2007'den Bugüne 83,135 Tavsiye, 26,208 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET
Doktor Psikolog - Kırklareli
Uzman Klinik Psikolog / Evlilik Ve Aile Danışmanı

Zeynep SET Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Yrd.Doç.Dr. Psk.Zeynep SET internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET

Şehir

Kırklareli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Yrd.Doç.Dr. Psk.Zeynep SET isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

255
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
YAŞAMDAKİ EN BÜYÜK YANLIŞLARIMIZDAN BİRİ SANIRIM ZORLUKLAR KARŞISINDA ÇIKIŞ İÇİN TEK ŞIKKIMIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK OLSA GEREK. HAYATTA DAİMA HER DURUMA DAİR EN AZ ÜÇ SEÇENEĞİMİZ VAR.

Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Alınan Eğitimler:

Evlilik ve Aile Terapisi (ODTÜ)
-Satir Dönüşümsel ve Sistemik Terapi,Terapide aileler ve bireylerle çalışma.
-Tanı Koyma Becerileri
-Terapi Becerilerinde Klinik Değerlendirme ve Kriz Yönetimi
-Minesota Çokyönlü Kişilik Envanteri
-Uygulamalı Wisc-r Eğitimi
-Görüşme Teknikleri ve Klinik Değerlendirme
-Gelişimsel Dil ve Konuşma Problemleri
-Çözüm Odaklı Kısa Psikolojik Danışanlık Yaklaşımı
-Bilişsel Varoluş Terapisi ve Sınav Kaygısı
-Çocuklara Uygulanan Objektif Testler
-Temel Kabiliyetler Testi 7-11
-EMDR
-Özel Eğitim Formatörlük Kursu
-Psikososyal Müdahale Eğitimi
-Uygulamalı Rorschach Eğitimi
-Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
-Cinsel Terapi Eğitimi
-Hipnoz Eğitimi
-Bütüncül Psikoterapi Eğitimi
-Lezbiyen , Gey ve Biseksüel Bireyler ve Aileleri ile Çalışma Eğitimi

Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET Tavsiye Yazıları Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 A.B (Danışan)
 IP: 213.143.224.YJ

01-08-2017
 TavsiyeNo: 98202
Kendisinden Gelişimsel Dil ve Konuşma Problemleri hakkında çocuğum için yardım aldık. En çok kullandığı cümlelerinden biri de "Benim bir sihirli değneğim yok , senin başarırsın'' diyerek çocuğumun öz güvenini artırarak ve verdiği egzersizlerle dil ve konuşma problemimizi sayesinde atlattık. En güzeli de herhangi bir ilaç kullanmadan olmasıydı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Çocuğuma kazandırdıkları için sonsuz teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 E.F.B (Danışan)
 IP: 88.234.146.ZZB

