2007'den Bugüne 86,339 Tavsiye, 26,852 Uzman ve 19,190 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeliha EREN
Psikolojik Danışman - İstanbul
Çocuk, Ergen, Yetişkin, Aile Danışmanlığı, Grup Çalışmaları ve Yetişkin Eğitimleri,

Zeliha EREN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeliha EREN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(%58.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zeliha EREN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeliha EREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cem KAYAPsk.Cem KAYA
Cem Kaya ile 2008 yılından bu zamana çeşitli projelerde birlikte çalışmaktayız. Son zamanlarda Bizim Aile Destek programı projesinde seminer ve grup ç...

Zeliha EREN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Devinim Davranış Geliştirme Merkezi
Şemsettin Günaltay Caddesi Civelek Apartmanı No:151 Kat:2 Daire:6 Erenköy
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi (1997 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeliha EREN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Zeliha EREN'in Özgeçmişi
EĞİTİM
Maltepe Üniversitesi-Psikoloji, İnsan Bilimleri Ve Felsefe Yüksek Lisans Programı, Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı 2008–2012

Marmara Üniversitesi – Atatürk Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 1993-1997

İŞ TECRÜBESİ
Devinim Davranış Geliştirme Merkezi (2010)
Öğretmen Akademisi Vakfı (2010) Kısmı Zamanlı Eğitmen
Çocuk, Ergen, Yetişkin ve Aile Danışmanlığı, Eğitmen
Beyaz Köşk Çocuk Evi (2010) Çocuk ve Aile Danışmanlığı
TED İstanbul Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu (2007–2010) Aile Danışmanlığı, Rehber Öğretmen
Çağdaş Yaşamı Koruma Derneği(2007) Etkileşim Grubu Yardımcı Terapist
İstanbul Üniversitesi Bakırköy Sağlık Yüksek Okulu (2007) Etkileşim Grubu Grup Yöneticisi
Antalya Ruh Bilim Okulu (2006) “Yunus Terapi” ile farklı gelişenlerle terapi çalışması (2 Ay)
Aura Psikoterapi, Sanatla Tedavi ve Eğitim Merkezi(2004–2006)...[Devamı...]

Zeliha EREN'in Makaleleri Zeliha EREN'in Makale ve Yazıları
3 Makale
1 Yazı/Döküman

