2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,440

Uzman Makaleleri:

19,543

Yayınlanan Tavsiye :

88,735


Kayıtlı Fizyoterapist : 1,368
Fizyoterapist Tavsiyeleri : 2,804

Şu anda sitemizi 368 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,543)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (273)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5283)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (481)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
İktidarsızlık (Empotans, Erektil Disfonksiyon) Nedir?
[Prof.Dr.Yusuf Özlem İLBEY]
Hata Yapmaktan Korkmak
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Evliliğe Hazır Mısınız?
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Sanal İlişkilere Dikkat
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Duygusal Yeme
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Öz Şefkat - Bilişsel Çarpıtmalar ( Düşünce Hataları )
[Psk.Burcu BORAN SARI]
Düşünce Düşüneni Değiştirir: İyi Olmak İçin Zihniyetini Değiştir
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Evlilikte Gönüllülük Esası
[Psk.Namık ACAR]
Evlilikte Karşılıklılık Esası
[Psk.Namık ACAR]
Çocuklarda Depresyon
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Kekemelik Nedir?
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Saç ,kaş ve Kirpik Yolma Hastalığı ve Tedavisi
[Psk.İlkten ÇETİN]
Aile Danışmanlığında Neler Oluyor?
[Psk.Dnş.Tayfun Kemal KARAYILANLI]
Sorun Çıkarınca Fark Edilmek
[Psk.Fatma ÇAKIR ÇALIŞKAN]
Çocuklara Tuvalet Alışkanlığı Edindirme
[Psk.Rukiye EROĞLU]
Kol Germe Ameliyatı
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Evlilikte Paylaşımın Önemi
[Psk.Namık ACAR]
Acı Anılardan Kurtulmak-Emdr
[Psk.Aysu AVCI]
Bilişsel Davranışçı Terapi ile Deri Yolma Bozukluğu
[Psk.Burcu BÜGE]
Kendi Kendime Konuşuyorum, Ne Tavsiye Edersiniz?
[Prof.Dr.Sabri EYİGÜN]
Okb / Obsesif Kompulsif Bozukluk (Okb) Nedir?
[Psk.Özge ÖZ GÖZCÜ]
Çocuklarda Parmak Emme Davranışı
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Ergenlik Döneminde Koruyucu Faktörler
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Sosyal Fobinin Nedenleri ve Tedavisi
[Psk.Gökhan BİNGÖL]
Okuduğumu Anlayamıyorum
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Oyun Terapisi Nedir?
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Ayrılık Kaygısı
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Çocuğum Ne Zaman Anaokuluna Başlamalı?
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Psikolojik Olarak Dayanıklı Çocuklar Yetiştirmek
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Erken Çocuklukta Cinsel Gelişim
[Psk.Rukiye EROĞLU]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Güneş GÜNEŞ, Tekirdağ, Fizyoterapist
Doğan ERGÜNE, İstanbul, Fizyoterapist
Nida KALENDER, İstanbul, Fizyoterapist
Berkay BOZKURT, İstanbul, Fizyoterapist
İdris AYTEMUR, İstanbul, Fizyoterapist
Hüseyin IRIM, Manisa, Fizyoterapist
Ahmet ULUS, Bursa, Fizyoterapist
Yusuf ÖNKOL, Antalya, Fizyoterapist
Emre YILMAZ, Aydın, Fizyoterapist
Yasemin AKI ABACI, Ankara, Fizyoterapist
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Cihat SEYREK Fotoğraf
Fzt.Cihat SEYREK
