2007'den Bugüne 82,718 Tavsiye, 26,146 Uzman ve 18,356 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Özlem DEMİRCİ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

18

[Psk.Özlem DEMİRCİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özlem DEMİRCİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

20
(%95.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Özlem DEMİRCİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Özlem DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beste ALİMERTDyt.Beste ALİMERT
Beste Hanım'la, Pınar Ersöz sayesinde tanıştım. Tanıdığım en olumlu insanlardan biridir Beste Hanım. Mesleğinde olduğu kadar insan ilişkilerinde de ço...
Teoman GÜNDÜZFzt.Teoman GÜNDÜZ
Teoman Bey'le psikolog bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Mesleğini çok seven, kendini geliştirmeye önem veren, danışanlarını çok iyi dinleyip özen ...
Andaç YEŞİLYURTDyt.Andaç YEŞİLYURT
Andaç Bey'i, kendisinden hizmet alan bir danışanım sayesinde tanıdım. Olumlu ve sıcak yaklaşımı ilk dikkatimi çeken özellikleri olmuştur. Tanıdıkça me...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"En ilginç ikilem ancak kendimi olduğum gibi kabul ettikten sonra değişebilmemdir" Carl Rogers

Özlem DEMİRCİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Bireysel Danışmanlık

*Çocuk Psikolojisi ve Danışmanlık

*Çocukta Davranış Bozuklukları

*Ergen Psikolojisi ve Danışmanlık

*Ergenlikte Davranış Bozuklukları

*Aile İçi İletişim Problemleri

*Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Gelişim ve Eğitimi

*Çocuk ve Ergenlerde Okul Başarısızlığı

*Çocuk ve Ergenlerde Yalan Söyleme

*Çocuğunuza Sınır Koyma

*Gençlerin Meslek Seçimi

*Sınav Kaygısı

*Çift Danışmanlığı

*Evlilik Öncesi Çift Danışmanlığı

*Cinsel İşlev Bozuklukları( VAJİNİSMUS - ERKEN BOŞALMA)

*Aile Danışmanlığı

*Evliliğe Hazırlık

*Evlilik Öncesi Karar Verme Süreci

*Boşanma Sürecinde Çift Danışmanlığı

*Aldatma

*Boşanma Süreci ve Çocuk
...[Devamı...]

Özlem DEMİRCİ Özgeçmiş CV Psk.Özlem DEMİRCİ'nin Özgeçmişi
Özlem Demirci ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2002 yılında Konak Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.
2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Bu dönemde anaokulunda ve fizyoloji laboratuarında staj yaptı. Çeşitli Sosyal Sorumluluk projelerinde görev aldı. Çocuk bakıcılığı yaptı.
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Sinirbilim Yüksek Lisans programını tamamladı. Tez çalışması için İki Uçlu (Bipolar) Bozukluk tanılı hastalar ve yakınlarına nörobilişsel testler uygulayarak sağlıklı kişilerle karşılaştırdı.
2007-2011 arasında özel eğitim alanında, zihinsel ve işitme engelli çocuklar ve aileleriyle çalıştı.
2011 Ekim'de Carol& Byron Norton'dan Deneyimsel Oyun Terapisi I. ve II. Modül Eğitimlerini aldı.
Psikodrama Grup Yöneticiliği Kursu I. Aşama'yı tamamladı....[Devamı...]

Özlem DEMİRCİ Tavsiye Yazıları Özlem DEMİRCİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 basak (Danışan)
 IP: 24.133.83.YD

18-07-2014
 TavsiyeNo: 70277
Hayatimin en zor donemini ozlem hanim sayesinde atlattim.her yanina gittigimde kendimi huzurlu hissediyordum ve terapiler bana cok iyi geldi.iyki zor donemimde ozlem hanimla tanismisim kendimi cok sansli hissediyorum.tekrar guclendim ve simdi olaylara cok daha farkli bakiyorum.ozlem hanim cok icten cok samimi gercekten karsisindakini gercek anlamda anlamaya calisan biri.insanin hayatta kendisine en iyi yapicagi sey gercekten kendini anlayabilmesidir diye dusunuyorum ve bana bu yolda rehberlik ettiginiz icin size sonsuz tesekkur ederim..
     Beğenin    