Zeliha EREN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dilara KAZANCI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53147
Zeliha Eren ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanışmış olduğum, 5 yıldır alanda yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğim, saygıdeğer bir meslektaşımdır. Kendisinin benim için en önemli özelliği ileri derecede meslek ahlakına sahip olmasıdır. Çalıştığı her konuda eğitim almış olup, hasta haklarına son derece saygılıdır. Bir bilim insanında olması gereken, araştırma, kendi yetki ve sınırlarını bilme ve yönlendirme konusunda son derece dürüsttür. Yapmış olduğu seanslar tamamen psikoloji ve klinik alanının objektif verilerine dayanmaktadır. Dürüstlüğünün ve insan haklarına duyduğu saygının yanı sıra son derece güler yüzlü olması da danışanlarının kendisini rahatça ifade edebilmesi için olumlu yönde katkı yapmaktadır.
     1 Beğeni    
Aslıhan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2012
TavsiyeNo: 49068
Arkadaş tavsiyesi ile tanıştığım Zeliha hanıma ergenlik çağındaki kızımın, evimizin içindeki huzursuzluktan dolayı yaşadığı sıkıntılarla nasıl başa çıkabilir diye görüştük.Kızıma dostane yaklaşımı sayesinde kızım sıkıntılarıyla başa çıkmanın yollarını kavradı.Aile içerisindeki sıkıntılarımız içinde eşim ve bana da verdiği tavsiyelerle ailemizi daha iyi şekillendirme yolunda nasıl hareket etmemiz gerektiğini sağladı. Olumlu yönde büyük bir yol aldığımıza inanıyorum.
     Beğenin    
Osman E.
9.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48157
Zeliha Eren' i çok uzun yıllardır tanımaktayım. Mesleğe başladığı ilk yıllardan bu zamana kadar mesleğine verdiği değeri, mesleğinin her aşamasında görme şansını yakalayan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; Zeliha Eren, işini ciddiye alan, meslek etiğini önemseyen ve her şeyden önemlisi kendini geliştirmekten asla yorulmayan bir uzmandır. Uzun yıllara dayanan tecrübelerinden yola çıkarak, mesleğine olan sevgisi ve birikimleri ile açmış olduğu Devinim Davranış Geliştirme' de kendi alanım ile ilgili birçok eğitim ve grup çalışmasına katılma şansına ulaştım. Kendisinden profesyonel yardımlar almış biri olarak da; Zeliha Eren' in pratikteki başarısını ve bireylere pozitif yaklaşımını deneyimleme fırsatına ulaştığımdan bireysel ve eğitim çalışmaları konusunda kendisini tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47470
Zeliha Erenle geçen sene tanıştım. Kendisi alanında uzman ve tecrübeli bir psikologtur. Zeliha Eren'in Devinim Danışmanlık merkezi bünyesinde gerçekleştirdiği aile eğitim programına katıldım. Düzenli olarak yaptığımız eğitim programında kendim ve ailem için ayrıntılı ve gelişimimi destekleyici bilgiler aldım. Eğitimler sırasındaki grup yönetimi ve alanındaki yetkinliği beni çok etkiledi. Aile eğitimleri verdiği ofisi çok sıcak ve huzurlu bir yer. Kendini geliştirmek isteyen, çocuğuyla daha iyi bir ilişki geliştirip gelişimine destek olmak isteyen tüm yetişkinlere tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Ceyla
17.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46337
Bana göre bir Psikolojik Danışman da bulunması gereken en önemli özellikler İletişim ve güven duygusudur.Zeliha Eren le tanıştığınızda bunu fazlasıyla hissedersiniz. Zeliha Eren bu mesleği yapan kişiler arasında işini keyifle yapan ve sahip çıkanlardan biri. Kendisiyle yetişkin eğitimleri sırasında tanıştık.Gerek birlikte çalışırken takım arkadaşlarıyla uyumu, güleryüzlü ve sıcak davranışları, anlayışlı, dinleyen,empati yapabilen,çözüm bulma konusunda destekleyici bir kişiliği olması;gerekse katılımcılara karşı güven veren duruşu onun mesleğiyle nasıl bütünleştiğini gösterir. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum ve psikolojik danışmana ihtiyaç duyan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Seyhan Sevinçler Togan
5.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45999
