2007'den Bugüne 83,584 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Eren YÜKSEL
Psikolog - İstanbul
Psikolog, Çift ve Aile Terapisti

Eren YÜKSEL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eren YÜKSEL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Eren YÜKSEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eren YÜKSEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Eren YÜKSEL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Cogito Psikoloji
Bağdat Cad. No:149 Trak Apt. No:5 Selamiçeşme Kadıköy 
İstanbul
Psk.Eren YÜKSEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
0(535) 641 62 40
Telefon 2 :
0(545) 418 07 10  

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eren YÜKSEL Özgeçmis CV Psk.Eren YÜKSEL'in Özgeçmişi
Eren Yüksel, Ankara doğumludur. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Öğrenciliği boyunca öğrenci kongrelerine sunumlarıyla katılmıştır ve bunun yanında birçok araştırma projesinde bulunmuştur. 2006-2007 yıllarında Psikoatölye Gönüllülük Projesi’ne katılmıştır. Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5. Ve 12. Psikiyatri servislerinde ve Adli Tıp Kurumu 4. İhtisas Kurulu’nda stajlarını tamamlamıştır....[Devamı...]

Eren YÜKSEL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Alev
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2016
TavsiyeNo: 86655
Eren Beyle yaklaşık olarak 7 ay önce Evlilik Terapileri Enstitüsünde tanıştık.. Hayatımın, aklımın, algılarımın bulanıklaştığı bir dönemdi...! Bazı insanlar hayatımıza daha cesur kararlar verebilelim diye girerler.. Daha büyük adımlar atalım diye eşlik ederler bir dönemeçte.. Virajımızın hızını keserler, görmediklerimizi gösterirler... Biraz daha büyürüz o insanlarla.. Bir daha gülemeyeceğimizi düşünürken, yeniden gülümsetebilirler bizi. O insanlardan biri olduğu, güler yüzü ve içtenliğiyle bana en zor zamanımda yoldaşlık ettiği için Eren beye teşekkür ederim. Danışanlarının çoğunun iyi bir terapistle yol alabildikleri için benim gibi şanslı hissettiklerinden eminim😊 Şu an belki de iyi bir psikolog aradığınız için bu siteyi ziyaret ediyorsunuz, zor günlerden geçiyorsunuz ya da sadece kişisel gelişiminiz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz.. Eren beyden destek almanızı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim... Umarım hayat ona da iyi şeyler yaşatır.. 😊
     5 Beğeni    
Nil Keçeli
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50013
Üniversite yıllarından beri tanıdığım arkadaşım ve meslektaşım Eren Yüksel psikoloji ve psikoterapi bilgisinin yanısıra içtenlik, samimiyet, yardımseverlik ve belki de bir sağlık çalışanında bulunması gereken en önemli özelliklerden biri olan vicdani sorumluluğunun var olması gibi kişisel özellikleri nedeni ile ruhsal yardım almaya ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim. Ayrıca sadece psikoloji ile değil ilgilendiği diğer tüm sanat ve bilim dalları ile içiçeliği sayesinde danışanlarına çok daha faydalı olebileceğini düşünüyorum. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim.
     4 Beğeni    
Psk.İsmail SALMAN
2.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47949
Eren ile üniversite eğitimimizin ilk günlerinde tanıştık. Yaklaşık 9 yılı bulan dostluğumuz süresince hayattaki birçok dönüm noktasını beraber yaşadık. Eren gibi bir dostumun olması bana her zaman güven vermiştir. İçtenliği, güvenilirliği, yardımseverliği ve güler yüzü hayatındaki herkes için büyük bir şanstır. Eren tam anlamıyla mesleğine aşık bir psikologdur. Mesleki alandaki gelişmeleri sürekli takip eder. Aldığı eğitim ve katıldığı çalışmalar ile sürekli gelişim içerisinde olmaya çalışır. Etik çalışmak, danışanları için en yüksek yararı gözetmek temel çalışma prensipleridir. İhtiyacı olan herkese Eren YÜKSEL'den destek almasını gözüm kapalı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
S.....Z.....
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41717
Yedi senedir tanıyor olduğum meslektaşım Eren Yüksel hakkında söylenecek fazla söze gerek yok. Kendisi daha üniversite yıllarının başında etik değerlere sahip ve işini fazlasıyla ciddiye alan birisiydi. Aldığı eğitimler ve edindiği tecrübelerle kendisini daha da ileriye götürmüş ve bütüncül bir bakış açısı kazanmıştır. Beraberce yaptığımız sohbetlerde arkadaş olmamızın ötesine geçip, zaman zaman danışman rolünde çözüm önerileri sunmuş ve aynı ciddiyetle meseleleri ele almıştır. Etik değerlere sahip, işini seven ve bunu her zaman yansıtan biri olması, kısa zamanda alanda yer edinmesine neden olmuş ve kendisini ispatlamasına olanak tanımıştır. Kendisine yönlendirmiş olduğum danışanlardan gelen olumlu tepkilerle başarılı olduğunu defalarca kanıtlamış ve her zaman gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir meslektaşım haline gelmiştir.
     3 Beğeni    
MaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ÇeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41224
Eren bey'e farklı zamanlarda farklı sorunlar için iki kez başvurdum. Her şeyin karmaşık geldiği bir dönemde, son çare olarak gittim. Açıkcası yaşadığım bu durumun tam anlamıyla düzelmesini beklediğimden değil, kısa bir süre için rahatlama amacıyla gittim. Fakat seanslar boyunca düşündüğümden çok daha fazlasını aldım. Durumun üstesinden tamamiyle geldiğimizi gördüm. Tabi bunda Eren beyîn umut verici yapısı her zaman için çok önemliydi. Daha sonra ilişkimde yaşadığımız sorunlar için tekrar kapısını çaldık. Önceki seanslarda yaşadığım rahatlamayı bu sefer erkek arkadaşımla beraber yaşadık. Cevaplayamadığımız sorularla Eren bey'in kontrolünde sağlıklı bir şekilde yüzleştik. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum..
     8 Beğeni    
Hatice BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41179
Eşimle evlenmeden önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Eren Bey ile tanıştık. O dönemde bir çok sorunla uğraşıyorduk. Eşimle kültür farklılığından dolayı ailevi problemler yaşadık, geleceğimizle ilgili kararlar konusunda büyük sıkıntılar çektik. Önceleri erkek olduğu için çekimserdim. Terapi devam ettikçe tamamen objektif ve etik olduğunu gördüm, güleryüzlü tavırlarıyla bizi rahatlattı. Şu an bir senedir evliyiz o sıkıntılı zamanları atlattık ama ufak tefek sorunlarımız olduğunda hala onu arayabiliyoruz. Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyoruz.
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Cogito Psikoloji
Bağdat Cad. No:149 Trak Apt. No:5 Selamiçeşme Kadıköy 
İstanbul
Psk.Eren YÜKSEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 641 62 40
Telefon 2 :
0(545) 418 07 10  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Eren YÜKSEL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Eren YÜKSEL Mesleki Videolar Videoları
-

16:22
Top