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 15 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Zafer Site Editörleri Tarafından Kapatıldı , 10-01-2022 22:11
Cihat Bey ile tanışma sebebim ağır yük kaldırma nedeniyle meydana gelen bel rahatsızlığım oldu. L5-S1 diskinde hasar meydana geldiği görüldü. İlk günler yattığım yerde dahi hareket ederken inanılmaz kasılmalar ve ağrılar yaşıyordum. Birkaç gün sonra zor da olsa yürüyebilecek duruma geldim ve bir tanıdığımın tavsiyesiyle Cihat Bey'in kliniğine gittim. Burada farklı seanslarda manuel terapi, elektroakupunktur, kinezyo bantlama tedavileri aldım. Ayrıca çabuk toparlanabilme için evde düzenli olarak devam etmem gereken egzersizleri uygulamalı olarak öğretti kendisi. Belki mübalağa zannedilecek ama inanın ki daha ilk seanstan sonra bile hissedilir derecede rahatlama yaşadım. Kullanmam gereken bazı ilaçlar ve besin takviyeleri de önerdi ve bir süre düzenli olarak kullandım. Seanslar bittiğinde ise hiç beklemediğim kadar iyi bir durumdaydım ve neredeyse hiç şikayetim kalmamıştı. Takip eden süreçte de yanlış bir hareket yapmamaya özen gösterdim tabii. Besin takviyesi demişken değinmeden geçmeyeyim, kendisi beslenme düzenime ve neler tüketmem gerektiğine özellikle vurgu yaptı. Seanslar esnasında gördüm ki beslenme konusu üzerinde titizlikle duran, genel sağlığı korumak ve tedavi süreçlerini hızlandırmak için beslenmenin önemini hastasına özenle anlatan bir fizyoterapist. Tüm tedavi süresince ettiğimiz sohbetlerden anladım ki tedavi sürecine bütüncül bakan birisi kendisi, yani benim gözümde bir 'hekim'. Modern tıbbın bir yerlerinizi tamir ederken yeni ve başka problemler üretebilen sığ ... [Devamı..]
     1 Beğeni    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Murat DİRİLDİR Fotoğraf
Fzt.Murat DİRİLDİR
Giresun
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Burçin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 06-01-2022 23:59
Sekiz aylik sag kol bpli bebeğimle ilerleyemedigimizi düşündüğüm çok umutsuz oldugum bir perşembe sabahi telefonum caldi ve Giresun fizik tedavi hastanesine davet edildik.Biz sakaryada yasiyoruz,yol çok uzun bebeğim küçük, giderken aklimda cok soru vardi küçücük bir oda sadece ben ve kizim bir ay nasil gecer dedim. Bir ay geçti,ve ben dönmek istemedim. Murat Dirildir ismini bu rahatsızlığı yaşayan arkadaşlarımdan duymuştum tavsiye üzerine gitme karari aldim. Kizimin hayatina dokunurmusunuz dediğimde bizi kirmayip kabul etti.Gittik anlatılan kadar vardi ve gercekten elleri şifalı, baba gibi yaklasti bebeğime, piskolok gibi beni dinledi. Bir ayda ne olur demeyin ben kizimin kolunun o acida kalktigini ilk o hastane odasinda gördüm. Allah'ım karşımıza hep iyi insanlar cikartti bu süreçte unutamıyacagimiz bir isimde Murat Dirildir hocamdir. Devlet bünyesinde calisip işini, kurumunu , iş ahlakini bu kadar benimsemis , çocuklar icin daha fazla ne yapabiliriz derdinde bir fizyoterapist düşünün. Rabbim ayaginiza tas degdirmesin. Giresunlu özel cocuklara sahip aileler ellerindeki degerin kiymeti bilsinler. Kendini yetistirip bir çocuğu nasıl kurtarabiliriz kaygısı tasiyan isini hakkiyla yapan bir hocadır kendisi. Umarim yollarimiz yeniden kesişir 🙏🙏🙏
     1 Beğeni    

