2007'den Bugüne 88,146 Tavsiye, 27,306 Uzman ve 19,452 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nazlı TUTAN
Psikolog - İzmir
BİREYSEL TERAPİST, AİLE DANIŞMANI, ÇİFT TERAPİSTİ, CİNSEL TERAPİST

Nazlı TUTAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi36 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

36

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nazlı TUTAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

93
(%97.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Nazlı TUTAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nazlı TUTAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kayhan GÜRBÜZUzm.Psk.Kayhan GÜRBÜZ
Değerli meslektaşım Uzm.Psikolog Kayhan Gürbüz'le tanışıklığım öğrencilik yıllarıma dayanır. Kendisi taa o zamanlardan meslektaşlarına yönelik düzenl...
Begüm ÜRETENPsk.Begüm ÜRETEN
Meslektaşım uzman psikolog Begüm Üreten'le birlikte çalışmaktayız. Plevne Psikolojik Danışmanlıkta çocuklara yönelik verdiği terapi hizmeti ile pekçok...
Ziya ÜNLÜTÜRKUzm.Psk.Ziya ÜNLÜTÜRK
Sevgili meslektaşım Ziya'yla onun EMDR terapisine olan aşkı ve onu yaygınlaştırmak için duyduğu arzu neticesinde giriştiği çalışmalar aracılığıyla tan...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin.- Mevlana
Nazlı TUTAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Plevne Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Mavişehir Park Yaşam Ofisleri, 6523 Sok. No:32/A, D:106, Kat 1, Yalı Mah. Karşıyaka/İzmir ( Mavişehir İzban İstasyonu Karşısı)
İzmir
Telefon 1 :
 skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi(Üstün Başarı Bursu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nazlı TUTAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile danışmanı, Çift terapisti, Cinsel terapi, Evlilik Terapisi

Nazlı TUTAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kayhan GÜRBÜZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Mart.2016
TavsiyeNo: 86214
Nazlı Hanım'ı öğrencilik yıllarından beri mesleğine ve mesleki gelişimine sürekli artan ilgisi ile tanıyorum, düşünen, sorgulayan, analizlerini iş pratiğine aktarabilen, yenilikleri takip eden yapısı sayesinde bugün danışanları için en uygun yöntemleri kullanabildiğinden kuşkum yok. Ayrıca sıcak, samimi, cana yakın kişiliği danışanlarıyla ilişkisi için büyük avantaj olduğunu düşünüyorum. Özellikle aile ve çift sorunlarınızla ilgili çekinmeden kendisinden destek alabilirsiniz.
     3 Beğeni    
Eyüp
1.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81750
Merhabalar, Hayatımda çok önemli bir yeri olan ve malesefki çok zor bir dönemde olan sevdiğim insan için Nazlı hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi ve kendi araştırmalarım sonunda ulaştım ve ilk görüşmeden itibaren çok isabetli bir kararverdiğimizi anladık. İşindeki profesyonelliği tartışılmaz. Açık çası beklentilerimizin çok daha üzerinde bir verim aldık ve kendisine bir canborçluyum desem abartmışolmam. Bu sebepten dolayı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirm kendisine minnetarım ve ilgisinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım... Eyüp YAKAR.
     3 Beğeni    
Muammer İçhedef
9.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75934
Nazlı hanımla Megem Akademi de uzun süre beraber çalıştık. Kendisi disiplinli ve hedeflediği yolda kendini geliştirerek ve çevresini de bilgilendirerek yürüten bir uzmandır. Huyunun ve kişisel özelliklerinin psikoloji bilimine çok uygun olduğunu düşünüyorum. Mesleğinin bana da katkısı oldukça fazla olmuştur. Nazlı hanımla birlikte yaptığımız verimli sohbetler bana çok şey katar ve zevk verir. İzmir'de terapisi arayanlar hiç düşünmesin, ben Psikolog Nazlı Tutan derim.
