2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Emir Emre DOĞAN
Psikolog - Antalya
Psikolog ve Aile Danışmanı

Emir Emre DOĞAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emir Emre DOĞAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

205
(%98.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emir Emre DOĞAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emir Emre DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Emir Emre DOĞAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikolog ve Aile Danışmanı Emir Emre Doğan
Güllük Caddesi Ülkü Kandemir Apt. No:73/17 Kat:3 Muratpaşa Antalya 
Psk.Emir Emre DOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1980 (44 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Saint Mary's University (Kanada) (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emir Emre DOĞAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
İlişkide yaşanan sorunlar

Evlilikte yaşanan sorunlar

Ailede sorunlar

Boşanma öncesi, süreci ve sonrası sorunları

Öğrencilerin yaşadığı sorunlar

Sosyal fobi

Depresyon

Takıntılar

Panik Atak

Kaygılar

Korkular

İşle ilgili sorunlar

Eş seçimi öncesi danışmanlık

İletişim Sorunları

Emir Emre DOĞAN Özgeçmis CV Psk.Emir Emre DOĞAN'ın Özgeçmişi
Emir Emre Doğan 1980 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir, Burdur ve Antalya’da tamamladı. Kanada Saint Mary's Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olarak Psikolog oldu. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınavda başarılı olarak psikolojinin tıbbi uygulamalarında görev almaya hak kazandı. Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından verilen 300 saati teorik, 150 saati (30 saati süpervizyon) uygulamalı olmak üzere toplam 450 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitim Programını tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanı aldı.

Askerliğini Ağrı Asker Hastanesi'nde Yedek Subay Psikolog olarak yaptı. Hastaların günlük yaşantılarının takip edilmesinden ve bulguların ilgili hekimle paylaşılmasından, yatarak ve ayakta tedavi gören hastaların muayene ve kontrollerine iştirak edilmesinden, ilgili uzmanla koordine ve işbirliği içerisinde hastalıkların tedavisine katılmaktan sorumlu oldu.
...[Devamı...]