02-07-2015
 TavsiyeNo: 79926
Zeynep Hanım'ı bir ahbabımın danışmanı olarak tanıdım. Kendisinden uzun bir dönem yardım aldım. Zeynep Hanım'dan öğrendiğim bir sürü şey oldu. Üzerinden zaman geçmiş olmasına rağmen kendisinden öğrendiğim bilgileri bugün dahil kullanabiliyorum... Bir danışmanda kesinlikle olması gerektiğine inandığım incecik kadifemsi bir sesi var ve seansta iken sözlerinize kelimesi kelimesine dikkat ederken, sorduğu sorularla sizi daha derin düşündürüyor. Kendisi, kesinlikle çok doğru soruları yönelten bir danışman. Yaşadıklarınızı yıllarca bile düşünmüş olsanız, Zeynep Hanım'ın sorularının hiç aklınıza gelmediğini fark edersiniz. Seans süreniz bittiğinde o toz bulutundan çıkmış olmazsınız, çünkü Zeynep Hanım'ın soruları tekrar aklınıza gelir ve bir sonraki seansa hazırlık yapmaya çalışırsınız. Ayrıca, Zeynep Hanım'da bana kendimi en iyi hissettiren unsurlardan biri de çalıştığınız seansların kesinlikle size ait özel şeyler olduğunu ilk günden son güne kadar hissettirir ve öğretir. En güzel cümlelerinden biri de "Benim bir sihirli değneğim yok, bu senin seansın ve senin başarın." Başka danışmanlar da denemiş olan ben, böyle bir altyapıya ve kendini geliştirmeye bu kadar açık bir uzmana denk gelmediğimi açık yüreklilikle söyleyebilirim. Mesleğinin gerektirdiği samimiyet sınırlarını çok doğru bilir ne gereksiz bir laubalilik ne de soğukluk söz konusudur. İnsanı insan olduğu için sever gibi bir duruşu vardır ve bu sizin güven duymanızı arttırır. Seans dahilinde ve haricinde güleryüzlü ve gerçek samimiyet sahibidir. Çalışma arkadaşlarını da kendisi gibi güleryüzlü ve sıcakkanlı seçtiğini düşünüyorum. Danışanlarını birebir etkileyecek etmenlerle ilgili özel hassasiyetleri kesinlikle size özel olduğunuzu hissettirir. En önemlilerinden biri de, çalıştığı mekanlar huzurlu alanlar olarak dekore edilmiştir. Zeynep Set'in mesleğinde şimdiye kadar olduğu gibi devam edecek olması mükemmelliğini koruması için yeterlidir.
     21 Beğeni    

 ATB (Danışan)
 IP: 78.188.89.ZJ

15-04-2015
 TavsiyeNo: 78060
Zeynep hanımı eğitim veren bir kişinin tavsiyesi ile tanıdım,tanıdığımı da çok memnun oldum.Verdiği destek sayesinde hayatımızın tek anlamı olan çocuğumuzu,daha iyi tanımamıza anlamamıza ve de çocuğumuzu bize ,bizi de ona kazandırdı.Kendisi çok samimi,sizi anlayan,can kulağıyla dinleyen size değer veren ve de kendisini sizin yerinize koyup size o gözle yardımcı olmaya çalışan değerli bir insan.Zeynep hanım kendisini sürekli yenileyen,araştırmacı kişiliğe sahip biri.Bu zamana kadar bize çok faydanız oldu,Bizlere ve size danışan herkese yardımlarınızın faydalı olması dileğiyle,başarılarınızın devamını tüm kalbimizle diliyoruz.Sevgiler,
     10 Beğeni    

 Psk.Dnş.Şanver YEREBAKAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.101.199.YY

30-08-2012
 TavsiyeNo: 53471
Zeynep hanımla aynı eğitim grubunda olduğumuzdan dolayı tanıma fırsatı buldum. Zeynep hanım kendini çok iyi ifade eden, karşısındakinin konuşmalarına önem veren ve içtenlikle dinleyen naif bir insandır. Kendisi terapi alanında ciddi eğitimler almış özellikle aile terapisi alanında deneyim sahibi olan, danışanlarına önem veren ve içtenliğini ses tonuna çok iyi yansıtabilen bir arkadaşımızdır. Bilgi birikimi ve alandaki tecrubesiyle güvenilir bir uzmandır. Ruh sağlığı alanında profesyonel yardım almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     49 Beğeni    