Fzt.Çağdaş KAÇMAZ
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiMesleki Videoları Mevcut
Tavsiye Eden : Vildan u , 06-01-2022 23:24
Çağdas beyle bilgi hastanesi fizik tedavi merkezinde tanıştım omzumda kas yırtılması sonucu amaliyat olmustum sol kolumu hic oynatamıyordum çağdaş bey in sayesinde 1aylık çalışma sonucu kolum eski haline geldi ama kolay olmadı agrılı acılı gecen bir süreydi ama çağdas beyin samimi tutumu hos sohbeti cana yakınlıgı Güler yüzü sayesinde 1ay çok çabuk geçti .fizyoterapist olarak işin uzmanı son derece basarılı işin ehli diyebilirim .fizyoterpistligi dışında psikolojik destekte aldım diyebilirim egerki fizik tedaviye ihtiyacınız varsa çağdaş beyi şiddetle ve ısrarla tavsiye ediyorum burdan kendisine birkez daha teşekkür ediyorum eksigi yok fazlası var agrılarım bile sayesinde güzelleşti sayesinde acılara katlanma gücü buldum
     2 Beğeni    

Zekiye GEZGİN Fotoğraf
Fzt.Zekiye GEZGİN
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : ECEM , 30-12-2021 14:07
Merhabalar zekiye hocamızla yaklaşık 4 ay önce tanıştık.Ve tanışır tanışmaz keşke daha önce yollarımız kesişseydi dedik,Güler yüzüyle ,çocuklara ve ailelere yaklaşımıyla tam bir profosyonel.Elleri sihirli bir değnek gibi ilk günden faydasını gördük.Çocuğumuzun gelişimini gördükçe bizim kadar sevinen,ve daha fazlası için elinden gelen herşeyi yapan,her sorduğumuz soruya sabırla cevap veren müthiş bir insan.Allah yokluğunu aratmasın,Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Zekiye GEZGİN Fotoğraf
Fzt.Zekiye GEZGİN
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : E.M Çelik , 27-12-2021 19:02
serüvenimiz kızımızı kucağımiza aldığımız an başladı. Sol kol güç kaybı kas sinir zedelenmesi ( brekial pleksus ) Tanısı konuldu Ankara şehir hastanesinde. Ilk defa duyduğumuz Bu durum hakkında hemen araştırma durumuna girdik Karşılaştığımız durum; uzun bi yolculugun başlangıcı, meşakkatli, dikkat gerektiren, moral olarak düşmememiz, ve en en önemlisi tedavi olarak emin ellerde olmamiz gerektigini öğretti. 3 ortapedi doktorunun kesin tanısı kırık ve çıkık olmayışı ve kesin olarak brekial pleksus görüşünde hem fikir olmaları ve bize herhangi bi yol göstermemeleri bu işin cabasi. Kendi imkanlarımızla araştırmalarımız sonucu bu durumla (brekial pleksus) karşılaşmış aileler bize zekiye gezgin hocayı şiddetle önerdi. Hemen video çekerek (6 günlük bebeğim) zekiye hanıma durumu izah ettim hemen geri dönüş yaparak en yakın tarihte randevu verdi. Ve ilk iletişim kurduğumuz umutlarımızın yeşerdiği gün geldi çattı. Ilk seansımizda zekiye hanım orta derecede bi hasar olduğunu ama kesin bi görüşe sahip olabilmesi için el cerrahinin görüşü ve yorumu önemli diyerekten ilk defa yol gösterdi. 1 hafta sonra 2. Seans günümüzde, zekiye hoca herşeyin farklı ilerlediğini söyledi ve bebegin rontgen filmlerini göstermemizi istedi. Ağzından sihirli kelimeler döküldü. Kesin olmamakla birlikte kol dirsek hizasında kırık ve bilekte düşüklük olduğunu söyledi ama kesin tanıyı el cerrahi koymalı dedi ve umurlarımız yeşerdi. 3 ortapedi doktorunun gostermedigi dikkati ilgiyi alakayı bize zekiye hoca ... [Devamı..]
     3 Beğeni    

Murat KANAT Fotoğraf
Fzt.Murat KANAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Türkan , 24-12-2021 17:00
Dinleyicilerin her şeyden çok önem verdiği şey, konuşmacının kendine egemen oluşudur… Evladımın Fizyoterapist olmasını istediğim bu hayatta tek kişi Sevgili Murat bey Fizyoterapistimiz olamadı fakat herşeye rağmen Çokça iyi bir Dostumuz oldu gerektiği dönemlerde Sorumluluğu olmadığı halde Sorularımıza yılmadan cvp veren evladımın süreciyle ilgili ulaşmam gerektiğinde gece ve gündüz her daim ulaşabildiğim tecrübeli başarılı ciddi dürüst sonuç odaklı çalışabilen fizyoterapistimiz murat bey iyiki hayatımızda varsın :) Murat bey ,En kalbi duygularımla başarılarınızın devamını diliyorum …herkese öneriyor…
     3 Beğeni    

Emine MERMERKAYA Fotoğraf
Fzt.Emine MERMERKAYA
Konya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Hatice kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 16-12-2021 15:01
Fizyoterapitimize tavsiye uzerine ulastik. Doğuştan Mikrosefali ve Serabral palsi hastası olan kızım Zeynepin Yutkunması yoktu kafasını sağa sola çeviremiyordu, ellerini hiçbir şekilde kullanamıyordu algı tamamen kapalıydı, görme yoktu, bizi tanımıyordu Emine Mermerkaya bir yaş dört aylıkken başladık bir buçuk yıl oldu bu kadar zamanda bile çok şey kazandık şu anda başını tutabiliyor görme açıldı bizi tanıyabiliyor algısı açık sağa sola çok rahat dönüyor ellerini kullanıyor....çok sık nöbet geçiriyordu şu anda nöbetleri bitti...doktorumuz ve çevremizdeki insanlar Zeynep’te ki değişimi görünce çok şaşırıyorlar...Doktorumuz gelişimi gayet güzel nereye gidiyorsan istikrarla devam et dedi..Fizyoterpistimize ulasana kadar farkli deneyimlerimiz oldu...Ancak emineller kurumundan sabit kaldik memnunuz.. devam Biz çok memnun kaldık ihtiyacı olanlara canı gönülden tavsiye ediyorum..
     Beğenin    

