2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Cenk KAHVECİOĞLU
Psikolog - İstanbul
Psikoterapist/Psikolog

Cenk KAHVECİOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cenk KAHVECİOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

33
(%45.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Cenk KAHVECİOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cenk KAHVECİOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, sizlere psikoloji konularında olabildiğince yardımcı olmaya çalıştığım bu sayfada sorunuza cevap bulamadığınız konularda danışmak bilgi almak isterseniz telefon ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Çünkü doğru bilgi korkuyu yener...
 
Cenk KAHVECİOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Derin Psikolojik Danışma
Bağdat Cd. No:471/7 Suadiye
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(10:00 - 18:00)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1973 (49 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce, İbranice
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2000 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Cenk KAHVECİOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel davranışçı Terapi, Şema Terapi, Hipnoterapi

Cenk KAHVECİOĞLU Özgeçmis CV Psk.Cenk KAHVECİOĞLU'nun Özgeçmişi
2000 yılından bu yana kişisel gelişim ve iletişim alanında danışman ve eğitmen olarak çalışmakta olan Cenk Kahvecioğlu bu alanda önemli bir deneyime sahiptir. Cenk, Hacettepe Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık Bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Buna ek olarak uluslararası düzeyde geçerli Şema Terapi (ISST) ve hipnoterapi eğitimlerini tamamlamıştır. Cenk, psikolojik danışmanlık hizmetinin yanı sıra alanında uzman psikolog, psikiyatrist ve psikolojik danışmanlara hipnoterapi eğitimleri de vermektedir.Ayrıca Bilişsel Davranışçı Terapisi ve Ericksonian Terapi konuları da özel olarak ilgilendiği alanlardır. Profesyonel yaşamda orta ve üst düzey yönetici olarak aldığı görevlerinde gençler ve yetişkinlerle onların gelişimlerine yönelik çalışmalarda bulunmuş ve programlar hazırlamıştır. Bu eğitim ve çalışmalardan aldığı deneyim ve tecrübelerini kişisel ve profesyonel gelişim programlarına aktarmaktadır. Klinik Psikoloji Yüksek lisansına Üsküdar Üniversitesinde devam etmektedir...[Devamı...]