 S.C. (Danışan)
 IP: 176.41.254.W

17-12-2013
 TavsiyeNo: 64832
Bir psikologla görüşmeye karar verdiğimde bu kadar isabetli bir seçim yapabileceğimi düşünmüyordum. Tesadüfen internetten bulduğum İSMER ve Özlem hanım benim için gerçekten bir dönüm noktasıdır. Yıllar önce yine bir sorunum için başka bir psikolgla görüşmüş kendimi olduğumdan daha kötü, hatta ciddi bir vaka gibi hissetmiştim. Devam edemeyip bir sonuç da alamadım tabi... Önyargımın bu denli kolay kırılacağını, tedaviden bu kadar olumlu ve hızlı sonuç alacağımı sanmıyordum ama Özlem hanımla görüşmemizin ilk dakikalarında doğru yerde olduğumu fark ettim. Tüm seanslarımızda konuya hakim oluşu, işini severek yapması, danışana verdiği güven, gözlerindeki zeka pırıltısı ve yüzündeki tatlı insancıl ifade benim için doğru yerde olduğumun kanıtı. Bir uzman yardımı almak isteyip de cesaret edemeyen herkese tereddütsüz ve tüm samimiyetimle Özlem Demirci'nin doğru kişi olduğunu söyleyebilirim.
     Beğenin    

 SEO (Danışan)
 IP: 176.43.124.YJ

22-10-2013
 TavsiyeNo: 63521
Bir yakinimi kaybettigim için destek almaya karar verdim.Özlem Hanım'ı çalıştığı kurumun internet sitesi kanaliyla buldum.Hala da yardimini aliyorum. EMDR tekniğiyle sayesinde tanistim.Teknik konusunda baslangıçta emin değildim.Ancak neticede bende cok ise yaradi. Özlem Hanım bu tekniği cok basarili uyguluyor. Güven veren, güleryüzlü, etkin dinleyen, çok zeki, sempatik, sakin ve huzur veren bir kişilik. Beni anladığını hissettiriyor. Yaptığı iş bence çok zor ama işini çok sevdiğini düşünüyorum ve başarili buluyorum. Çalıştıgi kurum, gorusme odalari, ortam danismanlik almak icin yeterli, gerekli her sey düşünülmüş. Kendisine çok tesekkur ediyorum.
     4 Beğeni    

 döndü (Danışan)
 IP: 88.246.179.YCY

24-09-2013
 TavsiyeNo: 63079
özlem hanımla tanışalı yaklaşık altı ay oldu. Bu zaman icinde bazı şeylerin tamamen kendimde kalamıyacağını kendimin baş edemediğimi öğrendim. kendime özğüvenimi kazandım. buda bana yaşama sevincini kazandırdı. aile ilişkilerimde büyük değişiklikler oldu iyi yönde artık hayatıda ailemide çok seviyorum. Kendisinden hala terapi almaya devam ediyorum...Başka kişilere de tavsiye ediyorum.Alanında uzmanlaşmış birinin desteğini almanın çok büyük faydaları var. İnsan olarak herkesin bu tür yardım almasına gerek olduğunu düşünüyorum.
     Beğenin    

E.Ender ÇEKER Fotoğraf  Psk.E.Ender ÇEKER
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-09-2012
 TavsiyeNo: 53920
Özlem Hanımı tanıştığımız kurumda tanıma fırsatım oldu. Çalışma alanlarımızın ortak oluşu ve bilgi paylaşımı yapabildiğimiz değerli bir meslektaşımdır. Özlem hanım vaka takibinde çok başarılı ve özverili çalışmasıyla ön planda olduğunu gördüğüm, alanında yenilikçi yaklaşımlarıyla başarılı olduğuna inandığım ve bu başarısını gözleyebildiğim bir meslektaşımdır. Kendisine başarılar diliyorum ve çocuk ve ergen konusunda sıkıntı yaşaya bütün ailelere içtenlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 NİHAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.8.255.YWL