     Beğenin    
Ceyda
4.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75776
Merhaba, ben Nazlı' yı 15 senedir tanıyorum yani Lise 1 de onunla tanışmıştık. Beraber aynı okulda okuduk. İlk tanıştığımız andan itibaren de ilişkimiz hiç kopmadı. Onu tanıdığımda, hayatımda farklı bir yere sahip olacağını tahmin etmiştim, çünkü o zaman bile o kadar farklıydı ki. Hep bu işe uygun olduğunu düşünürdüm. Derslerinde çok başarılıydı, insan ilişkilerinde kibar ve zarifti ve hiç bozulmadı. Hala zerafetini, zekasını daha üst noktalara taşıyarak yoluna devam ediyor. Ben onu hayranlık ve sevgiyle izliyorum. Onu çok seviyorum. Bana dostluğu ile birlikte verdiği terapileri de, hayatımda çok önemli kapılar açmamı sağladı. Her konu da kendisine güvenim sonsuzdur. Seninle tanıştığım için şanslıyım, iyi ki varsın :)
     Beğenin    
Tahir YaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
2.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75706
herkeze merhaba. yardım arayışında olanlara tavsiye olması bakımından deneyimlerimi paylaşacağım. ben nazlı hocamı çok zor bir dönemimde buldum. cinsel bazı takıntılarım vardı penis boyumun ufak olduğunu düşünüyordum bu nedenle hiçbi kadınla cinsel bir paylaşımım olmamıştı kaçıyordum. ben tabi bunun gerçek olduğuna inanırdım, bunların takıntılarımdan kaynaklı olduğunu öğrendim. psikiyatristim ve psikolog nazlı hocamın orta k yardımlarıyla sorunum çözüldü. kendimi orada rahat hissetmemi ve açılmamı sağlayan tüm ekibe saygılar.
     Beğenin    
Mavi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75588
Sevgili Nazlı Hanımla 4 yıl önce ağır bir travma sonrası tanıştım. Bir yıllık düzenli terapilerimiz sonucunda kendime ve yaşadığım hayata değer vermeyi öğrendim.Terapilerin asıl gücü de bu bence insana kendini sorgulatıp, kabul etmesi gerekenleri öğretip değerli olduğunu hissettirmesi. Nazlı Hanım profesyonelliği, sürekli kendini geliştirmesi ve içten tavırları ve güzel enerjisiyle danışanlarına bu yönde büyük destek sağlıyor. Terapi için arayışta olanlara bu süreci Nazlı Hanımla yaşayıp paylaşmalarını öneririm. Kendisi halen ihtiyaç duyduğum konularda danışmanımdır.
     1 Beğeni    
Ozge K.
28.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75515
Ben nazlı hanımı arkadaş ortamında tanıdım ve kendisinden o dönemde yaşadığım bazı sorunlar için destek aldım. Kendisi mesleğini gerçekten çok severek ve aşkla yapıyor. Sadece terapi odasında değil hayat içinde de insanları dinlemeyi seven ve onlara yardım etmekten hoşlanan bir yapısı var. Sakinleştirici ses tonuyla en gergin anınızda bile kısa sürede ruh halinizi dengelemenize yardımcı oluyor. İzmirde psikolojik destek arayışında olanlara aynı zamanda arkadaşım olan nazlı hanımı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Yaşar
22.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75365
Kocaman sıcacık bir tebessüm sanki uzun yıllar tanışıyormuşcasına içten ve samimi... Nazlı hanımı tanıyıp Plevne Psikolojik Danışmanlık ailesine dahil olmaktan dolayı çok mutluyum‚ buradan bir kez daha kendisine teşekkürlerimi sunmak isterim. Hem çalışanınız hem danısanınız olarak sizin gibi profosyönel birinden destek almak bir ayrıcalık. Şunu unutmamak gerekir fiziksel rahatsızlıklarımız ruhumuzdaki sıkıntılı süreçten de kaynaklanmaktadır bu nedenle yaşamda hayat koçlarına ihtiyacımız var samimiyetle Nazlı hanımı tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
Begüm ÜRETEN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73898
Meslektaşım Aile Danışmanı Nazlı Tutan'la birlikte Plevne Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri'nde birlikte çalışmaktayız. Öncelikle, kendisiyle birlikte çalışmaktan çok mutlu olduğumu ve kendisi ile çalışmanın mesleki anlamda bana çok şey kattığı düşüncesindeyim. Nazlı Hanım güler yüzü, özverili oluşu ve aktif dinleyici yönüyle, danışanlarıyla yürüttüğü bireysel terapi süreçlerini olumlu şekilde yönetmektedir. Nazlı hanımın bu özellikleri aynı zamanda danışanları için bir şans. Psikolog/ Aile danışmanı Nazlı Tutan, araştırmacı ve gelişime açık yapısıyla kendisini mesleki anlamda yeni eğitim ve seminerlere katılarak sürekli olarak geliştirmekte ve bu durumdan danışanları faydalanmaktadır. Onu bireysel terapi, çift terapisi, aile danışmanlığı arayışında olan kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Aydan
5.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73848
Plevne Psikilojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinde Nazlı Hanımla birlikte çalışıyorum.Kurum açıldığından beri kurumun eğitim koordinatörlüğünü yapıyorum. Kendisi mesleki anlamda alanının en önde gelen isim ve kurumlarından aldığı eğitimler ile kendini geliştiren; mesleğinde disiplinli,sevgi dolu,düzenli bi psikilogtur.Bukadar başarılı,enerjik,sevecen,güleryüzlü,hayat dolu olan biriyle birlikte çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Nazlı Hanım sadece bir psikolog değil her insanın hayatında olması gereken mükemmel bir insan..
