2007'den Bugüne 77,168 Tavsiye, 25,060 Uzman ve 17,265 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve YILMAZ
Psikolog - Konya
Çocuk Psikoloğu, Yetişkin Psikoloğu

Merve YILMAZ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Pedagog
İsim

Merve YILMAZ

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Merve YILMAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMerve YILMAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fatih UĞURUzm.Psk.Fatih UĞUR
Uzman klinik psikolog Fatih Beyle Özel Optimum Aile Danışma Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Fatih Bey tecrübesi, yetkinliği ve sürekli kendini gel...
Mevla KARAKAŞPdg.Uzm.Mevla KARAKAŞ
Mevla Hanım'la Özel Optimum Aile Danışma Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi işini çok seven, farklı bakış açılarına sahip, birlikte çalıştığı...
Mehmet İŞÇİMENPsk.Dnş.Mehmet İŞÇİMEN
Mehmet Bey'le uzun yıllardır tanışıyoruz.Kendisi alanında uzman, yeniliğe ve eleştiriye açık bir insandır. Alanıyla ilgili çalışmaları yakından takip ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kişiler başa çıkamadıkları bir sorunla karşılaştıklarında çoğunlukla ilk gidilenler,aile veya arkadaş olabiliyor.Ancak genelde bu kişiler,ya sizin duymak istediklerinizi söyler,ya da günlük koşturmacaları içinde sizi can kulağı ile dinleyemeyebilirler.Oysa ki,bir psikolog size karşı tarafsız olacaktır;sizi özenle dinleyip,sorular yönelterek sizin kendinizi anlamanızda yol gösterecektir.Bu sayede,kendinize karşı daha dürüst olup,dışarıdan bir kişinin gözünden kendinizi görme fırsatı yakalayabilir...

Merve YILMAZ'ın Makaleleri Merve YILMAZ'ın Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Merve YILMAZ Özgeçmiş CV Psk.Merve YILMAZ'ın Özgeçmişi
Merve Yılmaz; Çumra Anadolu Lisesi’ndeki lise eğitiminin ardından İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans Eğitimi boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Bahçelievler Rehberlik Araştırma Merkezi’nde stajyer psikolog, Bakırköy ve Küçükçekmece Adliyeleri’nde stajyer adli psikolog ve son olarak Küçükçekmece Mustafa Pars İlkokulu’nda stajyer rehber öğretmen olarak görev yaptı. Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda ulusal psikoloji öğrencileri değişim programları koordinatörü ve denetim kurulu üyesi olarak faaliyetlerde bulundu.

Şu an Özel Optimum Aile Danışma Merkezi’nde çalışmalarını sürdürmekte olan Merve Yılmaz, alanıyla ilgili eğitimler almaya devam etmektedir.

EĞİTİM VE SEMİNERLER
Pedagojik Formasyon Sertifikası
DENVER 2 Gelişimsel Tarama Envanteri Uygulayıcı Sertifikası | Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği ...[Devamı...]

Merve YILMAZ Tavsiye Yazıları Merve YILMAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Şerife TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 185.152.124.JB

13-07-2018
 TavsiyeNo: 104697
Psikolog Merve Hanıma çocuğumuzla yaşadığımız sorunlarla ilgili pedagog ararken ulaştık. Başvurduğumuzda çocuğum aşırı hırçın ve sürekli ağlama nöbetleri geçiriyordu.Tırnaklarını yiyor ve okulda uyum problemi yaşıyordu. Merve Hanım sayesinde davranışlarının sebeplerini öğrendik.Farkında olmadan bu davranışları tetiklediğimiz noktalar ve doğru bildiğimiz yanlışlar varmış. Merve Hanımın çocuğumuzla yaptığı ikinci görüşmeden sonra bile hemen fayda görmeye başladık. Birkaç seans sonrasında çocuğumuzla düzgün iletişim kurabilir hale geldik. Karşılıklı kararlar almaya başladık. Tırnak yeme ve okulla ilgili tüm problemleri çözüldü. Hatta okulda daha sosyal girişken davranışlar sergilemeye başladı. Merve Hanım, sadece çocuğumuza değil, bize de gösterdiği yöntemlerle duygularımızı ve birbirimizi dengelemeyi öğretti. Benzer problem yaşayan aileler olursa karamsarlığa düşmemelerini ve zaman kaybetmeden psikolojik destek almalarını belirtir,güleryüzlülüğü, yetkinliği ve empatik yaklaşımı ile Konyada çocuk psikoloğu ya da pedagog arayan herkese Psikolog Merve Hanımı en içten duygularla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Meral, Y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 185.152.124.JB

09-07-2018
 TavsiyeNo: 104643
Merve Hanım'ı uzun yıllardır tanıyorum. İyi ki tanıyorum dediğim insanlar listesindedir. İşini severek yaptığına ve önemsediğine bizzat şahidim. Bugün bu yazıyı birisi okuyorsa ve gerçekten bir desteğe ihtiyacı varsa Merve Hanım'ı bütün kalbimle tavsiye ederim. Kendisine psikologluk mesleğinden daha çok yakışan bir meslek olamazdı. Özellikle çocuklara yaklaşımı , benim onlarda göremediğim şeyleri görmesi ve çocuklarla iletişimi takdire değer. Özgüveni, içtenliği, empatik yaklaşımı ve kendisini sürekli geliştiren bir psikolog olması nedeniyle Merve Hanım'ı çocuk ve yetişkin psikoloğu arayan herkese öneriyorum.
     1 Beğeni    