Uzm.Fzt.Burçin ÖZYÜREK
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi Kayıtlı
Tavsiye Eden : S.Y , 14-12-2021 22:27
Kuyruk sokumu ağrısı şikayetiyle ortopedi doktoruna gitmiştim. Doktor, Burçin Hanımı önerdi ve ben de çoğu kişi gibi pelvik taban ile tanışmış oldum. Bu kadar önemli kasların ve organların olduğu bir bölgenin ayrıca ele alındığı bir alan olduğunu öğrendim. İlk muayenede şikayetlerimi dinlemek için çok özen gösterdi ve vakit ayırdı. Ağrımın kuyruk sokumunda değil makat bölgesinde olduğunu tespit etti ve oraya yönelik 10 seanslık fizik tedavi uyguladı. Tedavi sonrası ağrılarım yuzde 95 geçti diyebilirim. Ben Burçin Hanımı kolayca bulduğum için şanslıyım. Umarım bu tavsiye ile başkaları da kendisini daha kolay bulur.
     Beğenin    

Cihat SEYREK Fotoğraf
Fzt.Cihat SEYREK
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 15 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Mehmet H. G. , 08-12-2021 12:16
Aylarca süren geçmeyen boyun ağrım,işimi yapamamam,pek çok sonuç alamadığım doktor ziyaretleri ile geçirdiğim süreç gerçekten çok kötüydü. En son gittiğim doktorda ameliyat olman şart diyince iyice moralim bozuldu. Sonrasında bir tanıdığımın tavsiyesi ile Cihat hocaya ulaştım.Daha önceden bilgim olmadığı osteopati yöntemlerini uyguladı ve ilk seans sonunda bile ağrılarım ciddi oranda azaldı sonrasında birkaç seans daha yaptı ve tüm boyun sırt ağrım geçti.Aradan uzun süre geçmesine rağmen hala hiçbir fıtık belirtim yok. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum 🙏
     1 Beğeni    

Yaşam VERDİ Fotoğraf
Fzt.Yaşam VERDİ
Bolu
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Ayşegül kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 03-12-2021 14:17
Boyunda kifoz sebebi ile Yaşam beye başvurdum. Şiddetli ağrılarım ve çok fazla hareket kısıtlılığı vardı. Çevremde de birçok kişi kendisinden hizmet alıp memnun kaldığı için güvenle kendisinden yardım istedim. Oda ona olan güvenimi boşa çıkarmadı ve ben şimdi boynumu ağrısız her yöne hareket ettirebiliyorum. Ve dahada önemlisi 5 seans gibi kısa bir çalışmanın ardından çektiğimiz filmde kifozun hemen hemen düzleşme düzeyine geldiğini gördük. Çalışmalar sırasında hastasını her aşamada bilgilendirerek neyi neden yaptığını ne gibi sonuçları olacağını anlatarak ilerlemesi bence çok güzel bir yaklaşım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

Yaşam VERDİ Fotoğraf
Fzt.Yaşam VERDİ
Bolu
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sibel , 30-11-2021 21:56
Boyun fıtığı, aşırı derecede boyun ağrısı ile Yaşam hocaya başvurdum.Arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık.Uyguladığı egzersizler ile önce boyun ağrılarımın gitmesini sağladı. Boyun fıtığı konusunda korkularımı aza indirdi. 5 seanslık bir tedavi ile aylardır çektiğim ağrıları yok etti. Ve önerdiği egzersizler ile yaşam kalitemi artırdı. İşinde başarılı, araştırmacı olan Yaşam hocayı herkese tavsiye edebilirim. Yaşam hoca uyguladığı egzersizlerin açıklaması ile yapmaktadır bu da karşınızdaki insana güveninizi sağlar. Katkılarından dolayı kendisine teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

