2007'den Bugüne 80,266 Tavsiye, 25,603 Uzman ve 17,919 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Anıl SARAÇ
Pedagog - Ankara
Çocuk Gelişim Uzmanı - Aile ve Evlilik Danışmanı - Cinsel Danışman - Hipnoterapist / Hipnoz

Anıl SARAÇ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Pedagog
İsim

Anıl SARAÇ

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Pedagog

Tavsiye ve Teşekkürler

16

[Pdg.Anıl SARAÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Anıl SARAÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

355
(%83.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAnıl SARAÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Anıl SARAÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
15 yılı aşkın meslek hayatımda bana güvenip her türlü ailevi ve özel problemlerini birlikte çözdüğümüz ve bu çözümler sonucunda kendilerine sunduğum katkı nedeniyle her fırsatta teşekkürlerini yineleyen, isimlerini veremediğim ama hepsiyle, onların tabiriyle aileden biri ya da sırdaşları olduğum tüm danışanlarıma, ben de benim daha kapsamlı bakış açısı elde etmeme yol açtıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım...

Anıl SARAÇ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
. HİPNOZLA KİLO VERME

. HİPNOZLA SİGARA BIRAKMA

• BEBEK GELİŞİM TAKİBİ VE EĞİTİMİ

• ÇOCUK VE ERGEN PSİKOLOJİSİ

• AİLE VE EVLİLİK TERAPİSİ

• CİNSEL TERAPİ

• HİPNOZ

• BİREYSEL DANIŞMANLIK

• KİŞİSEL GELİŞİM

• SERTİFİKA PROGRAMLARI

• KURUMSAL EĞİTİMLER

• EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

• OKUL VE ÖSS - OKS BAŞARISI ARTIRMA PROGRAMLARI

Anıl SARAÇ'ın Makaleleri Anıl SARAÇ'ın Makale ve Yazıları
51 Yazı/Döküman

Anıl SARAÇ Özgeçmiş CV Pdg.Anıl SARAÇ'ın Özgeçmişi
ANIL SARAÇ – Çocuk, Ergen ve Evlilik Danışmanı & Cinsel Danışman
Zonguldak, Devrek doğumlu olan Anıl SARAÇ , Mehmet Çelikel Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Ankara Başkent Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi ardından Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimini bitirmiş ve ODTÜ Aile ve Evlilik Terapisi ve Cinsel Sağlık Enstütüsü’nde Cinsel Terapi eğitimlerini bitirmiştir.

2004-2006 yılları arasında Ankara'da özel bir okulun eğitim koordinatörlüğünü yürüten ve 2006 -2008 yılları arasında Özel Akay Hastanesi Pediatri Servisi'nde yer alan Anıl SARAÇ , 2008-2013 yılları arasında da İDEAL ÇOCUK Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezi’nin kurucu ve genel koordinatörlüğü görevini yürütmüştür.

2012 Mart Ay’ından bu yana İdeal Çocuk Akademisi’nin kurucu ve genel koordinatörlüğünü yürüten Anıl SARAÇ , 2017 ayından bu yana da Danışmanlık merkezinde görev yapmaktadır.


İDEAL ÇOCUK EĞİTİM VE AİLE DANIŞMANLIĞI MERKEZİ - kurucu...[Devamı...]

Anıl SARAÇ Tavsiye Yazıları Anıl SARAÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 gülsevim (Danışan)
 IP: 78.187.80.YY

15-11-2017
 TavsiyeNo: 100297
Anıl hanım'ı 10 yaşındaki oğlumun korku, endişe, kaygı ve okula gitmek istememesi nedeniyle; internette yaptığım araştırma sonucu tanıdım. Güler yüzü, içtenliği, pozitif iletişim yeteneği ve sevgi dolu sıcak yaklaşımları ile kısa sürede derdimize çare oldu... kişisel gelişim konusunda da ışık tutarak; ailemizden biri gibi olmuştur. O güzel yüreği ile herzaman oğlumun, Anıl ablası olarak yanında olacağını hissettirebildiği için kendisine sonsuz teşekkürler. Anıl hanım la tanıştığımız için kendimi şanslı hissediyorum. Özellikle ve önemle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 seren (Danışan)
 IP: 88.249.192.YWJ

