2007'den Bugüne 74,342 Tavsiye, 24,583 Uzman ve 16,854 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esin LİMAN
Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi - Ankara

Esin LİMAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Pedagog
İsim

Esin LİMAN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Esin LİMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEsin LİMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esin LİMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Esin LİMAN Özgeçmiş CV Esin LİMAN'ın Özgeçmişi
1987 yılında Trabzon’ da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Trabzon’da tamamladım. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nden mezun oldum. Okul öncesi ve özel eğitim kurumlarında çocuk gelişim uzmanlığı, eğitim koordinatörlüğü, kurum yöneticiliği, tıp merkezinde çocuk gelişim uzmanlığı görevlerinde bulundum..

Çalışma alanlarım içerisinde;

--0-12 yaş çocuk gelişim takibi

-Sağlıklı Çocuklara uygulanan gelişim destekleri(Sosyal, Kişisel sosyal, Zihinsel, Konuşma,ince ve kaba motor beceriler)

-Riskli bebeklerin gelişim takibi

-Gelişime uygun güvenli oyun ve oyuncak tercihi

-Çocuklarda yemek, uyku düzeni ve tuvalet alışkanlığının düzenlenmesi

-Kardeşler arası ilişkilerin düzenlenmesi

-Davranış bozuklukları(alt ıslatma, tırnak yeme, parmak emme, hırçınlık, inatlaşma vb)
...[Devamı...]

Esin LİMAN Tavsiye Yazıları Esin LİMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 YÜCEL DESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.167.ZB

06-06-2017
 TavsiyeNo: 97151
Öncelikle böyle bir imkan için site kurucularına teşekkür ederim. Esin Hanım ile 3 yıl önce ilkokula yeni başlayan oğlumun okula uyum sağlama ve öz güven sorunun için birinin tavsiyesi üzerine tanıştık. İlk başta olayın ciddiyetinin farkında olmadan basit bir danışmanlık hizmeti alacağımızı sanarak önemsemedim sorunlarımıza nokta atışları ile müdahalesi ve elde ettiğimiz sonuçlar için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. ikinci çocuğumuz olduktan sonra bile halen ara sıra danışmanlık hizmeti alıyoruz. Kendisi bize ve oğlumuza bir doktoran çok arkadaş gibidir, halen bile telefonla saat kısıtlaması olmaksızın destek de alıyoruz, oğlum dahil sohbet de ediyoruz, böyle bir imkanı başka bir yerde bulabileceğimizi sanmıyorum. Çocukları ile ilgili sorunlarında tüm ailelere ile kendisini tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Alperen (Danışan)
 IP: 178.247.203.Y

05-06-2017
 TavsiyeNo: 97146
Esin hanımdan oğlumuzun gelişim takibi, agresif hareketlerini yönetme ve gelişimi için yapabileceklerimiz konusunda çok değerli bilgiler aldık. Şahsen çocuk doktoru ve gelişim uzmanlarında benim aradığım şey en başta çocukla iletişim kurmayı başarmasıdır. Kendisinin enerjisi ve mesleğine duyduğu saygıdan dolayı hemen oğlumla iletişim kurdu.Şu anda 18 aylık olan oğlum uzun yıllar Esin hanımın takibinde büyüteceğimi bildirerek, bana ne kadar güven sağladığını belirtmek isterim. Kendisine sonsuz saygılarımı sunarım.
     2 Beğeni    

 cengiz (Danışan)
 IP: 24.133.247.YD

03-06-2017
 TavsiyeNo: 97107
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Esin Hanımla tanıştık ve iyikide tanışmışız.İki çocuğumun arasında inanılmaz kıskançlık problemi vardı ve bu öfke nöbetlerine sebep oluyordu.Çocuklarımızla aramızda iletişim problemleri artık büyük bir sorun haline gelmişti.Eşim ve ben ne yaparsak yapalım çocuklarımızı mutlu edemez hale gelmiştik ve ev içinde bir kaos ortamı vardı.Esin hanım sayesinde hiç düzelmeyeceğini sandığımız problemlerimiz yoluna girdi ve iletişim problemlerimiz düzeldi böylece diğer problemlerimizi de kolaylıkla çözebilecek duruma geldik.Anne baba olarak yaptığımız yanlışların farkına vardık. Esin Hanımın çocuklarla iletişimi o kadar güzel ki bizlere de verdiği enerji sayesinde seansların bitmesini hiç istemiyoruz. Güleryüzlü,anlayışlı,insancıl ve alanında uzman birisi.Herkese tereddütsüz tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Güliz ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.165.129.YYY

28-02-2017
 TavsiyeNo: 94903
Esin Liman Hanım'la danışmanlığını yaptığı kreşte olan oğlumun psikolojik gelişimi ile ilgili bilgi almak için gittiğimde tanıştım ve o anda doğru kişi ile karşı karşıya olduğumu anladım. Çocuğumuzla ilgili pürüzleri çok güzel ve yerinde tespit edip çözüme ulaşmamıza yardımcı olmuştur. Ayrıca pozitif yaklaşımı, sevecenliği ve oğlumuzun kendisini çok sevdiğinide belirtmeden geçemeyeceğim . Burası vasıtası ile kendisine sevgi ve saygılarımızı iletiriz.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(539) 437 25 52  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(31 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi
Mezuniyet Yılı
2013
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Esin LİMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esin LİMAN Mesleki Videolar Videoları
-04:19
Top