2007'den Bugüne 91,792 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Şeymanur MERTOĞLU
Özel Eğitim Uzmanı - Kocaeli

Şeymanur MERTOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Şeymanur MERTOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeymanur MERTOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Şeymanur MERTOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Şeymanur MERTOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Necmettin Erbakan Üniversitesi Özel Eğitim Alanı Zihin Engelliler Öğretmeniliği Ana Bilim Dalı (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şeymanur MERTOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Otizm spektrum bozukluğu
Gelişimsel Dil
Özgül öğrenme güçlüğü
Disleksi
Dikkat Eksikliği
Gelişim geriliği
Davranış problemleri

(2021) ABA Terapisi
(2021) Denver II Testi
(2020) Floortime 101 Eğitimi
(2018) Prep uygulayıcı lisansı
(2018) Oyun Terapisi

Şeymanur MERTOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Çağla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ15.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126813
Merhaba , Şeyma hanım yaklaşımından ve ilgisinden memnunuz. Dil ,konuşma üzerine destek almamıza rağmen konuyu kapsamlı olarak inceliyor ve düzeltmeye yönelik çalışmalar yapıyor, ev ödevleri de yaptığı çalışmaların devamı niteliğinde oluyor . Kısa sürede farkı görmeye başladık, daha önce de kendisine gelmiştik ve memnun kalmıştık.Şimdi bazı harfleri çıkarmakta zorlanan oğlum için gelmeye başladık.Problemin asıl kaynağına odaklanıp çalışmalar yapıyor ve bizi de o şekilde yönlendiriyor. Teşekkür ediyoruz 🙏☺
     1 Beğeni    
Damla
YENİ13.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126800
Ergoterapist olarak multidisipliner çalışma gerektiren öğrenci grupları ile çalışmaktayız. 4 yıllık deneyimim de ki bu sureçte Şeymanur Mertoglu hocam ile beraber çalıştık ve çalışmaya devam ettiğim alanında uzman bir hocamdır. Özel gereksinimli birleylerde birçok alanda çalışmalar sağlamaktadır. Şeymanur mertoğlu gerek bilgisi gerekse etik yaklaşımları ile yönlendırdığım öğrencilerimden olumlu geri dönüş velilerimden aldım. Şeymanur Mertoğlu hocam iletişime ve fikirlere açık kendini geliştiren bir hocamızdır.
     1 Beğeni    
A. U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ13.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126799
Bu sürece girdiğimizde arayışımızı Şeyma Hocayla sonladırmış olmamız bizim için çok büyük bir şanstı. Çünkü boşa geçen zaman bizim aleyhimize işlemektedir.1 senedir kendisinden eğitim alıyoruz ve bu süreç yönetiminden oldukça memnunumuz. Çok güleryüz ve içten yapısıyla bize yaklaşımı çok güzeldi. Aldığı eğitimler ve yaklaşım tarzıyla da bunu görebilirsiniz.Oğlumuzun eksik yönlerini bize iletip ve kendisi de bunu tamamladığı için teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla bu sürecin içine girmiş herkese tavsiye ederiz.
     4 Beğeni    
Keziban DURMAZ Fotoğraf
Keziban DURMAZ
Özel Eğitim Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ7.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126762
Şeymanur hocam ile bir dönem çalışma fırsatım oldu. Birlikte çalıştığımız öğrencilerde çok olumlu gelişmeler sağladık.Alanın da uzman Güler yüzlü samimi ve özel eğitim ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve alandaki yenilikleri takip edip eğitimlere katılan bilgi birikimine değer verir. Öğrenciyi çok yönlü değerlendirip aile ile ortak bir yol haritası çizip öğrencinin gelişimi için elinden gelenin en iyisini yapan aileleri çocuklarının ihtiyaçlarına göre doğru yönlendirir olumlu gelişmeler sağlayan bir öğretmendir .
     1 Beğeni    
Kubilay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126748
Öncelikle merhabalar 🤗 2 yılı aşkın süredir yeğenimi dayısı olarak getiriyorum. Burada şeyma hanımı görünce site takipçilerine bir not bırakmak istedim. Şeyma hanımdan memnuniyetimizi 2 yıldır yeğenim ile iliskimizden anlayabilirsiniz. Gözle görülecek değişimleri elde etmemiz üzerine 2 yılı aşkın süredir yeğenim ile çalışmalarına devam ediyoruz biz gayet memnun ve mutluyuz sizlerede tavsiye edeceğim biridir. Alanında başarılı birisidir buradan da sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruzzz 🤗🥰
     4 Beğeni    
Şükran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ4.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126742
Şeymanur Mertoğlu öğretmenimizle yaklaşık 6 yıldır çalışmakta oğlum.ilk zamanlar oğlum 3 yaşındayken süreci kabullenememiştik bir sorun yok erkek çocuğu geç yürür veya geç konuşur diye düşünüyorduk şeymanur öğretmenimizle görüşüp derslere başladıkdan sonra eksiklerimizin farkına vardık ve çocuğumuzdaki akranlarına göre çok geride kaldığını daha iyi fark ettik ve şeymanur öğretmenimizin desteği ile oğlum akranlarına yetişdi şu anda ilk yıllar yoğun eğitim aldık sonra yıllar içinde dersleri azalttık ama çocuğum akranlarına yetişmişti çok şükür.Kendisine çok teşekkür ediyorum her zaman yanımızda ve destek oluyor aradığımızda ulaşabiliyoruz.
