güven saglayan biri herkese tavsiye ederim ayrıca alternatif tıpta manuel terapi kayropraktik konusunda da iyi.
     Beğenin    

Deniz İŞÇİ, İstanbul, Fizyoterapist
R.Levent DOLUNAY, Ankara, Fizyoterapist
Burak AYDENİZ, Aydın, Fizyoterapist
Ahmet Said AYDOĞAN, Bolu, Fizyoterapist
Fatma BAŞTUĞ, İstanbul, Fizyoterapist
Emre HAZIRLAR, İstanbul, Fizyoterapist
Onur AKKIZ, Muğla, Fizyoterapist
Enes ARİCA, Yalova, Fizyoterapist
Mustafa MUTLU, İstanbul, Fizyoterapist
Öykü AVCI, Muğla, Fizyoterapist
Gülden YILDIRIM, Bursa, Fizyoterapist
Muhammet Talha BAGDAT, İstanbul, Fizyoterapist
Halit Anıl TEMİR, İstanbul, Fizyoterapist
Alper KARACA, İstanbul, Fizyoterapist
Erhan KOLAK, İstanbul, Fizyoterapist
Buse ELÇEKEN UĞRAŞ, İstanbul, Fizyoterapist
Erol PALAZ, Muğla, Fizyoterapist
Hilal GEÇGEL, İstanbul, Fizyoterapist
Ebru YURGA, İstanbul, Fizyoterapist
Gökçe GENÇER, Isparta, Fizyoterapist
Remzi YURDAKUL, Adana, Fizyoterapist
Firat LAÇİN, Van, Fizyoterapist
Nurhayat KORKMAZ, Trabzon, Fizyoterapist
Bayram ÇALIŞKAN, Isparta, Fizyoterapist
M.Nuran AKSOY, İçel (Mersin), Fizyoterapist
Funda TÜRK ASLAN, Muğla, Fizyoterapist
Fatma Zehra ŞİMŞEK, İstanbul, Fizyoterapist
İhsan KODAK, Kırşehir, Fizyoterapist
Kağan ÜSTÜN, Çanakkale, Fizyoterapist
Emrah ASLAN, Muğla, Fizyoterapist
Duygu YURDAKUL BAYDAN, Kocaeli, Fizyoterapist
Safa KORKMAZ, Sakarya, Fizyoterapist
Cemile ADA, İstanbul, Fizyoterapist
Hamit BAŞ, Manisa, Fizyoterapist
Cihat SEYREK, İstanbul, Fizyoterapist
Seyhan KURNAZ, İstanbul, Fizyoterapist
Mahmut YÜCEL, Gaziantep, Fizyoterapist
Bünyamin DELİOĞLAN, Ankara, Fizyoterapist
Fatih GÜNAY, Ankara, Fizyoterapist
Halil İbrahim KİŞİOĞLU, Amasya, Fizyoterapist
Hakkı Oğuz ÇETİN, Ankara, Fizyoterapist
Orkun MENEK, İstanbul, Fizyoterapist
Pelin ERDOĞAN, İzmir, Fizyoterapist
Zübeyr TAŞÇI, İstanbul, Fizyoterapist
Ceren BAYRAK, İstanbul, Fizyoterapist
Emin Yuşa İNCİ, İstanbul, Fizyoterapist
Hakan AKTÜRK, Eskişehir, Fizyoterapist
Mustafa ÇEVİK, Ankara, Fizyoterapist
Sami TAŞDEMİR, Bartın, Fizyoterapist
Büşra DURAK, İstanbul, Fizyoterapist
Gökçe LEBLEBİCİ, İstanbul, Fizyoterapist
Merve KIRICI, Ankara, Fizyoterapist
Ebru ÖZTÜRK, Kocaeli, Fizyoterapist
Muhammed SAYLAN, Bingöl, Fizyoterapist
Muhammed Reşat TORUS, Rize, Fizyoterapist
Dilan AYDEMİR, İstanbul, Fizyoterapist
Tunahan DUR, Eskişehir, Fizyoterapist
Mehmet UYGUN, Muğla, Fizyoterapist
Mesut ÖZDEMİR, Ordu, Fizyoterapist
Elifnur ERGİN, İstanbul, Fizyoterapist
Altay KOSOVA, Zonguldak, Fizyoterapist
Nida YEKTEUŞAKLARI, İstanbul, Fizyoterapist
Mücahit ATAN, İstanbul, Fizyoterapist
Oğuzhan DOĞANCI, Ankara, Fizyoterapist
Feride YANAR, Aydın, Fizyoterapist
Süleyman AKSU, Giresun, Fizyoterapist
Tansu BİRİNCİ, İstanbul, Fizyoterapist
Erdem ÇOMAK, İstanbul, Fizyoterapist
Abdullah YUMUŞAK, Mardin, Fizyoterapist
Mehmet ARSLAN, Bolu, Fizyoterapist
Kübra AVANER, Kahramanmaraş, Fizyoterapist
Musa YEŞİL, İstanbul, Fizyoterapist
Kader TOSUN, Elazığ, Fizyoterapist
Burcu ÇELEBİ GÜMÜŞÇIBIK, Amasya, Fizyoterapist
Rabia ÖZ, Denizli, Fizyoterapist
Burak AYDIN, İstanbul, Fizyoterapist
Fehmi GÜN, Eskişehir, Fizyoterapist
Fatma ÖZDEN, İzmir, Fizyoterapist
Burak ÖZKAN, İstanbul, Fizyoterapist
Gülistan ÖRENÇ, Ankara, Fizyoterapist
Doğan DEMİRBAĞ, Elazığ, Fizyoterapist
Meltem YALÇIN, Ankara, Fizyoterapist
Ayşegül EVREN, İstanbul, Fizyoterapist
Bilal ALTINDAĞ, İzmir, Fizyoterapist
Yusuf İslam YAVUZ, Ankara, Fizyoterapist
Vedat ÜLKER, İstanbul, Fizyoterapist
Yusuf KÖSE, İstanbul, Fizyoterapist
Atalay ÇELEBİ, İstanbul, Fizyoterapist
Yasin ŞİRİN, Antalya, Fizyoterapist
Yunus Emre GÜNDOĞAN, İstanbul, Fizyoterapist
Ertan KIZILKAYA, Ankara, Fizyoterapist
Mehmet KOL, Sakarya, Fizyoterapist
Nilay KIRIK, İstanbul, Fizyoterapist
Oğuz Can KILIÇ, Gaziantep, Fizyoterapist
Yiğit MERTTÜRK, İzmir, Fizyoterapist
Büşra OKUMUŞ, Ankara, Fizyoterapist
Serkan ACAR, Niğde, Fizyoterapist
Faruk TANIK, İzmir, Fizyoterapist
Ayşe Kardelen ACAR, İzmir, Fizyoterapist
Fuat SÖNMEZ, Giresun, Fizyoterapist

