2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Büşra KARAKOÇ GÜZEL
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog, Aile Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Büşra KARAKOÇ GÜZEL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rüya Dilara YILDIRIMUzm.Psk.Rüya Dilara YILDIRIM
Rüya yaklaşık 9 yıldır çocuk ergen ve yetişkin testleri konusunda beraber eğitim verdiğim bir meslektaşımdır. Bu alanda yayınlanmış kitap çalışmalarım...
Aziz ZORLUDr.Psk.Dnş.Aziz ZORLU
Aziz hoca ile objektif değerlendirme testleri eğitiminde tanıştık ve kendisi daha sonra bu alanda süpervizörüm oldu. Tecrübesi, aktarımı ve paylaşımcı...

 
Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Büşra KARAKOÇ GÜZEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra KARAKOÇ GÜZEL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Büşra Karakoç Güzel psikoloji bölümünden 2013 yılında onur derecesiyle mezun oldu.
Dr. Murat Artıran danışmanlığında İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisan Programı’nı yüksek onur derecesi ile 2016 yılında “İrrasyonel İnanışların Anksiyete ve Depresyon Üzerindeki İlişkisi Ve Birbirleri İle Olan Etkileşimleri” konulu tezi ile tamamladı.

2013 yılında dikkat ve konsantrasyon problemi olan çocuklar ve onların aileleri ile çalışmıştır. 2014 yılından itibaren kamu ve çeşitli özel kurumlarda yetişkin ve ergenlere psikoterapi hizmeti vermekte, aynı zamanda çocuklara oyun terapisi uygulamaktadır.Eş zamanlı olarak Albert Ellis Enstitüsü Türkiye yetkili merkezinde eğitimler ve seminerler vermektedir.

Uzmanlık sürecinde bir çok eğitime katılmış, aynı zamanda eğitimler vermiştir. Aldığı Bazı Eğitimler:

Aile Danışmanlığı (450 saat)...[Devamı...]