     1 Beğeni    
Nihat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ4.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126741
Seymanur hocam ile yaklaşık 2 yıldır çalışıyoruz. Oğlum otizimli 6 yaşında şuan. Davranış problemleri en aza indi. Hiç konuşamıyordu şuanda artık isteklerini ifade edecek kadar kendini anlatabiliyor. Şeymanur öğretmenimiz sayesinde çocuğum tuvalet eğitiminide hallettik ne yapmamız gerektiğini bize anlattı ve destekledi çok teşekkür ediyoruz eşim ve ben çok faydasını gördük Mustafa'ya çok şey kattı ve katmaya devam ediyor sağolsun.Arkadaşlarıyla olan diyaloğunun da gelişmesi için neler yapmalıyız ve anaokulunda ki öğretmenide bu konuda nasıl davranmalı bu konuda görüşme yaparak anaokulu öğretmeniyle Mustafa'ya destek oldu.şeymanur öğretmen sayesinde çoğu şeyi aşdık.
     1 Beğeni    
İmren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ4.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126739
Şeymanur mertoğlu hocam ile yaklaşık 1 yıldır tanışma fırsatım oldu. Otizmli kızımı getirdim kendisine şeymanur hocam hem kızımı geliştirdi hem bizim çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini öğretti bize. Kızım onun sayesinde konuştu birkaç kelime vardı sadece geldiğimizde şu anda 3 kelimelik cümle kuruyor hakkını ödeyemeyiz. ŞU an kızım bu kadar ilerlediyse onun sayesinde. Bu süreçte bizimle anaokuluna ziyarete de geldi kızımın anaokulu öğretmenine gelişimi hakkında bilgi verdi ve onu yönlendirdi.
     1 Beğeni    
Buse
YENİ3.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126733
Şeymanur mertoğlu öğretmenimi 6 yıldır tanıyorum özel eğitim alanında kendisiyle tanışma ve çalışma fırsatım oldu öğrenci gelişim takibi yapmaktayız birlikte. Özellikle disleksi, çocuklarda davranış problemi, otizm spektrum bozukluğu, gelişimsel gerilikler gibi konularda kendisiyle çalışma fırsatım oldu iletişime açık, alanında donanımlı, diğer uzmanlarla iletişim halinde bir uzmandır. Aile eğitimine önem verir, çocuğun ihtiyaçları doğrultusunda programı sürdürmektedir, süreçle beraber öğrencilerde gözle görülür ilerlemelere ve aile memnuniyetlerine şahit olmaktayız.
     1 Beğeni    
Nihal B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ3.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126729
Şeyma nur hocayı arkadaşım vasıtasıyla buldum oğlum da davranış problemleri artı çok hareketlilik vardı aynı zamanda bazı sesleri çıkartmakta zorlanıyordu bu nedenle kendisinden profesyonel anlamda yardım aldık Rehberliği aileyi yönlendirmesi çocuğa yaklaşımı aileyi ödevlendirmesi çok yol katetdirdi konusunda çok başarılı çok memnun kaldık daha farklı özel eğitim uzmanlarıyla da çalışmış biri olarak Şeymanur öğretmeni kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum Biz hala kendisiyle çalışmaya devam ediyoruz. Teşekkür ederiz Şeymanur hocam iyi ki varsınız.
     1 Beğeni    
Selma DEMİRHAN TULPAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126723
Şeymanur mertoğlu hocamla çalışma fırsatı buldum öğrencilerinde ki becerileri velilerine danışanlarını yönlendirmede ki çabaları gerçekten Çok iyidir Şeymanur Şeymanur Hoca çocuklarını takip eder velilerinin yaptıklarını takip eder sonrasında onları farklı ihtiyaçları varsa Bu doğrultuda doğru yönlendirir nettir gelişmeye açıktır kendisini sürekli Yeniler farklı eğitimlerle kendisini sürekli güncelleyen bir özel eğitim uzmanıdır farklı öğrencilerde Birlikte çalışma fırsatı bulduğum bir hocadır aynı zamanda Şeymanur öğretmen ve paralel çalışmaya çok Müsaittir Şeymanur Hoca paralel çalışmaya müsait farklı çocuklarla farklı teknikleri deneyen Her çocuğun aynı olmadığından bilen iyi bir öğretmen aynı zamanda iyi bir eğitimcidir kendisiyle farklı çocuklardan birlikte çalıştığımız Çocuklar da olmuştu ve çok da verim aldığımı söyleyebilirim ihtiyacı olan özellikle otizm Spektrum bozukluğu gibi dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu disleksi zihinsel engelli davranış problemleri gibi konularda çalışmalarına yakından şahit oldum ve Başarılarını çocuklarının ilerlemelerini de gördüm arayış içerisinde olan bir özel eğitim uzmanına ihtiyacı olan veya çocuğunu değerlendirme veya test gibi birçok anlamda Şeymanur mertoğlu'ndan destek alabilirler Bu anlamda kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Şeymanur MERTOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 608 65 94
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Necmettin Erbakan Üniversitesi Özel Eğitim Alanı Zihin Engelliler Öğretmeniliği Ana Bilim Dalı
Mezuniyet Yılı
2016
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Şeymanur MERTOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Şeymanur MERTOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

03:15
Top