2007'den Bugüne 90,047 Tavsiye, 27,718 Uzman ve 19,714 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İzzet Zülküf ÇELİK
Uzman Psikolojik Danışman - İçel (Mersin)
Uzman Psikolojik Danışman & Cinsel Terapist & İlişki Terapisti

İzzet Zülküf ÇELİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi50 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

50

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İzzet Zülküf ÇELİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

30
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İzzet Zülküf ÇELİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İzzet Zülküf ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yaşam YANARDAĞ ÇELİKPsk.Yaşam YANARDAĞ ÇELİK
Uzunca bir zamandır cinsel problemler üzerine çalışan Yaşam Hanım'a tavsiye yazısı yazmayı düşünüyordum. Amacım onun yaptığı çalışmaların daha fazla k...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Eğer buradaysan değişim başlamış demektir...
 
İzzet Zülküf ÇELİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yaşam Psikoloji Dünyası
Güvenevler Mah. 1914 Sok. Boss Point İş Hanı A Blok 3 Kat 11/12 Yenişehir
İçel (Mersin)
(Mersin Forum Civarı Ziraat Bankası Arkası)
Uzm.Psk.Dnş.İzzet Zülküf ÇELİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1977 (45 yaşında)
Doğum Yeri : Diyarbakır
Yabancı Dil : İngilizce
Yüksek Lisans
Selçuk Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İzzet Zülküf ÇELİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergenlerle Psikolojik Danışma
Kaygı Bozuklukları
Aile ve Evlilik Danışmanlığı
İmago İlişki Terapisi
Cinsel Terapi
Kariyer Danışmanlığı
Öğrenci Koçluğu
Zeka, Kişilik ve Gelişim Test ve Envanter Uygulamaları
Hipnoz & NLP Eğitmenliği,
Hipnoterapi Uygulamaları.
Kişisel Gelişim Eğitimleri
Etkili Öğretmen Eğitimi
Logo Terapi Eğitimi

İzzet Zülküf ÇELİK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.İzzet Zülküf ÇELİK'in Özgeçmişi
EĞİTİM
2008-2009 : Selçuk Üni. Psi. Dan. ve Rehb. Yüksek Lisans
1997-2002: Dicle Üni. Lisans

2006-: İçel Koleji Koordinatör RPD. (Anaokulu-İlköğretim-Lise)
Hizmet İçi Eğitim
Veli Eğitimi ve Semineri
Öğrenci Semineri
Bireysel ve Grupla Psi. Dan.
Test ve Envanter

2007-: Yaşam Psikolojik Danışma Merkezi
Bireysel ve Grupla Psi. Dan.
Cinsel Danışmanlık
Hizmet İçi Eğitim
Test ve Envanter

Hipnoz Eğitimi (Dr., Diş Hekimi, Psikolog, Psi.Dan. vb. Yönelik Eğitim)
NLP Eğitimi (Dr., Diş Hekimi, Psikolog, Psi.Dan. vb. Yönelik Eğitim)
Kişisel Gelişim Eğitimleri (Bireysel-Kurumsal)

2002-2006 : Türkmen Koleji RPD. (Anaokul-Lise)
Hizmet İçi Eğitim
Veli Eğitimi ve Semineri
Öğrenci Semineri
Bireysel ve Grupla Psi. Dan.
Test ve Envanter

KATILDIĞI EĞİTİM ve SEMİNERLER
...[Devamı...]

