2007'den Bugüne 75,582 Tavsiye, 24,799 Uzman ve 17,006 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!İnci ÖZKORAY
Psikolog / Psk.Danışman - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İnci ÖZKORAY

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog / Psk.Danışman

[Diğer Psikologlar, Psikolojik Danışmanlar ve Terapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[İnci ÖZKORAY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İnci ÖZKORAY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılarİnci ÖZKORAY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İnci ÖZKORAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

İnci ÖZKORAY Tavsiye Yazıları İnci ÖZKORAY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 zeynep kaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.106.108.YLL

14-10-2016
 TavsiyeNo: 91030
Sayın İnci Özkoray'la 2015 yılında, gerçekten oğlumun disleksi, diskalküli, dikkat eksikliği sorunlarına Türkiye'de asla çözüm bulamayacağıma inandığım ve gittikçe umutsuzluğa kapıldığım noktada tanıştım. Bir tanıdığımın bahsetmesi üzerine internet araştırması yaptım. İnci Hanım'ın alanında uluslararası saygınlığı ve tecrübesi olan bir özel eğitimci olduğunu gördüm. Oğlumla birlikte tanışmaya gittik. O günden sonra her şey değişti. Viyana Disleksi Derneği ve Almanya ile bağlantılı olarak yaptığı ölçme değerlendirmelerle oğlumun durumunu tam olarak teşhis etti. Sıcak ve güleryüzlü tavrıyla, çocukların dünyasına ulaşabilen çok yaratıcı yöntemleri oğlumun kendisine severek gitmesini sağladı. Haftada 2 gün yaptıkları çalışmalar, uyguladığı programlar ve yöntemlerle ilkokul 4. sınıfa kadar çözülmemiş sorunları yavaş yavaş aşmamızı sağladı. Her sorduğunuz soruya titizlikle cevap vermesi ve özellikle veliyi her bakımdan olumlu yönlendirmesi, çocuğun içinde bulunduğu aile durumundan, arkadaş ilişkilerine kadar her şeyi göz önünde bulundurması ve engin bilgisi bu alanda çok eksiklikler olan ülkemizde paha biçilmez değerdedir. Türkiye'de "farklı öğrenen çocuklar" üzerine farkındalık yaratmak için önayak olduğu "okullarda disleksi taraması projesi" için gönülden yaptığı çalışmalarla farklı illerdeki pek çok çocuğa ulaşmaya, destek olmaya çalışmaktadır. Bu alandaki eksiklikleri gidermek için yaptığı tüm çalışmalar ve son iki yılda oğlumda yarattığı olumlu gelişmeler için İnci Hanım'a bütün saygımla ve sevgimle teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 özlem (Danışan)
 IP: 5.25.169.ZBJ

24-07-2014
 TavsiyeNo: 70491
Sayın İnci Özkoray'ı, aylarca iyi bir eğitimci arayarak hüsrana uğradığım bir zamanda tanıdım. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalardan sonra kızımı kendisine götürdüm. Çok ilgili, bilgili, standart ve geçici çözümlerden uzak, tamamen global görüş ile yaklaşan ve global metodlar kullanan, güleryüzlü, hoş sohbetli, insanın içini ısıtan ve verdiği bilgiler ışığında karşısındakini aydınlatan yegane ve saygın eğitimcilerdendir. 2 yıldır (yoğun okul zamanında ayda veya üç haftada bir, yaz döneminde haftalık olarak) profesyonel destek almaktayız. Kızımla ilgili Her olumlu söylemlerinin gerçekleşecek olacağına söylediği anda inanmak biraz güç olsa da, yaşayarak bunun sağlamasını yapmış olmam ve "İnci Hanım söylemişti" dedirten profesyonel uzmanımıza buradan da teşekkür etmek isterim. Her zaman dua ettiğim ve bize verdiği sevgisi ve kıymetli vaktiyle minnet duyduğum Sayın İnci Özkoray Uzmanımıza sonsuz sevgi ve saygılar diler, herkese de büyük bir güven ve mutlulukla can-ı gönülden öneririm.
     2 Beğeni    

 Özlem (Danışan)
 IP: 94.55.240.YDC

31-03-2011
 TavsiyeNo: 40763
İnci Hanımı internet üzerinden araştırma yaparken buldum. Çok anlayışlı, güleryüzlü, profesyonel biri, konusunda uzman. Sizi çok güzel yönlendiriyor, olaylara sakin bir şekilde yaklaşıp akılcı çözümler öneriyor. Çocuğum konusunda kendisinden destek alıyoruz. Algıların düzelmesi, disleksi, diskalkuli konularında bize yardımcı oluyor. Bu konuda çalışan nadir insanlardan biri. AFS Metodunu uyguluyor. Çocuklar hiç bir zeka problemleri yokken okula başladıklarında bir türlü okumaya geçemiyor, matematikte zorlanıyorlar. Aileler zor durumda kalıp araştırma içine giriyor. İnci Hanım çoğu kişi tarafından bilinmeyen ve yanlış yönlendirilen bir konuda kendisini geliştirmiş bizim için çok büyük bir şans oldu.
     13 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Erfor Istanbulk Ogan İletişim
Sanatçılar Sitesi 25 A D.8 Tarabya
İstanbul
(Cep telefonundan arayarak bilgi alınmasını rica ederim.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(212) 223 95 82
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1972
(46 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


İnci ÖZKORAY'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İnci ÖZKORAY Mesleki Videolar Videoları
-


10:54
Top