Yaşam VERDİ Fotoğraf
Fzt.Yaşam VERDİ
Bolu
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Şeyma , 18-11-2021 12:14
Şiddetli bel ve sırt ağrım vardı beyin cerrahiye gittim olmadı fizik tedaviye gittim olmadı ağrılarım hala devam ediyordu ve bacaklarıma vurmaya başlamıştı sonrasında bir tavsiye üzerine Yaşam Beye başvurduk. O kadar samimi ve içtendiki söylediğim her şeyi özenle dinleyerek bir tanı koydu ve haklı çıktı 2 seansta ağrılarım azaldı. Kendisini herkese tavsiye edebilirim. İşini severek yapan değerli bir uzman. Lütfen işini severek yapan uzmanlara değer verelim. Kendisine çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

Elif CANTÜRK Fotoğraf
Uzm.Fzt.Elif CANTÜRK
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : gönül , 16-11-2021 16:52
biz elif hanımla bir tavsiye üzerine tanıştık.iyiki tanışmışız kızım elif hanıma ilk geldiğinde vahim bir durumdaydı kendisinin üstün bilgisi ve yeteneği sayesinde daha ilk seanslarda bile değişimi fark ettik kendisine çok teşekkür ediyorum ayrıca sıcakkanlı ve samimi tavrı ile kızımın hem terapisti hemde ablası oldu biz onu okadar çok sevdikki irtibatımızı koparmak istemiyoruz çünkü herzaman kan bağına gerek yok kendisine hayat boyu başarılar diliyorum
     Beğenin    

Sait UĞUZ Fotoğraf
Fzt.Sait UĞUZ
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Hasan GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 14-11-2021 10:22
Merhaba Ben Ağustos ayında geçirmiş olduğum beyin sapı hematomu sebebiyle sağ tarafı felç olmuş,yatağa bağımlı yaşıyordum.Sait kardeşimle başka bir fizyoterapistin tavsiyesi üzerine tanıştık.Kendisin-den fizik tedavi görmeye başladığım 2.hafta bağımsız oturur ve ayakta durabilir duruma geldim.3.hafta tripotla ilk adımlarımı attım.Bu hızlı ilerlemenin sebebi kendisinin uyguladığı tedavi,işine olan sevgi ve saygısı,psikolojik olarak bana desteği,bana ve aileme göstermiş olduğu sıcak,samimi,dost canlısı tavırları. Kendisine herşey için teşekkür eder,benim durumumda olan her hastaya gözü kapalı hiç tereddütsüz tavsiye ederim. Yolu ve bahtı her daim açık olsun.
     1 Beğeni    

Murat DİRİLDİR Fotoğraf
Fzt.Murat DİRİLDİR
Giresun
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Merve YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 12-11-2021 13:07
Ankarada gittim bi hocamız sayesinde ve gittim özel egitimde ki arkadaşlar sayesinde adını duydum ve buraya adımı yazdırdım murak hocamızla ilk karşılaştıgımda bizle olan diyologu Beni gerçekden çok etkilemişti okdar samimi içtendiki. Ankaradan geldim buraya hep bi tereddüt vardı ama o an dogru karar verdigimi anladım 2 bucuk yaşında sp hastası bir oglum var murat hocamız sayesinde bagımsız 2 adım attı ve oglum ayakda bile duramıyordu ogluma uyguladıgı yada yaptıgı her aşamayı şuan bu kasa çalışıyoruz şuan bu kısmı güçlendiriyoruz diyerak bana anlatması Beni çok mutlu etmişti Sordugum her soruyu içten samimi ve benim anlayacgım dilde konuşarak anlatması Beni her konuda aydınlatması bunu belki size burda tagrif edemem ama beni okadar mutlu etmiştki. Çünkü ben oglum dogana kadar adını bile duymadıgım bir hastalıkla şuan mücadele ediyordum belki bir soruyu hergün sormama ragmen çok sabırla her defasında bana anlattı .Mesleki açıdan her yönünü başırılı buluyorum ben oglumu her seansda Oyunlar yaparak çizgi filim açarak durduruyordum katılırcasına aglayan bir çoçukdu ama murat hocamızın seanslarında oglum pür dikkat murat hocamızı dinliyordu Ne bir çizgi filim ne de bir başka şeylerle durdurmuyırdum şaşkınlıkla izliyordum murat hocamızı hocam siz nasıl yapıyorsunuz diyordum . Çünkü oglumla girdigim her senaslarımı kendimi survivor katılmış gibi hissediyordum çünkü onu durmak için ne yapacagını şaşıran bir anne olarak yapılan uygulamalara odaklanamı... [Devamı..]
     6 Beğeni    

