2007'den Bugüne 80,065 Tavsiye, 25,571 Uzman ve 17,885 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Safiye ASLAN
Özel Eğitim Uzmanı - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Özel Eğitim Uzmanı
İsim

Safiye ASLAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Özel Eğitim Uzmanı

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Safiye ASLAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Safiye ASLAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Safiye ASLAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Safiye ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Safiye ASLAN Tavsiye Yazıları Safiye ASLAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ONUR (Danışan)
 IP: 5.46.238.YLF

12-01-2019
 TavsiyeNo: 107800
2017 yılı şubat ayında, 2 yaşındaki kızımda konuşma gecikmesi ve adına tepki vermeme gibi belirtilerden dolayı özel bir çocuk psikiyatristi ile görüştük. Psikiyatrist hanım kızımda ileşitim eksikliğinden dolayı Yaygın Gelişimsel Bozukluk (otizm) olabileceğini belirtti. Kızımın sosyal iletişim becerisini geliştirmesi için özel eğitim alması gerektiğini söyledi. Ama özel eğitim kurumlarından bir çoğunda bu işin eğitimini almış insan eksikliği olduğunu, çeşitli seminerler alarak çoğu kişinin özel eğitimci sıfatıyla bu işi yaptığını, bu işin üniversitede eğitimini almış birisi ile çalışmamızın daha iyi sonuç vereceğini belirtti. Kendim ve eşim de öğretmen olduğumuz için birçok arkadaşımızla bulunduğumuz çevrede araştırma yaptık ve Safiye Hanım'da karar kıldık. Kendisi üniversitede bu işin eğitimini almış ve aynı zamanda üniversitedeki özel eğitim öğretmeni adaylarına ders vermiş bir insandı. 1 sene boyunca haftada 3 saat olacak şekilde kızımla çalışmalar yaptı. Bu çalışmaların faydasını kısa zamanda gördük. Bu çalışmaların sonucunda kızımın geçmişini bilen çocuk psikiyatristi hanımefendiye gittiğimizde kızımın artık özel eğitime ihtiyacı kalmadığını belirtti. Safiye Hanımdan Allah razı olsun. Eğer geç kalsak ya da Safiye Hanım ile tanışmamış olsak bu noktada olamayabilirdik. Kendisini kesinlikle ihtiyacı olan ailelere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 BURÇAK (Danışan)
 IP: 24.133.140.YL

11-10-2018
 TavsiyeNo: 106033
Safiye Hanım oğlumla benim hayatıma dahil olduğundan beri ciddi yol aldık.İşine profesyonelce yaklaşımı,her noktayı ayrıntısına kadar belirtmesi,duruşu,disiplini,akıcı konuşması beni ziyadesiyle memnun etti..Ben de ayrıntıcı bir kişi olduğumdan,olaylara her yönden bakması doğru kişi ile çalıştığımızın bir göstergesi oldu.Oğluma verdiği emek,hoşgörü,sabır ve kararlı duruş için minnettarım kendisine..Oğlumla birlikte bana da uygulamam gereken noktaları ayrıntısıyla belirtmesi,doğru ve yanlışları açıklayıcı dille ele alması benim için büyük kazanım..Safiye Hanım ile mutlaka tanışın derim,tecrübeleri ile en doğru yola ulaşacaksınız..
     Beğenin    

 Mutlu Ö. (Danışan)
 IP: 176.227.126.YLC

30-09-2018
 TavsiyeNo: 105817
Safiye hanım ikizlerimdeki konuşma gecikmesi nedeni ile çıktığımız yolda bize son derece profesyonel destek olmuş birisi. Konuşmanın davranışsal bozuklarının düzelmesi ardından gelebileceğini bize öğreten kişidir!! Profesyonel,çünkü her defasında sizin hoşunuza gidecek cümleler kurmaz olan neyse onu değerlendirir ve yönlendirir.Benim gibi defalarca aynı soru sorabilen birime oldukça tahammülkar olduğunu söyleyebilirim 😊 kendisi her zaman ulaşılabilirdir! Bu bizim için çok önemli bir durum çünkü çocuğunuzda o an belki farkettiğiniz bir durumu paylaşma arzunuz boğanızda düğümlenmez. Ben hem mesleki hem de insani yönü nedeni ile kendisine çok güveniyorum. Hala çocuklarım kendinden destek almaktalar.
     Beğenin    

Safiye ASLAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : spor» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 467 08 48
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1976
(43 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Lisans : Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Yüksek Lisans: Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü
Mezuniyet Yılı
1998
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Safiye ASLAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Safiye ASLAN Mesleki Videolar Videoları
-


22:33
Top