2007'den Bugüne 82,315 Tavsiye, 26,074 Uzman ve 18,274 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nazım SERİN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

13

[Psk.Nazım SERİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nazım SERİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(%60.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Nazım SERİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nazım SERİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İrem BRAYUzm.Psk.İrem BRAY
İrem yaklaşık 10 yıldır tanıdığım değerli bir meslektaşım ve arkadaşımdır. Bir uzman olarak bilgisi, deneyimi ve yaklaşım tarzıyla her anlamda yeterli...

Nazım SERİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ruhsal travmalar, çalışan Psikolojisi ve işyeri psikolojisi, kaygısal problemler (panik atak, takıntılar, sınav kaygısı, korkular vb.), ilişkisel problemler, aile sorunları

Nazım SERİN Tavsiye Yazıları Nazım SERİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Çiğdem Aydın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.166.ZZY

28-01-2016
 TavsiyeNo: 85370
Nazım Serin bir projede birlikte çalıştığım için tanıdığım ve tanıdıkça da güvendiğim bir arkadaşımdır. Çalışma disiplini, bilgisi, yaklaşımının çözüm odaklı ve yaratıcı olması nedeniyle bir çok çalışmayı başarıyla yürütmüştür. Alanında kendini geliştirmek ve yenilikçi yaklaşımları öğrenmek, geliştirmek için sürekli çaba göstermesini çok takdir ederim. Eğitimlerine de katıldım ve çok yararlandım. İlginç başlıklarda zihin açıcı bilgiler aktardığı eğitimlerde gerçekten çok başarılı. Mesleğini severek yapan ve bu arada sivil topluma da destek vermeyi ihmal etmeyen Nazım Serin son olarak otizimli çocuklar için kurulan bir derneğe emek veriyor.
     Beğenin    

 Sidar (Danışan)
 IP: 212.156.163.BD

23-03-2013
 TavsiyeNo: 59210
Merhabalar, Nazım Bey iş yeri psikologumuz. Kendisiyle olan görüşmelerimin hepsi hayatıma ışık oldu. Sayesinde küçük yumurcağımla aramızda gerilen ipler gevşedi ve olumsuz olan davranışlarım Nazım Bey'in yardımlarıyla kısa sürede olumluya dönüştü. Benim de rahatsız olduğum düzen takıntısında çok büyük yardımı oldu. Hayatı kendime dar ettiğim bir anda ferahlık verdi hayatıma. Şimdi daha farklı bakıyorum yaşantıma. Çizdiğim dar kalıplar artık o kadar esnek ki bana çok büyük kolaylık sağladı. Nazım Bey'le konuşmak çok keyifli, çok faydalı oldu. İyi ki Nazım Bey'i tanıdım. Kesinlikle herkes Nazım Bey'i tanımalı. Teşekkürler Nazım Bey...
     3 Beğeni    

 Nirvana (Danışan)
 IP: 194.24.169.Y

08-02-2013
 TavsiyeNo: 57880
Nazım Serin Bey ile bir tanıdığın tavsiyesi üzerine bir kaç sene önce tanıştım. O dönemde çok stresli bir iş ortamında çalışıyordum. Hem bu sıkıntılı ortam hem de yakın çevremde yaşadığım bir kayıp depresyon yaşamama sebep oldu. Nazım Bey'den aldığım profesyonel destek ile bu zor dönemi atlatmam kolaylaştı. Kendimle ilgili farkına varmadığım noktaları görerek bundan sonraki yaşantım için önemli kazanımlar sağladım. Güvenilirliği ile bilgi birikimi ayrıca danışana etik yaklaşımından dolayı Nazım Bey'i profesyonel desteğe ihtiyacı olanlara tavsiye ederim. Teşekkürler.
     1 Beğeni    

 Mutlu olmak güzeldir (Danışan)
 IP: 78.190.136.ZYB

12-02-2011
 TavsiyeNo: 39412
Nazım Bey'i şiddet ve samimiyetle tavsiye ettiğimi belirtmek isterim. Kendisi kişiliğimin eksik kalan parçalarını bulmada kendi kendime sorunlarınımı çözmemde çok iyi bir rehber olmuştur. Şimdi mutluysam, ben'sem onun sayesindedir.. Kendisiyle çıktığımız bu yolda hep bana bir ayna olmuş ve yaptığım davranışların hataların özünü bulmamda ve doğru yola girmem de asla müdahil olmadan kendime göre bir yol çizmem de büyük katkısı olduğunu söyleyebilirim. Diğer psikologlar gibi karşınızda bir duvar olduğunu hissettirmeden aktif bir şekilde terapilerini yapmaktadır. Erişkin pisikolojisi ve evlilik pisikolojisinde kendisi çok iyi bir uzmandır Teşekkürler Nazım Bey, iyiki hayatıma girdiniz Mutlu olmak güzeldir'den sevgilerle
     5 Beğeni    