08-06-2012
 TavsiyeNo: 51725
Özlem'le birlikte psikodrama grup yöneticisi eğitimi almaktayım.Kendisini yaklaşık iki senedir tanıyorum. Sürekli öğrenmeye açık,kendini geliştiren ,farkındalığı çok yüksek ,yeniliklere ve eleştiriye açık bir arkadaş.. Neşeli ,canlı,güleryüzlü dinamik ve işini severek yapan bir arkadaş.. Şu anda birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla da ortamında sevilen birisi. Ergen ve çocuk psikolojisi konularında kendisi yeterli ve başarılı bir arkadaş. Herkese kendisiyle tanışmalarını bütün kalbimle tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    

 belma boyacıoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.56.216.J

07-06-2012
 TavsiyeNo: 51710
Özlem Demirci, kendini ve kariyerini geliştirmek adına çok okuyan okuduklarını çevresi ile paylaşan, öğrendiklerini içselleştirmek adına çaba gösteren bir arkadaşımdır. Fikirlerine ve çıkarımlarına saygı duyar, güvenirim. Onun tavsiye ettiği kitapları okumaya çalışırım. İngilizcesi çok iyi olduğundan yabancı yayınları çok iyi takip eder. Kendisi ile Psikodrama Yönetici Yetiştirme sertifika programında birlikte çalışıyoruz. Esprili yanını geliştirerek, psikolojik danışmanlık ve eğitim alanında başarılı olacağını düşünüyorum.
     Beğenin    

 Murat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.247.55.YYL

03-05-2012
 TavsiyeNo: 50863
Uzman psikolog özlem Demirci yi esimin is arkadaşı olması vasıtası ile tanıyorum. Kendisi psikoloji bölümünde yüksek lisans yapıp uzman psikolog unvanını almış biridir. Esimin meslek grubunda psikoloji bölümünde yüksek lisans yapmamasına rağmen kendini uzman psikolog olarak tanıtan kisilerin varlığını duyuyor ve şaşırıyorum. Fakat özlem Hanim aldığı egitimlere olsun, psikoloji bölümünde yaptıgı yüksek Lisansıyla olsun kendini geliştirmiş bir paikologdur. Özlem hanımı tavsiye ediyorum..
     Beğenin    

 Hale ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.169.15.ZZW

08-03-2012
 TavsiyeNo: 49145
Özlem Demirci'ye kişisel problemlerin için başvurdum. Kendisi ile 5 seans görüştüm. Geribildirimleri harikaydı. Benim hiç fark etmediğim şeyleri fark etmeme sebep oldu. Problemlerini farklı bir bakış açısı ile görmem bana çok fayda sağladı. Özlem Hanım'ın yumuşak bir mizacı ve güven veren bir tarzı var. Alanında bilgi sahibi olduğu da yaklaşım biçimden ve seçtiği kelimelerden anlaşılıyor. Ben Özlem Demirci'yi yardım almak isteyen herkese çekinmeden öneriyorum. Çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum.
     7 Beğeni    

 Tugce (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.246.65.YCC

01-02-2012
 TavsiyeNo: 47866
Ozlem hanimi İSMER Aile Danisma Merkezinde yeni tanimis olmama ragmen kendisi ile ozellikle ogle aralarinda sohbet edebilme imkani buldum.uzman psikolog ozlem demirci mesleki gelisimine oldukca ozen gosteren bir psikolog.kitaplara olan aski ve okudugu sayisiz kitap ilk etapta dikkatimi ceken en onemli unsur.iyi bir dinleyici,iyi bir insan.en guzeli durust,iyi sir tutan,guzel yonlendiren uzman psikolog ozlem demirciyi psikolog arayan kisilere tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Andaç YEŞİLYURT Fotoğraf  Dyt.Andaç YEŞİLYURT
İzmir - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-01-2012
 TavsiyeNo: 47400
Psikolog Özlem hanım şahsen tanıdığım oldukça güleryüzlü ve sempatik bir insan. Yanındayken pozitif enerjisini hemen hissedebilirsiniz. Özellikle çocuk konusunda çok başarılı çalışmaları olan ve onlarla çok iyi anlaşan ve sorunlarına çözümler üreten bir uzman. Aynı zamanda şaşırtıcı derecede çok fazla okuyan ve araştırma yapan bir arkadaşım. Kendisini çok başarılı buluyorum ve tebrik ediyorum. Yardım almak isteyen herkese çekinmeden önerebileceğim iyi bir psikolog olduğunu söyleyebilirim.
     3 Beğeni    

