2007'den Bugüne 91,792 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hemra MAMİYEV
Uzman Psikolog - Manisa
Uzman Klinik Psikolog

Hemra MAMİYEV Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hemra MAMİYEV Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

51
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hemra MAMİYEV'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hemra MAMİYEV'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet KILIÇDr.Psk.Mehmet KILIÇ
Mehmet Bey ile görev aldığım Aile Danışma Merkezi'nde tanıştım. Kendisi ile birlikte çalışma ve kurumumuzda düzenlediği teorik eğitim ve süpervizyon ...
Gözde EMİK AKSOYUzm.Psk.Gözde EMİK AKSOY
Gözde Hanım’ı, yaklaşık üç yıldır tanırım. Kendisi son derece başarılı ve özverili ekip arkadaşımdır. O kendisini hem akademik hem klinik uygulama ala...
Elçin BİÇERElçin BİÇER
Özel bir eğitim kurumunda görev yaptığım dönem Elçin Hanım kurumumuzda gönüllü olarak staja başlamıştı. Ve staj süresince bütün öğrencilerimizi ve ail...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlık, yalnızca hasta veya sakat olmamak değil bedenen,ruhen ve sosyal yönlerden tam bir iyilik halidir. Dünya Sağlık Örgütü
 
Hemra MAMİYEV'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Şehitler, Merkez, 814. Sk. No:28, 45020 Şehzadeler/Manisa
(Randevu Açık)
Telefon 1 :
(Bilgi Amaçlı)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1980 (43 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce. Rusça
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji (2001 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Klinik (Uygulamalı) Psikoloji Yüksek Lisans (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hemra MAMİYEV Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Genç-Yetişkin Bireysel Psikoterapi ve Danışmanlık.
-Stres
-Sınav kaygısı ve stresle başa çıkma.
-Verimli ders çalışma ve performans arttırma
-Anksiyete
-Depresif Duygu Durum
-Ergenlik dönemi sorunları
-Kişisel gelişim
-Fobiler
-Panik Atak
-Obsesif – Kompulsif Bozukluk
-Kekemelik
Çocuk ve Ergenlerle Psikoterapi ve Danışmanlık.
-Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğu
-Öğrenme Bozuklukları
-Davranım Bozukluğu
-Ayrılma Anksiyetesi (Okul Korkusu)
-Bağlanma Bozukluğu
-Boşanmada Çocuk
-Altını Islatma
-Kardeş Sorunları
-Bağımlılık
-Sosyal uyum sorunları
-Yaygın Gelişimsel Bozukluklar
Evlilik, Çift ve Aile Danışmanlığı
-Evlilik Öncesi Danışmanlık
-Çift Terapisi
Psikolojik Testler
-Zeka testi
-Dikkat Testleri...[Devamı...]

Hemra MAMİYEV Özgeçmis CV Uzm.Psk.Hemra MAMİYEV'in Özgeçmişi
Uzm. Klinik Psikolog Hemra MAMİYEV

Psikoloji Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil,Tarih ve Coğrafya Fakültesi’nde yaptıktan sonra,Ege Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji dalında Master eğitimini tamamladı. Halen Sağlık Bakanlığı Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde Klinik Psikolog olarak bireysel psikoterapi, aile danışmanlığı ve eğitimi, gençlerle ve çocuklarla psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir. Bunların yanı sıra çocuk ve ergenlere zeka, gelişim, dikkat testleri, yetişkinler için kişilik testleri uygulamaları yapmaktadır.

Aldığı Eğitimler

Eğitimin Adı: Kognitif ve Davranış TerapilerininTemel İlkeleri, Depresyon ve Anksiyete Bozukluklarının (fobiler, OKB, panik bozukluk, TSSB ve yaygın anksiyete bozukluğu) Anlaşılması ve Tedavisinde Kognitif ve Davranışçı Terapi Eğitimi. Eğitimci: Prof. Dr. Mehmet Sungur. I ve II Modül. Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği. ( 20.01.2012-Devam ediyor).
...[Devamı...]

