2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Burcu MUTLU SİPAHİ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Dnş.Burcu MUTLU SİPAHİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu MUTLU SİPAHİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBurcu MUTLU SİPAHİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Burcu MUTLU SİPAHİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Burcu MUTLU SİPAHİ Tavsiye Yazıları Burcu MUTLU SİPAHİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 nurdan (Danışan)
 IP: 188.3.152.YCB

21-02-2014
 TavsiyeNo: 66605
kendim olma gücünü ve cesaretini bana verdiği için, mutluluğumun ve başarılarımın alışkanlığa dönüşmesinde bana çok çok yardımcı olan dünya tatlısı bir inasana, yaşam koçuma, sayın Burcu hanıma çok çok teşekkür ediyorum. istediğiniz her ne ise (aşk,başarı,evlilik,kariyer vs...) ve şu an ona sahip değilseniz emin olun bunu gerçekten ve yeteri kadar istemediğinizdendir. gerçekten istemeyi ve tüm bu isteklerin nasıl gerçekleşeceği zaten sizde mevcut. bu gücü yani kendiniz olma gücünü Burcu hanım size anlatıyor... çok şanslıyım ki benim yaşam koçum Burcu Mutlu Sipahi hanım...:)
     3 Beğeni    

Aysel ÜLGÜNER Fotoğraf  Psk.Aysel ÜLGÜNER
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-10-2012
 TavsiyeNo: 54607
Sevgili Burcu ile bir eğitim sırasında tanıştık ve yıllar sonra bir arada çalışabilme imkanı bulduk. Hayatında her zaman çözüm odaklı, analitik düşünebilen, cana yakın yaklaşımlarıyla karşısındakini rahat hissettiren biridir. Bu karakter özellikleriyle doğru mesleği seçtiğini düşündüğüm arkadaşım, mesleğini çok seven, bilginin önemine inanan biridir. Bu nedenle öğrenmenin sonu yoktur düşüncesiyle güncel araştırmaları takip eder. Danışanlarının mutluluğuna sık sık şahit olduğum arkadaşımı desteğe ihtiyaç duyan herkese önerebilirim, sevgilerimle...
     1 Beğeni    

 h.o. (danışan) (Danışan)
 IP: 85.100.251.BD

09-03-2012
 TavsiyeNo: 49180
Burcu hanımı bir dostumun tavsiyesi üzerine aradım. Yaşam koçluğu programı ile bütün hayatım değişti diyebilirim. İş ortamımda ve sosyal ilişkilerimde yaşadığım problemleri çözmemde bana olan içten, dostane, sıcak yaklaşımı ile çok yardımcı oldu. Sizinle kurduğu iletişimle ilk etapta zaten güvenebileceğiniz biri olduğunu anlayabiliyorsunuz. Burcu Hanımı; kısa sürede çözüm arayan ve hayata bakışını değiştirmek isteyen herkese tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 PINAR A (Danışan)
 IP: 178.233.135.JY

05-03-2012
 TavsiyeNo: 49029
Burcu Mutlu Sipahi ile kızıma yaptığı danışmanlık aracılığıyla tanıştım.İnsanın en değerli varlığı şüphesiz çocukları.Dolayısıyla ben de sınav kaygısı ve eğitim danışmanlığı konularında yardım almak için Burcu hanıma başvurdum.İyiki onunla tanışmışız diyorum.Sevecen,ilgili ve konusunda uzman olduğu için büyük yol katettik.Eğitim sisteminde yaşadığınız aksaklıkları ya da eksiklikleri her zaman kendiniz halledemeyebiliyorsunuz.Böylesi durumlarda bir uzmandan yardım almak en doğrusu diye düşünüyorum.İşte bu konuda doğru insan Burcu Mutlu Sipahi.
     1 Beğeni    

Gülcen ARMAĞAN Fotoğraf  Psk.Gülcen ARMAĞAN
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-03-2012
 TavsiyeNo: 48935
Merhaba,Burcu Mutlu sipahi yi tanımam çok uzun yıllara dayanır.Hem çok yakın bir dostum hem de iş ortağımdır. Kendisi mesleği ile ilgili her türlü girişiminde inanılmaz bir performans,beceri ve fedakarlıkla çalışmaktadır.Bunda da zekasının,sağlam ve dürüst kişiliğinin ve işine gösterdiği ciddiyetin büyük rolü vardır.Özel yaşantımızda ki birlikteliğimizin güzelliği ve sağlamlığı ,aynı mesleki yaşantımızda olduğu gibi anlayışa,sevgiye,fedakarlığa,güvene ve kaliteli paylaşıma dayanır.Burcu'nun hayatımdaki yeri yazmakla bitmez.Ama en önemlisi mesleğinde gösterdiği performans ve başarılarından dolayı kendisinin mesleki alanlarında ona ihtiyaç duyabilecek durumda olan herkese bu değerli arkadaşımı tavsiye etmeyi bir borç bilirim. İyi ki varsın Burcu hem benim için hem de çevrendeki tüm insanlar için.....
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sinerji Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu Merkezi
1443 Sokak No:177 K:4 D:4 Alsancak/İzmir
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 464 36 28
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Burcu MUTLU SİPAHİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Burcu MUTLU SİPAHİ Mesleki Videolar Videoları
-22:37
Top