İzzet Zülküf ÇELİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101309
Kendisiyle yaşadığım bir sorundan kaynaklı geçen yıl gitmiştim.Kendisi güler yüzlü samimi tavırları gerçekten çok yardımcı oldu. Gerçekten psikologlara bakış açımı değiştirmemde hayata yeni anlam kazandırmamda çok yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Bazı sorunlarla başedebilme konusunda gerçekten artı yönde ilerlemeler kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Her şeyden önce kendisi güven veriyor. Kendi alanıyla ilgili olmayan konularda da doğru yönlerdirmeler yaparak sorunlarıma rehber oldu.
     Beğenin    
Sibel SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100481
Ben İzzet Bey'in ofis telefon numarasını bir internet sitesinden buldum. Ailevi sorunlarımız nedeniyle iki çocuğumun da bir uzman tarafından yardım alması gerektiğini düşündüm. Gerekli görüşmeler İzzet Bey ile yapıldıktan sonra çocuklarımın hayata ve olaylara bakışı çok değişti. Çocuklarımın hayata daha pozitif baktıklarını görüyorum. Artık daha umutlu ve daha mutlular. Kendilerini daha rahat ve huzurlu hissediyorlar. İzzet Bey'in güleryüzlü ve sıcak davranışı, sabırla çocuklarımı dinlemesi ve doğru yönlendirmeleri ile bu sonuca ulaştık. Sıkıntıları olan herkesin İzzet Bey'e gönül rahatlığıyla gidebileceğini belirtmek isterim. Çocuklarıma olan ilgi ve desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Ahmet TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92305
İzzet bey ile tanışmam internet sayfasından randevu alıp gitmem ile oldu . Öncelikle kendisi iyi bir insan ve güler yüzlü birisi . Kendisi sayesinde şuan psikoloji öğrencisiyim ve İdeolüm ise İzzet bey . Kendileri benim fikir öncüm oldu , İzzet bey sonsuz saygım ve sevgim var . Kendilerini çok çok tavsiye ediyorum. Gitmezseniz hayatınızın hatasını yaparsınız . Hayatınız ile ilgili problemleriniz varsa ve danışmanız gerekirse mutlaka ve mutlaka İzzet beye gidiniz .
     2 Beğeni    
D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91250
Bazı sosyal sorunları olan biriydim ve çok yakın birinin tavsiyesi üzerine İzzet Beyle seanslar yaptık.Seanstan her çıktığımda kendimle ve hayatla ilgili yeni şeyler farketmiş olarak çıkıyordum.Cogu psikologdan cıktıgınızda sohbet etmıs gıbı kucuk bir rahatlamayla cıkarsınız ama verdiği ödevlerle birlikte İzzet Bey bu danışmanlığı 2 taraflı bir hale getirdi ve bu sayede bende gunden gune cevremdekilerin de farkedecegi degismeler olmaya basladı.Yardım almaya kararlıysanız bu kişi kesinlikle İzzet Bey olmalı kesinlikle.
     1 Beğeni    
M.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
4.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90698
Hayat dediğimiz uzun bir yol ve her birimiz (her ne kadar güçlü, donanımlı, yeterli de hissetsek ve bir çoğumuz kabul etmek istemesek bile) bazen çıkmaz sokaklara girebiliyor yada yolumuzu kaybedebiliyoruz. Benim de yolum böyle bir çıkmaz sokakta kesişti İzzet Bey ile. Tüm o yaşanmışlıkların biriken yükleri altında artık kendime objektif bakamadığım, değersiz hissettiğim ve kendime olan güvenimi tamamen kaybettiğim bir noktada bana kendime dışarıdan bakmayı öğretti, olduğum kişiyi o enkazdan çıkarmama yardımcı oldu, sırf cesaret edemediğim, kendimi değer görmediğim için vazgeçtiğim yollarda aslında ne kadar yeterli ve başarılı olabileceğimi gördüm. Yeni kararlar aldım, yeni başlangıçlar yaptım bu süreçte. Ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; kendimi seviyorum ve mutluyum :) İyi ki yardım almaya karar vermişim ve iyi ki İzzet bey ile çalışmışım. Sonsuz şükran ve minnet ile.
     2 Beğeni    
Şimal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89390
Sınav kaygısı çekiyordum,hayatımda hiçbir anlam bulamıyordum,kimliğimin ne olduğunu bilmiyordum,hayatla bir ilişiğim kalmadı sanıyordum her şeyi mahvetmiştim ikinci seneye kalmıştım istediğim bölüm gelmemişti ve her şey yolunda gitmiyordu sanki bir sene daha aynı şeyleri yaşayıp başarısız olacaktım ve hayatım mahvolacakmış gibi hissediyordum.Ta ki daha önceden lise yıllarımda yazılılarım için kaygılanıp ve obsesyonlarımı aşmak için gittiğim psikoloğum geldi annemin aklına ve tekrardan İzzet Bey'in yolunu tuttum.Birçok şeyin farkında değilmişim meğer 19 yaşında bir çocukmuşum hala,İzzet Bey sayesinde hem kendi kişiliğimi buldum hem sınav kaygılarımdan kurtuldum hem de yetişkinliğin ne olduğunu öğrendim.Bir nevi hayata hazırlandım ve ufkumu genişlettim.Geçen yıl lysde 90bindeydim bu sene ise 30 bindeyim.Sayesinde sıraya oturduğum zaman nefes nefese kalmalarım sınav sabahı yaşadığım korkunç mide bulantılarım sınav öncesi uykusuzluklarım sınav anı aşırı heyecanlanmalarım.. hepsi bitti ve çok şükür yakın zamanda tercihimi yapıp üniversite hayatına adım atacağım tekrar belirtmek istiyorum hayatımda şuan en büyük rolü olan insan İzzet Bey kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum ve her ne kadar mütevazi bir insan olsa da Mersin'in en iyisi diyorum çünkü kendisi gittiğim ilk ve tek psikolog değil ama tavsiyesini yazdığım ilk psikolog kesinlikle tavsiye ediyorum :)
     1 Beğeni    
Dyt.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
14.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88647
Bazen arkadaşlarınıza, ailenize ve hatta kendinize bile söyleyemediğiniz sorunlarınızı konuşabilmek için bir yardım eli ararsınız... İzzet Hocamdan yaklaşık 2 aydır danışmanlık hizmeti alıyorum.Kendisi güleryüzlü, anlayışlı ve işini severek yapan biri.Her türlü problemime yardımcı olabilmek için yerinde ve en doğru zamanda getirdiği çözümlerle mesleğinde gerçekten profesyonel biri.Seanslarla birlikte hayatımda ve kendimde daha olumlu gelişmeler oldu.Artık daha güçlü, kararlı ve meslek hayatına yeni başlayacak bir diyetisyen olarak İzzet Hocamda öğrenecek hala çok şey var.Rahatlıkla herşeyi konuşabileceğiniz ve güvenebileceğiniz uzman birini arıyorsanız İzzet Zülküf Çelik'i tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
Sahbaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87452
Izzet bey'i evliligimin en kotu zamaninda, hatta bitmek uzere iken internet uzerunden yaptigim bir arastirma neticesinde tanidim. Esimle birlikte gittigimiz 9 cift terapisi surecinde her gorusmede aldigimiz tavsiyeleri dikkatle hayatimizda uygulamaya calistik. artik herseyin yoluna girdigine birlikte mutabik kalarak gorusmelerimizi sonlandirdik. Hem evimi, yuvami geri kazandim hem de iyi bir bilim insani, bir profesyonel insan tanimis oldum. Kendisine tesekkur eder, hayatinda kisisel, ailevi vs sorunlar yasayan ve bir cikmaz icinde oldugunu dusunen herkese tavsiye ederim..
     Beğenin    
Doğan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85156
İzzet hocamız ile yakın bir tanıdığımın tavisiyesi üzerine gittik... O kadar profesyonel ki kesinlikle sizi düşündürmeden suçlu hissettirmeden anlatmış olduğunuz olaylarınız üzerine gidiyor, en ince detayları bulup kolayca çözmenizi sağlıyor... İlk gittiğimiz gün darmadağındık... Hocam 3 seansta kaçırdığımız herşeyin farkına varmamızı sağladı... Bir doktor bir arkadaş olarak hayatımıza çok faydası oldu. Çok iyi bir dinleyici, çok güzel detay yakalıyor... Şuan çok mutluyuz. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum... K.Ş.D
     Beğenin    
S.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80127
Bir dostumun tavsiyesi üzerine başvurdum kendisine tanıştık.Panik atak şikayetiyle gittim zira son birkaç ayda sık sık olur olmaz zamanlarda ataklar yaşıyordum.Ancak ilk sohbetimizde panik atak olmadığımı Bilişsel davranış terapisi uygulayarak bu sorunu aşabileceğimi belirtti. Ve gerçekten şema terapisi ile çok kısa sürede bakış açımın genişlemesine ve gerçek ile tanışmama kabul etmeme neden oldu Gördüm ki hayatı karmaşıklaştıran bakış açılarımız hayat basit ve hayat sade esasen... Ayrıca Sakın Kişisel Gelişme kitabının da yazarı. Kitap hepimizin hayatında sıklıkla karşılaştığı oldukça yararlı konuları kapsamaktadır. Size zaman kaybettirmeden en akılcı motive edici takipçi yaklaşımlarıyla yolunuzu açan samimi ve güvenilir bir uzman. Sorunlarınızı görmek farketmek ve başederek yaşam kalitenizi artırmak ve yaşamdan tadalmak isterseniz tercihiniz mutlaka İzzet Bey olsun. Kendisine katkı ve çabaları için buradan da teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Banu ÖcSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2015
TavsiyeNo: 76953