Hemra MAMİYEV Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.M
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47975
Hemra Bey'i bir tanıdığım aracılığı ile buldum. Sürekli sınav kaygısı yaşıyordum. Derslerime odaklanamadığım için sınavda çok gergin oluyordum ve bu durum sınav sonucunu olumsuz etkiliyordu. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı benim hoşuma gitti ve kendisi ile belirli bir süre çalıştım. Sınav ve derslerle ilgili gerçekçi olmayan düşüncelerimi belirlememe, onları değerlendirmeme ve gerçekçileri ile değiştirmeme yardımcı oldu. Çalışmamızda kazandığım en önemli şey de daha sonra da benzer sorunlar yaşarsam çözümünde kullanabileceğim çok etkili yöntemleri bana öğretmiş olmasıdır. Sorunumun çözümünde bana yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Benim gibi sınav kaygısı yaşayan kişilere kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Psk.Gaye GÖKLÜ
30.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47775
Hemra Bey ile aynı aile danışma merkezinde çalışıyoruz.Onu ilk tanıdığımda mütavazi kişiliği beni çok etkiledi. Mütavazı kişiliği sayesinde çok kısa sürede harika bir ekip olduk. Hemra Bey akademik anlamda çok donanımlı. Donanımlı olmasının yanı sıra halen kendini sürekli geliştirmekte. Özellikle çocuk ve ergen konusunda onun bilgisini ve çalışma şeklini çok beğeniyorum. Çalıştığımız alan her ne kadar bireysel gibi göründe de aslında bir takım çalışması. Hemra Bey tüm çalışma arkadaşlarına karşı çok paylaşımcıdır. Çocuk ve ergen konusunda uzman olan meslektaşımı ihtiyaç duyan herkese öneririm.
     7 Beğeni    
Mehmet KILIÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47773
Hemra Bey ile aynı kurumda çalışma şansına sahip oldum. İzmir'de çok az sayıda klinik psikolog bulunmakta ve Hemra Bey bu sayılı uzmanlardan biridir. Özellikle çocuk ve ergenlerle çok başarılı çalışmalar sürdüren Hemra Bey'in kısa sürede çok etkin ve başarılı seanlar çıkardığını görme şansım oldu. Mesleki donanımını beğendiğim ve yaptığı işleri sonuna kadar desteklediğim Hemra Bey'i sorun yaşayan ve psikolojik destek yaşayan herkese tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Leyla Mamiyev
30.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47772
Eşim ve meslektaşım Hemra Bey ile İzmir'de çalıştığım bir eğitim kurumunda tanıştım. Çocuk, ergen ve aileler ile yürüttüğü eğitim ve çalışmalara birebir katılma fırsatı yakaladım. Bu çalışmalarda edindiğim bilgi ve beceriler, çocuk ve ailelerine yönelik yürüttüğüm çalışmalardan daha verimli sonuçlar elde etmemi sağladı. Bilimi insanlara faydalı olabilmek için kullanan, danışanlarına içten ve gerçekçi davranan,onları yargılamak yerine oldukları gibi kabul eden, titiz, işine sadık, disiplinli ve gönül rahatluğı ile güvenebileceğim bir Psikolog'dur. Eşim ve meslektaşım Hemra Bey'i samimiyetle ve hiç tereddüt edmeden tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Filiz Anik
26.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47671
hemra beyle bundan yaklaşık 4 yıl önce çalışmakta bulunduğum özel eğitim rehabilitasyon alanında tanışma fırsatı buldum.Kendisi öncelikle insan ilişkileri ve iyi bir karektere sahip ,bir insandır. bulunduğu her ortamda olumlu bakış açısı bırakan kendinden emin ve yaptığı işten aldıhı mutluluğu karşısındaski kişiye çok iyi enpoze eden biridir.bilgi katılımlarıyla eğitime gönül vemiş,önerileri ve destekleriyle de bir takım katkıları olmuştur...işinde iyi eşsiz olan insanlardan biridir ,içtenlikle tavsiye ediyorum...
     9 Beğeni    
Uzm.Psk.Sinem ÜSTÜN
19.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46388
Hemra ile Alsancak Aile Danışma Merkezinde tanıştık. Birlikte çalıştığımız merkezin hizmetiçi toplantıları sayesinde sıklıkla bir araya gelmeye devam etmekteyiz. Kendisi alanda pek az meslektaşımızın yaptığı klinik masterını tamamlamış, özel eğitim ve özel eğitime ihtiyaç duyan çocuk gruplarıyla çalışmak da dahil olmak üzere pek çok alanda hem tecrübe hem de mesleki bilgiye sahip ender psikologlardandır. Kendine güvenen, pozitif ve sistematik çalışan bir arkadaşımdır. Güçlü insan ilişkileriyle uyumlu çalışma kapasitesiyle takdir ettiğim ve ihtiyaç duyan herkese tavsiye ettiğim bir meslektaşımdır.
     8 Beğeni    
Yeşim ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45916
Selamlar, Ben yaklaşık 4 yıl önce yani oğlum birinci sınıfa giderken diğer çocuklara göre daha geç öğrendiğini fark ettim ve oğlumu çeşitli doktorlara götürdüm.Sonuç olarakda dikkat dağınıklığına bağlı öğrenme bozukluğu olduğunu öğrendim.İnternette konu ile alakalı olarak gezinirken Hemra Bey'in bir yazısını okudum ve mail aracılığı ile kendisinden konu ile ilintili bir kaç bilgi istedim.Hayatımda aldığım en hızlı cevaptı.Ben İstanbul'da yaşadığım için beni bu konu üzerinde bilgili bir uzmana yönlendirdi kendisine çok teşekkür ederim.İnternet üzerinden bu kadar çabuk ilgilenileceğini hiç düşünmemiştim,çüknü daha öncede bu gibi yazışmalarda bulundum fakat hiç bir cevap alamamıştım.Hemra Bey konusuna hakim ve son derece sıcakkanlı ,yardımcı bir insan kendisine tekrar tekrar teşekkür eder ve bu yazımı okuyan insanlarada kendisini şiddetle tavsiye ederim.