Üniversiteyi birlikte okuduğum, sonrasında Otistikler Derneği'nin entegrasyon kampında birlikte çalıştığım,Rorschach Testi eğitimini beraber aldığım; İş disiplini ve düzeni açısından titizlik gösteren, yaratıcı, hızlı çözümler bulan ve zorlu ortamlarda bile şevkle çalışan dinamik bir arkadaşımdır. Mesleğine gösterdiği hassasiyet ve gelişmeye açıklığı kendisini iyi bir iş arkadaşı ve başarılı bir terapist yapmıştır. Karşısındaki kişiyi objektiflik özelliğini koruyarak dinleyebilen, danışanları ile çalışmalarını etik ilkeler çercevesinde yürüten çalışkan bir arkadaşımdır. Zeliha Eren ile çalışmanızı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
F. Coşkun
2.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45919
Zeliha Hanımla bir yıl önce yetişkin eğitimi ile ilgili bir çalışmada tanıştım. Bu çalışmadan sonra birlikte öğretmenlerle ilgili sosyal sorumluluk projesinde birlikte çalışmaya başladık. Sonrasında Devinim Davranış Geliştirme Merkezinde ortak projeler yürütmeye başladık. Birlikte yetişkin eğitimi ile ilgili kurumlara yönelik çeşitli konularda eğitimler vermekteyiz. Bu çalışmalardaki disiplinli çalışması çalışmalarımızı olumlu yönde etkilemektedir. Deneyiminden, bilgisinden çok şey kazandım. İşine bağlılığı ve güvenilirliği öne çıkan özelliklerindendir. Kendisini tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Banu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45878
Merhabalar Zeliha Eren'den 7 yaşındaki kızım için destek aldım ve almaya devam ediyorum. Bana ve aileme, dünyaya farklı bir gözle bakmayı, mutlu bir çocuk yetiştirmeyi öğretti. Artık eskisi kadar ENDİŞELİ değilim. Bu durum kızımdan çok beni mutlu ediyor. Randevu saatlerinin esnek olması mesai saatlerimin dışında hizmet almamı sağlıyor. Kızım ve ailem adına Zeliha hanıma çok teşekkür ediyorum. Etrafına ışık saçmaya devam etmesi dileği ile tüm ihtiyaç duyan ailelere tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Sevgi KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45444
Zeliha Hanım ile yaklaşık 2 yıl önce tanıştık. Mesleki yoğunluk ve diğer yandan özel hayatımın getirdiği stresten ötürü benim için kötü zamanlar diyebileceğim bir süreçte yardımını aldım Zeliha Hanım ın. Güler yüzü, işini aşkla yapıyor olması ve profesyonelliği sayesinde kendime gelmemi sağladı. Uzun vadede huzur ve mutluluğumu tamamen Zeliha Hanıma borçluyum. Ona en samimi teşekkürlerimi gönderiyorum. Gerek kendisi gerekse çocukları psikolojik desteğe ihtiyaç duyanlara şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
K.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45297
Zeliha Hanıma bir arkadaşımın önerisi ile gittim. Hayatımda hiç bir şey bana göre yolunda gitmiyordu. İş hayatımda çok kötü dönemler yaşamaya başlamıştım. Kilo almıştım ve çok mutsuzdum. Hiçbirşeye güvenim kalmamıştı. Kendime küsmüş, her işte başarısız olacağımı düşünmüştüm. Ve Kendimi değersiz hissettiğim bir dönemde karşılaştık. Görüşmelerimizde kendime güven konusunda çok gelişme gösterdim. Gücümü yeniden toparladım. Yeniden işime adapte olabildim. Güven veren tutumu ve yakaladığı ayrıntılar kendimle ilgili çok şey keşfetmemi destekledi. Pozitif yapısı, olayları irdelemesi ve olumlu yapısı ile kendime güvenimi kazandım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Hasan B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45274
Zeliha Hanımla 3 sene önce verdiği bir seminerde tanıştım. İş yerinde yaşadığım sorunlar konusunda kendisinden destek aldım. Ben sorunlarımın iş yerinden kaynaklandığını düşünürken kendimi değerlendirdiğim bir görüşme süreci yaşadık. Sorunların neden kaynaklandığını ve sorunlarımı nasıl çözeceğimi öğrendim. Kendisi ile görüştüğüm sıralarda kendimle ve nasıl iletişim kurduğum ile ilgili daha öncesinden hiç farkedemediğim birçok şey farkettim. Sakinliği ve kendinden emin olması bana çok güven verdi. Güvendikçe herşeyi çok rahat anlattım. Anlattıkça sorunlarımı çabuk çözümledik. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Cem Kaya
31.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45203
