2007'den Bugüne 89,658 Tavsiye, 27,640 Uzman ve 19,668 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Selahattin ÜÇER
Uzman Psikolog - Diyarbakır

Selahattin ÜÇER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selahattin ÜÇER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selahattin ÜÇER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selahattin ÜÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cengiz ŞİMŞATPsk.Cengiz ŞİMŞAT
Cengiz ile 12 yıl aynı kurumda çalıştım, mesleğini etik kurallar çerçevesinde, samimi, içten, ve mesleğine adeta aşık olan aynı zamanda terapi ve test...
Bedreddin ERTEKİNUzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Bedrettin ile aynı ünüversiteyi bitirdik hem arkadaşlığımız hemde mesleki iletişimimiz halen devam etmektedir. Okulda başarılı bir öğrenci olması bir ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Düşüncelerin pozitif olsun, çünkü düşüncelerin sözlerin olur. Sözlerin pozitif olsun, çünkü sözlerin davranışların olur. Davranışların pozitif olsun, çünkü davranışların alışkanlıkların olur. Alışkanlıkların pozitif olsun, çünkü alışkanlıkların değerlerin olur. Değerlerin pozitif olsun, çünkü değerlerin kaderin olur.” (Gandhi)
 
Selahattin ÜÇER'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji (2003 Mezunu)
Yüksek Lisans
Inönü Ünıversıtesı/Egıtım Bılımlerı Enstıtüsü/Rehberlık ve Psıkolojık danısmanlık Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selahattin ÜÇER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇALIŞILAN ALANLAR
Aile Terapisi
Çift Terapisi
İlişki Sorunları
Bireysel Psikoterapi
Cinsel Terapiler
Çocuk ve Ergenlerde Terapi


UYGULANAN TERAPİLER
Aile ve Çift Terapisi
Cinsel Terapi
Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)
Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel ve Davranışçı Terapi
Şema Terapi
Gestalt Terapi
Duygu Odaklı Terapi
Aktarım Odaklı Terapi
Hücum Terapisi
Kısa-Yoğun-Acil Psikoterapi
Grup Terapisi
EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
Flash EMDR
Oyun Terapisi

