2007'den Bugüne 92,577 Tavsiye, 28,263 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sezen SALİHOĞLU
Psikolojik Danışman - İstanbul
Evlilik ve Çift Terapisti/Psikoterapist/EMDR Terapisti

Sezen SALİHOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sezen SALİHOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

15
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sezen SALİHOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sezen SALİHOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nilgün HASANUzm.Psk.Nilgün HASAN
Nilgün hanımla uzun yıllar önce bir eğitim esnasında tanıştık. Çalışmalarını yakından takip ettiğim, kendisini devamlı geliştiren, yeniliklere açık, a...
Gülüm BACANAKUzm.Psk.Gülüm BACANAK
Gülüm hanımla, Cised sayesinde tanıştım, güler yüzü, pozitif enerjisi ve sorun çözme becerisi ile takdir ettiğim ender kişilerden biridir. Kendisi çok...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Zaman zaman her insan çeşitli sıkıntılar ve sorunlar yaşayabilir, bu anlamda psikoterapi insanın ruhuna verebileceği en güzel hediyedir. Her türlü soru ve sorunlarınız için bana ulaşabilirsiniz....
 
Sezen SALİHOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Sezen SALİHOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1977 (47 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sezen SALİHOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik ve Çift Terapisi
EMDR Terapisi
Cinsel Terapi
Bireysel Psikoterapi

Evlilik ve İlişki Sorunları
Fobiler
Kişilik Bozuklukları
Sınav Kaygısı
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yaygın Anksiyete Bozuklukları
Panik Bozukluk
Panik Atak
Depresyon
Kayıpla Başa Çıkma
Özgüven Sorunları
Öfke Kontrolü
Vajinismus

Sezen SALİHOĞLU Özgeçmis CV Psk.Dnş.Sezen SALİHOĞLU'nun Özgeçmişi
1977 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’ da tamamladıktan sonra, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi sonrasında İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını "Evliliklerde Kadın Erkek İlişkilerindeki Aldatmaların İncelenmesi" üzerine çalışarak tamamladı.

Çalışma hayatına, 2001 yılında özel bir kolejde psikolojik danışman olarak başladı. 2003 yılından beri resmi liselerde ve özel psikolojik danışmanlık merkezlerinde, psikolojik danışman olarak ergenler ve aileleri ile bunun yanı sıra da yetişkinlerle bireysel terapi, evlilik terapisi ve cinsel terapi alanında psikoterapist olarak çalıştı.

Terapötik alanda, Psikodinamik Psikoterapi ve EMDR Terapi yöntemi ile çalışan Sezen Salihoğlu Sağlam, Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi ve özel bir terapi yöntemi olan EMDR 1. Düzey Eğitimlerini aldı....[Devamı...]

