2007'den Bugüne 77,152 Tavsiye, 25,058 Uzman ve 17,261 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.M.Cem TÜRKEŞ

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Dr.Psk.M.Cem TÜRKEŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.M.Cem TÜRKEŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

82
(%54.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDr.M.Cem TÜRKEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.M.Cem TÜRKEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dr.M.Cem TÜRKEŞ Tavsiye Yazıları Dr.M.Cem TÜRKEŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ESRA (Danışan)
 IP: 78.189.59.YJY

18-10-2017
 TavsiyeNo: 99689
Bir panik atak hastası olarak bu güne dek birçok doktora gittim ama hiç bir fayda göremedim taki cem beyle tanışana kadar iyi olabilecegimi hiç düşünmeyerek gittim kendisine konuşmanın bana ne gibi bir faydası olurki diye düşünüyordum :) 3 yada 4 seansta iyileşirsin dediğinde inanmamıştım çünkü hiç olmadığım kadar kötü bir zaman içindeydim beni nasıl iyi edebilir ki diye düşünüyordum ama öyle değilmiş bende yarattığı farkındalık sayesinde bugün artık çok iyiyim...kendisi tanıdığım en harika doktorlardan biri...iyiki tanımışım iyiki hayatıma girmiş.kendisine sonsuz minnettarım.
     1 Beğeni    

 Çağlayan (Danışan)
 IP: 88.244.252.LL

20-02-2015
 TavsiyeNo: 76291
Cem bey'le tanışmakta geç kalmış ama iyiki tanımışım dediğim bir uzman.4 yıl önce doğum sırasında geçirdiğim kötü zamanlardan sonra bir türlü kendimi toparlayıp hayatıma kaldığım yerden normal şekilde devam edemiyordum,ama Cem bey'in sayesinde daha ilk görüşmemizde bile kendimi onun yanından çok iyi bir şekilde hissederek ayrıldım. Mrdr yöntemini bana anlattığında bu kadar kısa sürede net bir sonuç olacağını tahmin etmemiştim.Çünkü bundan bir süre önce gittiğim dr.bana ilaç tavsiyesinde bulunduğu için Cem bey'e bile ilk yaklaşımım biraz farklı olmuştu ama gerçekler hiçte öyle değilmiş.Önünden gözlerini kapayarak geçtiğim hastanenin ve 4 yıldır gitmediğim o yerin içine girdim ve dr.la bile görüştüm bu benim için bir mucize kendim bile inanamıyorum ne düşünceler geçmişti aklımdan neler planlıyordum ama dr.bile yüzleşebildim oturup konuştum teşekkür bile ettim kendisine hayatta olduğum için.Bunca şeyi başarmamdaki tek kişi Cem bey'dir.İyiki tanımışım kendisini.Ben bursalı değilim ama seanslarımıza çok heyecanlı bir şekilde gidiyorum.
     6 Beğeni    

 yeliz (Danışan)
 IP: 88.236.29.ZZD

18-10-2010
 TavsiyeNo: 36647
Bende Cem hocamı bundan 2 yıl kadar önce tanıdım ve bana zor dönemlerimde çok yardımcı oldu, Şu an Bursa'da çalışmıyorum, ama Bursada çalışıp hocamın tavsiyelerinden ve yardımından faydalanmayı çok isterdim. Sizi dinler, ve size yardımcı olmak için çok çalışır. Arkadaşlarım ile birlikte kendisinin verdiği derslerden de faydalandık. Cem hocam sayesinde sevmediğim ve beni hatırladıkça üzen bana üzüntü veren insanların yüzünü bile halen gözümün önüne getiremiyorum. Allah sizden razı olsun hocam
     16 Beğeni    

Ayşe Gavas ASLAN Fotoğraf  Psk.Dnş.Ayşe Gavas ASLAN
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-02-2010
 TavsiyeNo: 30672
Sevgili Cem ile tanışmamız, zaman zaman tanıdık oldukları için kabul etmediğimiz danışanları refere etme ile başladı. Kendisi son derece sempatik, huzur dolu , sakin ve sabırlı ve profesyonel anlamda güvenilecek bir evlilik terapistidir. Cem yollara meydan okumuş ve sürekli kendini geliştirmiş aile, iş, eğitim üçgeninde başarılı olmuş yürekli kahramanlardandır. Kendisi ile böyle benzer kader birliği yaşamış olmak adına mutluyum. Aile ve evlilik ve de bireysel konularda tavsiye ederim.
     12 Beğeni    