İzzet beyle yakın bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık.ve iyi ki de tanımısız dedik:) yaklaşık iki yıldır kendisiyle danısanı olarak görüştüm ,görüşmelerimizin bi kısmında eşim de bulundu hatta..pozitif tavrı ve yönlendirmeleri oldukça yararlı oldu bizim için.birçok konu ile ilgili bakış acımızı de gistirdi izzet bey sağolsun.samimi ve içten yaklasimi insanı rahatlatıyor izzet beyin..hipnozla ilgili de ilk tecrubem izzet beyle oldu ve gayet başarılı geçti.umarım hep mersinde olur da biz de böylesi insanlardan destek ve güc alırız....
     Beğenin    
Eren ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76937
İzzet beyden üniversite hazırlık sürecinde yaşadığım sınav stres ve ve kaygısına yönelik destek aldım. Kendisi gerçekten empatik, samimi, güleryüzlü ve profesyonel yaklaşımıyla farkını ortaya koyuyor. Kendisinden aldığım profesyonel destek sonrasında yaşadığım mevcut olumsuzluklar ortadan kalktı ve sınav puanlarımda hızlı bir yükseliş oldu ve şu an istediğim bölümdeyim. Bunda kendisinin desteği çok büyüktür. İzzet beyin geniş vizyonu ve yaklaşımıyla alanında en başarılı psikolojik danışmanlar arasında olduğuna inanıyorum.
     1 Beğeni    
Yaşam YANARDAĞ ÇELİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75914
İzzet Bey, on parmağında on marifet bir psikoterapisttir. Aynı zamanda tanıdığım en sıra dışı hipnoz eğitmenidir. Eğitimine gelen meslektaşlarımız hem şaşkın hem de kendisine hayran olarak eğitimden ayrılır ve heyecanla öğrendiklerini hayata geçirmeye başlarlar. Genel olarak yetişkinlerle ilgilenen İzzet bey bireysel terapi, çift terapisi ve cinsel terapide de son derece başarılıdır. Her zaman için danışanlarımıza terapinin sihirli değnek etkisi olmayacağını söylesek de İzzet Bey'e gelen danışanlardaki hızlı değişimi görünce o büyüye bir kez daha inanıyorum. Olaylara bakış açısının içerinde Felsefe gibi güçlü bir yanın olması, farklı noktaları görebilme yeteneği ve bir de dur durak bilmeyen kendini geliştirme azmini eklersek neden kendisini tavsiye ettiğimi anlamış olursunuz. Bu kadar yoğunluğun arasına bir de kitap sıkıştırmış ve anne babalara yönelik harika bir rehber niteliğinde olan "Sakın Kişisel Gelişme" adlı kitabı yazmıştır. Hem kitabını hem de kendisini şiddetle tavsiye ederim... Buraya kadar bir meslektaş olarak değerlendirmeye çalıştığım İzzet Bey aynı zamanda benim hayat arkadaşım ve can yoldaşımdır. Mesleki gelişimimde bana sürekli destek olduğu için her an her zaman arkamda güvene bileceğim güçlü bir dayanak olduğu için şanslı bir psikolog ve şanslı bir kadın olduğumu da belirtmek istedim :)
     2 Beğeni    
Yonca TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63748
Izzet beyı bır arkadasın tavsıyesı uzerıne buldum . 9 yasındakı kızımda okula gıderken ve okulda sorun yasıyorduk. Dıger uzmanlara gore daha ılgılı ve maddı cıkarı yok. Isteseydı benımle daha cok ısınız var deyıp bızı her zaman gorusmeye cagırabılırdı . Cevremdekı herkese tavsıye ettım . Herhangı bır sorun ıle karsılastıgımda dırek basvuracagım kısı ızzet beydır .calısma ortamı ve calısanlarda cok ıyı ve ılgılıler . Kendısı ıyı bır dınleyıcı ve yol gosterıcı .
     1 Beğeni    
Mahmut ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63699
merhabalar. Bir arkadaş ortamında tanıştığım İzzet bey'den eşim ile birlikte yardım aldık. Eşim ve ben bitmez tükenmez kavga ve kırgınlıklarımızdan bıkmış olmamıza rağmen, bir türlü bu durumu aşamıyorduk. Ben ve eşim, İzzet Bey'le beraber çıktığımız "biz"e dair samimi yolculuk boyunca hem kendimizi daha yakından tanıma fırsatı, hem de evliliğimizdeki problemlerimizi çözme becerisini kazanmış olduk. Yolculuğa başladığımız ilk terapimize eşimle kavgalı ve ona öfke dolu bir ruh hali ile girdiğim İzzet Bey’in ofisinden, yolculuk bittiğinde yani son seansımızda eşimin elini sımsıkı tutarak, onunla adeta kenetlenmiş bir şekilde çıktım. İzzet Bey’in samimi, güven veren ve sabırlı duruşu olmasaydı bunu başaramazdık. Kendisine teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     1 Beğeni    
Hülya Üstekidağ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63344
İzzet beyden hipnoz eğitimi aldım ve oldukça memnun kaldım. teorik alt yapını yanında uygulama ağırlıklı olması eğitimin verimi arttırdı. Verdiği eğitimin yanı sıra mesleğe bakışı ve etik anlayışı harikaydı. Kendisini devamlı geliştirmeye çalışan, araştırmacı, sahip olduğu bilgileri uzman bakış açısı ile paylaşmayı seven entellektüel bir terapisttir. Meslekdaşı olarak kendisinden ve eğitiminden çok faydalandığımı belirtmeliyim. farklı konularda çacağı eğitim ve seminerleri dört gözle bekliyorum.
     Beğenin    
Elif YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62971
zaman zaman düşündüklerimiz ve inandıklarımızın ürünü donup kaldığımız duygular yaşarız.bu duygulara okadar saplanırız ki hayatın önümüze çıkardığı farklı tarzları karşısında napacağımızı bilemeyiz....Sevgili İZZET bey'e danıştığım böyle bir zamandı.duyguların bükülebileceğini ve yolları gösterdi bana.Sakın Kişisel Gelişme kitabında bunu bikez daha yaşadım..ve kısa bir süre önce katıldığım eğitim seminerinde patentlerimin çoğu kırıldı.danışanları ve eğitime katılanları uygulamaya itici tarzı kalıcı öğrenmelere sebep,çok iyi bir dinleyici ve arkadaş canlısı ... iyiki ona rastladım diyorum :)..teşekkürler ...:)
     1 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62857
Merhabalar, İzzet Bey i kuzenim aracılığı ile tanıdım. İlk başta çekinerek gitmiştim, kendisi ile tanışınca tedirginliklerim kayboldu. Çok doğal bir insan, cana yakın, en önemlisi de size verdiği güven.İşini hakkıyla yapan, danışanına değer veren ve bunu size hissettiren bir kişi.Bazı konularda aşamadığım saplantılarım vardı. Evet kolay olmadı ama zaman içersinde İzet Bey sayesinde bu korkularımı yendim. Farklı yolları, seçenekleri görmemi sağladı.Şimdi kendimi ruhen sağlıklı ve huzurlu hissediyorum.Profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız İzzet Bey bu konuda çok iyidir.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve sizlerede kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Müge IlSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62851
Kendisini bana okuldan bir öğretmenim tavsiye etmişti ilk başka bir psikoloğa gitmeye pek sıcak bakmıyordum ama İzzet Bey'le tanışınca hiç bir tereddütüm kalmadı hatta seanslar bitmesin diye dua ediyordum hastalarıyla o kadar ilgili ve samimi birisi ki insanın içi ısınıyor ve her şeyini anlatmak istiyor benim hayatımda ki çok büyük ailevi sorunlarıma yardımcı olam tek insandır kendisi mesleki açıdan bir sürü belgesi ve sertifikası olması alanında uzman olmadı beni çok etkilemişti çok sıcakkanlı ve güleryüzlü iyi bir dinleyici üstelik çalışma ortamı da o kadar güzel ve rahat ki mutlaka İzzet Bey'i tercih etmenizi öneriyorum gönül rahatlılığıyla
     Beğenin    
İbrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62630
kendisi alanında gerçekten uzman diyorum. ben izzet hocayla tanışmadan önce hayatın bir anlamı yoktu ailemle arkadaşlarımla ilişkim hiç yoktu sadece müzik ve bilgisayar vardı benim için ama şöyle bir düşündümde izzet hoca haklıymış her şey benim elimdeymiş ve bende gizliymiş izzet hoca bu gizli olan şeyleri bulamama yardımcı oldu sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. iyiki izzet hocayı buldum bir arkadaş tavsiyesiyle ve şu an hayatım başka bir boyuta geçti çevrem genişledi ailemle ilişkilerim düzeldi sıkıntılarımı atlattım kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır ama gerçekten hakkı ödenmez izzet hocanın.
     1 Beğeni    
Güngör
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61431
Mesleki açıdan daha donanımlı, danışanlarına daha faydalı bir danışman olmak istiyorsanız lütfen kendinizi, bilgilerinizi yenileyin. Ben İzzet beyden Öğrenci koçluğu-NLP ve Hipnoz eğitimi aldım. Bütün meslektaşlarımın bu eğitimi almasını öneriyorum. Verdiğiniz paranın boşa gitmediğini görmek ve teorikten çok uygulama görmek, pratik kazanmak için kesinlikle İzzet Zülküf ÇELİK (Yaşam Akademi)
     4 Beğeni    
Canan
17.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61411
GMK projesi sayesinde İzzet Zülküf ÇELİK ile tanışma ve daha da iyisi ondan Hipnoz, NLP ve Öğrenci Koçluğu ile illgili eğitimler alma şansım oldu. Ben Psikolojik Danışmanm ve bu eğitimleri öğrencilerime velilerime daha faydalı olacağımı düşünerek istedim. Bununla birlikte daha ilk günden itibaren eğitimin bana ne kadar faydalı olduğunu gördüm ve sonunda evet benim hayatımda olması gereken bilgilerin İzzet Hocamda bulunduğunu farkettim. Hocama burdan çok teşekkür ediyorum umarım bir başka eğitim alma şansım olur. Özellikle meslektaşlarıma tavsiye ediyorum. Öğrenecek çok şeyimiz var ve bir yerden başlamak lazım, okulda bunlar öğretilmiyor. :)