03-10-2011
 TavsiyeNo: 44634
merhaba...Anıl hanımla tanışmamız 2010 yılının mart nisan aylarında başladı. ilk zamanlar her hafta gidiyorduk ki çok yol katettik,eşimle aramda oluşan müthiş sorunları bir bir aşmaya başlamıştık. benim korkularım ve endişelerim 2-3 hafta içinde son bulmaya başladı. ben ve eşim çorluda yaşıyoruz .tedavisi çok başarılıydı ,eşim ve ben kendisinden aldıklarımızla hayatımıza artık başka bir yön verdik .okadar kısa sürede iyiye doğru götürdüki bizi ...neyse fazla uzatmıcam ve Anıl hanımı herkese tavsiye ediyorum...o işini çok iyi yapan bir psikolog...elimde olsa kendisini en azından ayda 1 defa Ankarada ziyarete giderdim.
     6 Beğeni    

Selma AKBULUT Fotoğraf  Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Antalya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-05-2011
 TavsiyeNo: 41662
Anıl hanımla ODTÜ Evlilik Terapisi eğitimlerini aldığımız sırada tanıştım.Mesleğimize olan ilgisi ve özverisi gözle görünür şekildedir.Eğitim esnasında vermiş olduğu örnekler ve hiç bir bilgiyi kaçırmak istemezcesine olan yaklaşımı danışanlarına olan saygınında bir göstergesi.Güleryüzlü ve sempatik tavırlarının varlığı yardım almak isteyen danışanlarımızın,kendisini çok rahat hissetmesini sağlayacaktır.Ankara'da bulunan danışanlarımızı gönül rahatlığı ile yönlendirebilceğim bir uzman olmasından dolayı kendisine teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.Anıl SARAÇ'ı destek almak isteyen danışanlarımıza Tavsiye Ederim...
     8 Beğeni    

 özlem göSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.38.130.YYJ

08-05-2011
 TavsiyeNo: 41641
kendısını bir arkadaş tavsıyesıyle tanıdım.(ıyıkı tanımısım) evlılıgım ve aılemle ılgılı sorunlarım nedenı ıle yardım aldım. yaklasık 3 ay once tanıstım kendısıyle bana cok yardımcı oldu sorunları atlatmamda.gercekten ınsanın böyle bır yardım alması gerekıyor.ben o dogru ınsanı buldugumu bılıyorum.benımle bır arkadaş bır anne bir abla ve hatta benı yıllrdır tanıyan bi dost gıbı ılgılendı oncelıkle dıger danısanlar gıbı soguk ve sadece ılac yazıp gondermıyor. ben ılac yardımı almadım ama ılactan daha ıyı geldı bana kendısı.dıger meslek arkadaslarına gore en buyuk ozellıgı sammı ve ıcten olusu bızlerı bır hasta degıl hep bır arkadas olrak gordu. ben kişisel özellikleri ve bir uzman olarak anıl hanım'ı herkese tavsıye edıyorum.cunku bence gercekten bu gune kadar tanıdıgım butun uzmanlardan daha ıyı hastalarına..
     3 Beğeni    

 Nazlı DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.41.47.YCC

12-04-2011
 TavsiyeNo: 41084
Demir'i ilk kucağıma aldığım saatlerde tanıştık Anıl hanımla. Doğum yaptığım hastanede görev yapıyordu o zaman. Güler yüzü ve samimiyetiyle güzel bir bağ kurduk önce sonra biz oğlumuzu yetiştirirken o da bizimle birlikte yaşadı güzel ve zor bir çok anı. Bazen doğru bildiklerimizin yanlış olduğunu öğrendik ondan bazen yanlış sandıklarımızın ne kadar da doğru olduğunu. 3 yıl geçti Anıl hanımdan hala profesyonel yardım alıyorum.Oğlumu anlamak, onu gereksiz yere zorlamamak hatta gerektiği yerde zorlamak için tavsiyeye ihtiyaç duyuyorum. ve ben kesinlikle Anıl Saraç' ı tavsiye ediyorum. Yoksa bu hayatta en değer verdiğim canlıyı canım oğlumu nasıl onun ellerine teslim edebilirdim ki?
     6 Beğeni    