Uzm.Fzt.Burçin ÖZYÜREK
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi Kayıtlı
Tavsiye Eden : Erdem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı , 10-11-2021 17:33
Türkiye'de pelvik taban konusunda deneyim sahibi bir fizyoterapist bulmak imkansız. Kendisini internet üzerinden araştırarak buldum. Burçin hanım gerçekten başarılı bir fizyoterapist ve konusunda oldukça uzman. Hem kullandığı cihaz çok başarılı hem de kendi uyguladığı ve öğrettiği teknikler oldukça etkili. İdrar tutma ile ilgili problemlerim vardı. Henüz 3. seanstayken kazandığım farkındalık ve pelvis kasımın güçlenmesi sayesinde problemimi büyük ölçüde giderdim diyebilirim. Asla sorununuzu kendisine açarken bir utanç duymayın. Sağlık her şeyden önemli... Sağlığınızın iyi olması ve hayat kalitenizin artması için Burçin hanımı mutlaka tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Murat DİRİLDİR Fotoğraf
Fzt.Murat DİRİLDİR
Giresun
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Ayfer , 03-11-2021 21:32
Murat Hoca’yla bir arkadaş sayesinde tanıştım. Çocuğum için fizik tedavi hizmeti aldım. 1 ay boyunca büyük bir ilgi ve sabırla ilgilendi. Çocuğumda çok güzel gelişmeler oldu. Çok samimi biri. İşini büyük bir özveriyle yapıyor ve çok ilgili. Güleryüzlü, bilgili ve çocuklara yaklaşımı çok içten. Çalışanlarda işini severek yapıyorlar ve ilgililer. Büyük bir özenle dizayn edilmiş, her türlü imkan sağlanılmış, temiz ve hijyenik bir yer. Böyle bir yerden hizmet aldığım için çok memnunum.
     6 Beğeni    

Gökhan AYGÜL Fotoğraf
Uzm.Fzt.Gökhan AYGÜL
Malatya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Esra d.. , 18-10-2021 09:44
Geçen sene ameliyat olduğum bel fıtığım bu sene aynı yerden tekrarladı. Bir kaç aydır yoğun ağrılar içinde gezmedik doktor koymadım. En son bi tanıdığımızın da bel fıtığınin patladığını, aynı benim gibi çok yoğun ağrıları olduğunu ve Gökhan terapisi üzerine ağrılarının büyük oranda geçtiğini öğrenince bende zaman kaybetmeden Gökhan hocanın yanına gittim. Ilk seansım çok güzel gecti. Ağrılarım büyük oranda azaldı. Belimi çok rahatlamış hissediyorum. Gökhan hocanın mesleki açıdan olduğu kadar insanlık açısından da çok değerli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca samimi ve içten tavırları insana güven veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık  Ben çok memnun kaldım.
     Beğenin    