     Beğenin    
Erdal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73293
Nazlı Hanım'ı tavsiyeediyorum.com sayesinde buldum ve kendisinden terapi almaya karar verdim. Özel hayatım, iş hayatım ve ilişkimdeki problemlerle artık tek başına başa çıkamıyor hale gelmiştim. Bu problemler beni adeta mutsuz, hayattan zevk almayan biri haline getirmişti. Bir nevi depresyona girmiş gibiydim. Ama çok şükür ki beni çıkmaza sokan bu sorunları zamanla Nazlı Hanım'dan aldığım terapiler sayesinde çözebildim ve Nazlı hanım sayesinde sorunlarımın aslında benim gözümde büyüttüğüm kadar çözümsüz problemler olmadığını kavrayabildim. Artık her karşılaştığım sorunu çok fazla büyümeden ve en başında çözebiliyor ve hayatıma mutlu, huzurlu ve daha rahat bir şekilde devam edebiliyorum. Artık hayattan eskisinden daha çok zevk alarak yaşıyorum. Psikolog Nazlı Tutan'ı herkese şiddetle ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Artık sorunsuz bir hayata merhaba diyeceksiniz. Saygılar.
     Beğenin    
Halil BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73279
Herşeye çok kolay sinirlenen ve problemlerimi tabiri caizse 1i 1000 yapan bir insanım. Bu tabiatım bana her yerde zarar verdi hatta çoğu zaman yalnız kalmama sebep oldu. Sonuçta malum depresyon ve mutsuzluk. Daha önce de başka bir psikologdan terapi almış ve fayda görememiştim. Nazlı Hanım'la bir aile büyüğümün danışan olarak gidip memnun kalması sonucu tanıştım ve çok ta uzun sürmeyen bir terapi süreci sonrası hayata ılımlı bakmayı öğrendim. Her şey için teşekkür ederim Nazlı Hanım...
     Beğenin    
Yılmaz KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72022
Nazlı hocamla Malatyada çalıştığı dönemde tanışmıştım. Terapilerimden çok fayda gördüm.eşimle evliliğimizde bazı sorunlar yaşıyorduk. En küçük konuda bile aramızda kavga oluyordu en çok kızımız canımız zarar görüyordu. Fikir ayrılıklarımız vardı, artık yol ayrımına gelmiş gibiydik. Kızımızın ısrarıyla malatyada kendisini bulduk. 1 sene boyunca ben ve eşim ayrı ayrı terapi aldık, ayrıca beni nazlı hanımın çalıştığı psikiyatri merkezindeki doktor pskyatrist ilaç tedavisine de başlattı, bize çok yardımı oldu. Daha sakin az öfkeli bir adam oldum, evliliğimz de iyi. Sağolsun.
     1 Beğeni    
Ayhan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72001
Ben terapiye başladığımda lise hayatından beri duygusal hayatında problemler yaşayan biriydim. Terapi kararı alma sebebim yakın zamanda biten ilişkimdi fakat temelde duygusal anlamda daha temel sorunlarım olduğunun da bilincindeydim. Yardım almayı hep erteledim. Sonunda izmirde ilişki terapisti ararken psikolog nazlı hanımı buldum ve kendisinden psikolojik yardım almaya başladım. Sorun benim bağımlı özelliklerimdi ve bunun da birtakım geçmiş yaşantılardan kaynaklı sebeğleri varmış. O sebeplere ulaştıkça derin ve korkunç bir denizin dibinden gün ışığına çıkmış gibi oldum. Şu an geçmiş ilişkilerimi objektif bir gözle değerlendirebilşyorum ve biten ilişkilerimde dolayı kendime kızmaya son verdim. Terapi sürecim hala devam ediyor ve üzerimdeki emeğinden dolay nazlı hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    
Kemal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71904
Benim bipolar bozukluk tanım var.22 yaşımda tanı aldım.Ablamda da aynı hastalık vardı bu nedenle hastalığımın bilincine varıp kabullenmem kolay oldu.İlaç tedavisi alıyorum.Doktorum aynı zamanda psikolog desteği de alabileceğimi söylemişti.Nazlı hocamı buldum.kendisiyle yaşlarımız yakın olduğundan hem terapistim hem de bir arkadaşım gibi oldu.depresif dönemlerimde içimi rahatça dökebiliyorum ve beni dinliyor anlıyor.Şimdi ise moralim oldukça yüksek,Nazlı Hocama saygılarımı sunuyorum..