Sezen SALİHOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119033
Merhabalar. 2ay öncesine kadar EMDR hakkında hiç bir bilgim yoktu. Sezen hanim sayesinde tanıştım. Hamileligimde yaşadığım anksiyete bozukluğunu EMDR ile yeniyorum. Bu konuda bilgisi olmayan herkese ısrarla öneriyorum. Tabi Sezen hanimin harika yol arkadaşlığı da var. Öncelikle Sezen hanımı tavsiye ediyorum ısrarla alanında çok iyi. EMDR çok etkili bir tedavi yöntemi. Sezen hanımla birlikte EMDR tedavisini de ısrarla tavsiye ederim. Teşekkür ederim Sezen Hanım..
     Beğenin    
Serap
8.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108204
Sezen hanımı bir arkadaşım aracılığı ile buldum kapalı alan korkusu ve her an bişey olacak problemlerim nedeniyle gittim. Korkularım ve yenemeyeceğime dair fikirlerimi ilk seansta değiştirmeye başladı. Artık sonlandırma seansımız ve geldiğim günle bugün arasında dağlar kadar fark var. İyi ki gelmişim umarım bir daha böyle bir sorun yaşamam yaşarsam da nepacağımı biliyorum korkularım yok artık.Sezen Hanım çok sıcakkanlı, çok memnun kaldım kendisinden. Zor bir dönemdi ve beni EMDR terapisiyle çok rahatlattı. Seanslardan çok memnun kaldım. Çok disiplinli ve çok anlayışlı bir uzman. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Korkularımın hepsi geride kaldı Herşey için çok teşekkür ederim hayatımın önemli bir sorununu ortadan kaldırdınız.
     Beğenin    
Tulay ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108203
Sevgili Uzmanım Sezen Hanım la eski bir danısanı aracılığıyla tanıştım..hayatım alt üst olmuştu..bu gerçekten doğru bir tarif oldu..Hiçbirseyden keyf alamıyor..kimseyle görüsmek istemiyordum...evlendim.. boşandım..İşimden oldum..kendimi herseyden herkesden uzağa koydum..evden dısarı çıkmıyor..dısarı çıktığımda eve dönemeyeceğim korkusu yaşıyordum..gece uyuyamıyor..uyanınca akşam olsun istemiyordum..hayatımı gözden geçirip geçirip kendime kızıyor..kendimle kavga edip duruyordum...Arkadaşım sağolsun (hep diyeceğim bunu) benden habersiz randevu almış..zorla götürdü..iyi ki götürmüş..bizi o kadar sıcak bir karşılamayla buyur ettiki..gitmeden ne diycem..ne anlatıcam diye kendimi sorgularken daha ilk seans ta öyle bi yakınlık hissettirdi ki cıktığımda ne kadar konuştuğuma ben bile şaşırdım.. artık bir sonraki seanslara daha hevesle gitmeye başladım.dısarıya çıkabiliyor..kendime daha az kızıyorum..oysa ki olaylara o kadar yanlış yerlerden bakıp..olmadık yerlere takılıp oralarda boğuyormuşum kendimi....tabiki daha yol almam gerek...Sezen Hanım iyi ki tanımışım sizi...herkese öneriyorum..gerçekten tek başına üstesinden gelmeye çalışırken sorunlarımı dahada büyütmüş..iyice içinden çıkamamışım..benim desteğe ihtiyacım varmış...desteğim oldunuz...olmaya da devam edin..hep varolun hayatımızda..ben ve benim gibilere ışık tutmaya yön göstermeye devam edin...size hep teşekkür ediyorum..burdan da teşekkür etmek istedim..size ihtiyacımız var......
     1 Beğeni    
Leyla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108039
Sezen hanımı hayatımın çok zor bir döneminde tanıdım. Şimdi iyi ki tanımışım diyorum. Babamın vefatından sonra uzunca bir süre kendime gelemedim. Hayattan zevk almıyor, çalışmak istemiyor, kimseyle görüşmek dahi istemiyordum. Zihnimde hep bir görüntü vardı ve hiç gitmiyordu. Uykularımdan kabuslarla uyanıyordum. Daha öncede psikolojik yardım almıştım ama pek fayda görememiştim. Sezen hanımla Emdr terapi yöntemi ile tanıştım ve henüz çok fazla seans olmamasına rağmen kendimi çok iyi hissediyorum. Mutlu olabileceğim şeyleri görmeye basladım ve uykularım düzene girmeye başladı ve artık o görüntüyü istesemde göremiyorum. Sezen hanımı profesyonelligi, bilgisi ve güler yüz7 dolayısıyla herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Nilgün HASAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100658
Merhaba Sezen hanım ile uzun yıllara dayanan bir tanışıklığımız vardır. Sezen Salihoğlu mesleğinde oldukça yetkin ve danışanlarıyla kurduğu ilişki oldukça profesyoneldir. Hem samimi hem de çerçeveyi özenle koruyan, mesleki etik ilkelerine bağlı bir meslektaşımdır. Mesleğine gönül vermiş, her zaman kendini geliştirmeyi hedefleyen bir terapisttir. Hem bireysel hem de çift terapisi konusunda psikolojik destek almayı düşünen, psikoterapi sürecine dahil olmak isteyen herkese güvenle tavsiye edebileceğim bir psikologdur.
     1 Beğeni    
Emsal
17.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62347
Sezen Hanım'ı yaklaşık 10 yıldır tanımaktayım.Kendisi evlilik ve cinsellik alanında birçok eğitimler almış,alanıyla ilgili araştırmacı,ılımlı güler yüzlü bir uzmandır.Mesleki anlamda kendisini vajinismus konusunda oldukça yeterli buluyorum.Yenilikleri yakından takip eden Sezen Hanım'ı evlilik öncesi ve evlilik hayatlarında sorun yaşayan çiftlere özellikle tavsiye ediyorum.Hastalarıyla son derece ilgili olan Sezen hanım mesleki kariyerinde ilerleyeceğinden eminim.Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    
Uzm. Psikolog Zeynep Biter
18.Mart.2013
TavsiyeNo: 59047
Sezen Salihoğlu ile uzun bir süredir beraber çalışmaktayım, kendisi cinsel sağlık ve evlilik terapileri konusunda donanımlı ve deneyim sahibi bir uzmandır. Danışanlarıyla profesyonel bir ilişki kuran ve sürekli kendini geliştirme arzusu taşıyan mesleğine gönülden bağlı bir meslektaşımdır, benim için kendisiyle çalışmak her zaman bir zevk olmuştur. Psikolojik yardım alma ihtiyacı duyan herkese Psikolojik Danışman Sezen Salihoğlu'nu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Gülüm BACANAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48518
Sevgili arkadaşım Sezen'le üyesi olduğumuz Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) aracılığıyla tanıştık ve sık sık da mesleki organizasyonlarda bir araya gelmekteyiz. Sezen mesleğinde heyecanlı, insanlara yardım etmeyi seven, kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık bir meslektaşımdır. Gerek evlilik danışmanlığı gerekse cinsel terapi alanlarında güvenilerek başvurulabilecek bir kişi olduğuna inandığım Psk. Danışman Sezen Salihoğlu'nu herekese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Beyza Sevim
14.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46243
Sezen Hanım ile uzun yıllardır tanışırım. Mesleğine olan sevgisini almış olduğu birçok kaliteli eğitimle oldukça iyi bir yere taşımış, yılmadan öğrenme ve kendini geliştirme amacı güden çok kıymetli bir meslektaşımdır. Özellikle ilişki ve cinsel danışmanlık alanlarında başarısını övgüye layık bulurken bir takım kişilik özellikleri ve niteliklerinden de bahsetmeden edemeyeceğim. Güvenilir, çözüm odaklı, başarılı bir danışmandır. İlgilendiği danışmanlık alanlarına dair saygınlığı dolayısıyla gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
İrfan Akin
22.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45617
Sezen hanımın meslektaşı ve arkadasiyim. Şimdi diyeceksiniz ki tabi ki tavsiye edeceksin neticede arkadaşın. Ama mesleğimizin belki de en ince noktası şu biz hizmet veriyoruz ürün değil ve bireylerin kişiliği çok önemli. Dolayısıyla bir psikolojik danışman bir diğerini tavsiye ediyorsa bunun en önemli gerekçesi tavsiye edilenin mesleki anlamda kendisine güven ve saygı kazandırmış olmasıdır. Kendisi okuldan sonra sürekli mesleki eğitimler almış ve kendisini aile ve çift danışmanlığı anlamında yetiştirmiştir. En beğendiğim durum ise sorunu teshisindeki profesyonelliktir. Emin olun kendinizi bulacaksınız. Nedenler ve çözümler konusunda yaptığı tespitler çok doğru ve yerindedir.
     5 Beğeni    