Emir Emre DOĞAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kenan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27308
Psikolog için arayışım oldu. Emre Beye başvurduk. Kendisi oldukça bilgili ve işini iyi yapan bir psikolog. Kendimi ifade edememe, yanlış anlaşılma gibi sorunlarım vardı. Özellikle de 6 ay önce evlendiğim eşime karşı. Karamsarlık içindeydim. Görüşme sırasında birçok şeyi zaten kendiniz farkediyorsunuz. Buradan kendisine hem teşekkür ediyorum hemde herkese tavsiye ediyorum. Antalyada psikologlar arayanlar rahatlıkla Emre Bey'den yardım alabilirler.
     23 Beğeni    
Neriman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27166
Emre Bey'e oğlumun okulundan bir öğretmenin tavsiyesi ile ulaştım. Boşanmış bir aile olmamızdan dolayı ergenlik çağında olan oğlumla ciddi sorunlar yaşıyorduk. Geçen sene devamsızlıktan dolayı sınıfta kalma tehlikesi yaşadık. Bu sene de daha yeni başlamış olmasına rağmen devamsızlık yaptığını öğrendim. Aldığım telefon numarasını arayarak randevu aldım. Şu anda ikinci görüşmeyi yaptık. Görüşmelerden dolayı çok memnunum. Başlangıçtaki en büyük sorun Veysel'in psikologla görüşmeye karşı çıkmasıydı. Emre Bey oğlumla telde konuştu. İkna etmeyi başardı. İletişimleri gayet iyi pek umutlu değildim ama umduğumdan çok daha iyi bir başlangıç yaptık. Herkese tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Salih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27013
Emre Beyle ilk görüşmemin ardından 3 hafta geçti. Şu an kendimi kafam netleşmiş, ne istediğini bilen bir kişi olarak görüyorum. Şimdiye kadar çok yanlış yapmışım bekleyerek. Az daha yanışların ne büyüğünü yapacaktım. Hocam bunu biliyor:)) Yanlızca bir psikolog değil aynı zamanda her şeyi güvenerek paylaşacağınız bir arkadaş.. Şehir değişikliği nedeni ile kısacık zamana sıkıştırarak yaptğım görüşmelerin çok faydasını gördün. Kendisi Antalya için bir şans diye düşünüyorum. Çok sağol hocam.. İyi ki görüşmüşüm sizinle :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Y.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26508
Psikoloğa gitmek benim hiç düşünmediğim bir şeydi. Yabancı olduğum bir kişiye karşı rahatça açılamam diyordum. Emre Bey'in adını zaten duyuyordum, bir arkadaşım okul sorunları yaşayan 17 yaşındaki oğlunu boşanma sırasında sorunları daha da artınca götürmüştü. Arkadaşımın da Emre Bey ile ilgili olumlu geri bildirimleri olunca artık gitmeye karar verdim. Çok ayrıntılı yazamayacağım ama özetle şunu söyleyebilirim. Karşınızdaki kişi gerçekten insana değer veren ve önyargısız yaklaşan bir uzman olacak. Kesinlikle paylaşmamalıyım dediğim konuları bile kendisinin verdiği güven ile rahatça anlatabildim. Bana kılavuzluk yaptı. Sorunlarımı çözmeme yardımcı oldu. Destek oldu. Kendisini bir yardım bir destek almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
     10 Beğeni    
Seher
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26301
İlişkimle ilgili yaşadığım çelişkiler dayanılmaz boyuta ulaşmıştı. Antalya psikolog açısından yabancısı olduğum bir şehir, okul bittikten sonra buraya taşındım ve sadece 6 aydır buradayım. Siteniz aracılığıyla Emre Bey den randevu aldım. Kafamda uzun süredir bir türlü çözemediğim belirsizlikler nedeniyle kendime güvenimi kaybetmiştim. Bana güven verdi, yeniden kendime inanmamı sağladı. Önceleri korkarak attığım adımları şimdi daha güçlü atıyorum. 2-3 yıl önceki halime döndüm. Umarım her şey daha güzel olur. Artık buna inanabiliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Zerrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23641
Oğlumun okulda arkadaşlarıyla ve öğretmenleriyle yaşadığı sorunlar 6 aydır iyice artmıştı. Sonunda emre beyle temasa geçtik. Önce beraber görüşmeye katıldık. sonra ara ara oğlumla görüşmeleri devam etti. benim de katıldığım görüşmelere kendimin de yaptığı bazı şeylerin farkına vardım. daha önce görüşseydim keşke dediğim zamanlar oldu ama neyseki sorunların büyük kısmı azaldı. eskisinden daha rahat kendini sıkmıyor öfkesi azaldı. Her dediğime itiraz etmiyor karşılıklı konuşmayı bilmiyormuşuz biz bunu anladım. öğretmenleri bile bu değişikliklerin olduğunu farkederek bana söyledi. ilk başta psikolok a gitmeye itiraz etmişti. Şimdi oda çok mutlu. Umarım dahada iyi olur. şimdiye kadarkiler biler yeter onlar için kendisine çok teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Gözde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2009
TavsiyeNo: 20734
Emre Bey'e daha önce kendisine başvurmuş bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Kardeşimin okulda yaşadığı sorunlar üzerine kendisinden yardım aldık. Okulda disipline varacak kadar artan sorunları üzerine artık gitmemiz gerektiğini anladık. şimdi iyiki bu konuda Emre Beyle görüşmüşüz diyorum. Bizimde bazı davranışlarımızın yanlış olduğunu gördük kardeşimi gitmeye zor ikna etmiştik beklemediğimiz kadar hızla kendisini açabildi. ciddi olumlu değişiklikler gözlemledik. ilk gittiğimizden sonraki iki görüşmenin sonuna doğru bazı kötü alışkanlıklarını bırakmaya başladı. akşam geç gelme, geceleri kendisine zarar verebilecek uygunsuz arkadaşlarla dolaşma gibi.. en iyiside buna kendi ikna oldu. şu an gerçekten ciddi bir ilerleme var. kendiside bunun farkında. kendisine burdan da teşekkür ederim. sağolsun.
     7 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18013
Antalya da başvurabileceğim psikologları ararken siteniz aracılığıyla Emre Beyin telefon numarasını buldum. Randevu aldım. Açıkçası gidip gitmeme konusunda biraz güvensizdim. Daha önce bazı kötü deneyimlerim olmuştu. İlk görüşmede Emre Bey'le bir buçuk saat kadar görüştük. Kendisi öncelikle benim psikologtan yardım alma konusundaki ön yargılarımı giderdi. Emre Bey'le toplam üç görüşme yaptık. Bu görüşmelerin sonunda kendimle ilgili önemli iki karar verdim. Birini uygulamaya başladım bile. Bu bile beni o kadar çok rahatlattı ki. Diğerini de uygulamaya kararlıyım. Hayata bakış açım değişti. Emre Bey bunun kendi sayemde olduğunu söylüyor. Ama sağolsun bana gerçekten farklı bakış açıları kazandırarak önümde durupta göremediğim şeyleri görmemi sağladı. Daha önce psikiyatrise gitmiştim. Sağdan soldan aldığım bilgilerle ilaçlarımı bırakmıştım. Şimdi ne kadar yanlış yaptımı anlıyorum. Emre Bey'le görüşmelerim sırasında ilaçlarla ilgili bu önyargımı da yenerek beni yönlendirdiği bir pisikiyatrise gittim ayrıca. Yönlendirdiği doktordanda çok memnun kaldım. Şimdi pisikiyatri doktorunun yazdığı ilaçları da kullanıyorum. Hepsine burdan çok teşekkür ediyorum.
     14 Beğeni    
Orhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15596
Önce okul korkumu yendım mesela.hani sınıf ortamına girdiğm zaman böyle sıkıntılı olmak vardı.herkes bana bakıyor düşüncesini.atlattım.korkmuyorum fakat. heyecan benı bitiriyor. 2-Arkadaş ortamında şakalaşma çok oluyor.hani ani bir tonlama yaptığında. panikleme var. 3-2 arkadaş var mesela bana bakarken az gülüp konuşuyorlar.o sırada kendimi dayıyorum hadi olum yenilme belki acaba belli oldumu kızarıklık diyorum. 3-bir de sınıf ortamında rahatım mesala.hocayı dinliyorum.ama her an bir şey demesinde.böyle ani takılacağım ve heyecan zaten geliyor 4- ama korkuyu yendim.işte ptt veya bankaya giriyorum. %50-%50 gidiyoruz. 5-gezmemde rahatlama oldu. 6-ortamda dediğim gibi biraz olsun rahatladım. 7-bir de kendime olum boşver sen iyisin bak neleri başardın.iyisin okul dedin okul oldu.otele girecektim oraya girdim.ortamlara girdin.iyi gidiyorsun diyorum kendime .
     17 Beğeni    
Nurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2008
TavsiyeNo: 10823
(Psk.Emir Emre DOĞAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     20 Beğeni    