 Talat TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.160.227.DC

25-03-2011
 TavsiyeNo: 40611
Anıl Hanım yani İdeal Çocuk Merkezi ilk tanışmamaız bir televizyon programı ile gerçekleşti.Ankara oturmamız sebebiyle yerel bir televizyonda yayınlanan programda bebeklerin gelişimi ve eğitimleri hakkında(benimde 7,5 aylık bir çocuğum olduğu için) verdiği örnekler dikkatimi çekmişti.Aslında bana göre bebeğim yaşıtları gibi davranıp aynı becerileri gösteriyordu ama yinede bir uzmanla görüşüp tavsiyeler almak istedim.Bunun üzerine kendisinden randevu aldım.Merkezi evimize çok yakın olduğu için yeri rahatlıkla buldum(sanırım şimdi merkezin yerini değiştirmiş) Çok sıcak bir karşılama ile sekreter hanım bizi içeri aldı.Anıl hanım gayet profesyonel bir tavırla(önlüklü oluşuda gözümden kaçmadı) bizi odasına aldı.Kısa bir görüşmeden sonra bebeğimize test yapmaya başladı.Test tamamlandıktan sonra bebeğimizin gelişimi ile ilgili bize detaylı bilgiler verdi ve ev ortamında becerilerini geliştimemiz için neler yapabileceğimizi bizlere anlattı.Bunun yanında anne ve baba olarak çocuğumuza nasıl yaklaşmamız gerektiğinden bahsetti.Ben Anıl hanımın bilgilerinden çok yararlandım umarım sizlerde yararlanısınız .Eğer çocuğumuzun gelişimi ile ilgili kafanızda tereddütler varsa veya sadece çocuğunuzun durumunu merak ediyorsanız Anıl hanıma yani İdeal Çocuk Merkezine başvurmanızı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Çağla KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.110.66.ZC

25-03-2011
 TavsiyeNo: 40605
Kızım ergenlik dönemini ağır atlatıyordu. Onu çok sevmemize rağmen artık konuşamaz birbirimizi dinleyemez bir hale gelmiştik. Çok duygusal birisi olduğum için bu beni ve ailemizi çok etkiliyordu. Kızımla nasıl iletişime geçeceğimi, kendimizi ifade etmenin başka yolların da olduğunu gösterdi bize. Kendisiyle konuşmaya başladığınızda sanki bir psikologla değil de özlemini duyduğunuz bir dostla konuşuyomuşsunuz gibi hiçbir yabancılık hissetmiyorsunuz. Baştan nasıl biri diye kendimi rahat hissedebilir miyim diye düşünseniz de gördüğünüz gibi daha önyargılarınızdan kurtuluyorsunuz. Kendisi güvenilir, canayakın ve çok asil birisidir. Ben kendisi kalbimde çok ayrı bir yere koydum. Şimdi aramıza çok uzun mesafeler girmesine rağmen kızım da bende istediğimiz zaman kendisine ulaşabiliyor ve tavsiyeler alabiliyoruz. Keşke hep yakın olabilseydik. Ailece ve bireysel olarak gidip, rahatlıkla sorunlarınızı anlatabileceğiniz ve kendinizde yapacağınız ufacık değişikliklerde hayatınızı olumlu yönde değiştirmenize yardımcı olabilecek bir psikologtur kendisi. Bir psikoloğa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Anı lHanımı tavsiye ediyorum ve kendisinde çok değer veriyorum.
     6 Beğeni    