Funda ÖKSÜZ FotoğrafUzm.Psk.Funda ÖKSÜZ
Psikolog
Zonguldak
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Hale SERT FotoğrafHale SERT
Psikoloji Uzmanı
Mardin
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 88 Üyemiz : Uzm.Psk.Funda ÖKSÜZ (Psikolog), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Hale SERT (Psikoloji Uzmanı), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Uzm.Psk.Hasan KUL (Psikolog - Psikolojik Danışman), Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN (Psikolojik Danışman), Dyt.Gamze KAÇAR BOZKURT (Diyetisyen), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Uzm.Psk.M. Berk KARAOĞLU (Klinik Psikolog), İrem SARIMAHMUT (Psikoloji Uzmanı), Psk.Harun AKSOY (Psikolog), Psk.Özlem VATANSEVER (Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Çağla Ebru AY GÜNEYSU (Psikolog), Psk.Şimal SONGUR (Psikolog), Psk.Dnş.Mesut ÇAKIR (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Sümeyye ARSLAN (Klinik Psikolog), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Esra DEĞİRMENCİ (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Gamze Nur BELEK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Beliz EREREN (Klinik Psikolog), Psk.Kübra ELDİVAN (Psikolog), Uzm.Psk.Ezgi TANIL (Psikolog), Psk.Dnş.Gülcan GÜLER (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Füsun BUDAK (Psikolog), Psk.Dnş.Selma AKBULUT (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Büşra Gül ALBAYRAK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Mehmethan SOYDEMİR (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ (Psikolog), Uzm.Psk.Ezgi AKAT (Klinik Psikolog), Psk.Beyza BÜLBÜL (Psikolog), Psk.Dnş.İnci AYDIN (Psikolojik Danışman), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Dila ISITAN (Psikolog), Uzm.Psk.Yiğit Onur ŞEN (Psikolog), Psk.Dnş.Esma SEKMAN (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Kemal TUNCER (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN (Psikolog), Uzm.Psk.Onur KÖK (Klinik Psikolog), Dr.Ahmet Fatin KARAHALİLOĞLU (Genel Cerrah), Psk.Simla METİNER (Psikolog), Psk.Zeynep ERKAN (Psikolog ), Psk.Emrah YAKUT (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Göksu KOSTAKOĞLU (Psikolog), Op.Dr.Orhan Murat ÖZDEMİR (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Uzm.Psk.Burçe TULPAR (Klinik Psikolog), Psk.Merve KILIÇ (Psikolog), Uzm.Psk.Celal SAYIN (Psikolog - Psikolojik Danışman), Fzt.Kemal KÖSEER (Fizyoterapist), Psk.Yetkin KUŞAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Ümit AKÇAKAYA (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Merve Nur ÇINAR (Psikolojik Danışman), Psk.Tuğba YILDIRIM (Psikolog), Uzm.Psk.Damla GÖRÜR (Klinik Psikolog), Psk.Öykü Zeynep AYDİN (Psikolog), Psk.Dnş.Miralem GÜR (Psikolojik Danışman), Fzt.Murat KANAT (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Hatice Kübra ŞEN (Psikolog), Uzm.Psk.Gülay ARSLAN (Psikolog), Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN (Psikolog), Psk.Dnş.Elif Esra ERDİL (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Nilgün HASAN (Psikolog), Psk.Selen CAN (Psikolog), Fzt.Hakan UMUT (Fizyoterapist), Psk.Yasemin KOCAMAN (Psikolog), Uzm.Psk.Elif AKSU (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Gülçin KESKİN (Psikolog), Psk.Merve KOÇU (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Bahar Esin ERGİN (Psikolog), Psk.Dnş.Ahmet Vefa ÇETİN (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Eylem Metin ÖZKURAL (Psikolojik Danışman), Psk.Nermin BAYKAN (Psikolog ), Psk.Zeliha ŞAHİN (Psikolog), Psk.Lütfi ATABEY (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Merve SEZEN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Abdurrahman AKKUŞ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Duygu KODAK (Klinik Psikolog), Fzt.Muhammed SAYLAN (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Şimal AYDIN (Klinik Psikolog), Psk.Melek TURAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Gülcem YILDIRIM (Psikolog - Psikolojik Danışman), Psk.F.Zümrüt ÇETİN (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Okan TİRİNG (Psikolojik Danışman), Psk.Büşra ÜSKÜP KOCA (Klinik Psikolog), Psk.Nagehan YETGİNER (Psikolog), Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

17:26
Top