     7 Beğeni    
Ahmet
17.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61407
İzzet beyden hipnoz eğitimi aldım. Beni etkileyen nokta olayı somut net bir şekilde aktarması oldu. daha çok hipnoz dendiğinde ggizemli Şeyler akla gelir ve genellikle bu şekilde aktarılır. İzzet beyi bence ayıran fark buydu. Ayrıca örnekleri ve betimlemeleri çok iyiydi bir çok söylediği Şeyi Kaçırmamak İçin not almak zorunda hissettim. kendini geliştirmek için çok çalıştığı hissine kapıldım çoğu zaman. İhtiyacı olan kesinlikle ondan faydalanabilir.
     4 Beğeni    
Melek BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55592
Arkadaşım tavsiye etti. Oğlumla aramızdaki kişisel çatışma sorununu,oğlumun sosyalleşme ve kendine güven sorununu çözdü. Kişilerle sıcak,sevecen ve dürüst yaklaşımı,mesleki açıdan yenilikçi ve geniş bilgisi yönünden herkese tavsiye ediyorum. Konuşma sırasın sorunları çok iyi ortaya çıkarıyor.bir çok seminer ve konferanslara katılmış,arkadaş canlısı,konuşmayı iyi bilen,güler yüzlü,gerçekten işinin ehli bir insan. Dürüst,güvenilir,kültürlü.çalışanları iyi güler yüzlü.
     2 Beğeni    
Kader
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55323
İzzet Bey'le Tanışmamız eşimi kaybettiğim sırasında , bir dostum sayesinde oldu. Çok da iyi oldu. Onunla tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti. Kendimi değerli hissetmemi sağladı. Kızım ve bana öyle dokunuşlar yaptı ki O' nu hiç unutmayacağız. Şimdi hayatta daha emin adımlarla ilerliyoruz. Son derece samimi, duyarlı ve güleryüzlü bir uzman... Danışanlarına gerçekten yardımcı olan, disiplinli bir insan.. umarım hayatı boyunca hep başarılı olur. sevgilerimle...
     2 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54526
İzzet hocamla bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım ve kendisinden yaklaşık dört ay psikolojik yardım aldım. Oldukça bilgili ve sevecen bir insandır. Onunla sohbet ederken sorunlarımı unutuverirdim. Samimi açıklamalarıyla bana korkularımı yenmeyi o öğretti. Onunla tanışana kadar beni gerçekten anlayabilen, bana sorunlarım karşısında içten tavsiyeler veren birisi olmamıştı hayatımda. Bu nedenle ona sonsuz teşekkür ediyorum. Psikolojik danışman arıyorsanız İzzet hocamı kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Zeynep Meltem Ertürk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53993
Yaşam Akademi tarafından hazırlanan ve büyük bir bölümü İzzet Zülküf ÇELİK tarafından verilen Holistik hipnoterepi eğitimine bir arkadaşımın ısrarı üzerine kaydoldum. Açıkçası o güne kadar hipnozla pek ilgilenmemiştim. Medya üzerinden duyduğum kadarıyla biliyordum. Hipnotik telkinlerin hem etkinliği hem de gerçekliği konusunda şüphelerim vardı. Buna rağmen önyargılarımı bir kenara bırakarak İzzet Zülküf ÇELİK ve Yaşam YANARDAĞ’ın hazırladıkları “Holistik Hipno Terapi” eğitimine katıldım ve hipnozla ilgili bilgilerimin ne kadar sığ olduğunu gördüm. 2012’nin soğuk ve karlarla kaplı, bazı yolların kapandığı ve ulaşımın hayli sorun olduğu İstanbul’unda aldığımız eğitim, dışarının aksine sıcacık bir ortam sundu bize. Beş gün boyunca kışın getirdiği tüm bu zorluklara rağmen isteyerek geldik programa ve çok şey öğrendik. Hocalarımız bizlere karşı çok anlayışlı, sabırlı ve duyarlıydı. Sorduğumuz tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladılar. Böylece kendimizi daha rahat ve iyi hissetmemizi sağladılar. Bildikleri her şeyi bizimle gönüllülükle paylaştılar. İzzet Bey ve Yaşam Hanım sorduğumuz her soruyu anlayabildiğimiz ölçülerde bize anlatmaya gayret etti. Bu durum bana hocalarımızın derin bir mesleki bilgiye sahip, alanında çok başarılı olduklarını gözlemleme fırsatı verdi. Böylece eğitimi doğru yerden ve doğru insanlardan aldığım konusunda büyük bir güven duydum. Eğitim programı boyunca öğrendiklerimizi uygulayarak bol bol pratik yapma fırsatı bulduk. Bu eğitim benim için çok güzel bir temel oluşturdu. Şimdi öğrendiklerimi işimin bir parçası olarak kullanıyorum. Tabi daha çok yol almam gerekiyor. Hocalarımız İzzet Zülküf ÇELİK Beyefendiye ve eşi Yaşam YANARDAĞ ÇELİK hanımefendiye, göstermiş oldukları içten ilgileri ve samimi paylaşımları için çok çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Hatice KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51692
ben gülmeyi yaşamın gulzellıgıyle devam ettıgını ve dedemın aslında ruhen ölmedıgını kısaca yaşamı hayatı zevle yaşayabılecegımı izzet hocam ögrettı bana aslın mucızevı bır sekılde tanısmamız oldu ve o tanısmayla bırlıkte artk eskı ben degıldım.bırcok bu konuyla yardım almak ıcın gıttııgım kısıler olmustu ama içlerınden sadece bırı benı ben yaptı içlerınden sadece biri gercek benı gordu ve onu gün ışıgına çıkardı yaa bunu tarıf etmesı o kadar zor kı ınanın şuan kı degısıklıgı bazen kendım bıle ınanmaktan gucluk cekıyordum..bır düşünsenıze izzet hoca sızden tekrar bır baska ınsan harmanlıyo allahım ona bence o kadar guzel bır meslek vermıskı bana gore kutsal meslelerden bırı ve bunu en mukemmel sekılde yaptıgınn kanıtları saymakla bıtmez,allah izzet hocamı kızına eşine ve tum sevdıklerı bızlere bagıslasın iyi ki tanımışım ve benım bu zorlu ve hassas surecımı sizin destegınızle atlattım, yaşamın tüm güzelliklerinin tadını çıkarmayı senden öğrendim izzet hocam iyiki varsınız:))
     Beğenin    
M. E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51463
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştığımız İzzet Bey'den eşimin hamileliği döneminde doğum için hipnoz uygulamasına gittik. Bize yapacağı hipnozun ne olduğu, ne işimize yarayacağını ve nasıl bir süreç olacağını anlattı. Anlatımı son derece açıklayıcı idi. Kendine olan güveni bizim için rahatlatıcı idi. Eşimin doğum ile ilgili korkularını yenmesine ve sakin bir doğum yaşamasına yadımcı oldu. Bunu yaparken doktorumuza da bilgi vermesi doktorumuzun da bizim de bilgilenmemizi özellikle istemiş olması işine verdiği önemin de belirtisi idi. Son derece sakin, kendine güvenli ve dost canlısı bir diyalog içerisinde bizlerle görüşmesi İzzet Beyin en önemli özellikleri olarak söylebiliriz. Eşim de ben de hem İzzet Beye hem de asistanı Esin Hanım'a teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
A.B.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51178
İzzet Hoca ile sınav stresi ve konsantrasyon bozukluğu nedeniyle danışman aradığım sırada tanıştım. Bu konuda bir çok kişi ile görüşmeme rağmen sonuç alamamıştım. Fakat İzzet Hoca NLP ve hipnoz ile ilgili eğitim aldığı için bana hipnoz yöntemi ile çok yardımcı oldu. Kendisi ile seanslara başlamadan önce yaptığım işe on beş yirmi dakika kadar odaklanabiliyordum. Üç dört seans sonra odaklanmamda ciddi ilerleme kaydettik. Sınav stresi konusunda ise ciddi sıkıntılarım vardı. Deneme sınavlarına girmek istemiyordum. Sınavlardan önce midem bulanıyordu bunları çözdük. Ofisine gittiğiniz zaman sertifikalarından da görebileceğiniz gibi alanında kendisini geliştirmiş bir danışmandır. Güleryüzlü ve esprili bir insan. Ortamın gergin yapısını ilk seansta kırdık. Ben asosyal sayılabilinecek bir insan olmama rağmen gayet iyi iletişim kurduk. Ofisi rahat tasarlanmıştı şimdi nasıldır bilmem, insan kendisini çok rahat hissediyordu. Özetle ben kendisinden çok memnun kaldım sağ olsun, herkese de tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Özdeş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51161
İzzet Bey ile bir tanıdık tavsiyesi ile 3 yıl önce tanıştık. Tanıştığımız ilk günden itibaren sıkıntılı zamanlarda her zaman yanımda olarak, desteğini her zaman hissettirmiş ve birçok konuda yol göstererek sorunların aşılmasında çok yardımcı olmuştur. İzzet Bey işinde çok başarılı, sürekli yenilikleri takip eden, danışanları ile çok iyi bir iletişim kurup, onlara gerçek anlamda fayda sağlayacak hizmet veren bir uzmandır. Kişisel gelişime önem verip, bireysel yetkinliklerini geliştirerek danışanlarına birçok alanda yardım edebilmeyi amaçlayan bir yapısı vardır. Samimi ve sabırlı kişisel özellikleri ile danışanlara rahat ve sıcak bir ortam sağlamaktadır. Bugüne kadar verdiği tüm desteklerden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Rüya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51143