 fatma sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.200.YYC

20-03-2011
 TavsiyeNo: 40449
Anıl SARAÇ hanımefendiyi AKAY HASTANESİNİN çocuk gelişim uzmanı olarak tanıdım.İkizlerimle beraber hastanenin bize kazandırdığı özel bir şahsiyettir.Yenidoğan gelişimi,duyuları,refleksleri,emzirme ipuçları,güvenliği,vs. bilgilerini kendisinden ilk hastane ortamında aldım.Sıcak ve ilgili davranışı,mesleki bilgisi bana güven verdi.Kendisi arkadaş canlısı,güleryüzlü,konuşkan,samimi,... bir kişiliğe sahip.Engin bilgileri sayesinde ikizlerimin gelişim aşamalarındaki zorlukları büyük bir kolaylıkla aştım.Ay ay gelişim bilgileri,ek gıdalara geçiş,dil gelişimi,tüm annelerin yaşadığı anne sütünden kesme kabusu ve tuvalet eğitimi,vs... bilgileri,tekniği ve desteği zorlu yaşantımı kolaylaştırdı.Bunun yanısıra,yapılan gelişim testlerindeki olumlu, yapıcı yorumları heyecanımı artırdı.Varlığı bana güç verdi.Biliyordum ki takıldığım,zorlandığım her konuda işimi kolaylaştıracak bir meleğim var.Kendisiyle en son evliliğimde yaşadığım sorunlar üzerine görüştüm 1 seansla sıkıntılarımı çözdüm diyebilirim.Kendisi aynı zamanda evlilik terapistidir.Problemlerim ve sıkıntılarıma çözüm bulup yanından her ayrılışımda kendimi yenilenmiş,kararlı ve güçlü hissederim.Pozitif bir enerjisi var.Kendisiyle,çocuğuyla,eşiyle,... problemi olan herkese tavsiye ederim.Kısacası çocuğuyla tanışan her anne-baba ANIL HANIMLA DA tanışmalı!...
     5 Beğeni    

 Emre (Danışan)
 IP: 88.248.255.DL

18-03-2011
 TavsiyeNo: 40406
Anıl SARAÇ çok genç olmasına rağmen kendisini iyi yetiştirmiş bir uzmandır. Her zaman gülen yüzü ve gülen gözleriyle ,sabırlı ve hoşgörülü yaklaşımıyla, çevresine yaydığı pozitif enerjisiyle çalıştığı alanda büyük hizmetleri olmuştur.Dürüst ,özverili ,canayakın ,tavırlarıyla kendinizi onun yanında çok rahatlamış ve güvende hissedersiniz.İyi bir uzman olmanın yanı sıra iyi bir insan olmanın bütün özelliklerini taşıyan Anıl Hanımı ,ondan yararlanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyor,kendisiyle gurur duyuyorum.
     2 Beğeni    

 Devrim KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.254.189.YBB

18-03-2011
 TavsiyeNo: 40398
Aslında Anıl Hanım için söylenecek o kadar çok söz var ki,ama kullanılacak tüm sözler yerine sadece ''mükemmel'' sözcüğü kafi gelecektir.Ben internette yaptığım araştırma sayesinde rastladım Anıl Hanım'a ..Hemen aradım,bir danışanı ile görüşmede olmasına rağmen,beni geri çevirmedi;görüşmede olduğunu,beni hemen arayacağını söyledi ve 30 dk bile geçmemişti ki,beni aradı.O günden beri de görüşmelerimiz devam ediyor.Görüşmeleriniz sadece ofisindeki seanslarla sınırlı kalmaz;telefonla,SMS ile,e-mail ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Ve tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa sürede size geri dönüş yapacaktır;çok şaşıracak,çok rahatlayacaksınız.Seminer sürecinde bile,çok zor ve stresli bir şehirde vazife yapmasına rağmen,hiçbir mailimi cevapsız bırakmamıştır;adeta seanslarımıza maille devam ettik bile diyebilirim.Kendisini danışanlarına,danışanlarının mutluluğuna,başarısına adamış;en önemlisi maddiyatı düşünmeyen,bir uzmandan ziyade size bir dost,bir arkadaş gibi yaklaşan mükemmel bir insandır. Mükemmel insan sözcüğü içerisine; branşında donanımlı,profosyonel,uzman ; sıcakkanlı, samimi,güleryüzlü,saygılı,nazik,zarif.........o kadar çok şey sığdırabilirsiniz ki!!.. Görüşmelere başladığınızda,pek çok danışanı gibi,siz de keşke diyeceksiniz;'Keşke daha önce arasaymışım Anıl Hanım'ı ..Sizlerin huzurunda Anıl Hanım'a yardımları,desteği, gösterdiği çaba ve sabrı için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Dünyada güzellik adına ne varsa sizin ve ailenizin ve sevdiğinizin olsun Anıl Hanım..Sağlıklı,mutlu bir ömür diliyorum.Saygılar.. Devrim KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı 0505 Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
     3 Beğeni    