Cihat SEYREK, İstanbul, Fizyoterapist
Vedat ÜLKER, İstanbul, Fizyoterapist
Gökhan ŞAHİNARSLAN, İstanbul, Fizyoterapist
R.Levent DOLUNAY, Ankara, Fizyoterapist
Doğan ERGÜNE, İstanbul, Fizyoterapist
Nida KALENDER, İstanbul, Fizyoterapist
Berkay BOZKURT, İstanbul, Fizyoterapist
İdris AYTEMUR, İstanbul, Fizyoterapist
Hüseyin IRIM, Manisa, Fizyoterapist
Ahmet ULUS, Bursa, Fizyoterapist
Yusuf ÖNKOL, Antalya, Fizyoterapist
Emre YILMAZ, Aydın, Fizyoterapist
Yasemin AKI ABACI, Ankara, Fizyoterapist
Necdet DÖNER, İzmir, Fizyoterapist
Burçin ÖZYÜREK, İstanbul, Fizyoterapist
Emine KAYMAZ, İstanbul, Fizyoterapist
Fatih AKSOY, Mardin, Fizyoterapist
Leyla NİZAMOĞLU, İçel (Mersin), Fizyoterapist
Sibel ERDEMİR HIZLI, İstanbul, Fizyoterapist
Melih ALDEMİR, İstanbul, Fizyoterapist
Müşerref Ebru ŞEN, Afyon, Fizyoterapist
Hayrettin Emir YILMAZ, İstanbul, Fizyoterapist
Merve ŞAHİN BAYHAN, Ankara, Fizyoterapist
Semahi ŞEN, Edirne, Fizyoterapist
Akif MUTLU, Edirne, Fizyoterapist
Nejdet DAĞAŞAN, Edirne, Fizyoterapist
Burhan ÇAKIROĞLU, Manisa, Fizyoterapist
Özgür GÜVEN, İzmir, Fizyoterapist
Afife GÖKYER, Muğla, Fizyoterapist
Seray EKEN, Ankara, Fizyoterapist
Ahmet ULUS, İzmir, Fizyoterapist
Esra DUMAN TOK, Sakarya, Fizyoterapist
Ergün KANAT, Aydın, Fizyoterapist
Muhammet Yusuf ARAZ, İstanbul, Fizyoterapist
Kerim Onur AKSEL, İzmir, Fizyoterapist
Muhammed Ali ALTUNBAŞ, Ankara, Fizyoterapist
Tuğçe KOÇDEVİREN, Samsun, Fizyoterapist
Müzeyyen KARABACAK, Niğde, Fizyoterapist
Müberra AKALIN, İzmir, Fizyoterapist
Mevlüt BİLGİN, İstanbul, Fizyoterapist
Burcu ERBOZ, İzmir, Fizyoterapist
M. Kasım GÜLER, Adana, Fizyoterapist
Fahrettin KAYA, Ordu, Fizyoterapist
Nurcan ATALAY, Aydın, Fizyoterapist
Deniz Can KILINÇ, Malatya, Fizyoterapist
Merve YILDIZ, Konya, Fizyoterapist
Meryem ARIKAN, Bingöl, Fizyoterapist
Beste UZUNPARMAK, Eskişehir, Fizyoterapist
İsmail ÇILGI, Kahramanmaraş, Fizyoterapist
Kübra GÜNEŞ, İstanbul, Fizyoterapist
Tuba ALĞAN YILMAZ, İstanbul, Fizyoterapist
Salih Bilal ŞEKER, Uşak, Fizyoterapist
Aybüke Tuğçe KAYA, Ankara, Fizyoterapist
Gökhan HİZMETÇİ, İzmir, Fizyoterapist
Büşra DALKILIÇ, Kocaeli, Fizyoterapist
Rumeysa ERDEN, Bursa, Fizyoterapist
Abdulhekim KESKİN, Gaziantep, Fizyoterapist
Sinan KARAMAN, Erzincan, Fizyoterapist
Beste TUNÇCAN, Tekirdağ, Fizyoterapist
Muhammet KOYUN, İstanbul, Fizyoterapist
Okan KAYA, Elazığ, Fizyoterapist
Sait GÜMÜŞ, İstanbul, Fizyoterapist
Ahmet HAKTANKAÇMAZ, Ankara, Fizyoterapist
Ayşegül AKDENİZ, İstanbul, Fizyoterapist
Mesut TELEKE, İstanbul, Fizyoterapist
Damla DURSUN, Kocaeli, Fizyoterapist
Sinan ATİLLA, Bursa, Fizyoterapist
Fardad FARZİN, Ankara, Fizyoterapist
Behlül LEVENT, İzmir, Fizyoterapist
Okan TASKİN, Gümüşhane, Fizyoterapist
Nurdanur BÜYÜKUYSAL, Eskişehir, Fizyoterapist
Burak AYDENİZ, Aydın, Fizyoterapist
Ahmet Said AYDOĞAN, Bolu, Fizyoterapist
Fatma BAŞTUĞ, İstanbul, Fizyoterapist
Emre HAZIRLAR, İstanbul, Fizyoterapist
Onur AKKIZ, Muğla, Fizyoterapist
Enes ARİCA, Yalova, Fizyoterapist
Mustafa MUTLU, İstanbul, Fizyoterapist
Öykü AVCI, Muğla, Fizyoterapist
Gülden YILDIRIM, Bursa, Fizyoterapist
Muhammet Talha BAGDAT, İstanbul, Fizyoterapist
Halit Anıl TEMİR, İstanbul, Fizyoterapist
Alper KARACA, İstanbul, Fizyoterapist
Erhan KOLAK, İstanbul, Fizyoterapist
Buse ELÇEKEN UĞRAŞ, İstanbul, Fizyoterapist
Erol PALAZ, Muğla, Fizyoterapist
Hilal GEÇGEL, İstanbul, Fizyoterapist
Ebru YURGA, İstanbul, Fizyoterapist
Gökçe GENÇER, Isparta, Fizyoterapist
Remzi YURDAKUL, Adana, Fizyoterapist
Firat LAÇİN, Van, Fizyoterapist
Nurhayat KORKMAZ, Trabzon, Fizyoterapist
Bayram ÇALIŞKAN, Isparta, Fizyoterapist
M.Nuran AKSOY, İçel (Mersin), Fizyoterapist
Funda TÜRK ASLAN, Muğla, Fizyoterapist
Fatma Zehra ŞİMŞEK, İstanbul, Fizyoterapist
İhsan KODAK, Kırşehir, Fizyoterapist
Kağan ÜSTÜN, Çanakkale, Fizyoterapist
Emrah ASLAN, Muğla, Fizyoterapist
Duygu YURDAKUL BAYDAN, Kocaeli, Fizyoterapist