Büşra KARAKOÇ GÜZEL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
YENİ7.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122605
Bir dostumun sayesinde tanıştım.İyikide tanışmışım kendisi güler yüzlü samimi ve beni iyi karşıladı. Ben ilk karşılaşmaya ve tanışmaya dikkat ederim. Ben çok fayda gördüm.Sorunlarıma yaklaşımı fevkalade iyiydi.Ciddi ancak bir o kadar da güler yüzlü idi.Seaslardan çıktıktan sonra rahatladığımı hissettim kaygı ve panik sorunlarım ortadan kalktı. Kendisi ile konuşmak bana iyi geliyor. Sorunlari çözmek isteyen iyi bir psikolog. Arkadaslarıma ve dostlarıma tavsiye ettim.Herkesede tavsiye ederim.
     Beğenin    
İlayda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122598
Benim için çok değerli olan Büşra hanım ile tavsiye üzerine tanıştım. Seneler önce, kendisinin daha meslekte ilk yıllarıyken terapi görme şansım olmuştu. Meslekte yeni olmasına rağmen gerçekten bilgili ve ilgili olması beni çok etkilemişti ve ruh sağlığımı olumlu etkilemişti. Kendimi daha iyi hissediyordum. Daha sonra kendimle ilgili nedenlerden dolayı terapiye ara vermiştik uzun bir süre. Yakın zamanda tekrardan büşra hanımla görüşmeye başladık. Kendisinin sorunlarıma yaklaşımı, kesinlikle yargılamadan ve güler yüzle kendini ifade etmesi gerçekten insanı terapiye bağlayan şeyler. Her seanstan çıktıktan sonra kendimi ferahlamış ve dinlenmiş hissediyorum. Kendisi ile tanıştığım ve terapi gördüğüm için çok şanslıyım. Bir çok problemimi aştım sayesinde, şimdi sadece konuşmak ve rahatlamak için tedavime devam ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Rüya Dilara YILDIRIM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ5.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122577
Busra hocamla meslektasiz. Kendisi birlikte egitim verdiğim bir meslektaşımdir Gerek egitimlerde gerekse seasnlarda güvenerek Meslektaslarimi ve danisanlarimi yonlendirdigim bir isimdir. Özellikle dikkat eksikliği konusunda kisa zamanda önemli gelişmeler aldığım danışanlarım olmuştur. Ayni zamanda yetiskin bireysel psikoterapide de uzmandir. Kendisi profesyonel bir sekilde meslegini icra eder ve elinden gelininin en iyisini yapmak için hem kendini yeniler hem de cok araştırma yapar..
     2 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ1.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122528
Büşra hanımla terapiye, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım. İçinden çıkamadığım bir takım sorunlarım için başvurmuştum Büşra hanıma. Daha terapimizin başlarında olmamıza rağmen bana çok iyi geldi. Artık kendimi daha iyi hissediyorum. İçinden çıkamadığım ve beni daha da aşağı çeken duyguları onunla aşmaya başladım. İlgisi ve güler yüzüyle bana kendimi daha iyi hissettiriyor. Destekleri için teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesişti diyorum.
     3 Beğeni    
Orhun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ23.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122442
Önceleri kaygı problemleri ve dikkat dağınıklığı gibi problemler yaşıyordum ancak terapimizin devam ettiği süreçlerde bu problemlerim azalmaya başladı. İlk seansımızdan itibaren sorunlarıma çözüm odaklı ilerlemesi ve güler yüzlü tutumu insanı çok iyi anlamda etkiliyor. Profesyonel bir yardım almak gerçekten işe yaradı. Dikkat dağınıklığımı azaltmak için beraber testler çözdük ve son dönemlerde ders başarımda çok büyük bir artış oldu , piskolojik yönden çok daha rahat ve huzurlu hissediyorum . Gayet memnunum tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Boran Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121443
Çok yardım sever , görüşmelerin dışında ayrıca ilgilenen ve önemli tavsiyelerde bulunan kişinin kötü ruh halinden çıkıp kendisini tamamlamasında yol gösterici olan ve bunu yaparken de profesyonelliğinden ödün vermeyen ,benim gibi zamanında sıkıntı yaşamış kişilere zamanının en iyi yöntemi ile yardımca bulunmaya çalışan bir psikolog. Konuşmalarınız sırasında size yeni düşünceler ve farklı bakış açılarını görmenize katkıda bulunan yol gösterici bir kişi. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Murat ARTIRAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120733
Uzman Klinik Psikolog Büşra Karakoç Güzel başarılı bir öğrencimdir. Kendisi sorumluluk sahibi ve danışanlarına önem veren onların sorunlarıyla yakından ilgilenen bir psikologtur. Aldığı Rasyonel Duygucu Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerinde de çok başarılı olmuştur. Özellikle ergen ve genç yetişkinlerin problemlerinde kendisinin çalışmaları ve uygulamaları üst düzeydedir. Kendisine yönlendirdiğim danışanlar memnun kalmaktadır. Bilişsel, davranışsal ve duygusal sorunlarla çalışan Büşra hoca birçok alanda da meslektaşlarını yetiştirmektedir. Kendisinin size yardımcı olmak için elinden geleni yapacağından emin olabilirsiniz.
     2 Beğeni    

Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Kitap ve Yayinlari Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Basılı Kitap ve Yayınları
“Dikkat Eksikliğine Farklı Yaklaşım” Arı Sanat Yayınevi - 2014

“Uygulamacının El Kitabı” Der Yayınları - 2020

Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği

Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra KARAKOÇ GÜZEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rüya Dilara YILDIRIM
Uzm.Psk.Rüya Dilara YILDIRIM
Rüya yaklaşık 9 yıldır çocuk ergen ve yetişkin testleri konusunda beraber eğitim verdiğim bir meslektaşımdır. Bu alanda yayınlanmış kitap çalışmalarım...
Aziz ZORLU
Dr.Psk.Dnş.Aziz ZORLU
Aziz hoca ile objektif değerlendirme testleri eğitiminde tanıştık ve kendisi daha sonra bu alanda süpervizörüm oldu. Tecrübesi, aktarımı ve paylaşımcı...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Büşra KARAKOÇ GÜZEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Büşra KARAKOÇ GÜZEL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Büşra KARAKOÇ GÜZEL Mesleki Videolar Videoları
-

00:42
Top