2007'den Bugüne 80,906 Tavsiye, 25,754 Uzman ve 18,028 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Pedagog
İsim

Erdeniz YILDIRIM

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Dnş.Erdeniz YILDIRIM isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Erdeniz YILDIRIM Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

50
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarErdeniz YILDIRIM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Erdeniz YILDIRIM'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Meral AYAN
Özellikle eğitim süreçlerinde öğrencilerin yaşadığı sorunlara olan hakimiyeti ile zor denebilecek vakalardan şaşırtıcı sonuçlar çıkartan bir meslektaş...

Erdeniz YILDIRIM Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergenlerde okul başarısızlığı ve akademik başarıyı arttırma amaçlı performans çalışmaları, sınav hazırlık sürecinde olan öğrenciler için gerek teknik gerekse psikolojik anlamda destek çalışmaları yoğun olarak çalıştığımız alanlar arasında sayılabilir.
Bunların yanında aile danışmanlığı ve çift danışmanlığı diğer bir çalışma alanımızdır

Erdeniz YILDIRIM Tavsiye Yazıları Erdeniz YILDIRIM için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 meral c. (Danışan)
 IP: 88.239.39.Z

16-02-2009
 TavsiyeNo: 20037
erdeniz yıldırım bey'i internet den araştırma sonucu buldum. Mesleki açıdan başarılı, deneyimli bir pedagog... Genç, çalışkan,dürüst ve her aramamızda ulaşabilmemiz ve bizi cevaplaması beni çok etkiledi... Yanında çalışanlar iyi, saygılı, güleryüzlü bence gayet deneyimli. Okul aile konularında başarılı olacağına inanıyorum. Bizim Erdeniz beyden yardım alma sebebimiz çocuğumuzla sorun yaşadık.. 4.5 yıl bizden ayrı olarak büyüyen enes'imiz bizimle yaşamaya başladı. Etütlü birokula verdik fakat birgece oğlumuzda ağlamalar uykuda başladı. Anne ve baba olarak uyum sağlayamadık. Çabuk sinirlenmeler, bağırma vs. okulda öğretmenini sevmeme gibi ve birgün internetden araştırma yaparken pedagogalardan araştırma yaparken genç olması ve eğitim alanında başarılı olması dikkatimi çekti. Erdeniz beye gitmeye karar verdik. Bize gerekli eğitimi verdikten sonra gördükki enesde düzelmeler başladı. Şuan öğretmenizle de sorun bitti bizlede daha iyi artık anne -baba uyumu daha iyi. Hikaye okumamızı istemezdi enes artık hikaye okumadan uyumuyor.. Gerçekten memnun kaldık. Tüm ailelere tavsiyeederim . Gerçekten erdeniz beye gittiğimizde kendimizi güçlü hissettik. Aileden ayrı bir yerde büyüyen çocukla uyum sağlamak zor gerçekten...ama bizbaşardık bunu..
     4 Beğeni    

 özkan çalgan (Danışan)
 IP: 88.234.181.YDC

23-08-2008
 TavsiyeNo: 14659
Saint michel lisesinde konferansına katıldım. 2 saat boyunca tek solukta seminerini dinledim. öğrencilerin bütün sorularına hem içten hem de doyurucu cevaplar verdi. öss, kişisel kaygılar, motivasyon, başarı odaklı çalışma, verimlilik gibi konularda öğrencilerimi mest etti. öss sınavından sonra tercihler noktasında destek istedim. Bütün öğrencilerim istediği üniversiteye girdiler. Hem alanındaki uzmanlığından hem de beni öğrencilerime karşı mahcup etmediği için kendisine sonsuz teşekkürler. Kesinlikle güvenilir, işbilir birisi.Tavsiye etmiyorum, kesinlikle tanışın destek alın diyorum.
     11 Beğeni    

 Cem OCAKCI (Danışan)
 IP: 88.233.71.YB

21-05-2008
 TavsiyeNo: 12153
Erdeniz Bey, gerçekten dört dörtlük bir uzman. Gerek kişilik özellikleriyle gençlere örnek olması, gerek profesyonel bilgi ve deneyimiyle öğrancilere kattığı değerler, gerekse öğrencilerle olan samimi diyaloğu, onların kolay motive olmasına ve hedefe odaklanmasına olanak sağlıyor. Ayrıca hemen her branşta engin bilgi birikimi nedeniyle öğrencinin derslerini daha iyi yönetebilmesini ve karşılaştığı sorunların üstesinden gelebilmesini kolayca sağlıyor. Her öğrenci velisinin mutlaka Erdeniz Bey'le tanışmasını tavsiye ederim. Ufkunuzu açacaktır.
     5 Beğeni    