     10 Beğeni    
Nurhan Mutlu
29.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42123
Hemra Mamiyev'i dört yılı aşkın bir süredir tanıyorum.Çalışkanlığı,dürüstlüğü ve sevecenliği ile herkesin takdirini kazanmıştır.Otizmle ilgili eğitimlerinde başarılı olduğu herkesce bilinir.Mesleki çalışmalarında daima kendini yenileyen sorumluluk sahibi bir kişidir.Hayatımda iyiki tanımışım dediğim nadir insanlardandır.Hemra Hocamın en beğendiğim ve takdir ettğim yönlerinden biride;son derece metanetli oluşu.İçtenlikle söylüyorum Hemra Mamiyevi tanımak bizler için büyük şanstır.Başarılarının devamını dilerken TAVSİYE EDİYORUM.
     8 Beğeni    
Nursel Osmanlar
12.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41749
Hemra Mamiyev’ ile Mutlu Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde dört yılı aşkın birlikte çalışıyoruz. Danışmanlığının yanında eğitimcilik görevinde de çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Her bilgi alışverişinde vermiş olduğu sonuç ve çözümlerine hayran kalmışımdır. Nasrettin Hoca fıkralarını andıran şakacı yardım süreçleri bizleri hep aydınlatmıştır. Danışmanlığında metaforu çok iyi kullanabilen Psikolog arkadaşımı herkese tavsiye ediyorum. Her şey gönlünce olsun.
     8 Beğeni    
Servet Sezer
11.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41731
hemra mamiyev'i mutlu çocuklar özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinden tanıyorum. kendi alanında ve kişiler arası iletişimde oldukça başarılı, yüksek derecede öngörüye sahip bir arkadaşım aldığı eğitimlerle somut başarılar elde etmiş bir psikolog kendisiyle aynı çalışma ortamında bir sene gibi bir süre çalışma şansım oldu oldukça özverili çalışan iş ahlakı oldukça yüksek olaylara tarafsız bakabilen bir arkadaşım. kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum..
     11 Beğeni    
Yiğit Demir
10.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41708
Hemra Mamiyev'le İzmir'de görev yaptığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tanıştım.Kendisi çok iyi bir ekip arkadaşı olmakla birlikte bilgi birikimi ve kişiler arası ilişkileriyle ön planda olan bir kişiliğe sahip.Yaratıcı fikirleri, soğuk kanlı tavırları, eğlenceli ders işleyişiyle de öğrencileri(danışanları) tarafından da çok beğenilmektedir. Stajyerliğim sayesinde Hemra Mamiyev'in seanslarını izleme şansını buldum.İzlediğim seanslar sayesinde çok şeyler öğrendim.Gerek sınıf yönetimi gerek ikili ilişkiler konusunda eline su dökülemeyecek insanlardan birisidir.
     10 Beğeni    
Dövletyar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41648
Hemra Mamiyev'i kendisini bu meslekte Mutlu Çocuklar Özel eğitim kurumundan tanımaktayım. Kendisini ben bir okul öncesi öğretmeni olarak sorunlu öğrencilerimi kendisine hep danışırım ve tavsiyelerinin faydalını görmüşümdür. Güler yüzlü ve samimi kişiliği vardır. Alnında bilgi ve beceririye sahipdir. soruna hazır bir çözüm öneren değil de kişiye çözümü kendisinin bulmasına yönlendirebilen kişidir. Hemra bey psikoloji alanında kendisine güvenebileceğim ve herkese tavsiye edebileceğim uzman klinik psikolgdur.
     9 Beğeni    
Gözde EMİK AKSOY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Mart.2011
TavsiyeNo: 40606
Hemra Mamiyev'i İzmir'de görev yaptığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tanıdım. Kendisi, işinde disiplinli, yaratıcı ve oldukça başarılı bir meslektaşımdır. Güçlü bir akademik geçmişi olan, aldığı eğitimleri mesleki deneyimleri ile sentezleyebilen, hizmetindeki başarıları somut olarak gözlemleyebildiğim tecrübeli bir psikologtur. Bilime olan saygısı, çalışma disiplin ve azmi ile bilgi birikimini insanlara yardım etmek amaçlı kullanabilen, güvenilir bir Psikolog olarak kendisini samimiyetle tavsiye ederim.
     9 Beğeni    
Psk.Sinem DEMİREL
23.Mart.2011
TavsiyeNo: 40559
Hemra bey ile 1 yıl birlikte çalışma fırsatımız oldu. Fırsat diyorum çünkü kendisinin hem iyi insanlar arası ilişkileri, çalışkanlığı, öğrenme isteği hem de Klinik psikolog olarak uzmanlık alanında kullandığı tekniklerle merkezimize eşsiz katkılar sağlamıştır. Hem iyi bir ekip arkadaşı hem çok iyi bir arkadaşıdır. Mesleki gelişimine önem veren , danışanlarına karşı çok saygılı, samimi ,özverili, objektif yaklaşan bir uzmandır. herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