     Beğenin    
P.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71895
ben 27 yaşındayım ve 3 ay önce nazlı hanıma müracaat ettim.birtakım obsesif düşüncelerim vardı.bu düşünceleri başlangıçta mükemmeliyetçi ve titiz karakterimin gereği olarak normal kabul etmeye çalıştım ancak zaman geçtikçe bunlar yaşamımı kısıtlamaya ve sinirlerimi bozmaya başladı.küçük kontrol obsesyonlarım yerini insan ilişkilerimi de etkileyen ve beni herkesle şüpheci bir ilişki noktasına getiren bir hal aldı.örneğin arkadaşlarımla yaşadığım sıradan bir tartışmayı günlerce kafamda tekrar tekrar yaşayıp her ayrıntıda boğulmaya başladım.nazlı hanım bu noktada bana çok yardımcı oldu.tedavim henüz devam etmekte.şimdiden çok yol katettiğimi ve hafiflediğimi hissediyorum.kendisine teşekkür etmekten mutluluk duyuyorum:)
     Beğenin    
Olgu USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71843
Ben liseden beri aile içi bazı sorunlar yaşamıştım ve öfke kontrolü sorunu yaşıyordum.tahammülsüz ve sinirli bi halim vardı.bunları ailem nedeniyle yaşadığımı biliyordum ve onları suçluyordum.abimin zorlamasıyla psikoloğa gittim.terapi almaya başladım ve aslında aile içinde yaşananlardan dolayı kendimin de hiç olmak istemediği bir karaktere sahip olmaya başladığımı farkettim.çözümün benim elimde olduğunu anladım.yaşanan olayları kimsenin değistiremediğini ama yaşanacakları istediğim yöne çekme şansım olduğunu farkettim.ilaç desteğiyle birlikte zor dönemi atlattığımı düşünüyorum kendimi daha iyi hissediyorum
     Beğenin    
Eyüp SARI Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71817
Nazlı Hanım'la bir eğitim grubundan tanıştık. Kendisi ile birlikte eğitim almış olmak benim için hem bir şans hem de bir keyifti. Bir çok sosyal sorumluluk ve gönüllü çalışmalarda yer aldığını bildiğim Nazlı Hanım,toplumsal duyarlılığı ile de örnek bir insandır. Güleryüzüyle etrafındakilerle kısa zamanda etkili iletişim kurabilen ve almış olduğu uzmanlık eğitimlerini de çevresine hissettirebilen ender uzmanlardandır. Tüm bu bilgiler ışığında Nazlı Hanım'ı özellikle aile danışmanlığı konusunda uzman arayışında olan çiftlere tavsiye ediyorum. Yolun açık olsun Nazlı..
     Beğenin    
Nil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71802
Nazlı Hanımla tanışma sebebim en başta iş hayatımın benim üzerimde yarattığı bunalım etkisiydi.Ülkemiz koşullarında çoğu insanın yaşadığı gibi benim desorunlu bir iş hayatım vardı.Bununla başedemez duruma gelmiştim,düşündükçe daha da batıyordum sanki.Nazlı Hanım sayesinde bunların hepsini aşmış durumdayım,ondan sorunlarımla nasıl başaçıkabileceğimi öğrendim.Kendisi gerçekten alanında başarılı vedanışanını doğru yönlendirebilme yeteneğine sahip bir psikolog,teşekkür ederim Nazlı Hanım size çok şey borçluyum.
     Beğenin    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71665
Ben hemşireyim tayini kahramanmaraştan izmire aldırdığım dönemde izmirde psikolog arayışı esnasında psikolog nazlı tutanla tanıştım ilişkiler konusunda desteğe ihtiyacım vardı. Nazlı hanımın bana hayat ve yeniden başlama konusunda verdiği umut büyüktür. Ben maraşta 2 yıllık evliliğimi sonlandırıp herşeyi geride bırakmak adına izmire gelmiştim. Herşeyi derken doğunun zihniyetini, evlenip boşanmış olmak etiketlenmek başından bir evlilik geçmiş kadın olarak vb etiketlenmek...Bunları geride bırakmak istedim ruhumdaki yüklerini kaldırmak... İşte bu sırada terapilere başladım. Bunun için şehir değiştirmeye gerek yokmuş. Başkalarının düşüncelerine fazlaca önem verdiğimi, insanların düşüncelerini okuduğumu ve kendimi önce kendimin etiketlediğini öğrendim. Bunları yazıyorum çünkü başka danışanlara da umut olmak isyiyorum. Yaptığım bilişsel çarpıtmalarla kendi hayatımı zehir ettiğimi nazlı hanımla bireysel danışmanlık sürecinde öğrendim ben. "Size ait olmayan değerler kansorejendir!" Bu sözünüzü gittiğim heryere kafamın içinde taşıyorum nazlı hanım. Yardımlarınızdan dolay size binlerce kez teşekkür ederim!
