2007'den Bugüne 92,582 Tavsiye, 28,265 Uzman ve 20,026 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Berrak ARTEMİZ
Psikolog - İstanbul
Psikolog - Psikodramatist

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Berrak ARTEMİZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%85.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Berrak ARTEMİZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Berrak ARTEMİZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Berrak ARTEMİZ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sizdrama Sanat, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. Altay Sok. No:5 Bilge Apartmanı Ataşehir
İstanbul
Adres 2:
Keşif Psikoloji
Valikonağı Cad. Hasan Varol Apt. No:107/A Kat:5 Nişantaşı Şişli - İstanbul
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Berrak ARTEMİZ Özgeçmis CV Psk.Berrak ARTEMİZ'in Özgeçmişi
2006 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan Klinik Psikolog olarak uzmanlığını almıştır. Lisans eğitimi süresinde ve sonrasında Balıklı Rum Hastanesi ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde nevroz ve psikoz servislerinde bulunmuştur. Avrupa Psikoterapi Deneğinin (EAP) kurumsal üyesi olarak faaliyet gösteren ve Psikodrama Eğitim Kurumları Federasyonu (FEPTO) onaylı diploma veren İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nden, yedi yıllık yaşantısal eğitim sonrasında “Yaşamın Müziği - Psikodrama’da müzik ve sesin kullanımı” başlıklı tezi ile Psikodramatist ünvanını almıştır. Psikolojik Testler Derneği’nden yetişkin ve çocuklara uygulanan objektif ve projektif testler eğitimini almıştır...[Devamı...]

Berrak ARTEMİZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84004
Merhaba, Berrak Hanım'la Sizdrama bünyesinde yaratıcı drama liderliği yapmaya başladığımda yollarımız kesişti. Sonrası da psikodrama grubu açıldığını gördüm ve katılma kararı aldım. Hayatımda iyi ki de deneyimlemişim dediğim bir duyguyla ayrıldım gruptan. Kafamda soru işareti oluşturan ve harekete geçmemi engelleyen bir konu hakkında Berrak Hanım ın yargısız ve dostça yaklaşan sıcak, güvende hissettiğiniz tavrıyla, çözüm olamayacak bir şey yok harekete geçmekten korkmanın zaman kaybı olduğunun farkındalığını yaşadıktan sonra hayatımda büyük değişimler yaşadım. Sizdrama ailesine ve tabiki Berrak Hanıma çok teşekkür ediyorum. Eğer kendiniz için bir dokunuş yapmak istiyorsanız, psikodramayı mutlaka deneyimleyin derim.
     1 Beğeni    
E.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72645
Berrak hanım ile ilk olarak Sizdrama aracılığı ile tanıştım. Daha sonra danışmanlığa ihtiyaç duydum. Yaklaşık 1 sene kadar kendisinden danışmanlık aldım ve (daha öncelerde de başka kişilerden danışmanlık hizmeti almıştım) HAYATIMDA ARTIK ÇÖZEMİYECEĞİM DİYE düşündüğüm konuları çözmemde çok yardımcı oldu. Hayatımda yeni bir döneme başlamama destek oldu. Kendisini yaşam öğretmenim olarak görüyorum ve kendimi onu tanıdığım için çok şanslı hissediyorum. Eğer onu tanımasaydım şu anda ki iç huzurumu bulamamış ve hayat içerisinde hala aynı şeylerle boğuşurken bulacaktım muhtemelen. Berrak hanım hayatına artık yeni bir yol vermek isteyen yetişkinlere, çocuğu ile kronik sorunları olan kendini kötü veli hisseden kişilere yol gösteren çok başarılı ve işini saygınlığı ile yapan bir uzman. Berrak hanımı tanıma fırsatı bulan ya da bulacak kişilere yollarının açık olmasını dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
S.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72526
Sorunlarımdan bunaldığımı hissettiğim ve tek başıma bir çözüm aramaktan sıkıldığım anda ; kendimi bilgisayar başında buldum.İstanbul 'un en iyi psikologlarının yer aldığı bir sitede gezinirken birden Berrak Hanım'ın güleryüzlü bir fotoğrafına rastladım.Onu tanımadan dahi; gerçekten bana yardımcı olabileceğini -sadece fotoğrafına bakarak- hissetmiştim. Çünkü çok güzel bir enerji almıştım.Yanılmadığımı kendisiyle tanıştığımda anladım.Aslında bana çok karmaşık gelen bazı sorunların ; kendi dünyamda yarattığım duygulardan ibaret olduğunu anlamama yardımcı oldu.Bunu yaparken gösterdiği arkadaş canlısı tavır ; sakinlik ve sesindeki dinginlik ; görmediğim çıkış yollarını bulmama sebep oldu.Aslında hayata ne kadar hoyrat ve düz baktığımı böylece farketmiş oldum.Bu benim için büyük bir kazanç oldu. Her seansta yeni bir bilgi öğreniyordum sanki....Altın değerinde, hayata dair bilgiler...Onunla bu özel yolculuğa çıktığım için kendimi çok şanslı hissediyor ve tüm kalbimle teşekkür ediyorum...
     4 Beğeni    
Reyhan Çakmak YEŞİLOVA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50284
Berrak ile 2006 yılında başladığım psikodrama terapistliği eğitimim sırasında tanıştım. Bu uzun, meşakkatli ve bir o kadar da keyifli yolculuk boyunca Berrak'ın grupta olması benim için ayrı bir motivasyon kaynağı oldu. Yaratıcı ve spontan bir insan oluşu mesleğinde de yeni fikirler ve açılımlar yapmasını sağlıyor. Sanatla dramayı sentezleyen bir psikolog olarak çocuklar için bambaşka ufuklar açıyor. Sanatı; ruhuna, bakışlarına, gülümsemesine yansıyan, içten, mütevazi ve ismi gibi yüreği de berrak arkadaşımı sahip olduğu enerjiye, mesleki tecrübeye, çocuklar için yaptığı tüm güzelliklere inanarak danışanlara tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sizdrama Sanat, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. Altay Sok. No:5 Bilge Apartmanı Ataşehir
İstanbul
Adres 2:
Keşif Psikoloji
Valikonağı Cad. Hasan Varol Apt. No:107/A Kat:5 Nişantaşı Şişli - İstanbul
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 469 89 02
Telefon 2 :
0(212) 234 68 97
İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Berrak ARTEMİZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Berrak ARTEMİZ Mesleki Videolar Videoları
-

18:53
Top