2007'den Bugüne 82,332 Tavsiye, 26,075 Uzman ve 18,275 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nurhak SÖNMEZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Nurhak SÖNMEZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nurhak SÖNMEZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Nurhak SÖNMEZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nurhak SÖNMEZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Seda BOYACIOĞLUPsk.Seda BOYACIOĞLU
Seda Kıyar ile lisans eğitimimizden bu yana arkadaşlığımız sürüyor. Eğitim yıllarındaki öğrenme isteğini meslek hayatına taşıyabildiğini gördüğüm arka...

Nurhak SÖNMEZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel-Davranışçı Psikoterapi
EMDR (I ve II. Düzey)
Şema Terapi
Psikodrama
Etkileşimsel Grup Terapisi
Depresyon
Kaygı Bozuklukları
OKB
Sosyal Fobi
Fobiler
Panik Bozukluk
İlişki Problemleri
Travma
Kayıp ve Yas

Nurhak SÖNMEZ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Nurhak SÖNMEZ'in Özgeçmişi
Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra yine aynı üniversitede Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlayarak ‘uzman klinik psikolog’ ünvanını almıştır.İstanbul Psikodrama Enstitüsünde Psikodrama Grup Terapisi eğitimini tamamlayarak ‘psikodramatist’ ünvanını almıştır. Eğitimini aldığı terapi yaklaşımları arasında Bilişsel-Davranışçı Terapi, EMDR (Eye Movement Desensitization Reprocessing / Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) I ve II. Düzeyi, Cinsel Tedaviler I. Modül, Şema Odaklı Terapi yer almaktadır. Rorschach ve Projektif Testler Derneği’nde Rorschach Test eğitimini tamamlamıştır. 2009 yılından bu yana çeşitli hastanelerde ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde klinik psikolog olarak görev almaktadır. Yetişkinlerle bireysel terapilerin yanı sıra Psikodrama, Bilişsel-Davranışçı Grup Terapileri ve Etkileşimsel Grup Terapileri başta olmak üzere grup terapileri yürütmektedir...[Devamı...]

Nurhak SÖNMEZ Tavsiye Yazıları Nurhak SÖNMEZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 esin (Danışan)
 IP: 95.5.43.D

05-04-2013
 TavsiyeNo: 59603
Merhabalar, Nurhak Hanım'ı yaklaşık dört yıldır tanıyorum. Kendisinden yardım aldım. Samimiyeti ve ilgisi takdire değerdir. Şuan kendisinden uzak olsam da elinden geldiği kadarıyla yanımda olmaya çalışmıştır. Mesleğini icra ederken öncelikli hedefinin para kazanmak değil gerçekten faydalı olmak olduğuna inanıyorum.aten çevreme de çoğu kez tavsiye etmişimdir. Güleryüzlü, disiplinli, sıcak, ilgili tavrı farkını ortaya koyar. Bir psikoloğun yanında kendinizi ne kadar rahat hissederseniz açılmanız o kadar kolay olur ki Nurhak Hanım bence bunu yeterince sağlıyor. Ben de bir psikolog adayıyım ve bu meslekte kendime örnek aldığım insanlardan biri de kendisidir.
     2 Beğeni    

Cem GÜMÜŞ Fotoğraf  Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-11-2012
 TavsiyeNo: 55661
Meslektaşım Nurhak Sönmez'i psikoterapi süpervizyon grubu kurma çalışmaları sırasında verdiği destekle tanıma fırsatı buldum. Bu çalışmalar sırasında en çok emek ve özen gösteren meslektaşımdır. Kendisinde dikkatimi çeken özellikler sıcak, ilgili, samimi, alanı ile ilgili güncel gelişmeleri takip eden, mesleki yönden sorumluluk sahibi, kendisini geliştirmeye önem veren ve donanımlı birisi olmasıydı. Anadolu yakasında oturan danışanlarımı kendisine gönül rahatlığıyla yönlendirmekteyim.
     2 Beğeni    

 Dilek Sare Özkaptan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.235.37.YCB

28-12-2011
 TavsiyeNo: 46734
Nurhak'la 3 yıla yakın zamandır aynı hastanede çalışıyoruz. Nurhak, işini layıkıyla yapan ve sorumluluklarını aksatmadan yerine getiren düzenli bir iş arkadaşı olmanın ötesinde sıra eğitimi, insani ilişkileri ve güven verici duruşuyla tanışmaktan ve birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum bir meslektaşımdır. Özellikle, travma öyküsü, kaygı bozuklukları ve depresyon gibi rahatsızlıklarla gelen hastaları, birikimi ve disiplini ile takip eden ve yardım edebilmek için elinden gelenden fazlasını vermeye çalışan bir psikolog olan arkadaşımı, tüm danışanlara gönül rahatlığıyla öneririm. Bunun nedeni ise, bugüne dek kendisine yönlendirdiğim tüm hastalarla ilgili hastalardan,hasta yakınlarından ve psikiyatristlerden elen yorumların ve tepkilerin çok olumlu olmasıdır. Başarılarının devam etmesini dilerim.
     4 Beğeni    

Seda BOYACIOĞLU Fotoğraf  Psk.Seda BOYACIOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-12-2008
 TavsiyeNo: 18025
Merhaba, Nurhak Sönmez'i üniversite 1. sınıftan beri tanıyorum. Kendisi hem eğitim hem mesleki hayatım boyunca -özellikle profesyonel anlamda- fikirlerine saygı duyup değer verdiğim, gerek beraber yaptığımız çalışmalarda, gerekse bireysel ödevlerinde işine verdiği önemi kanıtlamış, etik değerlere sahip bir meslektaşımdır. Nurhak Sönmez, bu özellikleri sayesinde bir danışmana ihtiyaç duyduğunuzda aklınıza gelebilecek mesleki konularda bilgili ve kişilerle iletişiminde sıcak, içinizi rahatlıkla dökebileceğiniz bir psikologdur.
     13 Beğeni    

Nurhak SÖNMEZ'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Korto Psikoloji
Bağdat Caddesi Zincirli Köşk Sokak Akyıldız Apt. Daire.7 Kat4 erenköy erenköy D&r Mağazasının 2 Apartman Yanı
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 385 71 80
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ortadoğu Teknik Üniversitesi (Psikoloji Bölümü)
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nurhak SÖNMEZ'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nurhak SÖNMEZ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nurhak SÖNMEZ Mesleki Videolar Videoları
-10:45
Top