2007'den Bugüne 82,017 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,206 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Özel Eğitim Uzmanı
İsim

Okay ÖZDEMİR

Şehir

Aydın

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Özel Eğitim Uzmanı

[Diğer Özel Eğitim Uzmanları..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Okay ÖZDEMİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Okay ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Okay ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba özel çocuklara sahip özel insanlar.2006 yılından beri Türkiyenin bir çok yerinde bir çok özel çocuğumuzla çalışırken en önemli hedefimiz daha bağımsız daha üretken ve toplumla barışık bireyler yetiştirmekti.Dün bugün ve yarın bu gayeye ulaşmak için tüm özverim ile sizlerin yanındayım.

Okay ÖZDEMİR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Tills testi uygulayıcısı
Otizm
Ağır,orta ve hafif düzeyde zihinsel engellilerin eğitim-öğretimi
Disleksi,disgrafi ve diskakuli
Dil ve konuşma bozuklukları
İletişim becerilerinin kazandırılması
Özel öğrenme güçlüğü
Hiperaktivite
Dikkat eksikliği
Asperger sendromu
Yaygın gelişimsel bozukluk
Atipik otizm
Davranış değiştirme
Down sendromu
Artikülasyon bozuklukları
Erken çocukluk dönemi eğitimi

Okay ÖZDEMİR Özgeçmiş CV Okay ÖZDEMİR'in Özgeçmişi
Merhabalar.2006 yılında Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim bölümünden mezun oldum.Üniversite yıllarımız boyunca alanında uzman söz sahibi hocalarımızdan 3 yıl teorik 1 yıl uygulamalı eğitim alarak Türkiyenin her yerinde her alanda kaliteli eğitim verebilecek şekilde yoğrulup özel eğitim uzmanı olarak hizmet vermeye başladım.Tabiki öğrenme hiç bitmiyor.Özel çocuklarımıza daha faydalı olabilmek için sürekli güncel eğitimler ile öğrenmeye devam ediyoruz.

Eğer sizler de özel çocuklara sahip iseniz gelin birlikte daha bağımsız ve özgür bireyler yetiştirelim.

Okay ÖZDEMİR Tavsiye Yazıları Okay ÖZDEMİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Cemile BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.139.YJJ

06-12-2018
 TavsiyeNo: 107092
Okay bey disleksi hastası olan kuzenimin eğitimiyle ilgilenen,alanında gerek aldığı eğitimi gerekse yaşantısındaki tecrübeleriyle verdiği eğitimde çokça yol katettiren tanıdığım en iyi öğretmenlerden biridir.Yaklaşık bir yıl kadar bir sürede kuzenimde etkileyici değişiklik ve yenilikler gözle görülür derecede artış gösterdi.Güler yüzü ve pozitifliğiyle,eğitimdeki iletişimi ve verimliliği hem çocukta hem de ailede inanılmaz destek ve moral deposu oluşturuyor.Aldığı eğitimin yanında mesleğini özenle ve her bir öğrencisine ayrı ayrı ilgiyle yaklaşan bir eğitimci.Sonuna kadar güvenebilirsiniz kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 ISMAIL KISite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.168.YWF

08-12-2016
 TavsiyeNo: 92646
Bi tanidigimiza araci oldum ve Okay beyi buldum. Cocuk derslerden sonra inanilmaz bi asama kaydetti. Konusamiyordu simdi konusmaya basladi. Dikkat daginikligi ortadan kalkti diyebilirim. Simdi okuma calisiyorlar. Belli harfleri almaya basladi. Kendisine cok cok tesekkur ediyoruz.Diger konularda da yeterince bilgi sahibi. Cocugunuzun iyi bir egitim almasini istiyorsaniz. Okay hocayi tavsiye ediyorum. Zaten gordugunuzde banada hak vereceksiniz. Bu konuda uzman olmayan kisilerin yerine bu isin okulunu okumus kisilerden ders alinmasi fikrindeyim. Cunku tani ve o taniya uygun ogretim teknik ve materyalleri cok onemlidir.
     1 Beğeni    