 Emin Dönmez (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.9.3.YCL

18-09-2010
 TavsiyeNo: 35891
Nazım Serin'le yaklaşık 9 yıl önce bir psikoloji kongresinde tanışmıştım. O yıllar bir psikoloji öğrencisi olarak kendimi geliştirmeye çalışıyordum. Özellikle terapi konusunda bana ciddi anlamda desteği olmuştur. Daha sonra Avrupa Birliği destekli bir projede birlikte çalışma fırsatı buldum. Bu çalışmamızda kendisinden çok şeyler öğrendim. En çok dikkatimi çeken özellikleri sürekli kendini geliştiren, yaptığı işin en iyisini yapmaya çalışan ve güvenilir bir insan olmasıydı. Meslek hayatına başladıktan sonra birçok vakayı birlikte değerlendirme ve analiz etme fırsatı buldum. Zorlandığım vakalarda her zaman bana destek olmuş ve çözüm odaklı bakabilmeme katkıda bulunmuştur. Psikoloji bilimine önemli katkıları olduğunu ve danışmanlık anlamında önemli sonuçlar elde ettiğini düşünüyorum. Psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkesi Nazım Serin'den destek almalarını tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Kardelen (Danışan)
 IP: 88.242.118.YJC

11-08-2010
 TavsiyeNo: 35064
Merhaba ,20 yılı aşkın bir süredir bipolar tedavisi görüyorum.Genelde hastalığın bende yansıması,ilk bahar ve son baharda, mani olarak görülmekte.Aynı zamanda 20 yıldır,aynı şirkette çalışmaktayım.Nazım beyle tanışmamızda ,şirketimiz çalışanlarına hizmet vermesiyle başladı.Bu güne kadar profosyonel anlamda,bir psikolog yardımı almamıştım.Terapiler sonrası,kendi adıma çıkarttığım bir çok anahtar sonuç oldu.Genelde bizim gibi hastaların sosyal hayat içindeki takıntılarından dolayı,bazen girdap düşüncelere düşmemizin yersiz olduğunu anlamamız gibi...Bu terapiler sonrasında,olaylara olan bakış açımızı değiştirerek,sosyal hayatımızın daha anlamlı bir hale gelebileceğini gösrediği için,Nazım beyi tavsiye ediyorum ,teşekkürler...Kardelen.
     2 Beğeni    

 noyan (Danışan)
 IP: 88.255.65.YF

10-08-2010
 TavsiyeNo: 35017
Psikolog Nazım Serin'le tanışmam "Travma Sonrası Stres Bozuklugu" ile başladı. Yaşamış oldugum travma Hayatımın Travmasıydı. Bu daha önce yaşadıgım üzüntülere(hastalıklara,depreme ve ölüme..) hiç benzemiyordu. Bu travmada psikolojim, fizyolojim, sosyolojim herşeyim alt-üst oldu. Hergün hastanelerin acil servisine kaldırılıyordum. Tanıyı koyamadıkları için verilen ilaçlar fayda saglamadı. Üşüme, titreme nöbetleri, ritim bozuklugu, yutkunmada güçlük, uykusuzluk, şidetli başagrısı, mide agrısı, halsizlik .. Kişisel ihtiyaçlarımı bile kendi başıma halledemiyordum. Bu travma bende büyük yıkımlara sebep oldu. Kendi gücümü devreye sokamadıgım bir haldeydim. İ.K Direktörüm Sevgili Aykut beyin önerisiyle Nazım beyden profesyonel destek aldım. 2.Seans'tan itibaren bende farkedilir düzelme başladı. Nazım Serin, bana özel bir çözüm oluşturdu. Bu duyguların tekrarını önlemek için neler yapmam gerektigini gösterdi. Hiç bitmeyecek ve hayatımın sonuna kadar devam edecegini zannettigim sorunum Nazım bey sayesinde bitti. Artık hergün acile kaldırılmıyor, doktor doktor gezmiyor ve avuç dolusu ilaçlar kullanmıyorum. Yaşasın Hayat! Psikologum Nazım Bey'e çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 evren hacaloğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.190.143.Z

09-08-2010
 TavsiyeNo: 35006
İyi, güvenilir bir terapisttir. Özellikle travma, aile terapisi ve diğer psikolojik bozukluklarda yönlendirdiğim kişiler bugüne dek her zaman olumlu sonuçlarla geribildirim verdiler... Nazım Serin'i 5 sene birlikte katıldığımız Gestalt Psikoloji eğitiminden tanıyorum. Bilişsel psikoloji temeline Gestalt yaklaşımını da katmış ve diğer ekollerden de beslenerek biraz daha eklektik bir tarzda terapi yapmaktadır. Meslek etiği konusunda güvendiğim bir meslektaşımdır. Endüstriyel psikoloji alanında da öncülük yapmıştır. Şirketlere klinik psikolojiyi dahil etmiş, çalışanların ruh sağlığını gözeten, önemseyen yönetim anlayışına önemli katkısı olmuştur.
     2 Beğeni    