 mesut (Danışan)
 IP: 194.27.151.DF

02-05-2008
 TavsiyeNo: 11574
Ilk tanışıklığım lise çağımda kendimi OSS'den tamamen soyutlamış bir haldeyken gerçekleşti.Eğlence hayatının tam ortasındayken gerçek hayatın neleri koşul kıldığını,neleri gerektirdiğini apaçık yüzüme vurmasıyla yeni bir dönem açtı hayatımda. OSS ile ilgili bir bilgi birikiminden ziyade ilk önce sınav psikolojisi,stresi... gibi konularda üstüme düşmesi ister istemez yoğun bir tempoda bu işe başlayacağıma inandırdı. Şu anda İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik-Bilgisayar bölümünde burslu olarak son sınıfta bulunmamda önemli bir etkiye sahiptir. Kendisiyle konuşmaya başladığınız zaman gerçekten derdinizi anlayan ve buna çözüm üretme çabasında bulunan bir insanla karşı karşıya kalıyorsunuz.Ki bu da size değer verildiğinizi hissettiriyor.Tabi bunda çalışma ortamının nezihliğinide söylemeden geçemeyeceğim. 1 çocuk babası olmasının getirdiği sorumluluklar iş hayatına da yansıması, onu gelecekte iyi bir kariyer sahibi olmasında önemli bir nokta haline getireceğine inanıyorum.
     2 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 88.237.6.B

28-04-2008
 TavsiyeNo: 11448
Erdeniz hocamla birey dersanesinin ÖSS sınavına girecek ögrencilere yapmış oldugu bi seminerde tanıştım.O sempozyumdan sonra gerçekten beni rahatlatacak,rehberim olabilecek,bana yol gösterebilecek aynı zamnda da beni dinleyecek kişinin Erdeniz Yıldırım olduguna inandım.Tavsiyelerini dinledim ve düzenli olarak görüştüm.Gerçekten de başarılı oldum.Gerek ÖSS de gerekse hayatımı düzene koymak konusunda.Hala da danışmanım kendisi.Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 ayşegül (Danışan)
 IP: 85.97.90.YJ

28-04-2008
 TavsiyeNo: 11441
Evliliğimde yaşadığım sıkıntılarla ilgili olarak arkadaşımın tavsiyesi üzerine Erdeniz Bey'den eşimle beraber profesyonel destek aldım. Eşimin ve benim kişilik yapılarımızın farklı olduğunu testlerle ortaya koyarak ; terapi süresince ve öncesinde yaşadıklarımızda eşimin penceresinden olaylara bakmama , onu anlamama ve tanımama yardımcı oldu. Akıcı ve etkili konuşması , olaylara farklı bakış açısı katması , güleryüzlülüğü sürecin etkinliğinde de önemli rol oynamıştır. teşekkürler...
     10 Beğeni    

 ZÜMRÜT (Danışan)
 IP: 85.102.247.ZBJ

28-04-2008
 TavsiyeNo: 11437
2000 yılında üniversite hazırlık dönemimde rehberlik/ danışmanlık yaptığı dönemde kendisi ile tanıştım.Üniversiteye giriş dönemimde beni doğru şekilde yönlendirmesi üzerine istemiş olduğum üniversiteye girmeye hak kazandım okulum bittikten sonrada şuan 6 yıldır çalışmakta olduğum işimi buldum sorunlarıma yaklaşımları ve beni doğru yönlendirmesi sayesinde bugün başıma gelen olumsuzlukları yada umutsuzluklarımı daha rahat atlatıyorum zeki,aklına koyduğunu mutlak surette yapan,çalışkan,insanlara değer veren,hiperaktif yapıya sahip,işinde özverili ve başarılı oluşu aklıma gelen ilk özellikleri arasında
     5 Beğeni    

 barbaros (Danışan)
 IP: 78.182.2.CB

28-04-2008
 TavsiyeNo: 11431
erdeniz beyle 7 ay önce tanıştım ,kendisinden evlilik ve kişisel konularda danışmanlık aldım bazı olaylar oldu 33 yaşındayım bu yaşa kadar bildiğim çoğu doğrunun aslında yanlış olabileceği , evlilik ve geleceğimin bu temeller üzerine kurulmasının beni sıkıntıya sokabileceği noktalarında mükemmel tavsiye ve müdahaleleri oldu bu sayede 7 ayda çok yol aldım bakış açım ve vizyonum değişti bitme noktasına gelmiş bir evliliğin nasıl olupta döndüğünü ve artık eşimden başka bir şey gözümün görmediğini yakın çevrem hayretle bense erdeniz beye minnettarlıkla karşıladık. saygılarımla
     3 Beğeni    

Erdeniz YILDIRIM'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Fotoğrafçılık, seyahat» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tepedeki Ağaç Eğitim Rehberlik ve Bireysel Gelişim Hizmetleri
Florya C. Ekşinar S. 15/5 Florya Bakırköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 580 80 22
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1973
(46 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1998
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Erdeniz YILDIRIM'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Erdeniz YILDIRIM'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Erdeniz YILDIRIM Mesleki Videolar Videoları
-11:18
Top