     Beğenin    
Hasan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71630
Benim ablam nazlı hanımın ankarada çalıştığı süreçte kendisinden psikolojik yardım aldı. Ablamla birlikte yaşadığımız için ondaki değişimleri bire bir gözlemleme şansım oldu ve bunun üzerine kız arkadaşımdan ayrıldığım dönemde duygu gelgitlerimi çözmek için ben de psikolog nazlı tutandan kısa süreli destek aldım. Aile olarak nazlı hanımla tanıştığımız için çok şanslıyız. İzmire yolumuz düştüğünde kendisini ofisinde ziyaret etme şansını bize vermesi danışanlarına ne kadar değer verdiğinin de göstergesi. Nazlı hanımı izmirlilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
C.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71242
Merhaba, günlük yaşantımda karşılaştığım sorunları gereğinden fazla büyütüp yaşadığım anın kıymetini bilemez hale gelmiştim, bu da yaşam kalitemi olumsuz yönde etkiliyordu, hatta çevremdekiler tak tak takıntı lakabını bana uygun görüyorlardı :) Neyse ki, Nazlı hanımla tanışmak gibi güzel bir şans yakaladım ve kendisi sayesinde takıntılarımın birçoğundan kurtulup, günlük hayatımı daha verimli bir şekilde idame ettirebilir hale geldim. Tekrar teşekkürler Nazlı hanım...
     2 Beğeni    
Eyup KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71215
Nazli hnm gercekten cok basarili bir danisman ve psikolog dur kendisi bana her konuda yardimci oldu burdan tesekkurlerimi iletiyorum kendilerine malatyada oldugu sure zarfinda gercekten bir cok insanin sorunlarini bire bir gorusmelerinde ve tavsiyeleriyle hallettigini bizzat sahit oldum tabi malatyadan gitmesi bizim icin bir dez avantaj olsa bile izmirde kendi yerini acip insanlara fayda saglayabilmesi onun icin ve danisanlari icin buyuk bir firsat bence kendisine burdan tesekkurlerimi sunuyorum yolunuz acik olsun nazli hanimm
     Beğenin    
Burcu T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71192
Oğlumdaki hırçınlık problemi sebebiyle değerli terapistim Nazlı Tutan'a ulaştım. Öğretmenleri okulda gayet uyumlu olduğunu söylerken oğlumun evdeki tavırları hırçın ve öfkeliydi. Baş edemediğim bir inatlaşma davranışı vardı. Maalesef görüşmelerimiz ilerledikçe benim de katıldığım seanslar sonucu aynayı bana da tuttuk. Öncelerde Nazlı Hanım'a öfkelendim, suçlandığımı hissettim ama sonra farkettim: ağır temizlik takıntılarım yüzünde oğlumu evde yaşayamaz hale getiren bendim. Oğlum benim takıntılarım sebebiyle bu hale gelmişti. Oğlum aracı oldu. Şimdi ben de Nazlı Hanım'la seanslarıma düzenli olarak devam ediyorum. Çok şey değişiyor. Temizlik takıntılarıma yavaş yavaş elvada diyorum. Terapi arayışında olanlara gönül rahatlığıyla psikolog Nazlı Tutan'dan psikolojik destek almayı öneririm.
     Beğenin    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71049
TUS'a hazirlandigim donemde ciddi bir bunalima girmistim.Uzun donemli tip egitiminin ustune girecegim tipta uzmanlik sinavinda hedefledigim yuksek puanin bende yaptigi stres,kutuphanede uzun sureli calisma saatleri hayattaki diger zevkli aktivitelerden de zevk almamama neden olmaya basladi.Nazli Hanimla , arkadasim olan kardesinin tavsiyesi uzerine gorusmeye basladim.Sevecenligi,umut dolu konusmalari ve hedefledigim yolda bana yaptigi egitim kocluguyla kaybettigim motivasyonumu tekrar kazanmami sagladi.En onemlisi kaybettigim heyecanlarima ve umutlarima onun araciligiyla tekrar ulastim.Kendisine tavsiyeediyorum.com araciligiyla tesekkurlerimi sunarm.
     1 Beğeni    
N_kuzucu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70996
Ben Nazlı hanımdan ankarada çalıştığı dönemde terapi almaya başladım. Yaklaşık bir yıl kendisinden terapi aldım. Bnm sorunum biraz farklıydı. Yıllarca psikiyatristlerdr deva aramış ilaçların iyileştiremediği biriydim. Ankarada nazlı hanımdan terapi desteği alıp fayda görmüş bir aile dostumuz beni ona kendimi bıraktığım bir dönemde götürdü. Majör Depresyon denen ve beni dibe çeken illetin tek çaresinin ilaç olmadığını bilişsel davranışsal terapi diye bir çalışma yöntemi olduğunu öğrendim. Haftada iki gün düzenli devam ettiğim görüşmelerin ciddi faydadını gördüm. İlaçlarım için psikiyatristimlede ayrıca görüşmeye devam ettim. Nazlı hanım biraz disiplinli yeri gelince de serttir bu sayede onun verdiği ev çalışmalarını beni çok zorlasada yaptım ve alıştım. Şimdi hayat benim için aydınlık. Yolum izmire düştüğünde ya da online olarak iki üç ayda bir nazlı hanımla takip görüşmelerim devam ediyor. Umudunu kesmiş herkes için size inançla bakan terapistimi öneririm.
