2007'den Bugüne 81,791 Tavsiye, 25,961 Uzman ve 18,164 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Selahattin ÜÇER
Psikolog - Yurtdışı
PSİKOLOG

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildi

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Selahattin ÜÇER

Şehir

Yurtdışı

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Selahattin ÜÇER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selahattin ÜÇER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Selahattin ÜÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Selahattin ÜÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cengiz ŞİMŞATPsk.Cengiz ŞİMŞAT
Cengiz ile 12 yıl aynı kurumda çalıştım, mesleğini etik kurallar çerçevesinde, samimi, içten, ve mesleğine adeta aşık olan aynı zamanda terapi ve test...
Uzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Bedrettin ile aynı ünüversiteyi bitirdik hem arkadaşlığımız hemde mesleki iletişimimiz halen devam etmektedir. Okulda başarılı bir öğrenci olması bir ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Düşüncelerin pozitif olsun, çünkü düşüncelerin sözlerin olur. Sözlerin pozitif olsun, çünkü sözlerin davranışların olur. Davranışların pozitif olsun, çünkü davranışların alışkanlıkların olur. Alışkanlıkların pozitif olsun, çünkü alışkanlıkların değerlerin olur. Değerlerin pozitif olsun, çünkü değerlerin kaderin olur.” (Gandhi)

Selahattin ÜÇER Tavsiye Yazıları Selahattin ÜÇER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 MÜRSEL BEKLEN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.24.8.BZ

15-03-2018
 TavsiyeNo: 102640
Değerli dostum Selahattin ile 1998 eylül ayında dershane de tanıştım. Dürüst ve ilkeli oluşu dostluğumuzun Temel'ini oluşturdu. Psikoloji bölümünü başarıyla bitirip mesleğini icra etmeye başladı. Gerçekten çok başarılı bir şekilde ilerledi. Selahattine danışan olarak gönderdiğim eş-dostlarımın beni sonradan arayarak memnuniyetlerini ve teşekkür lerini sunmaları beni ayrıca sevindirip onure etti. Dostumun mesleğini çok iyi bir şekilde yapması ve yapmaya devam edeceğini göstermesi gurur verici bir sevinç... Kendisine baş vuracaklara gönül rahatlığıyla önerdiğim ve önereceğim çok iyi bir psikolog dostumdur.
     Beğenin    

 Uzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Mardin - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-04-2017
 TavsiyeNo: 96014
Yıllardır tanıdığım, yıllardır arkadaşlık yaptığım Selahattin için şunu rahatlıkla diyebilirim ki eğer benden bir psikolog tavsiyesi istenirse ilk diyeceğim kişi Selahattin olur. Onu tanıdığım günden beri hem mesleki anlamda hem de bir insan olarak çok iyi bir durumda olduğunu söyleyebilirim. Çok dinamik, çok etkin bir kişilik yapısına sahip ve bunu mesleğinde rahatlıkla sergileyebiliyor. Kendini geliştirme konusunda hiç durmadı, sürekli yeni terapi, tedavi,test konusunda ilerlemeye devam etti. 10 yılı aşkın meslek deneyimi ve mesleğine duyduğu aşkı ile bu bölgede tavsiye edilebilecek en iyi psikologların başında gelir. Herkese gönül rahatlığı ve önemle tavsiye ediyorum. Yazdıklarımın eksik kaldığını, Selahattinin çok daha iyi olduğunu zaten onunla tanışınca anlayacaksınız.
     2 Beğeni    

 Psk.Mehmet Ali EROL
Şanlıurfa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-01-2008
 TavsiyeNo: 5798
Psk.Selahattin ÜÇER üniversiteden tanıdığım güleryüzlü, samimi, konuşkan, içten,a rkadaş canlısı ve çok yönlü yetenekleri olan dostumdur. Yaptığı işi mümkün olduğu kadar güzel şekilde yapmaya özen gösteren ve mesleğinde daima profesyoneliği ön palanda tutan idealist bir Psikolog olan Selahattin eleştiriye açık,ilkeli,güvenilir ve başarılı bir meslektaşım,arkadşım ve dostumdur.Herkese tavsiyem hiç çekinmeden Psikolog Selahattin ÜÇER'e başvurabilirsiniz.
     16 Beğeni    

Selahattin ÜÇER'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği (TPD)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Hızlı Mesaj Araçları
-


Selahattin ÜÇER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Selahattin ÜÇER Mesleki Videolar Videoları
-


05:52
Top