mehmet akif ersoy üniversitesinde okurken kendisiyle nlp ve hipnoz konulu bir seminerde bir araya geldik.seminer organizasyonu düzenlemem gerekiyordu kendisine ulaştım 250 kişilik bir topluluğa seminer verdi ve çok iyi sonuçlar aldık.kendisinin tecrübelerinde yararlanma imkanım oldu aynı zamanda verdiğimiz seminer sonucunda dersimden 100 alarak geçtim.eger sizde okulunuzda böyle bir organizasyon yapmak istiyorsanız kendisine ulaşmanızı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Cemgil
12.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51118
Kendisiyle tanışkanlıgmız üniversite yıllarına dayanmaktadır.o yıllardan günümüze kadar arkadaşlıgımız çocuklarımızın ve eşlerimizin dahiliyle çoşkunlugunu daima canlı tutarak devam etmektedir.her ne kadar kendisiyle dostulugumuz olsada profesyonel olarakta ilişkimizde bulunmaktadır.kavram dershaneleri mersin pozcu şubesinin müdürüyüm o sebeptendirki sınav hazırlık süresince ögrencilerimiz ve kurumumuz kendisin derin perspektifinden yararlanmaktadır.iyi bir dinleyici ve yönlendirici özellikleri ön plandadır.kendisi sürekli gelişim içindedir.yenilikçi modern kimligi taktire şayandır.güvenilir bilgili yardımsever kimligi çabucak karşı taraf tarafından fark edilmektedir.çalıştıgı yer sade ve şık çalışanlarıda güleryüzlü insanlar buradan istediginiz şeyi alıp gideceksiniz havası vermektedirler.
     1 Beğeni    
Cocoon_butterfly
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51098
İzzet hoca ile lise yıllarımda kendisi rehberlik hocamız iken tanıştık ve o yoğun geçen lise günlerinin ardından, arkama dönüp baktığımda beni daima dinleyecek, anlayacak, çözüm önerisi sunacak ve çözüme yoldaş olacak çok değerli bir insanın hayatımda olduğu gerçeğiyle yaşamaktayım. Sizi olduğunuz B noktasından, olmak istediğiniz A noktasına taşıyacak en doğru insanlardan bir tanesi de İzzet Zülküf Çelik'tir. Geçmişinizi, şimdinizi ve geleceğinizi büyük bir güvenle İzzet hoca'ya teslim edebilirsiniz. O, sizin bile farkında olmadığınız en ince detaylara inecek ve size ışık tutacaktır olmak istediğiniz yolda... Sevgiler.
     4 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51057
biliyorum ki İzzet Hocanın bir çok insanın hayatında yer etmiş kalıcı bir izi var. Bizimde tanışmamız benim psikolojik yardım almak istememle başladı ve İzzet Hoca'nın benim kritik kararlarımı doğru bir şekilde vermemde büyük etkisi oldu ve gerçektende hayatımda izi olan insanlardan biri oldu.Güvenilirliğinden, samimiyetinden hiç bi zaman şüphe duymadım.Danışma sürecim sona erdiği halde hala hiç çekinmeden Hocamla iletişime geçebiliyorum ve hala beni uzman görüşleriyle aydınlatıyor. Hiç tereddütte kalmadan sizlerede tavsiye edebilirim , İzzet Hocanın görüşlerinden ve danışmanlığından sizlerde yararlanmalısınız.
     3 Beğeni    
M.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51042
İzzet beyle bir arkadaş vasıtasıyla tanışıp terapi almaya başladık .Çocuğumun sınav kaygısını hiç bir şekilde yenemez olmuştuk hatta normal okul sınavlarında bile şiddetli başağrıları ve kusmaları olmaya başlamıştı .Ona gerçekten minnettarız işine verdiği önem ve danışanlarına duyduğu saygı ne kadar profesyonel olduğunu gösterir aldığı eğitimlerden hiç bahsetmiyorum bile ...Onun sayesinde çocuğum stressiz bir sınava girdi çokta yüksek bir puan aldı ikinci sınav içinse artık hiçbir endişemiz yok çocuğum isteği okula girebilecek . Bu arada Yaşam Psikolojik Danışmanlık çalışanlarına ve Sevgili Eşi Yaşam Hanıma bize gösterdikleri yakınlıktan dolayı çok teşekkür ediyoruz ve tabi kii İzzet Hocama sonsuz teşekkürler çocuğumun geleceğine sunduğu katkıdan ötürü...
     2 Beğeni    
Özge ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2012
TavsiyeNo: 49082
Bir sınav öğrencisi olarak çok stresli ve sıkıntılı günler geçiriyordum. Heyecanım ve dikkatsizliğim diz boyuydu. Bunun geçmesi lazımdı çünkü sonuçta üniversiteye,hayata adım atıyordum ve saçma sapan hatalar yapmamalıydım. Annem İzzet Bey'e gideceğimi söylediğinde önce işe yaramayacağını düşündüm ama önyargılı olmamak gerekirmiş. Şu an belki de dikkat hatası hiç yapmıyorum. Yaptığı hipnozlarla,konuşmalarıyla o kadar etkileyici ki insanın bilinçaltına işliyor. Ve sıcakkanlı oluşuyla,güler yüzlü oluşuyla,bana karşı her zaman dürüst ve yardımsever bir şekilde yaklaşımıyla insanı hemen kendine bağlayabiliyor. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle sınav öğrencilerine :)
     3 Beğeni    
Pekin Ördeği
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48197
Çok kötü bir dönemden geçiyordum ve kesinlikle bir profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyduğum bir anda, internetten araştırmaya başladım.İzzet hocamın sitesini incelediğimde,aradığım yardımı bulduğumu düşündüm ve ön görüşme için randevu talep ettim.İlk randevuya gittiğimde, hayatta tüm aksilikler üst üste gelmiş,bezgin bir durumdaydım.Kendim bile olayların üstesinden geleceğime inanmazken hocam bunları aşabileceğimi ve herşeyin düzeleceğini o kadar güzel izah etti ki, akabinde tepilere başladım.Ne yalan söyleyeyim , ilk başlarda olmayacak, düzelemeyecem diye çok korktum ama zamanla durum değişti. Çevremdeki arkadaşlarım bile bendeki değişimi farkettiler,artık bir kısır döngülerle boğuşmuyordum.Hayatımın merkezine kendimi aldım ve kararlarımı bu yönde vermeye başladım.İçinde bulunduğum durumlar değişmedi elbette ama benim olaylara ve insanlara en önemlisi kendime bakış açım değişti. İzzet hocam, o kadar sakin, dingin bir insan ki huzur veriyor. Her insanın hayatında aşamayacağını düşündüğü sıkıntılar olabilir, hatta dünyanın sonu gibi gördüğü sorunları da olabilir ama burda yapılması gereken tek şey, kendinizi değiştirmek. Şayet bunu kendi başınıza yapamıyor ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız kesinlikle İZZET ZÜLKÜF ÇELİK... Burdan hocama sonsuz saygılarımı iletiyorum. Ayrıca bana randevularımı hatırlatan, her gittiğimde çok sıcak ve güleryüzle karşılayan Esin hanıma da çok teşekkür ediyorum
     2 Beğeni    
İlknur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48047
Ben İzzet Bey’den Holistik Hipnoterapi Eğitimi aldım. Daha önceki hipnoz bilgilerim nedeniyle hipnozdan uzak duruyordum. Ancak hipnoz hakkındaki tüm bilgilerimin değiştiği bu eğitimle hipnozun aslında uyguladığım Bilişsel ve Davranışçı metodlarla ne kadar yakından alakalı olduğunu fark ettiğim bu eğitim ile kendi uygulamalarımda da çok daha kolay sonuçlar almaya başladım. Eğitim süreci ise bambaşka bir keyifti. Gerek İzzet Beyin anlatımları gerekse de orada yaptığı uygulamalar Holistik Hipnoterapi Eğitimini daha önce aldığım diğer eğitimlerden oldukça farklı kıldı. Tüm sorularımıza verdiği net cevaplar ise onun uygulamaların dışında da Psikolojik danışma kuramlarına yetkinliğini net bir şekilde ortaya koyuyordu. Sanırım sadece ben değil eğitime gelen tüm arkadaşların bakış açılarında oldukça farklılık yarattı. Eğitim için teşekkür ediyorum
     3 Beğeni    
Baharda Açılan Çiçek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48008
Ben İzzet hocayı internetten tesadüf eseri buldum.Gitmek konusunda aslında çokta emin değildim.Ama çok bunaldığım bir anda profesyonel yardım almaya ihtiyacım olduğunu düşündüm ve kendimi orada buldum.Kendine güvenirliği, karşısındakine verdiği güven,işine duyduğu saygı ve işindeki profesyonelliği beni oraya bağladı ve tereddütlerimi yok etti. En depresif ve kendimi en umutsuz hissettiğim anda bana tekrardan hayatta yaşamaya değer birşeylerin olduğunu hatırlatarak baharda tekrar açmamı sağladı.Kendisine sizin aracılığınızla çok teşekkür ediyorum.Şu anlaşılmaz hayatta sizi anlayacak profesyonel birisini arıyorsanız İzzet hocamı kesinlikle öneriyorum.
     2 Beğeni    
Medine Münevver Çetinkaya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47952
Lisans Eğitimini Dicle Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Uzm. Psikolojik Danışman Hipnoterapist İzzet Zülküf ÇELİK'ten İstanbul'da Holistik Hipnoterapi eğitimi aldım. Tek kelime ile mükemmeldi. Holistik terapi tüm hipnoz ekollerinin eklektik bir yaklaşımı.(Psikodinamik Yaklaşımdan Varoluşçuluğa Hipnoz) Temel ve İleri Düzey Hipnoz Tekniklerini içeriyor. Bilişsel Gelişimsel Terapi modeli çerçevesinde Bilinç ve Bilinçdışı'nın aynı anda çalıştığı Bütüncül Hipnoz Yönteminin anlatıldığı, Hipnoz konusunda daha önce duymadığım yeni bilgiler ve yöntemlerin paylaşıldığı uygulamalı bir eğitim. Eğitim sürecinde her anımız maksimum düzeyde verimli geçti. Yoğunlaştırılmış bu eğitimde zihinlerimiz yorulsa da keşke bitmese dediğimiz bir zaman dilimiydi. Herşeyden önce kendime yaptığım bu yatırımda geçen emeği için sonsuz teşekkür ediyorum. Bu alanda eğitim almak isteyen tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Mesut Doğan