 ayla (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.169.197.YD

18-03-2011
 TavsiyeNo: 40397
Beni her konuda dinleyen her konuda yardımcı olmaya çalışan çok sevdiğim bir ablam hocamdır güler yüzü ile hep pozitif enerji saçmıştır onunla konuşurken hep rahatlıyorum şimdi uzağımda olsa bile onunla her zaman konuşurum bilgi alırım hiç bir zaman beni geri çevirmez gerçekten işinde ideal birisi.İlk olarak tanıdığım yer dershanede dersimize girmişti o kadar sıcak kanlı o kadar tatlı kendini tanıttı ki o an hayran kalmıştım konuşmalarına yuzündeki gülümseme ile bütün sınıfa kendini gerçekten sevdirmişti daha sonra bize testler yaptı bizle yakından ilğilenmeye çalıştı sadece hafta sonları dershanede olabildiğinden çok göremiyorduk ama netten yada telefondan yardımcı olmaya çalışmıştır
     3 Beğeni    

 kevser (Danışan)
 IP: 88.226.99.YJ

31-10-2008
 TavsiyeNo: 16596
Anıl Hanım ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu.Oğlumuzun gelişimiyle ilgili merak ettiğimiz konular vardı.gelişim testi uygulanmasını istiyorduk ve bununla ilgili internette araştırma yapıyorduk.Maalesef Ankara her konuda eksik olduğu gibi bu isteğimiz konusunda da yetersizdi.Anıl Hanımın yeni açtığı İdeal Çocuk Gelişim Ve Aile Danışmanlığı Merkezinin internet sitesindeki reklamını ve içeriğini inceledik.Hemen randevu alıp gittik.Tam istediğimiz gibi bir yerdi .Anıl Hanımın bizi karşılamasından eve dönünceye kadarki davranışları ,anlattıkları ve en önemlisi oğlumuz ile girdiği diyalog müthişti.Sevginin olmadığı ve gösterilmediği mekan ve kişiler konusunda ,ayrıca hasta doktor ilişkisinde ciddiyet ,takip,anlayış vs gibi konularda çok hassasım.Anıl Hanım işini gerçekten çok iyi yapıyor diyebilirim.çocuklarla kurduğu bağı görünce gerçekten doğru işi yaptığını düşüdüm.herkese tavsiye ederim.Ve kendisine teşekkür ederim.
     30 Beğeni    

 özgen (Danışan)
 IP: 78.168.65.YW

18-10-2008
 TavsiyeNo: 16231
selam.Benim Anıl hanımla tanışmam doğrusu tamamen tesadüf oldu diyebilirim.Kendimle ilgili doktor ararken onun iş yerini gördüm.Şaşırmıştım çünkü çocuk gelişimi ile ilgili bir yer olması bana ilginç geldi.İnternetten araştırdıktan sonra ablamın oğlunu ona göstermeye karar verdik.Çünkü bazı konuşma bozuklukları ve ilginç davranışları vardı.Bana göre normaldi davranışları ama gösterdiğimizde gerçekten problem olduğunu gördük.Anıl hanım doğrusu yeğenimle çok ilgilendi hemen onunla arkadaş oldu.Öyle oluncada herşeyini tespit etti.Onun doğrultusunda şimdi yeğenim 1 ay kadar kısa sürede değişimlere başladı.Anıl hanıma teşekkür ederim ve her kese şiddetle tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