     2 Beğeni    
H.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70995
Biz eşimle birlikte Urla'da gidecek uzman bulamadığımız için en yakın İzmir Alsancakta çalışan uzman listesinden aile danışmanı nazlı hanıma ulaştık. Eşimle birbirimizi çok severek evlendik fakat 3 yıldır belirli aralıklarla gördüğüm tüp bebek tedavisi beni çok zorlayarak yıprattı ve evliliğimiz zor bir süreçten geçti. Nazlı hanıma bir ay içinde 5 kere gittik ve görüşmelerimiz halen devam ediyor. 5 seans bile bizim için oldukça aydınlatıcı oldu. Bu süreçte yaşadığım aşırı hayalkırıklıklarını yorumlamayı öğrendim. Nazlı hanıma bize verdiği ve vereceği emekler, sıcak ve şefkat dolu yaklaşımı için çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Anonymusgold
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70986
Tavsiyeediyorum.com aracılığıyla ulaştığım Nazlı Hanım'dan eski eşimle yaşadığım boşanma arifesinde psikolojik destek almaya başladım. 3 yıllık evliliğimizde eşim tarafından gereksiz yere suçlandığımı kıskanç diye etiketlendiğimi sanarken aynayı kendime tutmayı terapi sürecinde öğrendim. Bende geçmişten kaynaklı ilkel bir öfke varmış, yıllarca içimde geçmişteki kişilere biriktirdiğim öfkeyi özgüvensizliklerimi eski eşime yansıtmışım. Nazlı Hanım bendeki hataları bana öyle kibar ve suçlayıcı olmadan anlattı ki bana kazandırdığı en büyük beceri artık kendi psikologluğumu yapabilmemdir. Daha gencim ve bundan sonra yapacağım evlilikte Nazlı Hanım sayesinde aynı hataları tekrarlamayacağım ve severken kaybetmeyeceğim. Değerli yol göstericime çok teşekkür ederim...
     Beğenin    
F.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70982
Ben F.K. Salihlide yaşıyorum İzmirde çalışıyorum. İzmirde psikolog ararken etrafıma danışmam sonucu daha önceden plevne psikolojik danışmanlığa gider bir arkadaşım nazlı hanımı önerdi yani psikoloğumla ta siye üzerine tanıştı iyikide tanışmışım. Aşk acısı zamanla geçer derler ama ben nazlı hanıma gittiğimde hala 2 yıl önce biten beş yıllık ilişkimin yatalarını taşıyordum. Sonradan hayatıma kimseyi alamadım bana çektirdiği acılara rağmen sürekli o vardı aklımda ben bunun takıntı olduğunu sanıyordum nazlı hanımla yaşadığım duygulara bambaşka bibakış açısı getirdim. Her aşk sağlıklı olmazmış benimki patolojik aşkmış. Duygularım üzerine çalıştık her seansı keyifle heyecanla bekledim kendisinin bana önerdiği çok güzel kitaplar oldu kocaman kütüphanesinden onları okudum bende çok çaba sarf ettim nazlı hanım bu işe gönlünü adamış biri. Keşke onu daha önceden tanısaydım bu kadar uzun yılları yeni bir ilişkiden mahrun geçirmezdim. Kendisini ilişki terapisi almak isteyenlere öneriyorum.
