2007'den Bugüne 84,648 Tavsiye, 26,466 Uzman ve 18,848 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ülkü AYTİŞ
Psikolog - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ülkü AYTİŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ülkü AYTİŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ülkü AYTİŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ülkü AYTİŞ'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1973 (47 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi-Psikoloji (1997 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ülkü AYTİŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
M.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28433
Ülkü hanımla tanışıklığımız yaklaşık 8 sene öncesine dayanıyor.O zamanlar panik atak teşhisi konmuştu, çok da uzun sayılmayacak bi sürede hallettik beraber problemimi. Tabii O'nun desteği, yol göstericiliği, samimiyeti, kararlığı sonucu... Yakın zamanda aynı sıkıntıyı tekrar yaşadım, ancak aynı şiddette değildi bu sefer, bunu daha da kısa sürede, aştık sayılır. Şimdi bazı şeyleri sayesinde daha farklı pencereden bakıyorum, daha huzurlu ve mutluyum açıkçası , bu tabii ki aile yaşantımı da her türlü sosyal ilişkiyi de çok olumlu etkileyen bir faktör. Sorunların çııkması çok doğaldır hayatta, ama herkes yanında bu sorunları çözebilecek, güven duyucağı birilerini kolay kolay bulmuyo maalesef. Ben kendimi bunun için de ayrıca şanslı sayıyorum. Özel ve meslek yaşamında başarılar, sağlık ve mutluluk diliyorum.
     Beğenin    
Gürsel Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28425
Eşimin zorlamasıyla Ülkü Hanım'ın danışmanlık merkezine gittim.Yapılan tesler sonucu Majör depresyon teşhisi kondu.Önceleri ne gibi bir faydası olacak? diye düşünüyordum.Fakat Ülkü Hanım'ın olayın cidiyetini anlatması ve eşimin zorlaması ile tedaviye başladık. Bir yandan da psikiyatri doktorunun kontrolundeydim.Seanslara gidip geldikçe rahatladğımı yavaş yavaş kendime geldiğimi anladım .Ülkü Hanım kendimle yüzleşmemi sağladı.Kendime olan güvenimi tekrar kazanmamamı sağladı.Teşekkürler bana yaptıklarınız için,aileme tekrar huzur ve mutluluk gelmesini sağladınız.Size hayatım boyunca minnettarım.
     Beğenin    
A.D
11.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28061
Ülkü Aytiş ile iki projede birlikte çalıştık. Deneyimleri, bilgisi ve rehber kişiliği ile çok başarılı çalışmalar yaptık. Engellilerin sosyal yaşama etkin katılımı alanında yürüttüğümüz çalışmalar halen devam etmektedir. Sonuç odaklı ve toplumsal yararları öne çıkan bu projelerde yer alan Ülkü Aytiş ile berbaerliğimiz başka projelerde de süregelecektir. Kendisinin titiz, duyarlı ve zaman odaklı olması güvenilir çalışmaların ortya çıkmasında önemli bir etkendir. Kendisiyle birlikte çalışmaktan ve üretmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Biliyorum ki bu başarılı çalışmaları artarak devam edecektir. Teşekkürler Ülkü Hanım Aynur DİK
     3 Beğeni    
Uzman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27944
3.5 aylık evliyim ve guzel saglam huzurlu bır evlılıgımız olması ıcın evlılık terapısıne gıtmeye karar verdık eşimle. ınternetten uzunca arastırma yaptım..seansları nasıldır kac dakıkadır fıyatı nedır vs? ulku hanımla ılk basta telefonda konusma yaptık sesınde kı samımıyet benı cok ekıldeı ve eşime bu hanıma gıtmeliyiz dedim..gittikte.. ülkü hanımın cok farklı bir tarzi hoş uslubü samimi diyalogları bizi kendisine hayran bıraktı.. göremediğimiz şeyleri o bize gösterdi..su an eşimde bende cok daha mutluyuz..ülkü hanıma evlılıgımız oturana kadar gıtmeyı dusunuyoruz..hatta ben hamılelıgımde annelıgımde çocugumun gelişiminde de ülkü hanıma gitmeyı düşünüyorum..ailemizin yaşam koçu olacak gibi gözüküyor.. destege ıhtıyacınız olsun olmasın herkesın bir terapisti olması gerektıgıni dusunuyorum..herkese ülkü hanımı tavsiye ediyorum..
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimiz sitemize kayıtlı ve kimlik bilgileri doğrulanmış bir beslenme uzmanıdır. İsmi site editörleri tarafından kapatılmıştır.
     2 Beğeni    
Adnan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27694
Ülkü hanıma, eşimle birlikte bir kez daha teşekkür etmek istedik. Desteği ve terapileri ile daha stressiz ve huzurlu bir hayat yaşıyoruz. Sitenizden gelen bu yazıda vesile olduğu için, bundan keyf aldığımızı belirtmek istiyoruz. Herkesin hayat hikayesi ve dertleri farklı olduğu için bir psikologda olması gereken sabır, düzenlilik, ilgi ve takip yönü ile benim AŞIRI ÖFKEM'E gem vurdu. Eşimle konuşamama, tartışamama, paylaşamama sorunlarımızı atlatmamızda çok ciddi yardımcı oldu.
     1 Beğeni    
Emine ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27693
Çocuklarımın yol arkadaşı, sevgili dostum Ülkü.Çocuklarımı hayata hazırlarken doğru tespit ve yönlendirmen ve vermiş olduğun desteğinden dolayı teşekkür ederim.Çocukları çok seven işine saygı duyan ve mesleğinin hakkını veren bir psikolog. Aynı zamanda şevkatli bir anne, candan bir arkadaş olarak tanımlayabileceğim tam bir aile danışmanı. Çocuklarımda gördüğüm olumlu değişiklikler kişiliklerinin doğru gelişmesi, özgüvenlerinin artması aile içi ilişkilerimizi olumlu yönde etiledi. Artık çocuklarım sana gelirken psikoloğa değil Ülkü ablalarına geliyorlar vermiş olduğun emek ve katkıların için gönülden teşekkür ediyor sağlık ve esenlikler diliyorum Emine ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27647
ülkü aytiş...tam 1sene önce.belki çok klasik olabilir ama hani derler ya karanlık dünyama güneş gibi doğdu... aynen öyle işte. hayatımın en zor günlerimde çıktı karşıma.hayatım yaşantım pamuk ipliğindeyken koptu kopacak derken tam sıfır noktasına yaklaşmışken...hayatım boyunca hiç yapamadığım,başaramadığım bi duyguyla tanışmama neden olan melek yüzlü kadın.ben sana GÜVENDİM!!!ve sana güvenmekle hayatımın en doğru kararını aldım. bazen annem oldu bazen dostum.nasıl tarif edilirki kelimelirin bittiği yer benim için.ÇOK TEŞEKKÜRLER. hayatı yeniden bana öğrettiğin için.bana doğruyu yanlışı gösterdiğin için.kurumuş bir ağacı yeniden yeşerttiğin için.bugün yüzümdeki tebessümlerin sebebi olduğun için,beni yeniden ben yaptığın için ,her şey için TEŞEKKÜRLER...
     5 Beğeni    

Ülkü AYTİŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : kızım, araba kullanmak, bahçe düzenleme, öykü yazmak


Ülkü AYTİŞ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 533 73 55
(iş telefonu)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1973
(47 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1997
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ülkü AYTİŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ülkü AYTİŞ Mesleki Videolar Videoları
-

17:49
Top