 Deniz Çalıcıoğlu (Danışan)
 IP: 88.230.150.YJF

18-07-2008
 TavsiyeNo: 13730
O kişilik olarak ve meslek olarak müthiş bir insan.Bana ve çevremdeki yakınlarına sevginin değerini öğreten baş mimarlardan biridir.O insanlara o kadar değer veriyor ve seviyor ki anlatamam Ona mesleğinde başarılar diliyor ve başarılı olacağını biliyorum.Çocuk Danışma uzmanlarının az olduğu bu dönemde ben Anıl Saraç'ı şiddetle tavsiye ediyorum.O çocuklara psikolojik dayanıklılık veriyor.Özellikle çocuk psikolojisinde 1 numara diyebilirim. Deniz Çalıcıoğlu
     13 Beğeni    

 Ebru Erol (Danışan)
 IP: 85.107.17.ZJW

19-06-2008
 TavsiyeNo: 13010
Anıl Hanım benim oğlumun öğretmeni idi. Oğlum biz Ankara'da oturuyorken Aykan Kolej'in kreş kısmına devam ediyordu. Anıl Hanım'da yaklaşık 1 sene oğlumun öğretmeni idi.Daha sonra biz İzmir'e taşınınca bu okuldan ve doğal olarak da öğretmeninden ayrılmak zorunda kaldı. Fakat bu 1 sene zarfında aralarında çok güçlü bir bağ oluştuğundan ağlayarak ayrıldı. Eminim ki diğer öğrencileriyle de aynı bağ kuruluyordur. Çünkü benim gözlemlediğim kadarıyla Anıl Hanım'da inanılmaz bir çocuk sevgisi var ve bunu çocuklar bizlerden daha iyi hissediyorlar. Ayrıca sevgisinin yanında benim çok önem verdiğim şeylerden biri çocukları kırmadan üzmeden yanlışlarını gösterebilmek ve disiplini de sağlayabilmek gibi bir özelliği de var. Oğlum bu 1 sene boyunca 1 gün bile okula gitmeyeceğim diye ağlamadı ki bunda Anıl Hanım'ın katkısının büyük olduğunu düşünüyorum. Bu arada Ankara'yla bağımız kopmadığından gidip geldikçe yada kendisi İzmir'e geldikçe kendisini arıyoruz ve oğlumla öğretmeni buluşarak hasret gideriyorlar. Ebru Erol-Mimar
     16 Beğeni    

 hande (Danışan)
 IP: 88.231.124.FW

19-06-2008
 TavsiyeNo: 13000
anıl hanım bebek gelişimi ile ilgili cok başarılı bence.bebeğimin gelişimiyle ilgili bana cok yardımcı oluyor.onun bilgilerine cok güveniyorum.ve herkese tavsiye ediyorum.bebeğimin doğumundan itibaren neler yapması gerektiğini,hangi sorunlarla karşılaşacağımı bana cok açık bir şekilde ifade etti o olmasaydı daha zorlanıdım.cok sakin ve güler yüzlü ifadesiyle bebeğimi ve beni çok rahatlatıyor.diğer doktorlar bebeklerin gelişimini yüzeysel incelerken anıl hanım bütün ince ayrıntılarıyla inceleyip kontrol ediyor tabiki buda bir anne için çok önemli.
     20 Beğeni    

Anıl SARAÇ'ın Kitap ve Yayınları Anıl SARAÇ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
UYGULADIĞI TESTLER

*WISC-R
*RORSCHACH
*MMPI
*CAT
*DENVER
*PORTEUS
*ALEXANDER
*BENDER-GESTALT
*BENTON
*FROSTIG
*LOUISA DUSS
*METROPOLITAN
*DRAW A PERSON
*AGTE
*CATTELL 2A ve 3A
*GOODENOUGH
*GESSELL
*PEABODY