 Dr.Adnan ERDİNÇ
Bursa - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-03-2009
 TavsiyeNo: 21558
Dr. Cem Türkeş'i Tıp Fakültesindeki öğrencilik yıllarından beri tanırım. Çok detaycı bir araştırmacı bununla beraber pratik bir uygulamacı olarak, bu özelliklerini mesleki hayatına da yansıtmıştır. Dr. Cem TÜRKEŞ, bilgi ve tecrübelerini, ileri düzeydeki iletişim becerileriyle birleştirerek ve etik değerlere bağlı kalarak hastalarına sunmaktadır. Şimdiye kadar kendisine yönlendirdiğim tüm hastalar yaklaşımından memnun kalmış ve olumlu dönüşler vermişlerdir. Bu yüzden kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     28 Beğeni    

 aslan (Danışan)
 IP: 85.103.250.ZJY

25-03-2009
 TavsiyeNo: 21505
Eğer umutsuzluğa kapılıp çıkmaz bir yolda nereye gittiğini bilmeden bir o yana bir bu yana yalpalamaya başladığınız an içinizi rahatlıkla dökebileceğiniz ve sırlarınızı paylaşabileceğiniz bu paylaşılan sırları sizle beraber bir öbür boyu saklayacak bence dosttan öte birisi..... Onunla tanıştıktan sonra hayat felsefeniz insanlara bakışınız hayata tutunuşunuz değişiyor.....Gerçekten onunla görüşünce o kadar kendimi pozitif o kadar farklı hissediyorum ki bana göre daha önce kendi doğrularım kendi düşüncelerim diye adlandırdığım boş şeylerin yanlış şeyler olduğunu doktor beyi tanıdıktan sonra anlamak beni utandırıyor.....Hayat felsefenizi değiştirip size bir ışık yakıp doğru yolu gösterecek hayata daha sıkı sıkıya bağlanmanızı sağlayacak tek kişi olarak görüyorum ben doktor beyi.....Ona çok çok çok teşekkür ederim.....
     20 Beğeni    

 müge (Danışan)
 IP: 85.105.224.YCL

07-07-2008
 TavsiyeNo: 13427
Cem Bey e ilk kez danışan olarak başvurduğumda, bana yararlı olacağını düşünmüyordum sadece arkadaşlarımın zorlamasıyla kapısını çalmıştım. Daha önceden gittiğim ve bana yararı olmayan psikologlar gibi elim boş döneceğimden o kadar emindim ki....Savrulduğum bir dönemdi. Sabrına hayran oldum. Bir kısır döngü içerisinde boğulurken onu bıktırdığımı düşündüğüm zamanlarda bile hep yanımdaydı. Herzaman güleryüzlü ve sabırlı... Yola sizinle birlikte çıkıyor ve sorunlarınızla yüzleşmenizde size yardımcı oluyor, bunları gerçekleştirirken, onun için sadece bir vak a olmadığınızı hissettiriyor. İnsan olarak bir değeriniz olduğunuzu düşündürüyor. Özgüvenimin yittiği anda gerçekten ilaç gibi geldi.Teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum. (Aşağıdaki kısım ziyaretçimiz tarafından 11.11.2008 tarihinde yazısına ilave edilmiştir-Site Editörleri) Sonunda özgürüm; Yaşamımı kısıtlayan, hatta meslek hayatımı zorlayan uçuş fobisinden kurtuldum. Çevremi şaşkına çevirdiğim gibi kendim bile inanamıyorum artık korkmadığıma. Son 15 yıllık yaşamımı yolculuk öncesi ve sonrası olmak üzere bölümler halinde tedirginlik içinde geçirdiğimi düşününce, Cem Bey le korkularımı yenmek üzerine çalışmaya karar vermekle ne kadar yerinde bir karar verdiğime seviniyorum. Uyguladığı yöntem, ve başaracağıma inancı beni karanlıktan çıkardı.Kendi deyimiyle danışanlarına yaklaşımları çok insancıl. Kendinizi rahat ve güvende hissediyorsunuz. Tavırları, sizin dışınızda herkese çok anlamsız gelen korkularınızın utancını hissetmenizi engelliyor. Artık dünyanın her köşesi bana çok yakın. Teşekkürler Cem Bey.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     24 Beğeni    