Hemra MAMİYEV'in Kitap ve Yayinlari Hemra MAMİYEV'in Basılı Kitap ve Yayınları
Yüksek Lisans Tez Çalışması

Mamiyev, H. (2005) Türkiye'de Üniversite Eğitimi Almakta Olan Türkmenistan'lı Erkek Öğrencilerinin Ebeveyn ve Eş/Sevgili Kabul-Reddi ile Psikolojik Uyum Açısından İncelenmesi. Danışman: Doç. Dr. Azmi Varan. Tamamlandı.

Hemra MAMİYEV'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hemra MAMİYEV'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet KILIÇ
Dr.Psk.Mehmet KILIÇ
Mehmet Bey ile görev aldığım Aile Danışma Merkezi'nde tanıştım. Kendisi ile birlikte çalışma ve kurumumuzda düzenlediği teorik eğitim ve süpervizyon ...
Gözde EMİK AKSOY
Uzm.Psk.Gözde EMİK AKSOY
Gözde Hanım’ı, yaklaşık üç yıldır tanırım. Kendisi son derece başarılı ve özverili ekip arkadaşımdır. O kendisini hem akademik hem klinik uygulama ala...
Elçin BİÇER
Elçin BİÇER
Özel bir eğitim kurumunda görev yaptığım dönem Elçin Hanım kurumumuzda gönüllü olarak staja başlamıştı. Ve staj süresince bütün öğrencilerimizi ve ail...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Şehitler, Merkez, 814. Sk. No:28, 45020 Şehzadeler/Manisa
(Randevu Açık)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 660 25 63
(Bilgi Amaçlı)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(43 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2001
(22 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Klinik (Uygulamalı) Psikoloji Yüksek Lisans (2005 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Hemra MAMİYEV Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce. Rusça

Hemra MAMİYEV Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog, psikolojik testler, izmir psikolog, izmir psikologlar, depresyon, depresyon testi, depresyon belirtileri, depresyon nedir, psıkolojı, psıkolojık danışman, izmir psıkolojık danışman, depresyon nasıl geçer, depresyon tedavisi, panik atak, panik atak tedavisi, fobi nedir, fobi tedavisi, dikkat eksikliği, dikkat testi, hiperaktivite, hiperaktivite nedir, hiperaktivite tedavi, çocuk psikolojisi izmir, kişilik testleri, kişisel gelişim, aile psikologu izmir, aile psikolojik danışman, aile sorunları, aile sorunları nedir, sınav kaygısı, sınav kaygısı ölçeği, psikolojik sorunlar, psikolojik sorunlarım var, psikolog arayanlar, uzman psikolog, uzman psikolog izmir, evlilik sorunları, ergen, ergenliğin özellikleri, okul sorunları, ders çalışma programı, stres nedir, stres testi, kayg, takıntılar, obsesif, okul korkusu, çocuk, yetişkin, ergenlik

03:54
Top