2007'den Bugüne 91,424 Tavsiye, 28,060 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Özlem UŞAKLIGİL
Psikolog - İstanbul

Özlem UŞAKLIGİL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özlem UŞAKLIGİL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Özlem UŞAKLIGİL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özlem UŞAKLIGİL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dr.Tahir ÖZAKKAŞ
İstanbul
Doktor
Halk Sağlığı
Nevhan VAROLPsk.Nevhan VAROL
Değerli meslektaşım ve dostum Uzm.Psk.Nevhan VAROL'u ortak aldığımız uzun süreli eğitimlerden, kongre-atölye ve süpervizyon çalışmalarından tanımaktay...
Mehmet TEKNECİDr.Mehmet TEKNECİ
Değerli meslektaşım Dr.Mehmet Tekneci'yi ortak aldığımız uzun süreli eğitimlerden, kongre-atölye ve süpervizyon çalışmalarından tanımaktayım. Kendis...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikolog Online ve yüzyüze danışma
 
Özlem UŞAKLIGİL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kozyatağı 19 Mayıs Mahallesi, Gürsoylu Sk. Kadıköy İstanbul
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1966 (57 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (1987 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Özlem UŞAKLIGİL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Mesleki ilgi alanlarım; Kişilik Bozuklukları, Nevrotik Bozukluklar, Cinsel İşlev Bozuklukları, Ergen sorunları ve Hipnoterapidir.