 nesli (Danışan)
 IP: 78.177.65.F

15-04-2008
 TavsiyeNo: 11161
kendimi ruhsal anlamda çökmüş,ve hiç bir şeyden neredeyse hiç tat alamaz halde hissederken ve bununla birlikte dayanılmaz ve bir türlü sonu gelmeyen panik ataklarla boğuşurken,şimdi geriye baktığımda iyiki tanıdım dediğim,benim hayata tekrar eskisi gibi pozitif bakmamın,yaşamanın,sağlıklı bir şekilde nefes almanın bize sunulan en büyük armağan olduğunu unuttuğum an, bunu bana hatırlatan doktorum cem beye buradan minnet ve teşekkürlerimi iletiyorum,sizi üzen ve rahatsız eden herneyse bunu cem beyle paylaştığınızda,geliştirdiği stratejiler karşısında çözümünüzü bulmadan ayrılmıyorsunuz cem beyin yanından,bu durumda insanda inanılmaz bir rahatlama ve olaylarla yılmadan başa çıkma gücü oluşuyor,bu gücün kaynağıda kesinlikle cem bey de saklı,toplam 4 seansta kendimi inanılmaz hissettim,çevremdekiler dahi benim tekrar eski halime döndüğümü, bu kadar kısa sürede bunu nasıl başardığımı sordular,tabiki cem bey sayesinde,bence herkesin mutluluğa açılan bir kapısı var,bu kapının anahtarı bir gün kaybolabilir,ve o kapı size bir daha hiç açılmıyacak gibi gelebilir,ben mutluluğa aralanan kapımı tekrar cem beyle açma şansı yakaladım, çünkü anahtarım cem beyde saklıydı,burdan bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum,mesleğinde başarılarının devamını diliyorum...
     25 Beğeni    

 Aysun (Danışan)
 IP: 85.107.92.ZZ

11-03-2008
 TavsiyeNo: 10219
Ben Cem Türkeş e panik atak rahatsızlıgım dolayısıyla bir arkadasımın tavsiyesiyle gittim, simdiye kadar tanıdıgım doktorlar arasında meslegini en cok seven ve insanlara yardımcı olmayı maddi kazançda dahil olmak üzere herseyin önüne koyan tek psikayatr.Hastasına yardımcı oldugunu düsündügünde sizden daha cok mutlu olan cok ama cok samimi bir insan.İyilestiginizde bile hatrını sormak icin ugramak istiyceginiz bir doktor..simdiye kadar gittigim doktorlar seans süresinin bittiginde direk görüsmeyi bitiren ve bir sonraki hastayı almak icin sabırsızlanan insanlardı.Cem bey sizinle görüsürken zaman kavramını unutan, sizi muayene ücreti gibi görmeyen harika bir insan..İyi ki var,Bursa da olmasından dolayı cok sanslıyız.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     21 Beğeni    

 filiz (Danışan)
 IP: 88.246.26.CW

15-01-2008
 TavsiyeNo: 6200
3 senedir panik atak ile başa çıkmaya uğraşıyorum bir çok doktora gittim ama ilaç dışında bana iyi gelen bişey olmadı..bir zaman sonra ilaç bana fayda etmeyince cem türkeşle tanıştım...ve 4 seansta kendimi bukadar iyi hissetmem mükemmel..güler yüzlü samimi kendimi yanında rahat hissettiğim tek doktor...terapilerimiz okadar eğlenceliki kendimi çok iyi hissederek ayrılıyorum ve inanın kendimi hiç olmadığı kadar iyi ve mutlu hissediyorumm.herkeze tavsiye ediyorum.panik atak hastaları bu duruma cem türkeşle son diyebilirsizi...iyiki varsınız....
     51 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bae Aile Evlilik Psikolojik Danışmanlık
İhsaniye Mahallesi İzmir Yolu Cad. Pamukaslan Apt K5 D13
Bursa
(izmir yolu cad. ziraat bankası üstü)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(224) 240 23 63
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1969
(49 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
Mezuniyet Yılı
1993
(25 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Dr.M.Cem TÜRKEŞ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.M.Cem TÜRKEŞ Mesleki Videolar Videoları
-


17:07
Top