20.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47475
Belki her sabah yeni bir bilgiyle uyanan nadir insanlardan,her an iç dünyasında keyifle Arkeolojik kazılar yapma yetisine sahip,duyarlı,yetkin...Kızıllaşan çığlıkların yankılandığı yaşama, hafif gülümsemeyle bakabilme becerisine sahip,anlamın kıyılarında dolaşmaktansa anlamın içine girmeyi benimseyen...Ötekileşenlere karşı hala biz diyebilen,başkasının derdini sahiplenmekte ustalaşan...Derin,Kayyum kuyular gibi sessiz,dinginliği aynasında arayan...Yaşadığınız şehirde hayat sizin dışınızda akıyor ve siz akıntıya uzak hissediyorsanız kendinizi,konuşacak biri(m) olsa diyorsanız, işte 'O' diyorum ben keyifle...
     Beğenin    
Kader Ateş
6.Aralık.2010
TavsiyeNo: 37784
Yaklaşık 5 aydır mesai arkadaşım olan İzzet Zülküf Çelik'i mesleki donanımı, meslek ahlakı, sabırlı oluşu, işini severek ve isteyerek yapıyor olması, sorun durumlarında yerinde, zamanında tespit ve çözüm getirme yeteneğine sahip oluşu, güler yüzlü oluşu ve herşeyden önce her bireyin değerli olduğu ilkesini kendi mesleki yaşamının temel ilkelerinden en başat olanı arasında görüyor oluşu dolayısı ile rahatlıkla tavsiye ediyorum. Yüreği güzel bir arkadaşımdır. Onunla çalıştığım için kendimi şanslı görüyorum, mesleki yaşamıma katkı sunan güzel bir insandır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
İrem GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30513
Ben İzzet Hoca'nın yanına gittiğimde matematik korkusundan şikayetçiydim.Tabi adının bu olduğunu anlamama o yardımcı oldu.Bana birtakım testler uyguladı ve çalışma programı hazırladı ben 11. sınıf olmama rağmen kendimi sınava hazır hissediyorum.Kendisine de çoook teşekkür ediyorum... OKS'de yine İzzet Hoca'dan destek almıştım ve bu benim için çok şeyi değiştirdi o öğrenci psikolojisi konusunda bir uzman...:)) Kendisi çok güleryüzlü ve sevecen bir insan.Herkesin sıkıntılarını dinler ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır.Ben kendisini 4 senedir tanıyorum ve iyi ki tanışmışız.
     4 Beğeni    
Sıdıka
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27413
Merhaba,ben yaklaşık 10 senedir zor günler yaşamama rağmen hiçbir zaman profesyonel yardıma inanmayan bir insandım.İnsanın çoğu sorunlarını tek başına zamanla aşabileceğine inanıyordum.Ama en son yaşadığım kötü olaylardan sonra artık kendımle başa çıkamayacağımı anlayıp,artık biseyler yapmam gerektiğine karar verdim.İzzet beye gitmeye karar verdiğimde kendime bile inanamadım.Hiç çaresi olmayacağını düşündüm hatta asansörde cıkarken bile kendime hala "ne yapıyorsun sen,burda ne işin var " diye sorular soruyordum.Yaklaşık 4 seanstan sonra ki değişimi inanın böyle yazarak ifade etmem yetersiz kalır.O kadar karşı olmama rağmen inanılmaz büyük bir değişim yaşıyorum.Resmen kendimi güçlü hissetmeyi öğrendim.Yaklaşık 9 senedir migren ağrılarım var.İzzet beye gitmeden önceki günlerde inanılmaz baş ve boyun ağrısı yaşıyordum.Ve bu ağrılarımı anlatmadan İzzet bey bunların hepsini sanki yıllardır beni tanıyormuş gibi bana söyledi.Kendi içimde neler yaşadığımı,neler hissettiğimi bana anlattı.Bana kitaplar tavsiye etti.Hipnoz yaptı ve ben hipnozdan sonra yıllardır yürüdüğüm o yoldan ilk defa bu kadar huzurlu,rahat,enerji dolu yürüdüm.Dediğim gibi bunlar burdan yazmayla tam ifade edilecek gibi şeyler değil.O zor günlerin,insanın içinde sanki konuşan birileri varmış gibi hissetmesinin,çaresiz kaldığı,artık duvara tosladığını hissettiği anda,uykusuz günlerin ardından böyle bir yardım alması inanılmaz bir duygu.İzzet bey gerçekten güvenilir,profesyonel biri.Ve benim için en önemli olan karşısındakini tam anlamıyla gerçekten dinlemesi.Hala beni kapıya kadar yolcu eden,çok ilgili,insana değer veren biri.Bu seanslardan önce birileri bana bunları anlatsa,bir faydası olacağını söylese hayatta inanmazdım.Yaşayarak gördüm.Şimdi seanslara devam ediyorum,bendeki değişimin herkes farkında.Artık kendimi daha iyi hissediyorum eminim daha da iyi olacağım.İzzet beye gerçekten burdan da teşekkür etmek istiyorum.İyiki onun danışanıyım.Son olarak lütfen eğer kendinizde bişeylerin ters gittiğinin farkına varırsanız gerçekten hiç düşünmeden İzzet beyle görüşmenizi tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Sevgi Özyurt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26378
Mersin' de Yaşam NLP&Hipnoz Egitim merkez' inde İzzet Zülküf Çelik' ten 27-30 agustos 2009' da aldıgımız 4 günlük hipnoz egitim, doğrusu bir yıllık eğitimler dizisine bedeldi. Hocam oldukça başarılı bir eğitmen. Samimi ve verici. Bilgisini aktarmakta tutucu olmayan gerçek eğitmenlere ne kadar ihtiyacımız oldugunu farkettirdi. Bundan sonra da bu boşlugu doldurmakta azimli ve başarılı olması dileğiyle... Dt.Sevgi Özyurt
     3 Beğeni    
Hüseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25209
sonunda bas agrılarımdan kurtuldum uzunca bır suredır cekmekte oldugum sıddetlı bas agrılarımdan ızzet bey sayesınde kurtuldum bu kadar kolay bır sekılde kurtulabılecegımı bılseydım tavsıyelerı dınleyıp ızzet beye cok daha once gelırdım ızzet beyle yaptıgımız butun seanslarımız asama asama duzenlı bılerek ve gorerek cok rahat bır bıcımde gecmıstır ve sonunda butun sıkayetlerımden kurtuldum ızzet bey kesınlıkle cekınmeden herseyınızı paylasabılecegınız rahatca gıdebılecegınız cok ıyı bır danısmandır burda ona tesekkuru bır borc bılırım cok tesekkurler kendınıze ıyı bakın ızzet bey cevre muhendısı...
     1 Beğeni    
Şebnem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25035
merhaba;izzet beyle bir seminerde tanıştım.ben o günlerde çok sorunlu hiç birşeyden zevk almayan mutlu olmayan sinirli oldukça asabi bi dönemdeydim;fakat o gün biraz sohbet ettikten sonra kendisinin çok samimi ilgili ve bana verdiği telkinlerle çok şeyin değişebileceğini düşündüm.tabiki düşündüğümden daha da iyisi oldu.ben aile ortamında annemle kardeşlerimle pek anlaşamaz çok tartışırdım herşeye olumsuz bakardım;fakat izzet beyle uzun süren seanslar sonrasında daha hoşgörülü olmamı hayata pozitif bakmama verdiği telkinlerle sinirlenmediğimi görmek ayrı bir mutluluk verdi.güler yüzlü,sabırlı ve insanlara nasıl yaklaşılması gerektiğini bilen biri olduğu için ona teşekkür ediyorum.aslında kendisini görmeniz sesini duymanız bile size sıkıntınızı unutturup huzur veriyor.kısacası çok büyük sorun gibi görünen durumlar aslında düşündüğünüz gibi zor değil az da olsa ufak bi sorunda olsa yada hiç sorununuz olmasa da bence mutlaka bir danışman olması gerekiyor.hiç değilse gidip konuşmak biraz bişeyler anlatmak telkinler almak danışmak konuşmak bile insana büyük rahatlık mutluluk ve huzur veriyor..şuan hiç eskisi gibi değilim daha rahat daha mutlu insanlara yaklaşımımın çok farklı olmasını sağladığı için ona sonsuz teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
A.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24155
Ben kendisinden sanırım 2 aydır hizmet alıyorum.Ben ondan destek aldıktan sonra daha öncekinden çok daha değişik olduğumu farkettim.Kendisini sürekli geliştirdiğini gördüm.Odasındaki diplomalarda bunun ispatı olsa gerek.Hastalarına yakın davranması bizi anlayarak ve bizi gerçekten dinleyerek sıkmadan sorunu bulması beni daha iyi bi duruma getirdi.Eğer sizde yardım almak istiyorsanız mutlaka yanına uğrayın çünkü size gerçekten yardımı dokunacaktır.İyi günler dilerim.
     2 Beğeni    
Serap Kozak
12.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23165
Bir rehber öğretmen olarak yaptığı işleri ve aldığı eğitimleri yakından bilen biriyim. Özellikle ilişkilere ve işine yaklaşımını profesyonelce buluyorum. Kendisine yönlendirdiğim ailelerden olumsuz geribildirim almadığım gibi, çocuklarındaki olumlu değişikler için hep teşekkürlerini bildirmeleri güvenimi daha da arttırdı. Kendini sürekli yenilemesi onun her geçen gün daha başarılı olmasını sağlıyor. Yaptığı işte sanırım onu farklı kılan şey attığı her adımı planlayarak atması. Eğer Mersin'de veya yakınlarında oturuyor ve yadıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız. Mutlaka tanışın derim.
     3 Beğeni    