Özlem UŞAKLIGİL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Müberra YENİŞAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110080
Özlem'i Psikoterapi Enstitüsü'nden tanıyorum, Enstitü'de hem Psikoterapi eğitimi alıyor hem de çalışıyordu. Enstitünün öğrencisi olan bizlere tavrı destekleyici ve arkadaş canlısıydı. Özlem ile konuşabilir, ondan istediğimiz bilgiyi alabilirdik. Hem yaşam hem mesleki deneyimlerini bizlerle paylaşırdı. On yıl önce danışan görmeye yeni başlamıştım, danışanlarımdan birinin fobisi vardı. Özlem ile fobiler ve seansta yapılabilecekler hakkında konuştuk ve bana çok faydası oldu. Sonraki yıllarda farklı eğitimler de de karşılaştık. Kendini mesleki açıdan geliştirmiş, yaptığı işe saygısı olan yetkin bir terapisttir.
     Beğenin    
Ece B. KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
21.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54071
Özlem Hanım'ı hararetle tavsiye ediyorum. Çok çeşitli eğitimler almış,araştırmacı,mesleğine saygısı olan bir hanımefendidir. Her zaman güleryüzlü ve espritüeldir. Özellikle kuzenim trafik kazası geçirdikten sonra yüzünde kalıcı hasralar oluştuğunda, kendisine psikolojik destek sağlamış, yardımlarını ve mesaisini esirgememiştir. Birçok yerden psikolojik danışmanlık aldık,Özlem Hanım hem en ilgili,hem de bize en faydalı olanıydı. Başka ailevi meselelerde de bana ve aileme çok destek olmuştur kendileri.
     1 Beğeni    
Ayşe
6.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53677
Özlem'i yaklaşık 4 yıldır tanıyorum.Birlikte eğitim aldık.Bilim ve dostluk adına pek çok konuştuk,tartıştık,paylaştık. Özlem'in pratik ve hızlı zekası gerçekten çok keyifli ve şaşırtıcıdır.Terapist olarak da hem alt yapısı dolu, hemde çok yönlü düşünüp görebilecek bir uzman olduğunu düşünüyorum.Tarzı samimi, net,görünmeyeni görebilecek ölcüde hızlıdır. Aldığımız psikoterapi eğitiminin insan hayatında ilaca gerek kalmadan büyük değişimler oluşturduğuna inanarak işimizi yapan psikologlar olarak;Özlemi ve psikoterapiyi tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nevhan VAROL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53333
Meslektaşım ve arkadaşım Özlem Uşaklıgil. Meraklı, çalışkan, iş bitirici, azimli, analitik düşünen ve anlamaya odaklı...Onu düşününce aklıma ilk gelen özellikleri..Bu özellikleri öğrenme isteği ve kendini geliştirme konusundaki motivasyonuyla birleştiğinde bir terapist olarak yapabileceklerinin zemini oluşturmakta bana göre.. başka bir alanda yetkin bir isimken kariyerinde önemli ve farklı bir adım atarak insanların yeniden ve yeni bir şeyler yapabileceğinin canlı örneklerinden biridir.Bu özelliği ile danışanlarına cesur bir ayna olacağına eminim..
     3 Beğeni    
Emine Filiz Uluhan
24.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53319
Özlem hanımla yaklaşık üç yıl önce psikoterapi enstitüsünde tanıştım.Üç yıl ayda otuz saat psikoterapi çalışmalarına hep birlikte katıldık. İri yapılı görüntüsünün altında çocuk masumiyeti ve sevecenliği taşıdığını gördüm.Arkadaşımız enerjik canlı sempatik kendisini geliştirmek için çalışan farklı alanlardaki deneyimleriyle de oldukça başarılı çalışmalar yapıyor.Psikoterapi gönüllüsü ve sevecendir. Mesleğinde çalışmalarını beğendiğim severek çalıştığını bildiğim arkadaşımı başarılı çalıimalarıyla da herkese tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
A.I
23.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53285
Kendine özgü sıcacık yaklaşımı, yumuşak ve etkileyici ses tonu, didaktik olmayan ama son derece ikna edici yaklaşımı ile en komplike ve umutsuz izlenimi veren vakalarda dahi kolaylıkla başarıya ulaşabilen yetenekli bir psikolog. Müşfik, sabırlı ve duyarlı kişiliği Özlem hanımın öne çıkan özelliği... mesleki kariyerinde son derece isabetli teşhis ve tedavi yöntemleri ve uzman deneyimiyle danışanını ilk seanstan itibaren etkleyen, sonuca çabucak varabilen iyi bir psikanalist. Kendisini yürekten kutluyor meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Güney Toprak
23.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53281
Birlikte psikoterapi eğitimi aldığımız bir arkadaşımızdır. Değerli ve başarılı bir psikoterapisttir. Kişilik bozuklukları, fobiler, vaginismus, sınav kaygısı, ergenlik sorunları vb. pek çok konuda eğitimlidir. Konusunda sayılı Amerikalı psikoterapi profesyonelleriyle pek çok atölye çalışmasına katılmıştır. Kendisini geliştiren, mesleğini seven ve ciddiyetle yapan bir uzmandır. Bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak, danışanlar için güzel bir fırsat olacaktır. Öneririm.
     1 Beğeni    
Dr.Çağla KILIÇ
23.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53280
Sevgili Özlem, seni tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Arkadaşım ve meslektaşım olarak başarılarını takip etmek çok gurur verici benim için. Birlikte olduğumuz onca eğitim, konferans ve toplantıdaki katılımcılığın ve yaklaşım tarzın beni her zaman etkilemiştir. Kendini hemen her konuda yetiştiren, gelişime açık, üretken bir terapist olman dışında, bilgilerini ve tecrübelerini danışanların için en iyi şekilde kullanma becerisine sahip bir terapistsin. Bu alanda çok güzel işler başaracağına inanıyorum arkadaşım. Sevgilerimle.
     3 Beğeni    
Meri
23.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53278
Fikirlerine ve zekasına çok çok güvendiğim bir tanıdığım. İşini ne kadar ciddiyetle yaptığına yakınen tanık oldum. Mutlaka onu tanıyıp görüşmelisiniz, çok yardımcı olacağından eminim. Kendisi ile başka bir meslekle uğraşırken de çalıştım ve o dalda da sektörün en önde gelen isimlerinden birisiydi. Duyarlılığı, ve zekası ile çok yardımı dokunacağından eminim. Bu kişiyi 3 sıfatla tanımlamam gerekirse zeki, duyarlı ve farklı sıfatları ile özetlemeye çalışırdım. Kendisi oldukça komik, zeki ve arkadaş canlısıdır.
     1 Beğeni    
Özkan
23.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53277
kendisiyle uzun yıllar reklam sektöründe birlikte çalıştım. beraber çalıştığımız süre içinde kendisinden gerek mesleki anlamda gerekse çalışma hayatı içinde karşılaştığım sorunlar anlamında çok şey öğrendim, öğrenmeye de devam ediyorum. bir psikolog olarak onun olaylara bakış açısı ve çözümleri bana pek çok kereler yol göstermiştir. onu bir psikolog olarak tanımıyorum ancak ödüllü bir reklamcı olarak kendisinin bu mesleği de çok başarılı bir şekilde yerine getirdiğinden kuşku duymuyorum. çünkü reklamcılık yaptığı yıllarda kullanmış/geliştirmiş olduğu gözlem yeteneği ve iletişim bilgisinin ona çok büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Mehmet TEKNECİ Fotoğraf
Dr.Mehmet TEKNECİ
Psikoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53261
Sevgili Psikolog Özlem Uşaklıgil; Bulunduğu ortamda kendisini hissettiren,pozitif sohbetiyle kolay dialog kuran,düşüncelerini rahatlıkla ifade edebilen ve paylaşımcı yapıya sahip olarak gözlemlediğim bir insandır. Çiftlere Cinsel sorunları aşılmasında danışmanlık ve ayrıca Aile içi çatışmalarda ve Ergen sorunlarıyla ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Samimi,içten,çeşitli eğitimlerde birikimlerini artırma ve birikimini paylaşma iletişimi içerisinde olduğunu gördüğüm psikolog Özlem Uşaklıgil'i tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Fsardunya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2012
TavsiyeNo: 49591
Oğlumun ergenlik sorunları ve bununla bağlatıntılı olarak benim sorunlarım için Özlem Uşaklıgil'e gelene kadar 4 ayrı psikolog'a gittik. Ama oğlum hiç birine devam etmek istemedi. Psikologların işini iyi bilmelerinin yanında özellikle gençleri terapiye devam ettirmek konusunda da iyi olmaları gerekiyor. Özlem hanım bunu başardı. Pozitif enerjisi, işine duyduğu saygı ve bilgisiyle hem oğlum hem ben şimdi daha iyiyiz. Hem teşekkür ediyorum hemde herkese tavsiye ediyorum.
     19 Beğeni    

Özlem UŞAKLIGİL'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Hipnoz Derneği

Özlem UŞAKLIGİL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özlem UŞAKLIGİL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tahir ÖZAKKAŞ
Dr.Tahir ÖZAKKAŞ
İstanbul
Doktor
Halk Sağlığı
Nevhan VAROL
Psk.Nevhan VAROL
Değerli meslektaşım ve dostum Uzm.Psk.Nevhan VAROL'u ortak aldığımız uzun süreli eğitimlerden, kongre-atölye ve süpervizyon çalışmalarından tanımaktay...
Mehmet TEKNECİ
Dr.Mehmet TEKNECİ
Değerli meslektaşım Dr.Mehmet Tekneci'yi ortak aldığımız uzun süreli eğitimlerden, kongre-atölye ve süpervizyon çalışmalarından tanımaktayım. Kendis...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kozyatağı 19 Mayıs Mahallesi, Gürsoylu Sk. Kadıköy İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 234 97 14
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1966
(57 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1987
(36 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Psk.Özlem UŞAKLIGİL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Özlem UŞAKLIGİL Mesleki Videolar Videoları
-

23:05
Top