2007'den Bugüne 82,385 Tavsiye, 26,095 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayhan KARADAĞ
Uzman Özel Eğitim Uzmanı - Isparta

Ayhan KARADAĞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Özel Eğitim Uzmanı
İsim

Ayhan KARADAĞ

Şehir

Isparta

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Özel Eğitim Uzmanı

[Diğer Özel Eğitim Uzmanları..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Ayhan KARADAĞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Ayhan KARADAĞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayhan KARADAĞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba. Özel Eğitim Uzmanı olarak özellikle Disleksili çocuklarla çalışmaktayım. Psikolog gözetiminde dersler ve danışmanlık yapmaktayım. Aynı zamanda 1-6. sınıf derslerini de özel ders olarak vermekteyim.

Ayhan KARADAĞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Özgül Öğrenme Güçlüğü
Akademik Destek

Ayhan KARADAĞ Özgeçmiş CV Uzm.Ayhan KARADAĞ'ın Özgeçmişi
PROJE VE KONGRELER
*Ulusal Özel Eğitim Kongresi 2017 Samsun-- Bildiri Sunumu: Zihin Engelli ve Normal Gelişim Gösteren Bireylerin Ebeveynlerinin Öfke Yönetimi ve Stresle Baş etme Tarzlarının İncelenmesi
*Ulusal Özel Eğitim Kongresi 2014 Edirne Dinleyici
*Trakya Kalkınma Ajansı Sosyal Hizmet ve Yoksulluk Komisyon Üyesi (2013)
*Avrupa Birliği Comenius Okul Ortaklıkları “We Talk” Projesi Koordinatörü (2013-2015 Portekiz, Romanya, İngiltere, Türkiye)
*Avrupa Birliği KA1 Okul Eğitimi Projesi “Hepimiz Aynı Takımdayız” Yürütücüsü (2014 Finlandiya)
*1. ve 2. Balkan Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunları Proje Yürütme Kurulu Üyesi (Ulusal Empati Ödülü) 2014-2015
*Aydın Söke Kaymakamlığı “+Empati” proje yürütücüsü (Kasım2016-Eylül 2017) ( Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu tarafından Başarı Belgesi Ödülü)
*Aydın Söke Amerikan Koleji Ortalığında “Sen Benim Aynamsın” Proje yürütme kurulu üyesi (Şubat 2017-Haziran2017)
...[Devamı...]

Ayhan KARADAĞ Tavsiye Yazıları Ayhan KARADAĞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ahmet (Danışan)
 IP: 188.3.98.YZL

14-11-2019
 TavsiyeNo: 112295
Ayhan bey, disleksisi olan oglumun eğitimini üstlenmişti. Maalesef başka bir şehire taşındığından dolayı eğitime devam edemedik. Kendisi tam donanımlı ve yeni yöntemleri de araştıran bir öğretmendir. Oğlumun gelişiminde çok büyük katkısı olduğuna inanıyorum ve aslında onun gibi bir öğretmeni kaybettiğimizden dolayı çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Ben çok araştırmayı seven bir insan olduğum icin kendisine çok sorularım olmuş ve kendisi sabırla bütün sorularıma cevap vermiştir. Eğer özel eğitime ihtiyacı olan bir çocuğunuz var ise çocuğunuzu Ayhan Bey’e gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Onun gibi bir ogretmeni çok aramamıza rağmen hala bulabilmiş değiliz. Kendisine oğlum adına cok minnettarım. Umarım tekrar yolumuz kesişir.
     1 Beğeni    