Sezen SALİHOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
CİSED(Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği)
EMDR Derneği

Sezen SALİHOĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sezen SALİHOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nilgün HASAN
Uzm.Psk.Nilgün HASAN
Nilgün hanımla uzun yıllar önce bir eğitim esnasında tanıştık. Çalışmalarını yakından takip ettiğim, kendisini devamlı geliştiren, yeniliklere açık, a...
Gülüm BACANAK
Uzm.Psk.Gülüm BACANAK
Gülüm hanımla, Cised sayesinde tanıştım, güler yüzü, pozitif enerjisi ve sorun çözme becerisi ile takdir ettiğim ender kişilerden biridir. Kendisi çok...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Sezen SALİHOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 447 77 80
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(47 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Sezen SALİHOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sezen SALİHOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-
psikoloji, aldatma, vajinismus istanbul, boşanma, duygusal, ergen danışmanlığı, cinsel terapi istanbul, isteksizlik, istanbul vajinismus, çatışma, çift terapisi istanbul, panik atak, cinsellik, sınav kaygısı, depresyon, iletişim, evlilik, öfke kontrolü, terapist istanbul, evlilik terapisi istanbul, aldatılma, cinsel sorun, büyükçekmece terapist, kaygı bozuklukları, evlilik terapisti istanbu, çocuk danışmanlığı, büyükçekmece pedagog, aile danışmanlığı, psikoterapist, ergen psikoterapist, pedagog istanbul, oyun terapisi, boşanma danışmanlığı, travma sonrası stres, emdr terapisi, çocuk psikolojisi, emdr terapisti, emdr terapisi büyükçekmece, emdr terapisti istanbul, büyükçekmece emdr, travma, evlilik sorunları, mutlu evlilik için, travma temizleme, ergenlik sorunları, psikolojik danışman, yeme bozuklukları, anksiyete, depresyon ve emdr, panik atak emdr

08:48
Top