Emir Emre DOĞAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolog ve Aile Danışmanı Emir Emre Doğan
Güllük Caddesi Ülkü Kandemir Apt. No:73/17 Kat:3 Muratpaşa Antalya 
Psk.Emir Emre DOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 032 75 10
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(44 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Saint Mary's University (Kanada)
Mezuniyet Yılı
2004
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Emir Emre DOĞAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Emir Emre DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog, antalya evlilik terspisti, terapi antalya, depresyon, ilişki sorunları, antalya psikolog, evlilik terapisti antalya, psikoterapi, panik atak, evlilik sorunları, psikolog antalya, aile terapisti, antalya psikoterapi, sosyal fobi, aile sorunları, evlilik danışmanı, antalya aile terapisti, psikoterapi antalya, stres, bireysel terapi, antalya evlilik danışmanı, aile terapisti antalya, psikoterapist, fobi, çift terapisi, evlilik danışmanı antalya, psikoloji, antalya psikoterapist, öfke, evlilik terapisi, aile danışmanı, antalya psikoloji, psikoterapist antalya, korku, aile terapisi, antalya aile danışmanı, psikoloji antalya, emir emre doğan, kaygı, öğrenci terapisi, aile danışmanı antalya, terapi, antalya terapi merkezi, anksiyete, ergen terapisi, evlilik terapisti, antalya terapi, danışman, boşanma, antalya psikologlar

17:04
Top