2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Üniversite Düzeyinde Sağlık Hizmeti

» Üniversite Düzeyinde Sağlık Hizmeti
Vet.Hek.Mehmet TABUR tarafindan yazildi:
‘Üniversite Düzeyinde Sağlık Hizmeti’

İskenderun’da, oluşturulan özel ekiple hayvanlar üzerinde birçok cerrahi operasyona imza atan Akademi Veteriner Teşhis ve Tedavi Merkezi’nin üniversite düzeyinde sağlık hizmet verdiği bildirildi.

Doğum ve jinekoloji uzmanı Veteriner hekim Alev Ülkü, Veteriner Hekim Duygu Oy ile Veteriner Hekim Ali Kopar’dan oluşturduğu ekibiyle İskenderun’da her türlü cerrahi operasyonlar gerçekleştiren Cerrahi ve ortopedi uzmanı Veteriner Hekim Mehmet Tabur trafik kazası sonucu yaralanan hayvanların tedavilerine dikkat çekti.

Meydana gelen kazası sonucu yaralanan, kedi, köpek, kuş ve diğer hayvanların tedavilerinin trafik sigortası tarafından karşılandığını hatırlatan Tabur “Onlar da bir can taşıyor. Trafik kazası sonucu yaralanan, sakatlanan hayvanların tedavi masraflarını konusunda devletin çıkardığı bir yasayla kolaylıklar sağlandı. Benim de köpeğim var, kedim var. Bir yerleri acısa ben onlar kadar üzülüyorum. Bugün trafik sigortasını tüm hayvan sever dostlara iletmek istiyorum. Eğer yolda giderken bir kediye, köpeğe veya herhangi bir canlıya çarpma sonucu yaralama meydana geldiğinde, bunun fotoğrafını alıp tutanağını tutturup bir veteriner hekime getirirlerse kendilerinin cebinden hiç para çıkmıyor” dedi.

Trafik sigortası tarafından tamamen masrafların karşılandığını vurgulayan Tabur “O yüzden lütfen bu tür durumlarda biraz duyarlı olup hatta bize haber verirlerse biz gelip ambulansımızla o yaralı kediyi, köpeği veya kuşu gelip oradan alıp tedavisini burada yapabiliriz” diye konuştu.

İskenderun’da kurdukları merkezde üniversite düzeyinde sağlık hizmeti gerçekleştirdiklerinin altını çizen Tabur şunları söyledi: “Doğum ve jinekoloji uzmanı Alev Ülkü, Pratisyen veteriner hekim Duygu Oy, Ali Kopar ile ben Cerrahide uzmanlığımı bitirmek üzereyim, on gün sonra bitireceğim inşallah. Ekip olarak burada gerçekten çok güzel işler yapıyoruz. Burada kedi, köpek, kuş, maymun, yılan gibi bütün hayvanlara tedavisini yapıyoruz. Biz üniversite düzeyinde bir hizmet gerçekleştiriyoruz.”

04.06.2014 14:48:38

http://www.iskenderun.org/haberdetails.isk?ID=27066#.VLfpnNKsXp8

başlıklı yazının tüm hakları Veteriner Hekim Mehmet Tabur'a aittir ve yazı yazarı tarafından tavsiyeediyorum.com (http:/www.tavsiyeediyorum.com) Mesleki Anılar Kütüphanesinde yayınlanmıştır.

Bu yazıya atıf yapmak için yazının internet adresine link verilmelidir. Yazı yazarının izni olmaksızın başka bir mecraya kopyalanamaz veya başka yerde yayınlanamaz.

[ Yazarımız Vet.Hek.Mehmet TABUR Sayfasına Dönüş] [ Yazar ile İletişim]
» Ayrıntılar
Yazara Ait Bilgiler
Vet.Hek.Mehmet TABUR
İçel (Mersin)
Veteriner Hekim
Tavsiyeler
[Bu Kisiyi Tavsiye Edin]
Metin Bilgileri
* Toplam Okuyucu : 2349,

* Yayın Tarihi : 15-01-2015 - 19:26 (2941 gün önce),

* Ortalama Günde 0.80 okuyucu.

* Karakter Sayısı : 2459, Kelime Sayısı : 323, Boyut : 2.40 Kb.
Lütfen Dikkat :
  • Sitemizde yayınlanan mesleki anıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz.
  • Bu metinden alıntı yapmak için alıntı yapılan yazıya "Üniversite Düzeyinde Sağlık Hizmeti" başlıklı yazının tüm hakları yazarı Vet.Hek.Mehmet TABUR'e aittir ve yazı, yazarı tarafından TavsiyeEdiyorum.com (http://www.tavsiyeediyorum.com) Mesleki Anılar Kütüphanesinde yayınlanmıştır. ibaresi eklenmelidir. Bu ibare eklenmek şartıyla, yazıdan Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarının izni olmaksızın makalenin tamamı başka bir mecraya kopyalanamaz veya başka yerde yayınlanamaz.
  • Sitemizde sayfası bulunan site üyemiz profesyoneller üye sayfaları içinden, Mesleki Anılarınız bölümü altında, YENİ ANI GÖNDERİN linkini izleyerek bu sayfaya mmesleki anılarını ekleyebilirler.
Bu Kategorideki Diğer Anılar
Ayağı Kırılan Tavşan Ameliyatla Sağlığına Kavuştu
[Vet.Hek.Mehmet TABUR]
Ayağı Kırılan Tavşan Sağlığına Kavuştu
[Vet.Hek.Mehmet TABUR]
Buzağı Ameliyatla Sağlığına Kavuştu
[Vet.Hek.Mehmet TABUR]
İskenderun’da Cerrahi ve Ortopedi Uzmanı Veteriner Hekim Mehmet Tabur Yönetiminde Başarılı Operasyon
[Vet.Hek.Mehmet TABUR]
İki Günlük Buzağı, Ameliyatla Sağlığına Kavuşturuldu.
[Vet.Hek.Mehmet TABUR]
Bacağı Kırık Tavşana Başarılı Operasyon
[Vet.Hek.Mehmet TABUR]
Hökümetin Emri!
[Vet.Hek.Dr.Mustafa ALTUNTAŞ]
Türk Tuberkulini!
[Vet.Hek.Dr.Mustafa ALTUNTAŞ]
Ölümden Dönmek Bu Olsa Gerek
[Vet.Hek.A.Kutlu DAYIOĞLU]
Hipokalsemi
[Vet.Hek.Dr.Mahmut Önder TASLI]
Sivas Kangalı Köpeğim Badem
[Vet.Hek.Betül APAYDIN]
Hayvan Sever Olmak Sorumluluk İster
[Vet.Hek.Işıl KARATAN]
Kargalar Kindar mı Vefakar mı?
[Vet.Hek.Özgür ATEŞ]
Fıkra Gibi
[Vet.Hek.Dr.İsmail ALACA]
Lütfen Kızıma İyi Bak Evladım :)
[Vet.Hek.Cenk YALÇIN]
Beni Unutma!
[Vet.Hek.M. Mete YILDIZ]
Kediler Kutsanmış mı ?
[Vet.Hek.İ.Serdar SAYAR]
Köpekte Yabancı Cisim
[Vet.Hek.Didem EREN]
Herkezi Memnun Etmek İmkansız.
[Vet.Hek.İ.Serdar SAYAR]
Hırçın Köpek Chaky
[Vet.Hek.İ.Serdar SAYAR]


08:20
Top