Zeliha Hanım ile 2008 yılından bu yana birlikte çalışmaktayız. Son zamanlarda aile eğitimleri projemizi hayata geçirmekteyiz. Tüm planlamaları ve çalışmalarıda Zeliha Hanımın ofisinde hazırlamaktayız. Ofis çalışmalarımızı hayata geçirmek için uygun şekilde planlanmış bir yer. Bunun yanı sıra ofisin sıcak havası, keyifli tasarımı huzur vermekte. Zeliha Hanımın yaptığı işlere yoğun emek vermesi ve ciddiyeti çalışmaların kalitesini arttırıyor. Eğitim Planlamalarımızda da Zeliha Hanımın tecrübesi ve önerileri önemli bir yer tutuyor. Bir meslaktaşı olarak Zeliha Hanımı psikolojik danışman desteğine ihtiyacı olan kişilere tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Esin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45163
Kendisi ile ortak bir ortamda karşılaştım ve tanıdım. Zeliha EREN"le görüşme yaptım ve destek aldım. Yaklaşımı ve tutumu beni sürece kolay adapte olma konusunda hayli destekleyiciydi. Görüşmelerim benim için çok olumlu sonuçlara ulaşmamı sağladı. Gereksinim duymanız durumunda kesinlikle tavsiye ederim. Sakin, destekleyici ve olumlu bir tutumu var. Güleryüzlü ve sıcakkanlılığı ile güven veriyor. Ofis ortamının da sıcaklığı kendisinden destek alma konusunda rahatlatıcıydı.
     4 Beğeni    
Nilay Bihter Baltacı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45132
Zeliha Hanımla yaklaşık 2 senedir tanışıyoruz. Firmamıza etkin satış ve pazarlama eğitimi vermesi sebebiyle kendisiyle tanışmıştık. Bu konuda çalıştığım sektör itibariyle çok fazla eğitim aldım. Fakat işimde uygulayabileceğim ve beni ciddi anlamda geliştirdiğini farkettiğim eğitim Zeliha Hanım tarafından bana sunuldu. En önemli özelliği güler yüzü ve uygulanabilecek faydalı bilgiler vermesi oldu. Müşterilerim ile görüşmelerimde karşı tarafın aktif yada pasif direncini nasıl kıracağımı onun sayesinde öğrendim. Daha sonra kişisel gelişimin için Zeliha Hanım'ın danışanı oldum. İşyerindeki başarımın en büyük yardımcısı olarak onu görüyorum. Kendime güvenimini artırdığı ve bana işlerimde kattığı ciddi artılar için ona minnettarım.
     6 Beğeni    
Arif BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45121
Zeliha Hanımla üç sene önce tanıştık. Hayatımda önemli değişiklikler yaşadığım bir dönem geçiriyordum. Her şey üst üste gelmeye başlamıştı. Hayatımda ki bir çok şeyi kontrol edemez hale gelmiştim. Bir arkadaşımın önerisi ile Zeliha Hanıma gitmeye başladım. İlk görüşmeden itibaren süreçle ilgili net bilgi vermesi, güler yüzlü olması ona güven duymama sağladı. Görüşmeler ilerledikçe kendimle ilgili bir çok şeyin farkına vardım. Hayatımda benden kaynaklanan sorunlarla zorlanmadan baş etmeye başladım. O dönemdeki destekleri için kendisine teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45068
2009 yılından itibaren kaygı problemlerimle başa çıkmaya çalışıyordum fakat ben çabaladıkça daha da kaygılarım artış gösteriyordu ve bu durum bende olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaya başlamıştı. 2010 yılının ilk aylarında Zeliha Hanım'ın ofisine gitmeye karar verdim. Ona kaygılarımdan bahsettim ve bunlarla başa çıkmanın yollarını öğrenmek istediğimi dile getirdim. Vakit kaybetmeden bu konu hakkında çalışmaya başladık ve kısa zaman içinde olumlu sonuçlar aldık, ben bu zaman süresince kaygılarımla başa çıkmayı öğrendim. Samimiyetiyle, başarısıyla ve verdiği güvenle bana destekde bulunan Zeliha Eren'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve çekinmeden herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Zeliha EREN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeliha EREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cem KAYA
Psk.Cem KAYA
Cem Kaya ile 2008 yılından bu zamana çeşitli projelerde birlikte çalışmaktayız. Son zamanlarda Bizim Aile Destek programı projesinde seminer ve grup ç...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Devinim Davranış Geliştirme Merkezi
Şemsettin Günaltay Caddesi Civelek Apartmanı No:151 Kat:2 Daire:6 Erenköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 369 05 75
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1997
(24 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Zeliha EREN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Zeliha EREN Mesleki Videolar Videoları
-

19:02
Top