Mevla KARAKAŞ Fotoğraf  Pdg.Uzm.Mevla KARAKAŞ
Konya - Uzman Aile Danışmanı - Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-07-2018
 TavsiyeNo: 104560
Merhabalar Merve Hanım’ın işini severek yapan, güler yüzlü, samimi duygusal açıdan dengeli, uyumlu ,sakin tavrı ve duruşu, akılcı yaklaşımlarıyla bu iş için doğurmuş dedirten bir psikolog olduğunu söylemeliyim . İşinin gerektirdiği bütün eğitimleri almaya çabalayan ve kendisi sürekli geliştiren bir uzmandır . Ayrıca Özel Optimum Aile Danışma Merkezi’nde beraber çalışmaktayız.Eğer bir uzman yardımı almak istiyorsanız Konya’da Psk.Merve Yılmaz’ı tavsiye ederim. Sevgiler.
     2 Beğeni    

 Merve Coşkun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.163.224.YY

04-07-2018
 TavsiyeNo: 104552
Merhaba, Merve'yi üniversiteye başladığı yıldan beri yakından tanıyorum. Kendisi öğrencilik yıllarından bu yana hep çalışkandır. Çalışma alanlarımız benzerlik gösterdiğinden alanı hakkındaki bilgi donanımını ve sürekli öğrenme çabasını çok iyi biliyorum. Edindiği bilgileri de karşı tarafa aktarırken pozitif yaklaşır ve çok iyi gözlem yapar. Özellikle çocuk alanında kendini çok geliştirmiştir. Eğer Konya'da çocuk psikoloğu arıyorsanız düşünmeden tavsiye ederim.
     Beğenin    

Mehmet İŞÇİMEN Fotoğraf  Psk.Dnş.Mehmet İŞÇİMEN
Hatay - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-07-2018
 TavsiyeNo: 104551
Merve hanımı uzun yıllardır tanıyorum kendisi alanınında uzman bir psikolog. Mesleğini seven ve kendini sürekli geliştiren yeniliklere açık bir uzmandır. Samimi ve güler yüzlü ve güven veren bir yapıya sahip. .farklı bakış açısıyla bakabilen, bu sayede sorunun temeline inebilen ve mesleki tecrübesiyle size kolaylıkla yardımcı olabilecek bir uzmandır. Konya'da depresyon-panik atak-ilişki problemi-öfke kontrolü-ilişki problemleri-obsesif kompulsif bozukluk konularında yardıma ihtiyacı olan psikolog arayışında olan herkese Merve hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    

Fatih UĞUR Fotoğraf  Uzm.Psk.Fatih UĞUR
Konya - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-07-2018
 TavsiyeNo: 104549
Psikolog Merve hanımla, Konya Optimum Aile Danışma Merkezi' nden tanışıyoruz. Kendisi gerçekten mesleğini çok seven, sürekli olarak kendisini geliştiren başarılı bir psikolog. Sürekli okuyan, alanıyla ilgili yeni eğitimler almaya devam eden, danışanlarına değer veren, çocukları çok seven güler yüzlü bir meslektaşımdır. Konya ve çevresinde psikolog, yetişkin psikoloğu, çocuk psikoloğu, pedagog arayan herkese Psikolog Merve Yılmaz' ı tavsiye ederim. Daima işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir meslektaşım olması, en önemli tavsiye etme nedenimdir.
     Beğenin    

 Şamil ÇELİK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.0.142.JJ

29-06-2018
 TavsiyeNo: 104485
Merhabalar, Merve Hanımı üniversite yıllarından beri tanıyorum. O yıllardan bu yana psikoloji dalında sürekli kendini geliştiren birisidir. Güvenilir, mesleki ciddiyeti yüksek ve meslek etiğine önem veren başarılı bir psikologtur. Kişisel olarak çok pozitif ve enerji dolu olmasıyla birlikte içindeki bu enerjiyi rahatlıkla karşısındaki kişiye aktarabilen birisidir. Bu yönüyle danışanlarının çok beğenisini kazanacaktır. Şu an çalıştığı kurumda da başarısını devam ettireceğini düşünüyorum.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Optimum Psikoloji
İhsaniye Mah. Hüsnü Aşk Sok. Bezirci İş Merkezi. Kat:3 No:304 Selçuklu (Zindankale Katlı Otoparkı Karşısı,garanti Bankası Üzeri)
Konya  

Adres 2:
Optimum Aile Danışmanlık Merkezi
Optimum Aile Danışma Merkezi akşehir Mah. Seydişehir Sk. No:3, Beyşehir/Ereğli konya
 

Adres 3:
Antalya Optimum Psikoloji - Manavgat
Yukari Hisar Mahallesi. Antalya Caddesi. No. 48, Alanya Manavgat - Antalya
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 242 52 21  

Telefon 2 :
(332) 409 99 44  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-

Merve YILMAZ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, almanca (Başlangıç Düzeyi)


Merve YILMAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-


18:40
Top