 Pınar Kurt (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 194.27.172.YW

11-01-2012
 TavsiyeNo: 47200
Özlem Demirci ile yüksek lisans programında birlikte aldığımız yüksek lisans dersleri boyunca kendisinin yaptığı sunumlarda onun analitik düşünme becerisine, zekasına ve sadeliğine hayran kalmıştım. Hiç bilmediğiniz bir konuyu ele alışı, yorumlayışı ve aktarışındaki sadelik onun bu konuda ne kadar donanımlı olduğunun bir göstergesidir. Kendi kişisel gelişimi ile ilgili sürdürdüğü çaba takdire değerdir. Çünkü her psikologun çıkması gereken iç yolculuğa o çoktan başlamış ve bu yolda oldukça ilerlemiştir. İyiliksever, çevresindeki insanlara karşı duyarlı, esprili ve sevecen biridir. Bunu, dışarıdaki davranışlarından da anlayabilirsiniz ama evinde sizi ağırladığı zaman emin olursunuz. Müthiş misafirperverdir ve yanında kendinizi çok rahat hissedersiniz çünkü açık ve içten davranır. O size baktığında zihninin başka bir yerinde herhangi başka bir fikir dönmediğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca çalışkan ve disiplinli yapısı bilimsel merakıyla birleşir. Bu özelliklerinin onu çok iyi bir psikolog yaptığını düşünüyorum.
     1 Beğeni    

 eda (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 141.196.147.ZJF

31-12-2011
 TavsiyeNo: 46823
Özlem ile aynı kurumda çalıştık çok sevdiğim bi arkadaşımdır.1 Yıla yakın işitme engelli çocuklarla çalıştık özlem fevkalade yaratıcı bir psikologdur ve en önemlisi çok iyi bir dinleyicidir.Özlem iş konusunda çok çalışkan hep yeni fikirler üreten,bilgi alış verişi yapan bi arkadaşımdır.Özellikle çocuk psikolojisi ve ergen psikolojiisnde her geçen gün alanında dahada iyiye gidiyo ve kendini her geçen gün geliştiriyo kesinlikle ergen ve çocuk psikolojisi konusunda danışabileceğiniz uzman bir psikologdur.
     1 Beğeni    

Teoman GÜNDÜZ Fotoğraf  Fzt.Teoman GÜNDÜZ
İzmir - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-12-2011
 TavsiyeNo: 46781
Uzman Psikolog Özlem Demirci ile tanışmamız yakın bir arkadaşım aracılığı ile oldu.Aynı zamanda aynı ortamda çalışma fırsatı da buldum.Her zaman söylediğim gibi bir psikologtan öncelikle güleryüz,samimiyet, pozitif enerji beklersiniz.Bu açıdan Özlem Demirci harika bir seçim.Danışanlarından aldığımız geri bildirimler ise bu özelliklerinin yanında ne kadar başarılı bir uzman olduğunu kanıtlıyor.Sevgili arkadaşım Özlem'in başarılının devamını diliyorum.
     Beğenin    

 Buket (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.246.50.ZJB

17-11-2011
 TavsiyeNo: 45516
Psikolog Özlem hanımı bir akrabam vasıtasıyla tanıyorum. Kendisi son derece dinamik,problem çözmede yetenekli , ve konuşmaktan ve görüşmekten zevk aldığım biri. Kendisini iş yerinede ziyarete gittiğim de gördüm ki danışanlarının kendisinden memnuniyeti yüzlerine yansıyor. Çocuk ve ergen psikolojisiyle ilgilenen özlem hanım aile danışmanlık merkezinde danışanlarına hizmet verip onların problemlerine çözüm arıyor. Eğer sizin çocuklarınızında böyle problemleri varsa Özlem hanımla görüşebilir ve gerçek bir uzman yardımı alabilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Ceren Hıdıroğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 194.27.172.ZBY