 Dilek (Danışan)
 IP: 212.175.130.Z

26-09-2019
 TavsiyeNo: 111580
Kendisiyle bir başka öğretmenin tavsiyesi üzerine tanıştık. İyi ki tanımışız. Ben, oğlum özel ders alsın, eksiklerini tamamlar diye düşünürken aslında özel eğitime ihtiyacımız varmış, bu durumu Ayhan Hocam fark etti, bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. 2 yıl kadar kendisinden özel eğitim aldık. Özel eğitim aldık diyorum zira yalnızca oğluma ders vermekle kalmadı, oğlumun disleksili olduğunu kabullenme süreci de dahil olmak üzere birçok konuda bana yardımcı oldu. 2 yıllık bu süreçte oğlum çok ilerleme kaydetti. Ayhan Hocam, alanında uzman, sürekli kendisini geliştiren, yenileyen örnek bir öğretmendir, özel eğitime gereksinimi olan çocukların ailelerine kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
     2 Beğeni    

 Özlem ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.241.76.YWZ

25-09-2019
 TavsiyeNo: 111545
Kendisini ilk olarak instagram da disleksinin farkındayım sayfasında buldum Kuşadası nda disleksi ve Akademidisleksi nin uyguladığı prep uygulayıcılığı programını uyguladığını öğrendim. Bu araştırmadan sonra disleksili oğlumun okul derslerine ve özel eğitimine katkıda bulunmak amacıyla Ayhan bey den destek dersler aldık. Disleksi konuşunda bilgili olması, çocuğumla iletişiminin güzel olması bize ilerleme kaydettirmişti ki kendisi Isparta ya taşındı. Isparta nın iyi bir özel eğitimci kazandığını söyleyebilirim.
     3 Beğeni    

 Koray Battal (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.155.128.YYD

18-09-2019
 TavsiyeNo: 111446
Her zaman kendisini geliştirmek için tüm fırsatları değerlendirip alanı ile ilgili sayısız seminer, sempozyum ve hizmetiçi faliyetlere katılıp birçok özel test ve eğitimleri yürütme konusunda yetkinlik sahibi olmuştur. Özel öğretime sahip çocuklara nasıl yaklaşacağını ve hangi konularda eksiklik olduğunu en kısa zamanda farkedip soruna anında müdahele edebilmesi kendisini ayırtettiren en önemli özelliktir. Derslerinde en güncel ve günümüz son teknolojisine uygun test ve materyaller kullanmaktadır. Dolayısıyla gün ve gün kendisinin mesleki alanda gelişmesine katkıda sunmuştur. Kendisine yönlendirdiğim öğrencilerden gelen olumlu geri dönütler O’nun ne kadar başarılı olduğunu gösteren en somut kanıttır. Kısacası Ayhan Karadağ özel eğitim konusunda şimdiye kadar hayatımda gördüğüm en profesyonel çalışan öğretmendir. Tüm özel eğitime gereksinimi olan çocukların velilerine tavsiye ederim. Kesinlikle pişman olmazsınız.
     1 Beğeni    

 İdil (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.143.ZZL

18-09-2019
 TavsiyeNo: 111442
Atam ın da dediği gibi Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim sözünü yerine getiren hocamız. Yüksek lisansını tanamlamış. Adü de de eğitim vermiştir. Eğitim verdiği özel öğrencilerinin gelişimi için elinden gelenin fazlasını yaptığını, doğru yönlendirmeleriyle gelişiminde ki değişimi fark ettirdiğini hissettirmiştir. Dürüst, çalışkan ve azmiyle örnek bir kişiliktir. Aile yaşamıyla örnek olmaktır. Tanışmanızı tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Ayhan KARADAĞ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Doğa Sporları


Ayhan KARADAĞ'ın Kitap ve Yayınları Ayhan KARADAĞ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Ulusal Özel Eğitim Kongresi 2017 Samsun-- Bildiri Sunumu: Zihin Engelli ve Normal Gelişim Gösteren Bireylerin Ebeveynlerinin Öfke Yönetimi ve Stresle Baş etme Tarzlarının İncelenmesi


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Merkez
Isparta

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(506) 520 70 30  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Üsküdar
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi- Sınıf Öğretmenliği
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Trakya Üniversitesi- Engelli Çalışmaları Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ayhan KARADAĞ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ayhan KARADAĞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayhan KARADAĞ Mesleki Videolar Videoları
-06:52
Top