Erkut ORUÇ Fotoğraf  Erkut ORUÇ
İzmir - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-07-2016
 TavsiyeNo: 89257
Kendisini üniversite yıllarından beri tanımaktayım gerek aldığı dersleri, gerekse ders aldığı hocaları düşündüğümüzde başarı da kaçınılmaz olmaktadır. Tabi akademik alanda başarılı olmak çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Bunun yanı sıra kişisel özelliklerde devreye girmektedir. Kendisi oldukça dürüst, sevecen, hoşgörülü ve samimi birisidir. Giriştiği her işte önce başarıyı hedefler. Tüm bunları düşündüğünüzde çocuğunuza çok iyi bir yol arkadaşı olacaktır. Hem uzmanlığıyla hem kişiliğiyle sizlere iyi bir yol gösterici olacağına emin olabilirsiniz.
     3 Beğeni    

 ali candan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.164.233.BY

15-07-2016
 TavsiyeNo: 89251
Dürüst, nitelikli, çalışkan bir abim olan Okay Özdemir'i hizmetinden yararlanmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Bir zihin engelliler öğretmeni olarak kendisinden edindiğim bilgileri kendi öğrencilerime de uyguluyorum ve olumlu geri dönütler alıyorum. Üniversitede edindiğimiz bilgiler meğer özel eğitimin sadece bir kısmını oluşturuyormuş, diğerleri yaşanılarak öğreniliyormuş. Kendisinin de bu bölümden mezun olması ve çalışma hayatında kazanmış olduğu bilgilerden yararlandım ve hala faydasını görmekteyim. PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ!!!
     Beğenin    

 Şerife Güneyli (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.117.YLL

15-07-2016
 TavsiyeNo: 89249
Okay hoca ile özel eğitim öğretmeni olarak çalıştığım okulda tanıştım. Görevimin ilk 3 yılında tanıdığım güzel ve güvenilir insanlardan birisidir.Tanıdığım kadarıyla şu konularda garanti verebilirim ki öğrenci ile inanılmaz ilgilenmesi ve öğrencinin ailesini de her zaman ilgi alanında tutması Onun en iyi ozelliklerindendir. Okay hoca kafasına koyduğu işi mutlaka yapar ki sebat ve sabır bizim işimizin olmazsa olmazıdır. Ve her öğrenci ile ayrı ayrı ihtiyaçları doğrultusunda ilgilenir. Aile ve öğrenciye yaklaşımı hem eğitim verici hem de destek sağlayıcı niteliktedir. Güleryüzlü ve etik değerleri olan, özel öğrencilere özel destek için güvenilebilecek bir egitimcidir. Okay Özdemir'i kesinlikle herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Soner YELMEN Fotoğraf  Soner YELMEN
KKTC (Kıbrıs) - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-05-2016
 TavsiyeNo: 88044
Yaklaşık on yıldır tanıdığım , Anadolu Üniversitesinde birlikte eğitim aldığım ve öğrencilere kattığı gelişmelere şahit olduğum bir öğretmendir. İşine önem veren ve işini hakkıyla yapan bir uzman olarak tereddüt etmeden çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir özel eğitim öğretmenidir.Özel eğitim okulu, özel alt sınıf ,iş okulu gibi çeşitli kurumlarda çalışmıştır. Otizm,okuma-yazma öğretimi ,özel öğrenme güçlüğü alanlarındaki tecrübelerini güler yüzlü anlayışlı ve işine saygı duyan karakteriyle birleştiren bir öğretmen olarak tüm ailelere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Okay ÖZDEMİR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Trekking,kampçılık,dağcılık

Sevdiği Yazarlar : Ahmet ümit

Sevdiği Muzikler : Türk halk müziği,türk pop müziği,türk sanat müziği

Sevdiği Filmler : Umudunu kaybetme,esaretin bedeli

Sevdiği Sözler : Kader gayrete aşıktır...» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kuşadası Özel Eğitim
Ege Mah Kuşadası
Aydın

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 990 02 10
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1983
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Okay ÖZDEMİR'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Okay ÖZDEMİR'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Okay ÖZDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-06:37
Top