UYGULANAN TESTLER
Objektif Testler
Projektif Testler

Selahattin ÜÇER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İ..... A......
YENİ21.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123887
Mesleki anlamda donanımlı, samimi, içten,mesleki ilke etik kurallarına önem veren bir meslektaşım. Aynı işyerinde kısa bir süre çalışmama rağmen multi disiplinler çalışması, araştırmacı ruhu, sürekli yeni ekoller öğrenmesi ve bunları meslek hayatında başarılı bir şekilde uygulaması, insani ilişkileri takdir edilecek düzeyde olması , bilgi paylaşımı  konusunda istekli olması benim açımdan büyük şans olduğunu düşünüyorum. Bir çok terapi ekolü ile çalışmamakta. Var olan soruna yönelik bütüncül olarak yaklaşmakta. Gönül rahatlığı ile tavsiye edeyorum.
     Beğenin    
Doğan D
19.Mart.2022
TavsiyeNo: 123203
Uzun yıllardan beri tanıdığım arkadaşım Selahattin hem mesleki hem de arkadaşlık açısından çok dürüst ve samimi bir kişiliğe sahiptir. 20 yıla yakındır mesleki tecrübesi ile birçok alanda kendini geliştirmiş ve halen de geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca mesleğini severek yapan ve ciddi bir iş disiplini olan, meslek ahlak ve etiğine önem veren, Psikoloğa ihtiyaç duyduğunuz her anda gönül rahatlığıyla tereddütsüz başvurabileceğiniz bir psikologtur.
     Beğenin    
Cengiz ŞİMŞAT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122932
uzman psikolog selahattin üçer, değerli dostum ve kıymetli meslektaşımla uzun yıllar mesai arkadaşlığımız oldu.kendisini çok yakinen tanırım kişiliğini ve insanlığını hep taktir etmişimdir. bunlardan öte mesleğinde çok iyi ve özverili bir uzmandır. iletişimi içtenliği ve yardım severliğini ilk gördüğünüz an his edersiniz. klinik anlamda uzmanlaşmış bir çok terapi modeliyle çalışmış ve tecrübe sahibidir. gönül rahatlığıyla her türlü psikolojık sorunlarınız için çekinmeden basvuracağınız bir uzmandır. aynı zamanda projektif testler ve diğer zeka gelişim ve kişilik testler konusunda etkin ve yetkin bir psikologtur.
     Beğenin    
Selim
9.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122921
Dicle üniversitesi fizik öğretmenliği okuduğum yıllarda aynı üniversitede psikoloji bölümünde okuyan Selahattin ÜÇER ile tanıştım. 20 yılı aşkın arkadaşlığımız var. Dürüst, güler yüzlü, insana güven veren, arkadaşlarının sorunlarına çözüm bulan, arkadaşlarının sorunlarını kendi sorunu gibi görüp kafa yoran, üretken, yaratıcı fikirlere sahip bir arkadaşımız. Kendi alanında yeniliklere açık, modern çözüm tekniklerine kafa yoran, yenilikçi, insanların psikolojik sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan bir psikolog. En önemlisi yönlendirdiğimiz arkadaşlarımızın psikologları'nın mutlak bir güven verdiğini söylemeleri ve mutlu olarak dönüş yapmalarıdır.Herkese kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Feridun Gök
8.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122916
Psikolog Selahattin Üçer'i Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nden yıllardır tanıyorum. 19 yıldır sağlık alanında çalışmaktadır, bu süre içerisinde büyük bir tecrübe ve deneyim kazanmış ve bunu mesleğinde başarıyla gösteriyor. Gerek yetişkin gerekse çocuk ve ergen danışanları ile iletişimi pozitif. Aynı hastanede çalıştığımdan dolayı başvuran danışanlarının memnuniyetlerini görmekteyim. Psikolog'a gereksinim duyan herkesin gönül rahatlığıyla başvurabileceği bir isim...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Mürsel Beklen
15.Mart.2018
TavsiyeNo: 102640
Değerli dostum Selahattin ile 1998 eylül ayında dershane de tanıştım. Dürüst ve ilkeli oluşu dostluğumuzun Temel'ini oluşturdu. Psikoloji bölümünü başarıyla bitirip mesleğini icra etmeye başladı. Gerçekten çok başarılı bir şekilde ilerledi. Selahattine danışan olarak gönderdiğim eş-dostlarımın beni sonradan arayarak memnuniyetlerini ve teşekkür lerini sunmaları beni ayrıca sevindirip onure etti. Dostumun mesleğini çok iyi bir şekilde yapması ve yapmaya devam edeceğini göstermesi gurur verici bir sevinç... Kendisine baş vuracaklara gönül rahatlığıyla önerdiğim ve önereceğim çok iyi bir psikolog dostumdur.
     Beğenin    
Bedreddin ERTEKİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96014
Yıllardır tanıdığım, yıllardır arkadaşlık yaptığım Selahattin için şunu rahatlıkla diyebilirim ki eğer benden bir psikolog tavsiyesi istenirse ilk diyeceğim kişi Selahattin olur. Onu tanıdığım günden beri hem mesleki anlamda hem de bir insan olarak çok iyi bir durumda olduğunu söyleyebilirim. Çok dinamik, çok etkin bir kişilik yapısına sahip ve bunu mesleğinde rahatlıkla sergileyebiliyor. Kendini geliştirme konusunda hiç durmadı, sürekli yeni terapi, tedavi,test konusunda ilerlemeye devam etti. 10 yılı aşkın meslek deneyimi ve mesleğine duyduğu aşkı ile bu bölgede tavsiye edilebilecek en iyi psikologların başında gelir. Herkese gönül rahatlığı ve önemle tavsiye ediyorum. Yazdıklarımın eksik kaldığını, Selahattinin çok daha iyi olduğunu zaten onunla tanışınca anlayacaksınız.
     2 Beğeni    
Psk.Mehmet Ali EROL
8.Ocak.2008
TavsiyeNo: 5798
Psk.Selahattin ÜÇER üniversiteden tanıdığım güleryüzlü, samimi, konuşkan, içten,a rkadaş canlısı ve çok yönlü yetenekleri olan dostumdur. Yaptığı işi mümkün olduğu kadar güzel şekilde yapmaya özen gösteren ve mesleğinde daima profesyoneliği ön palanda tutan idealist bir Psikolog olan Selahattin eleştiriye açık,ilkeli,güvenilir ve başarılı bir meslektaşım,arkadşım ve dostumdur.Herkese tavsiyem hiç çekinmeden Psikolog Selahattin ÜÇER'e başvurabilirsiniz.
     17 Beğeni    

Selahattin ÜÇER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selahattin ÜÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cengiz ŞİMŞAT
Psk.Cengiz ŞİMŞAT
Cengiz ile 12 yıl aynı kurumda çalıştım, mesleğini etik kurallar çerçevesinde, samimi, içten, ve mesleğine adeta aşık olan aynı zamanda terapi ve test...
Bedreddin ERTEKİN
Uzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Bedrettin ile aynı ünüversiteyi bitirdik hem arkadaşlığımız hemde mesleki iletişimimiz halen devam etmektedir. Okulda başarılı bir öğrenci olması bir ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2003
(19 yıl önce)
Yüksek Lisans
Inönü Ünıversıtesı/Egıtım Bılımlerı Enstıtüsü/Rehberlık ve Psıkolojık danısmanlık Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Selahattin ÜÇER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Selahattin ÜÇER Mesleki Videolar Videoları
-

17:02
Top