2007'den Bugüne 83,124 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sevil ÖKSÜZ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Sevil ÖKSÜZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sevil ÖKSÜZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Sevil ÖKSÜZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sevil ÖKSÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba ben Psikolog Sevil Öksüz 31 yıllık iş tecrübem ve deneyimlerimle siz sevgili danışanlarıma en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla yeni iş yerimde PsikoEvim Psikoloji Merkezi İZMİR’deyim saygılarımla.

Sevil ÖKSÜZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergen, Yetişkin, Bireysel, Evlilik ve Çift Terapileri ile;
•Depresyon
•Kaygı
•Panik
•Travmalar
•Fobiler
•Takıntılar
•Yas Süreci
•Öfke Kontrolü
•Kendini Tanıma
•Sınav Kaygısı
•İletişim Sorunları
•İlişki Sorunları vb. konularda siz değerli danışanlarıma hizmet sunmaktan Onur duyuyorum....

Sevil ÖKSÜZ Özgeçmiş CV Psk.Sevil ÖKSÜZ'ün Özgeçmişi
1989 Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum ve hemen çalışma hayatıma başladım. Eğitim sektöründe bir süre görev yaptıktan sonra kendi alanıma geçtim ve bugüne kadar danışanlarıma hizmet veriyorum.
Ulusal ya da Yerel TV kanallarında ve Radyolarında gerek konuk olarak gerekse uzun soluklu programlar yaptım. Yerel gazetelerde köşe yazıları yazdım.
Sosyal, Aktif ve Hümanist bir meslek erbabıyım.

Sevil ÖKSÜZ Tavsiye Yazıları Sevil ÖKSÜZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Nehir YILMAZ Fotoğraf  Psk.Nehir YILMAZ
Muğla - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-03-2020
 TavsiyeNo: 114129
Sevil hanımla sosyal medya üzerinden tanıştık yüzyüze gelme fırsatımız olmadı.Kendisi meslektaşımdır fakat yıllardır bu alanda çalışan biri olarak kendisinden öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum İlginçtir bir konuşma sonunda çok güzel bir anı bıraktı bende:) Gerek paylaşımları gerekse bakış açısı gerçekten farklı. Yüzyüze tanışacağım günü bekliyor ve merak ediyorum. Enerjisini bana cok güzel gecirebildiğine ve yüksek bir enerjisi olduguna inanıyorum:)
     Beğenin    

 N.T. (Danışan)
 IP: 95.14.125.YWJ

11-08-2010
 TavsiyeNo: 35048
Sevil Hanım'ı Tavsiye ediyorum Çünkü gerçekten bakış açımı değiştirdi. (olumsuz her türlü düşünceden kurtuldum,hayatım için güzel kararlar almaya başladım ve aynı zaman da gerçekleştirmeye başladım).Bu süre içinde kendimi çok rahat hissettim,hiç bir tedirgnlik yaşamadım, Tabi ki her şeyden önce yürekten istememiz gerekiyor. Eğer biz istiyorsak bu değişimi.. Sevil Hanım bize yardımcı olabilicek en iyi kişi.. :) Bu sebepten gönül rahatlığı ile Sevil Hanıma danışabilirsiniz .. Kesinlikle Tavsiye ediyoum.
     12 Beğeni    

 semra kaySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.191.205.FY

10-08-2010
 TavsiyeNo: 35022
merhaba neden sevil hanım dersek; kendisiyle ankaradan tanışıyoruz. elini attığı her alanda başarıyı hedefleyen ve hedefini mutlaka en iyi şekilde başaran bir insan, candan bir dost, onun yanında bir psikologdan çok yakın bir dostla konuşuyor gibi olursunuz.sorun çözümünde akıl mantık ve içtenlik vardır.hayatında olduğu gibi mesleğinde de başladığı her işi başarıya götürmeye,olumlu bir şekilde sonuçlandırma gücüne ve azmine sahiptir. onun tanıyan şanslı insanlardan biri olduğum için mutluyum. dilerim sizlerde ona danışarak aynı huzuru bulursunuz.
     6 Beğeni    

 CANAN ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.73.YLZ

27-07-2010
 TavsiyeNo: 34716
Merhaba... Sevil hanımla marmariste tanıştık. Marmarise tatile giderken kötü bir yolculuk geçirdim. Tatile gitmeden önce problemlerim vardı. Çok ciddiye almadım. Ama korku dolu geçirdiğim yolculuktan sonra dönüş te aynı korkulları yaşamak istemedim. Ve hemen araştırdım. Sevil hanımı önerdiler. Sevil hanımla ilk karşılaştığımda çok iyi elektrik aldım. İçimden bir ses bana tamam sevil hn bana yardımcı olacak kişi dedim. Bana çünkü ilk karşılaşmamızda çok güven verdi. Çok güleryüzlü, çok sıcak, çok sevecendi sevil hanım. Zamanın geçmesini hiç istemedim. Güzel bir sohbetin ardından nefes ve rahatlama egzersizleri yaptık beraber. Teşhis konulmuştu panik atak başlangıcı. Sevil hn bana o kadar güven verdi beni rahatlattıki panik atak kelimesini duyduğum an normalde irkilen ben panik atak başlangıcı dediği anda sevil hn.gayet normal karşıladım. Sevil hn. sayesinde tatilimde tatil sonuu yolculuğumda rahat geçti. Keşke sevil hn. istanbulda olsaydı ve sürekli kendisinden yardım alsaydım. Sevil hanıma yakın olanlar yardım almanız gerekiyorsa kesinlikle sevil hanım diyorum. Her şey için teşekkürler sevil hn. İnşallah tekrar görüşürüz.
     4 Beğeni    

