2007'den Bugüne 91,479 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU
Uzman Psikolog - Muğla

Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

32
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve ONURBİLEN KUNTERPsk.Merve ONURBİLEN KUNTER
Merve Onurbilen Kunter, uzun yıllardır eğitim yıllarımızdan profesyonel hayatımız boyunca tanıdığım, birlikte zaman geçirdiğim, bunları yaparken de ...

 
Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU'nun İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1985 (38 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Loran Sebuhyan
27.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101687
Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU ile 2007 yılında önce sosyal arkadaş ortamında başlayan arkadaşlığımız, karakterindeki güçlü yapı, mesleğine saygısı ve de gelişimine vermiş olduğu önemle beraber dostluğa dönüştü. İstanbul'da bulunduğu dönemde kendisine yönlendirdiğim arkadaşlarımın tedavilerindeki etkin rolü kendisine olan saygımı bir kat daha arttırdı. Kendisini klinik psikoloji alanında bir uzman olarak kesinlikle tavsiye etmekteyim. Arkadaşıma mesleki kariyerinde başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    
Emel Torum
26.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57498
Sevgili Melisa ile iş ortamında çalışmış olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum,benim için hem iyi bir dost hemde iyi bir iş arkadaşı oldu.İşinde çalışkan disiplinli ve çok hırslı bir kişi olarak aldığı hiçbir işi yarım bıraktığını görmedim.Çocuklarıyla sorun yaşayan ailelere olan yaklaşımı ve bu problemlere bulduğu çözüm yolları ile birçok aileyi büyük sıkıntılardan kurtardığına bizzat şahit oldum.Mesleki alanda hiç durağan olmayan, kendini hep geliştiren arkadaşımı herkese tavsiye ediyorum......
     6 Beğeni    
Daron Dedeoğlu
30.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47771
Lisans ve Yüksek lisans eğitimine ve kariyerinin başlangıcından bu güne dek gelişen sürece yakından tanıklık etmiş biri olarak böylesine yetenekli, başarılı bir psikoloğa eş olarak sahip olmak cidden mutluluk verici. Özel hayatında da dinleyen ve problem çözen, ılımlı, sakin, gergin ortamları yatıştırıcı bir kişiliğe sahiptir. Bilişim yayıncılığı yaptığım süre zarfında bilgisayar dünyası ile ilgili yaşanılan sorunlara yaptığı yorumları ve yayınlanan yazıları ile bizi aydınlattığı için kendisine ayrıca teşekkür ederim. Kendisini sürekli yenileyen, mesleki gelişmeleri günü gününe takip etmeye çalışan ve işine gönül vermiş olan eşimin başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Miray Sözmen
17.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44266
Melisa Kucuk Dedoglu ile universite yıllarında tanıstım ve onun durustlugu,kararlılığı,sorun cözme odaklılığı,ustlendıgı gorevı mukemmel yapma ozelliği, zekası ve basarılılığıyla cok iyi bir psikolog olacagı bu yıllardan belliydi. Melisa'nın kararlılığı, kendıne guvenı ve bilgisi ona danısanar için cok buyuk bir fırsattır. yuksek lisans donemınde uzmanlıgını alırken bana da bırcok konuda danısmanlık yaptıgından onun dik durusu ve kararlılıgı ınsana evet dogru soyluyor,soyledıklerını dınlemelıyım dedirtmekte ve kişide farkındalık yaratmaktadır. Özellikle cocuk alanındaki çalışmaları ve bilgisi ile klinik psikoloji alanında bir uzman olarak kesinlikle tavsiye etmekteyim.Arkadasima basarılarının devamını dılerim.
     6 Beğeni    
Merve Onurbilen Kunter
16.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44248
Melisa Küçük Dedeoğlu ile üniversite yıllarında tanışma imkanı buldum. Okul yıllarından beri çalışmayı seven, disiplini yüksek ve idealist bir yapısı bulunmaktadır. Kendisi bir meslektaş olarak rahatlıkla tavsiye edebileceğim biri. Etik değerlere saygısı, iş disiplini ve konusundaki bilgisiyle kesinlikle danışılabilecek bir uzman psikolog. Danışanlarına karşı oldukça ilgili olan Melisa Küçük her anlamda araştırmacı kişiliğiyle kendini ortaya koymaktadır. Başarılarının devamlı olacağından eminim.
     5 Beğeni    
Eda Çınar
6.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44004
Melisa Hanım ile aynı hastanede çalışmamızdan sebep psikologluk anlamında kaydettiği başarıları yakından görme fırsatına eriştim, gönül rahatlığı ile çevremdeki kişileri kendisine emanet ettim bu kişilerden olan geri dönüşler beni hiç mahçup bırakmadı. İnsanlara olan yaklaşımı ve kişiliğinizi etkilemeden gerçekleştirdiği sohbet havasındaki terapileri yaşam adına güçlü bir motivasyon kaynağı diyebilirim. Kendisine, bana olan desteklerinden dolayı burda da teşekkür etmek isterim.
     6 Beğeni    

Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve ONURBİLEN KUNTER
Psk.Merve ONURBİLEN KUNTER
Merve Onurbilen Kunter, uzun yıllardır eğitim yıllarımızdan profesyonel hayatımız boyunca tanıdığım, birlikte zaman geçirdiğim, bunları yaparken de ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 227 37 03
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(38 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2007
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel linkedin hesabı

Uzm.Psk.Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Melisa KÜÇÜK DEDEOĞLU Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video

06:30
Top