İzzet Zülküf ÇELİK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Ursula K. Le Guin,


İzzet Zülküf ÇELİK'in Kitap ve Yayinlari İzzet Zülküf ÇELİK'in Basılı Kitap ve Yayınları
Keşfet, Dokun, Değiş, (Temas Odaklı Terapi) Pegem Akademi Yayınları, 2019
Sakın Kişisel Gelişme, Alter Yayıncılık, 2013

İzzet Zülküf ÇELİK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk-PDR
Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği

İzzet Zülküf ÇELİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İzzet Zülküf ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yaşam YANARDAĞ ÇELİK
Psk.Yaşam YANARDAĞ ÇELİK
Uzunca bir zamandır cinsel problemler üzerine çalışan Yaşam Hanım'a tavsiye yazısı yazmayı düşünüyordum. Amacım onun yaptığı çalışmaların daha fazla k...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yaşam Psikoloji Dünyası
Güvenevler Mah. 1914 Sok. Boss Point İş Hanı A Blok 3 Kat 11/12 Yenişehir
İçel (Mersin)
(Mersin Forum Civarı Ziraat Bankası Arkası)
Uzm.Psk.Dnş.İzzet Zülküf ÇELİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(324) 327 37 67
Telefon 2 :
0(506) 598 60 01
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1977
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Diyarbakır
Yüksek Lisans
Selçuk Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2009 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Dnş.İzzet Zülküf ÇELİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