 GÜLENDER (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.247.208.LY

20-07-2010
 TavsiyeNo: 34597
merhaba, neden sevil hanımı tavsiye ediyorum derseniz, söyle anlayayım: * piskolog olabilmek için sadece okul bitirmek yeterli değil, güclü, insani, ve hisleri kuvvetli olaması lazım... sevil hanım devasaaaaa hislere sahip. * sizin ilk oturduğunuz anda, güven veren, ve korkunuzu alan bır yapısı var. * terapiyi gerektiği yerde devam eden gerektiği yerden bırakan ve gercekçi bir yapısı var. * hasta, değilde arkadaş gibi davranan biri, yanı herseyı anlatmak ıstıyorsunuz, zaman yetmıyor... inanın bana, sorununuz demek ıstemıyorum, ama sızı dınleyen ve yardım edecek bırını arasanız, en dogru adres sevıl hanım. güvenın oldugu yerde, hersey duzelır bence...
     4 Beğeni    

 NC (Danışan)
 IP: 78.173.209.ZJF

06-07-2010
 TavsiyeNo: 34296
Merhaba Sevil hanımı katılmış olduğu televizyon programlarından tanıyordum.TRT de verdiği röportajlarını bir kaç kez izleme fırsatım olmuştu.Yani bir göz aşiyanlığım vardı.Hepimizin yaşadığı gibi benim de kendimle ilgili sorunlarım vardı.Hem daha önceden biliyor olmam hem de bir arkadaşımın tavsiyesiyle Sevil hanımla tanıştım.Kısa ama keyifli bir sohbetin ardından kendisinden randevu aldım.Pozitif enerjisi sayesinde kendimi çok rahat hissettim.Sevil hanımdaki bu enerjiyi görünce kendinizi gerçekten kötü hissediyorsunuz:) İnsanlarla diyaloğum iyidir aslında ama herhangi bir kalabalığın önünde konuşamama gibi bir sorunum vardı.Yani özgüven sorunu! Benim için bunu aşmak çok zordu.Ta ki Sevil hanımla bu sorunumu paylaşana kadar!Şimdi mi? Konferans bile verebilirim.Kendime olan saygımı ve güvenimi tekrar kazandırdığı için Sevil hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Benim için çok önemliydi.Cıvıl cıvıl hayat dolu olması da diğer bir özelliği diye düşünüyorum.Çok memnun kaldım.İçtenlikle tavsiye edebilirim.Umarım sizlerde Sevil hanımı tanıma şansını yakalarsınız.
     6 Beğeni    

Sevil ÖKSÜZ'ün Öykü ve Şiirleri Sevil ÖKSÜZ Tarafından Yazılan Öykü ve Şiirler
 • İnsancıklar!

 • Sevil ÖKSÜZ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : Kitap okumak, Meditasyon yapmak,Çevreci olmak,Müzik dinlemek,Kitap okumak

  Sevdiği Yazarlar : Psikoloji ve Kişisel gelişim üzerine yazan yerli ve yabancı tüm yazarlar

  Sevdiği Muzikler : Meditasyon müzikleri,Anadolu rock,RNB(Arembi)

  Sevdiği Filmler : Psikolojik İçerikli her tür film

  Sevdiği Sözler : Hayat üç buçukla,dört arasındadır ya üç buçuk atarsın ya dört dörtlük yaşarsın;seçim senin  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Psikoevim Psikoloji Merkezi
  Cemal Gürsel Cad. No:97 Kat:1 D:4 Bostanlı/İzmir
   
  (Yeni İşyeri Adresimde Danışanlarımı Görmeye Devam Ediyorum)


  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  0(534) 244 97 70

  Telefon 2 :
  0(537) 215 83 73  
  (Psikoevim Psikoloji Merkezi)
  İnternet Sitesi
  E-Posta
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Tarihi
  1968
  (52 yaşında)
  Doğum Yeri
  Kırklareli
  Mezun Olduğu Üniversite
  Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü
  Mezuniyet Yılı
  1989
  (31 yıl önce)
  Hızlı Mesaj Araçları
  -

  Sevil ÖKSÜZ'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
  İngilizce


  Sevil ÖKSÜZ'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
 • Kıssadan Hisse

 • Sevil ÖKSÜZ Mesleki Videolar Videoları
  -  00:43
  Top