Cenk KAHVECİOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tülin ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87757
Cenk beyin hayatımıza girişi kizimin her 6 yılda bir toplumsal olaylarla tetiklenen(oks,domuz gribi,teror) panik atak ve anksiyete bozukluk evresinde gerçekleşti. Kendisini yakin cevremizden tavsiyeler ve sosyal paylaşım sitelerindeki tavsiyeler üzerine keşfedene kadar hayatımıza 5 psikolog 1 psikiyatrist girmişti ancak olumlu sonuca gidemiyor değişimi fark edemiyorduk.Kizim kendisi ile tanıştığı ilk seanstan itibaren hayata dolu dolu geri dönmeye başladı, renkleri hayatına katmayan gri ve siyah dışında gardrop içinde renkli hiçbir kiyafeti bulunmayan kizim renklerle barıştı,toplu taşıma araçlarından korktuğu için tatile çıkamayan anadolu yakasindan avrupa yakasına gidemeyecek kadar panik bozukluğu olan bir genc kizdi bu sorunda yavaş yavaş ortadan kalkmaya basladi (şu an tek korkusu metro)ölümle yaşam arasında kalan milyonlarca sorusunun arasında hiçlik ve yokluk duygusunu kontrol edemedigi icin sürekli ağlayan yemek yemeyen uyku uyumayan kizim 2.seanstan itibaren sorularinin cevaplarini artık aramadigini hatta neler soruyordum ki diyerek bilincaltinda dahi unuttugunu farkettirdi .Bireysellesmesine sonsuz katkısı olan ve tek bir sorun üzerinde değil de danisaninin tüm sorunları üzerinde çalışan Cenk beye yürekten minnettariz ailece. Ben bir anneyim öncelikle annelere ve babalara tavsiyem cocuklarinizin cikmazlarini enteresan sorularını odalarına kapanislarini karnım tok yedim geldim deyislerini ergenlik krizi yada kaprisi diye genellemeyin"gelip geçici bir şeydir kafası karışık düzelir diye üstünü ortmeyin tekrar gün yüzüne cikişi canınızı çok acıtıyor.
     2 Beğeni    
Fatma KIRIMLI TAŞKIN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35926
Sevgili arkadaşım Cenk KAHVECİOĞLU'nu Hacettepe üniversitesi öğrencilik yıllarından beri tanımaktayım. Kararlı,vizyonlu ve geniş bir bakış açısına sahip, kendine ve çevresine güven veren yapısıyla başarılı bir uzman olduğunu sizlerle paylaşmak isterim. Bir psikolojik danışman olarak kendinizi rahatlıkla açabileceğiniz, oldukça samimi ve içten bir psikolojik danışman olan arkadaşım aynı zamanda iyi bir eğitim geçmişine sahiptir. Hepinize samimiyetle tavsiye ederim.
     9 Beğeni    
İbrahim Yurdakul
1.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26099
Sevgili Cenk Kahvecoğlu'nu uzun süredir tanıyorum.Kendisi komşum olup ayrıca benim çok değer verdiğim bir arkadaşımın eşidir.Kendisinin ikili ilişkileri çok kuvvetli olduğu için bazen sorunlarımı onunla paylaşmaktan büyük bir zevk duyuyorum.Karakteri ve kişiliği ile herşeyden önce çok şık bir insan ayrıca temizliliği ile de kendisini fazlasıyla yansıtmaktadır.Kendi mesleğindeki profesyonelliğini çok kişiden ve onunla diyalog kuran çoğu müşterisinden övgülerle çoğu kez duydum,ayrıca kendimde gözlerimle görerek buna şahit oldum.Normal yaşantısında da çok aktif ve ailesi ile olan ilişkilerinde de çok yaratıcı bir kişiliğe sahip olmasından dolayı her yönüyle hiç gözünüzü kırpmadan tavsiye edebileceğim yegane bir insandır.
     8 Beğeni    
Ayçin Namal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26092
Gerçekten çok ikna edici .Cenk Beyi herkese tavsiye ederim.Onun seansları sayesinde sigarayı bıraktım ve kendimi daha mutlu ve sağlıklı hissediyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.Muhakkak sizde gitmelisiniz.Size yapacağı 1 saatlık hipnoz ve telkin ile sizin değiştiremediğiniz huylarınızı yada yapamadıklarınızı yapmanızı sağlayacak ve hayata daha bambaşka gözle bakacaksınız.Ben gittim gördüm ve beni kimse ikna edemez diyordum kitaplar okudum bir sürü yerlere gittim bunun için zaman ve para harcadım fakat hala sigara içiyordum ama Cenk bey sayesinde şimdi bıraktımm ve çok mutluyum.Hadi sıra sizde:)
     12 Beğeni    

Cenk KAHVECİOĞLU'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kitap okumak

Sevdigi Yazarlar : A.T. Beck, Dr. David Burn, E. Thomas Dowd, Assen Alladin

Sevdigi Muzikler : klasik, pop


Cenk KAHVECİOĞLU'nun Kitap ve Yayinlari Cenk KAHVECİOĞLU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?
http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=583081
Kitabın içeriğinde hem ideal kilomuza ulaşıp hem de bilinçaltımızda birikmiş olumsuz düşünce ve duygulardan kurtulmanın pratik yollarını bulabilirsiniz. Zihin gücümüzle neleri yapabildiğimizi keşfedebilme imkânını buluyoruz. Aslında neden kilo veremiyoruz? Yada kalıcı ideal kilomuzu koruyamıyoruz? Duygusal yeme krizleri kontrol altına alınabilir mi? Sürekli diyetlerle kilo verip sonra almak işkencesine bir son vermek mümkün mü? Gerçekten kalıcı bir değişikliğe hazır mısınız? Kronikleşmiş olan kilolu bedenimizden çıkarak hak ettiğimiz ideal kilomuza ulaşmanın en uygun yolu nedir? Sürekli yiyen ama ince kalan insanların sırrını biliyor musunuz? gibi birçok soruya cevap bulabilirsiniz.

Cenk KAHVECİOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Uluslararası Şema Terapi Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Derin Psikolojik Danışma
Bağdat Cd. No:471/7 Suadiye
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 464 62 54
Telefon 2 :
0(536) 748 08 20
(10:00 - 18:00)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1973
(49 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2000
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Cenk KAHVECİOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İbranice

Cenk KAHVECİOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

23:18
Top