İzzet Zülküf ÇELİK Mesleki Videolar Videoları
7 Mesleki ve Kişisel Video
psikoloji dünyası, psikolojik danışman, hipnoz eğitimi mersin, hipnoterapi mersin, alt ıslatma mersin, panik atak mersin, fobi tedavisi mersin, kaygı bozukluğu, erken boşalma mersin, vajinismus tedavisi mersi, cinsel terapi mersin, vajinismus terapisi, internet bağımlılığı, bağımlılık tedavisi, sınav koçluğu mersin, okb mersin, iktidarsızlık tedavisi, çift terapisi mersin, aile terapisi mersin, cinsel isteksizlik mersin, zeka testi mersin, takıntı bozukluğu mersin, sigara bırakma mersin, yaşam koçu mersin, kekemelik mersin, mutizm mersin, evlilik terapisi mersin, sınav kaygısı mersin, cinsel tiksinti mersin, tik bozukluğu, mersin hipnoz, psikolojik danışma, özgüven eksikliği mersin, sosyal fobi mersin, korku terapisi mersin, adana vajinismus terapi, dikkat eğitimi mersin, iktidarsızlık adana, çift terapisi adana, öfke denetimi mersin, denetimsiz boşalma mersin, sistemik terapi mersin, depresyon tedavisi mersin, ağrı cinsel ilişki mersin, mersin cinsel terapi, vajinismus adana, cinsel terapist mersin, erken boşalma adana, mersin terapist, ilişki terapisi

00:01
Top