     2 Beğeni    
Koray Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70974
Merhaba, ben Nazlı hanımı bir dönem müdürlüğünü yaptığı kurum vasıtasıyla zaten tanımıştım. Uzun zamanlar ertelemiş olduğum sorunumu çözmek için yardıma ihtiyaç duyunca kendisi aklıma gelen ilk isim oldu. Sosyal ortamlarda yaşadığım korkular, terleme, titreme , çekingenlik nedeniyle iş hayatım sekteye uğramıştı. Nazlı hanım sayesinde yaşadıklarımın kader olmadığını, sorunumun bir adı olduğunu öğrendim. Sosyal fobi teşhisiyle terapi görmeye başladım. Geçen her seans bu illetten kurtulacağıma inancım biraz daha arttı. Nazlı hanımın verdiği davranışsal çalışmalar ve seans sırasındaki yönlendirmeleriyle bilişsel çarpıtmalarımdan kurtuldum. Her geçen gün kaydettiğim ilerleme nedeniyle Nazlı hanıma binlerce kez teşekkür eder, meslek aşkı, disiplini ve yardımseverliği nedeniyle de onu yardım arayışında olan kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Mustafa Tunçtürk
4.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70641
Merhaba ben Bakırköy ruh sağlığı ve sinir hastalıkları hastanesi'nden psikiyatrist Dr. Mustafa Tunçtürk. Biz Nazlı hanımla, mesleki gelişim adına İstanbul'da birlikte katıldığımız psikofarmakoloji eğitiminden tanışıyoruz. Nazlı hanım mesleğine aşık, psikolog kimliğini aktif dinleyici yönüyle hayatına da taşımış bir uzman. Mükemmelliyetçi yapısıyla danışanlarına yardımcı olabilmek adına psikofarmakoloji alanın da terminolojisine ve içeriğine büyük ilgi duyan psikolog Nazlı Tutan psikiyatristlerin terapi için kendisine yönlendirdiği danışanlara bilgi yoğunluğuyla katkıda bulunmaktadır. Kendisi İzmir'de işbirliği içinde çalıştığım ve güvenebileceğim uzmanlardan olan Nazlı Tutan'ı gönül rahatlığıyla ondan destek alacak danışanlara öneriyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    
Çiğdem Karabulut
4.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70630
Psikolog Nazlı Tutan... Güzel İzmir'in güzel psikologu, uzakları yakın eden desteğini her zaman hissettiren saygı ve sevgi dolu, mesleğine aşkla bağlı caanım terapistim... Kendisini hayranlıkla izlediğim, imrendiğim insan... Bakışı ile, ses tonu ile, yaklaşımı ile güven ve huzur veren... İyi ki tanımışım ve iyi ki hayatımdasın dediğim ağlayarak başlayan gülerek biten sohbetlerimin sahibi... Danışmayı ve destek almayı düşünenlere ısrarla tavsiye ederim ;)
     3 Beğeni    
Can Dereli
4.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70627
Nazlı Tutan, yaklaşık 15 yıldır tanıdığım kadarıyla her zaman kişilik analizi yapmayı seven, irdeleyici ve gelişim odaklı bir insan olmuştur. Bu uzun vadeli arkadaşlığımız esnasında bana ruhsal açıdan gerek verdiği tavsiyelerle, gerek önerdiği davranış biçimleriyle bir hayli yardımcı olmuş, kendim ile ilgili birçok konuda farkındalık geliştirmeme katkı sağlamıştır. Mesleki deneyim kazandıkça, yaklaşımındaki profesyonellik ve yaptığı tespitlerdeki uyumluluğun gün be gün artttığını ve hala da artmaya devam ettiğini en net gözlemleyen insanlardan biriyimdir sanıyorum. Nazlı Tutan'dan destek almayı düşünenler, eminim ki onun yardımıyla, şu ana kadar göremedikleri veya görmek istemedikleri birtakım gerçekleri kısa zaman içinde içlerinde fitilleyecekler ve hayatlarına farklı bir açıdan bakmaya başlayacaklardır.
     2 Beğeni    
Ziya ÜNLÜTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52315
Enerjisi, sözleri ve bilgisiyle çok saygı duyduğum bir meslektaşım Nazlı. Araştırmacı ruhu, öğrenme aşkı ve dinamikliği beni çok etkiliyor. Bir uzman olarak kesinlikle kendisinden destek almak isteyenlere rahatlıkla tavsiye edebiliyorum. Artık Ankara'da psikolojik desteğe ihtiyaç duyanlar çok şanslı. Çok hızlı öğrenen ve bunları çok güzel bir dille ifade edebilen ,bilgilerini bir araya toplayıp sunabilen bir YAZAR yeteneğini de sahip olan beni imrendiren bir arkadaşım. Kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM ve başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    
Serkan(Danışan)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39680
herkese merhaba.ben bir danışan olarak nazlı hanımı bu site sayesinde buldum görüşüp yardım alıp almama konusunda çekincelerim vardı kliniğe gidip nazlı khanımla tanışana kadar bu kadar sıcak güler yüzlü birini görünce nazlı hanımdan yardım almaya karar vardım sorunum travestileğe özenti vardı bende ve nazlı hanımın bana bu konudaki yaklaşımı çok iyiydi ve ben şu anda nazlı hanımdan terapi almaktayım teşekkürler nazlı hanım.herkese mutlaka tavsiye ederim memnun kalıcağınız bir psikolog nazlı hanım.