SEMİNER VERDİĞİ KONULAR

HİPNOZLA KİLO VERME
HİPNOZLA SİGARA BIRAKMA
Aile içi İletişim (Anne-Baba- Çocuk Üçgeni)
Kardeş Kıskançlığı ve Kardeş Kavgaları
Ders Çalışma ve Ödev Yapma Teknikleri
Saldırganlık ve Öfke Gibi Problem Davranışlar ve Baş Edebilme
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Sevginin Önemi ve Anne-Baba Olmak
Öğrenme Güçlüğü ve Türleri
Üniversite ve Gelecek İmajı
Televizyon Dizileri ve Çocuğum
Eyvah Çocuğum Teknoloji Bağımlısı
Yetenek ve İlgiye Göre Mesleki Rehberlik
Sınav Kaygısı ...[Devamı...]

Anıl SARAÇ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
UYGULADIĞI TESTLER

*WISC-R
*RORSCHACH
*MMPI
*CAT
*DENVER
*PORTEUS
*ALEXANDER
*BENDER-GESTALT
*BENTON
*FROSTIG
*LOUISA DUSS
*METROPOLITAN
*DRAW A PERSON
*AGTE
*CATTELL 2A ve 3A
*GOODENOUGH
*GESSELL
*PEABODY

SEMİNER VERDİĞİ KONULAR

Aile içi İletişim (Anne-Baba- Çocuk Üçgeni)
Kardeş Kıskançlığı ve Kardeş Kavgaları
Ders Çalışma ve Ödev Yapma Teknikleri
Saldırganlık ve Öfke Gibi Problem Davranışlar ve Baş Edebilme
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Sevginin Önemi ve Anne-Baba Olmak
Öğrenme Güçlüğü ve Türleri
Üniversite ve Gelecek İmajı
Televizyon Dizileri ve Çocuğum
Eyvah Çocuğum Teknoloji Bağımlısı
Yetenek ve İlgiye Göre Mesleki Rehberlik
Sınav Kaygısı
Sosyal Fobi, Okul Fobisi ...[Devamı...]

Anıl SARAÇ Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
Sık Karşılaşılan Problemler Dikkat Eksikliği ve Aşırı Hareketlilik Bozukluğu Öğrenme Bozuklukları Seçici Konuşmamazlık (Mutizm) Travma sonrası bozuklukları Çocukluk Çağı Depresyonu Obsesif Kompulsif Bozukluk Korku ve Kaygılar Kardeş Sorunu ve Çocuk CİNSEL PROBLEMLER Davranış bozuklukları Okul Reddi ve Okul Fobisi Okul olgunluğu Sınav Kaygısı Alt Islatma (Enuresis) Altını Kirletme (Encopresis) Çocukta Mastürbasyon Aile içi iletişim sorunları * Eşler arası iletişim sorunları * Ebeveyn - çocuklar arası iletişim sorunları * Aile içi şiddet * Evlilik / Boşanma öncesi karşılaşılan sorunları * Boşanma sonrası anne - baba - çocuk arası yaşanan sorunlar * Ailede yaşanan hastalık, evden ayrılma ya da kayıp sonrası sorunlar * Aileye yeni bir bireyin katılmasıyla yaşanan sorunlar, bunlardan bazıları olabilir Korkular, fobiler, takıntılar * Kardeşlerine, yaşıtlarına ya da yetişkinlere yönelik saldırganlık * Anne - babaya bağımlılık ve...[Devamı...]


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Anıl Saraç
Zirve Psikoloji via Towers beştepeler Mah. Nergiz Sk. No:7 Kat :8 Daire:14 söğütözü/Çankaya - Ankara
 
(Via Towers - Armada Avm Yanı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 232 84 82

Telefon 2 :
0(542) 232 84 82

Telefon 3 :
0(312) 285 00 44  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Zonguldak
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Ünv. - Odtü Ünv - Anadolu Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2004
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Anıl SARAÇ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - Almanca


Anıl SARAÇ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Anıl SARAÇ Mesleki Videolar Videoları
-00:21
Top