14-11-2011
 TavsiyeNo: 45434
Özlemle yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık ve Özlem o günden beri benim hem en iyi arkadaşım hem de çok güvendiğim bir meslektaşım. Birlikte zaman geçirdiğimiz ve çalıştığımız zamanlar onun yanımda olması benim için her zaman motivasyon ve güven kaynağı olmuştur. Her şeyden önce, onun hayata baktığı pencere, renkli, insani ve büyük bir pencere. İnsani ve duyarlı yanının ve bu bakış açısının onu bu alanda çok değerli kıldığını düşünüyorum. Yerinde saymayan ve zaman aktıkça kendini sürekli yenileyen ve zenginleştiren bir beyni var. Ele aldığı bir konuyu duyarlılıkla, derinliğine ve özveriyle inceleyeceğini ve problemler karşısında yaratıcı çözümler üreteceğini düşünüyorum. Özlem, güncel olarak psikodrama, oyun terapisi alanlarında kendini geliştirmiş ve geliştirmekte olan biri. Özellikle çocuk ve ergenlerle yapacağı çalışmalarında güvenilir, etik bir psikolog ve sinirbilim alanında yapmış olduğu uzmanlıkla da alanında geniş bir bakış açısına sahip, nörobilişsel değerlendirmeler konusunda da tavsiye edebileceğim bir psikolog.
     1 Beğeni    

 Funda Cakirlar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.145.ZBW

23-10-2011
 TavsiyeNo: 45047
Özlem ile calistigimiz kurumda tanismistik. Is konusunda karsilikli bilgi alis verisine acik ve cok caliskan bir arkadasimdi. Asagidaki nedenlerden Özlem´itavsiye ederim: * cok iyi bir dinleyici, * cok bilgili, * kendini mesleki anlamda cok iyi gelistirmesini bilen, * cok caliskan, * disiplinli * cok basarili, * cok yaratici, * isini ciddiye alan, * cok dürüst ve * acik sözlü. Iki yildir ayni kurumda calismadigimiz halde hala iletisimiz var. Cok sadik ve cok iyi arkadas.
     2 Beğeni    

 Psk.Gökçe GÖKÇÜMEN
Konya - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-10-2011
 TavsiyeNo: 45008
Özlem ile Boğaziçi Üniversitesi'ndeki 5 yıllık öğrencilik hayatımızda neredeyse sürekli beraberdik. Pekçok ödev ve projede birlikte çalıştık. Açıkçası, Özlem'in araştırmacı yapısı ve olaylara farklı açılardan bakabilme yeteneğinden çok faydalandım. Benim Özlem'de en takdir ettiğim özellik mesleğini sadece bir meslek olarak değil de kendi ve çevresindekilerin hayatını daha iyi hale getirme aracı olarak görmesidir. Hayat boyu gelişime inanan Özlem, her fırsatta kendini geliştirmek için farklı sertifika programlarına, eğitimlere ve atölyelere katılmaktadır. Özellikle çocuk ve ergenlerin yaşadıkları sorunlarda hem onlara hem de ailelerine en iyi şekilde danışmanlık yapacağına inandığım Özlem'e meslek hayatında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

Özlem DEMİRCİ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : İnsanları iyileştiren güç, duygularını, yüreklerini, bedenlerini ve beyinlerini bulmaları ve bütünlemeleridir. Virginia Satir


Özlem DEMİRCİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(555) 671 00 49
(9:00-18:00 Saatleri arasında uygundur.Müsait olmadığında arayan kişiye geri dönülecektir.)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi- Dokuz Eylül Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Özlem DEMİRCİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Özlem DEMİRCİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Özlem DEMİRCİ Mesleki Videolar Videoları
-

aile danışmanlığı, okuma yazma problemleri, kardeş kıskançlığı, sigara içen ergen, uyum problemleri, çocuk psikolojisi, içe kapanıklık, çiş kaçırma, ergenlerde karşı cins, okulda başarısızlık, okul başarısı, çekingenlik, kaka kaçırma, ergenlerde cinsellik, sınav kaygısı, davranış problemi, özgüven eksikliği, saldırgan çocuk, çocukta mastürbasyon, sınava hazırlık, davranış problemi izmir, ergen psikolojisi, çocukta çalma davranışı, çocukta küfür, çocukta uyku problemi, uzman psikolog, aile içi iletişim, çocukta yalan söyleme, çocuğa sınır koyma, ergende uyku problemi, ergenlik dönemi, çocuklarla iletişim, ergende yalan söyleme, ergene sınır koyma, kardeşe kötü davranma, ergenlik dönemi izmir, ergenle iletişim, ergende çalma davranışı, mutsuz çocuk, arkadaş edinememe, dikkat eksikliği, sosyal fobi, agresif ergen, mutsuz ergen, izmir psikolog, hiperaktivite, ödev yapmada isteksizlik, saldırgan ergen, öğrenme güçlüğü, izmir uzman psikolog


23:22
Top