     8 Beğeni    
Junior
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39670
Sn.Nazlı Tutan yakınım olmasına rağmen kendisinden psikolojik destek aldım.Ben emekliyim,çok zor günlerim oldu,eşimi kanserden kaybettim.Nazlı Tutan hanımın telkin tavsiyeleri ile daha çabuk toparlandım.İkna kabiliyeti,gerçekleri tatlı bir şekilde anlatması insana güven vermesi gülen yüzü bence en güzel özellikleri.Çalıştığı iş yeri ve ekip arkadaşları yorum yapılamayacak kadar güzel.... Kendisine ve ekip arkadaşlarına başarılarının devamın diler Malatyalıların böyle bir ekip ve kliniğe sahip oldukları için ne kadar şanslı olduklarını bilmelerini isterim..
     7 Beğeni    

Nazlı TUTAN'ın Öykü ve Şiirleri Nazlı TUTAN'ın Öykü ve Şiirleri

Nazlı TUTAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
PETAD-Psikolojik Eğitim, Terapi ve Araştırma Derneği
CİSED-Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği
Transaksiyonel Analiz Derneği
Bir Yudum Şarap Derneği

Nazlı TUTAN Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
• Plevne Psikolojik Danışmanlık Merkezinin kurucusu Psikolog/ Aile Danışmanı Nazlı Tutan İzmir Özel Ege Lisesi’nden mezun olduktan sonra burslu olarak girdiği İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde iki bölümü çift anadalla yüksek şeref öğrencisi olarak tamamlayarak psikoloji ve medya ve iletişim bölümlerinden lisans diploması almaya hak kazanmıştır. Mezun olduktan sonra ilk yılını Malatya Anka Psikiyatri Dal Merkezi’nde psikiyatrist süpervizörlüğünde psikoterapi uygulamalarıyla geçirirken aynı dönemde CİSED ( Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği)’nin uzun süreli holistik cinsel terapi eğitimlerine devam etmiş ve sonrasında derneğin 11.Vaka Paylaşım ve Eğitim Refresh Çalışması’na katılmıştır. Malatya’dan sonra Ankara ve İzmir’de psikolojik danışma merkezlerinde psikolog olarak çalışmalarını sürdüren Nazlı Tutan bu sırada alanında uzman kişilerden eğitim ve süpervizyon almaya devam etti...[Devamı...]

Nazlı TUTAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nazlı TUTAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kayhan GÜRBÜZ
Uzm.Psk.Kayhan GÜRBÜZ
Değerli meslektaşım Uzm.Psikolog Kayhan Gürbüz'le tanışıklığım öğrencilik yıllarıma dayanır. Kendisi taa o zamanlardan meslektaşlarına yönelik düzenl...
Begüm ÜRETEN
Psk.Begüm ÜRETEN
Meslektaşım uzman psikolog Begüm Üreten'le birlikte çalışmaktayız. Plevne Psikolojik Danışmanlıkta çocuklara yönelik verdiği terapi hizmeti ile pekçok...
Ziya ÜNLÜTÜRK
Uzm.Psk.Ziya ÜNLÜTÜRK
Sevgili meslektaşım Ziya'yla onun EMDR terapisine olan aşkı ve onu yaygınlaştırmak için duyduğu arzu neticesinde giriştiği çalışmalar aracılığıyla tan...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Plevne Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Mavişehir Park Yaşam Ofisleri, 6523 Sok. No:32/A, D:106, Kat 1, Yalı Mah. Karşıyaka/İzmir ( Mavişehir İzban İstasyonu Karşısı)
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 132 34 88
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi(Üstün Başarı Bursu)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Psk.Nazlı TUTAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Nazlı TUTAN Mesleki Videolar Videoları
-
cinsel terapi izmir, depresyon, terk edilme, sosyal çekingenlik, özgüven kazanma, evlilik terapisi izmir, orgazm güçlüğü, aile sorunları, heyecanlanma, mutlu olamama, ilişki koçluğu izmir, orgazm olamama, anne-baba ayrılığı, sunum korkusu, güzelleşme, yaşam koçluğu izmir, ağrılı cinsel ilişki, kronik mutsuzluk, konuşma güçlüğü, imaj danışmanlığı, stil danışmanlığı izmir, ayrılık, vücut dismorfik bozukluğu, kekemelik, başarısızlık, vajinimus, ölüm korkusu, özgüven sorunu, kızarma, öğrenme güçlüğü, cinsel isteksizlik, travestilere ilgi, özgüven eksikliği, kadınlara karşı çekingenl, öfke kontrolünde sorun, erken boşalma, cinsel mazoşizm, çekingenlik, seks bağımlığı, dayak, narsisistik, sadizm, kaybetmek, cinsel istek fazlalığı, eş dayağı, kişilik bozukluğu, sevdiğini kaybetme, sosyal fobi, kendini beğenmeme, iktidarsızlık

15:54
Top