 ilknur (Danışan)
 IP: 212.156.155.FD

09-08-2010
 TavsiyeNo: 34993
Nazım Bey,işyerimize gelen değerli bir insan.Onunla görüşmeye başladıktan sonra hayatım hep olumlu yönde ilerlemeye başladı.kendime olan güvenim arttı,kendimi daha değerli hissetmeye başladım.bunun için Nazım beye sonsuz teşekkürler.ayrıca işyerimizde çalışan diğer arkadaşlarla aramızda bu konyu konuştuğumuzda onlarında benimle aynı görüşte olduklarını fark ediyorum.problemli ve sıkıntıları olan bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.Nazım Bey,insana güleryüzlü yaklaşan,sonuna kadar kesmeden dinlemeyi bilen,olaylara başka açıdan bakmanızı sağlayan bir insan.
     7 Beğeni    

 Yasemin (Danışan)
 IP: 88.255.65.YF

05-08-2010
 TavsiyeNo: 34917
Merhabalar, Nazım bey, çalıştığım kurumun psikolog danışmanıdır. Nazım bey' e annemin vefatı ve o üzüntünün verdiği duygular ve ailesel sorunlarımı paylaşmak ve çözümleme konusunda başvurmuştum. Kendisinin bana gösterdiği ilgi ile birlikte bilgilerine ve çözümleyici tavsiyelerine uyarak hayatın zor olupta hayatın içinde kolay yönlerini bulup yaşamanın ne kadar güzel olduğunu farkettim.. Nazım bey'in sayesinde depresyona girme riskinden kurtardım.. İşinde çok ciddi ve çok başarılı bir uzman.Nazik, Samimi ve Çözümleyici ... Hayata güzel bakmak ve sorunlarınızın çözümleme konusunda yardım isterseniz kesinlikle Nazım Bey derim...
     3 Beğeni    

 Dr. Gürsel Çetin (Danışan)
 IP: 212.156.155.FD

04-08-2010
 TavsiyeNo: 34894
3.5 yıldır şirketimizde işyeri psikoloğu olarak hizmet veren Nazım Serin'i işyeri hekimi olarak yakından tanıyorum. Çalışanlarımıza verdiği danışmanlık hizmetinin sonuçlarını biribir izleme şansım var, belki de Türkiye'de bu işi en iyi yapan psikolog diyebilirim. Bireysel başvurular dışında kurum yönetici ve çalışanlarına da tutum ve davranış değişiklikleri başta olmak üzere bir çok konuda destek verebiliyor. Beni en çok etkileyen bir olay tıbbi yollarla bir türlü çözemediğimiz bir infertilite vakasını uzun süren bir terapi seansları zinciri sonrası çözmesi oldu. İş etiğine son derecede titiz. Mesleki yapısı dışında insan olarak ta beğendiğim bir psikolog.
     5 Beğeni    

 Özlem Kamber (Eğitim Psikoloğu) (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.234.161.YFW

03-08-2010
 TavsiyeNo: 34862
Nazım Serin'i aynı akademik eğitimi aldığımız üniversite yıllarından tanıyorum. O yıllardan beri mesleğinde başarılı olmaya dair sergilediği azmi süreç içerisinde de devam ettirdiğine ve alanda (teori ve pratikte) ilerleme adına sergilediği ciddi tutumunu (birlikte paylaşımlarda bulunduğumuz mesleki görüş alış-verişleri dolayısıyla)gözlemleyerek yaptığı işde yeterli donanıma sahip, meslek etiğine özen gösteren beyefendi kişiliğiyle tavsiye edebileceğim bir meslektaşım olduğunu güvenle ifade edebilirim.
     2 Beğeni    

İrem BRAY Fotoğraf  Uzm.Psk.İrem BRAY
Muğla - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-07-2010
 TavsiyeNo: 34292
Nazım'ı 10 senedir tanıyorum. İlk tanıştığımızda psikolog olarak bir toplum merkezinde zor şartlarda özverili bir görevi vardı. Türk Psikologlar Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu'nda birlikte çalıştık. Benim kısa eğitimlerimden birine de katılmıştı. Sürekli kendini geliştiren, güvenilir, dürüst, açık bir insandır. Her yaptığı işin en iyisini yapmayı hedefler. Duyduğuma göre son dönemlerde mesleki bilgi ve birikimi onu iş psikologluğuna yönlendirmiş. Eminim bu alanda da birçok kişinin hayatlarında olumlu değişiklikler yapmalarına aracılık edecek.
     6 Beğeni    

Nazım SERİN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği, Cinsel Tedaviler Araştırma ve Eğitim Derneği (CETAD)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nazım Serin Psikolojik ve Kurumsal Danışmanlık
19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Mercan Sok. No:13/7 Kadıköy
İstanbul
(Kozyatağı Acıbadem Hastanesinin yanı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 440 88 15
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1992
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nazım SERİN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nazım SERİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nazım SERİN Mesleki Videolar Videoları
-14:41
Top