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 60 Üyemiz : Uzm.Psk.Ebru ARABUL (Klinik Psikolog), Psk.Doğancan GÖKÇE (Klinik Psikolog), Psk.Esra BÜYÜKKURT (Klinik Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Tuba PİRİM (Psikolojik Danışman), Psk.Ali ÇETİN (Psikolog), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Psk.İlkten ÇETİN (Psikolog), Vet.Hek.Uzm.Uveys Veysel BECERMAN (Veteriner Hekim), Uzm.Psk.Burcu BORAN SARI (Klinik Psikolog), Fzt.Cemile ADA (Fizyoterapist), Prof.Dr.Yusuf Özlem İLBEY (Ürolog), Psk.Gülden ÖNDER (Psikolog), Uzm.Psk.Gamze KARABULUT KÖK (Klinik Psikolog), Psk.Makbule UZUN ÇINAR (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL (Psikolojik Danışman), Psk.Melek TURAN (Klinik Psikolog), Dyt.Batuhan ÇİTEMEL (Diyetisyen), Psk.Dnş.Kürşad POLAT (Psikolojik Danışman), Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN (Psikiyatri Hemşiresi), Uzm.Psk.Hakan TOKGÖZ (Psikolog), Uzm.Psk.Zübeyde AKPAKIR (Klinik Psikolog), Psk.Cahit Ufuk BATTAL (Psikolog), Doç.Dr.Serkan ÖZBEN (Nörolog), Psk.Zeynep CANBAŞ (Psikolog), Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI (Psikolog), Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Mehmet DUMAN (Psikolog), Psk.Tuğba ÇETİNKAYA (Psikolog), Uzm.Dyt.N.Sinem TÜRKMEN (Diyetisyen), Uzm.Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Derya MUĞLU (Psikolojik Danışman), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Uzm.Psk.Merve MALAS (Klinik Psikolog), Psk.Bedia Kalemzer KARACA (Klinik Psikolog), Psk.Musa BALLI (Psikolog), Psk.Fatma Sevval SARAL (Psikolog), Psk.İlksen ŞENOBA ŞAVKIN (Psikolog), Uzm.Psk.H.Mert GÜÇLÜ (Psikolog), Psk.Nevzat TEKİN (Psikolog), Psk.Dnş.İrem Nur İNCE (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog), Psk.Dnş.Tuba TOKAT (Psikolojik Danışman), Psk.Necdet DÖNMEZ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Huriye TAK (Psikolog), Psk.Mehmet Emin SARIKAYA (Klinik Psikolog), Dyt.Merve UZUN (Diyetisyen), Psk.Serdar AYYILDIZ (Psikolog), Psk.Dnş.Zerrin UĞUR (Psikolojik Danışman), İmer ÇARBOĞA (Sosyolog ve Filolog), Psk.Dnş.Yafez KÖSECE (Psikolojik Danışman), Psk.Funda SARAÇOĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Esma Nur PARLAK (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Alev AKAL (Psikolog), Doç.Dr.Halil GENÇ (Gastroenteroloji Uzmanı), Prof.Dr.Şevki ŞAHİN (Nörolog), Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU (Ortopedi Uzmanı), Fzt.Doğan ERGÜNE (Fizyoterapist)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

02:02
Top