 S.K (Danışan)
 IP: 94.122.208.YLJ

26-08-2010
 TavsiyeNo: 35433
Zeynep hanıma bir danışanının tavsiyesi üzerine gittim.Üniversite sınavlarına yıllardır girip çıkıyordum.Sanki üniversite kapısından girsem yaşamımdaki tüm sorunlar birden çözülecekti.hayatımda işleri bir türlü düzene koyup, sınava odaklanamıyordum.Zeynep hanıma her ne kadar tavsiye üzerine de gitmiş olsam,yardım edebileceğine dair kuşkularım vardı.Bu kuşkuların ne kadar yersiz olduğunu beni ilk karşılamasında anladım.yaklaşık sekiz yı bulan çalışmalarımızda gördümki, bir biçimde biri hayatınıza geliyor ve size kılavuz oluyor.Hayatta umutsuzluğa yer olmadığını,yaşamda seyirci değil oyuncu olunması gerektiğini,hedefe kilitlenmenin ne demek olduğunu ve mutlu olmak için hayatı sadece bir noktaya endekslemenin ne kadar yanlış olduğunu onunla öğrendim.içten, sevgi dolu,işinin ehli bir kişi Zeynep hanım.Onun danışanı olma yolculuğum sona erdi ama bu yolculuk sırasında avuçlarımı öyle dolurdu ki..Şimdi ünivesiteliyim ve kendisine, bana kazandırdıkları için sonsuz teşekkür ediyorum.Daha nice insanın avuçlarını doldurmanız dileği ile....
     109 Beğeni    

 T.S (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.211.23.BD

07-08-2010
 TavsiyeNo: 34959
Öğrenmenin sonu yoktur sözü kendisine çok uygun.Sürekli işi ile ilgili eğitimlere gider,kitaplar okur.İşinin kurallarına çok bağlıdır.Sizi hep gözlerinizin içine bakarak dinler. "Beni anlıyor" duygusu onunla konuşurken hep yüreğinizdedir. Kendisi şimdiye kadar okuduğum en güzel kitap.Çalışkanlığı,azmi,dürüstlüğü ve insan sevgisi bana bıraktığı en büyük mirası olacak.Ona çok sevdiği mesleğinde daha çok uzun yıllar diliyorum.Onun kızı olmakla gurur duyuyorum.Benim,kardeşim ve sana ihtiyacı olan insanlar için sen hep EGRA da ol canım annem.
     131 Beğeni    

Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET'in Kitap ve Yayınları Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET'in Basılı Kitap ve Yayınları
Akademik Performans Yitimi
Sınıf Yönetimi
Ruhsal Zeka
Güvenli Okul
Okul Disiplinini Etkileyen Faktörler


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Egra Lüleburgaz
Yeni Mah.İstasyon Cd. Kerim Yaman Apt. No:17 D:9 Lüleburgaz
Kırklareli
(0.551 449 62 30)


Adres 2:
Egra Tekirdağ
Süleymanpaşa
Tekirdağ
(0.551 449 62 30)


Yrd.Doç.Dr. Psk.Zeynep SET internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(551) 449 62 30

Telefon 2 :
0(288) 417 53 29
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1992
(28 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Doktora
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Yrd.Doç.Dr. Zeynep SET Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

lüleburgaz psikolog, lüleburgaz evlilik terapi, kırklareli psikolog, kırklareli evlilik terapi, kırklareli cinsel terapi, lüleburgaz cinsel terapi, tekirdağ evlilik terapi, tekirdağ psikolog, tekirdağ cinsel terapi, nişantaşı cinsel terapi, nişantaşı evlilik terapi, lüleburgaz vajinismus, tekirdağ vajinismus, kırklareli vajinismus, edirne vajinismus, istanbul psikolog, istanbul vajinismus, istanbul evlilik terapisi, istanbul pedagog, nişantaşı pedagog, edirne pedagog, tekirdağ pedagog, lüleburgaz pedagog, istanbul depresyon, nişantaşı depresyon, lüleburgaz okb, nişantaşı okb, telkirdağ okb, edirne okb, silivri okb, silivri evlilik terapisi, kırklareli okb, lüleburgaz panik atak, edirne panik atak, kırklareli panik atak, nişantaşı panik atak, tekirdağ panik arak, silivri panik atak, lüleburgaz kişilik bozukl, silivri pedagog, nişantaşı kişilik bozuklu, tekirdağ kişilik bozukluğ, silivri kişilik boz, edirne kişilk boz, çorlu kişilik boz, çerkezköy psikolog, çerközköy aile terapisi, çerkezköy pedagog, çerkezköy panik atak, zeka testi


06:45
Top