2007'den Bugüne 81,745 Tavsiye, 25,954 Uzman ve 18,159 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeliha EREN
Psikolojik Danışman - İstanbul
Çocuk, Ergen, Yetişkin, Aile Danışmanlığı, Grup Çalışmaları ve Yetişkin Eğitimleri,

Zeliha EREN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Zeliha EREN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

16

[Psk.Dnş.Zeliha EREN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeliha EREN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(%58.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Zeliha EREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Zeliha EREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cem KAYAPsk.Dnş.Cem KAYA
Cem Kaya ile 2008 yılından bu zamana çeşitli projelerde birlikte çalışmaktayız. Son zamanlarda Bizim Aile Destek programı projesinde seminer ve grup ç...

Zeliha EREN'in Makaleleri Zeliha EREN'in Makale ve Yazıları
3 Makale
1 Yazı/Döküman

Zeliha EREN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Zeliha EREN'in Özgeçmişi
EĞİTİM
Maltepe Üniversitesi-Psikoloji, İnsan Bilimleri Ve Felsefe Yüksek Lisans Programı, Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı 2008–2012

Marmara Üniversitesi – Atatürk Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 1993-1997

İŞ TECRÜBESİ
Devinim Davranış Geliştirme Merkezi (2010)
Öğretmen Akademisi Vakfı (2010) Kısmı Zamanlı Eğitmen
Çocuk, Ergen, Yetişkin ve Aile Danışmanlığı, Eğitmen
Beyaz Köşk Çocuk Evi (2010) Çocuk ve Aile Danışmanlığı
TED İstanbul Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu (2007–2010) Aile Danışmanlığı, Rehber Öğretmen
Çağdaş Yaşamı Koruma Derneği(2007) Etkileşim Grubu Yardımcı Terapist
İstanbul Üniversitesi Bakırköy Sağlık Yüksek Okulu (2007) Etkileşim Grubu Grup Yöneticisi
Antalya Ruh Bilim Okulu (2006) “Yunus Terapi” ile farklı gelişenlerle terapi çalışması (2 Ay)
Aura Psikoterapi, Sanatla Tedavi ve Eğitim Merkezi(2004–2006)...[Devamı...]

Zeliha EREN Tavsiye Yazıları Zeliha EREN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Dilara KAZANCI Fotoğraf  Psk.Dilara KAZANCI
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-08-2012
 TavsiyeNo: 53147
Zeliha Eren ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanışmış olduğum, 5 yıldır alanda yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğim, saygıdeğer bir meslektaşımdır. Kendisinin benim için en önemli özelliği ileri derecede meslek ahlakına sahip olmasıdır. Çalıştığı her konuda eğitim almış olup, hasta haklarına son derece saygılıdır. Bir bilim insanında olması gereken, araştırma, kendi yetki ve sınırlarını bilme ve yönlendirme konusunda son derece dürüsttür. Yapmış olduğu seanslar tamamen psikoloji ve klinik alanının objektif verilerine dayanmaktadır. Dürüstlüğünün ve insan haklarına duyduğu saygının yanı sıra son derece güler yüzlü olması da danışanlarının kendisini rahatça ifade edebilmesi için olumlu yönde katkı yapmaktadır.
     1 Beğeni    

 Aslıhan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.244.85.BF

06-03-2012
 TavsiyeNo: 49068
Arkadaş tavsiyesi ile tanıştığım Zeliha hanıma ergenlik çağındaki kızımın, evimizin içindeki huzursuzluktan dolayı yaşadığı sıkıntılarla nasıl başa çıkabilir diye görüştük.Kızıma dostane yaklaşımı sayesinde kızım sıkıntılarıyla başa çıkmanın yollarını kavradı.Aile içerisindeki sıkıntılarımız içinde eşim ve bana da verdiği tavsiyelerle ailemizi daha iyi şekillendirme yolunda nasıl hareket etmemiz gerektiğini sağladı. Olumlu yönde büyük bir yol aldığımıza inanıyorum.
     Beğenin    

 Osman E. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.52.ZYW

09-02-2012
 TavsiyeNo: 48157
Zeliha Eren' i çok uzun yıllardır tanımaktayım. Mesleğe başladığı ilk yıllardan bu zamana kadar mesleğine verdiği değeri, mesleğinin her aşamasında görme şansını yakalayan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; Zeliha Eren, işini ciddiye alan, meslek etiğini önemseyen ve her şeyden önemlisi kendini geliştirmekten asla yorulmayan bir uzmandır. Uzun yıllara dayanan tecrübelerinden yola çıkarak, mesleğine olan sevgisi ve birikimleri ile açmış olduğu Devinim Davranış Geliştirme' de kendi alanım ile ilgili birçok eğitim ve grup çalışmasına katılma şansına ulaştım. Kendisinden profesyonel yardımlar almış biri olarak da; Zeliha Eren' in pratikteki başarısını ve bireylere pozitif yaklaşımını deneyimleme fırsatına ulaştığımdan bireysel ve eğitim çalışmaları konusunda kendisini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Nur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.8.246.ZL

20-01-2012
 TavsiyeNo: 47470
Zeliha Erenle geçen sene tanıştım. Kendisi alanında uzman ve tecrübeli bir psikologtur. Zeliha Eren'in Devinim Danışmanlık merkezi bünyesinde gerçekleştirdiği aile eğitim programına katıldım. Düzenli olarak yaptığımız eğitim programında kendim ve ailem için ayrıntılı ve gelişimimi destekleyici bilgiler aldım. Eğitimler sırasındaki grup yönetimi ve alanındaki yetkinliği beni çok etkiledi. Aile eğitimleri verdiği ofisi çok sıcak ve huzurlu bir yer. Kendini geliştirmek isteyen, çocuğuyla daha iyi bir ilişki geliştirip gelişimine destek olmak isteyen tüm yetişkinlere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Ceyla (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.1.YWY

17-12-2011
 TavsiyeNo: 46337
Bana göre bir Psikolojik Danışman da bulunması gereken en önemli özellikler İletişim ve güven duygusudur.Zeliha Eren le tanıştığınızda bunu fazlasıyla hissedersiniz. Zeliha Eren bu mesleği yapan kişiler arasında işini keyifle yapan ve sahip çıkanlardan biri. Kendisiyle yetişkin eğitimleri sırasında tanıştık.Gerek birlikte çalışırken takım arkadaşlarıyla uyumu, güleryüzlü ve sıcak davranışları, anlayışlı, dinleyen,empati yapabilen,çözüm bulma konusunda destekleyici bir kişiliği olması;gerekse katılımcılara karşı güven veren duruşu onun mesleğiyle nasıl bütünleştiğini gösterir. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum ve psikolojik danışmana ihtiyaç duyan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Seyhan Sevinçler Togan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.108.3.ZL

05-12-2011
 TavsiyeNo: 45999
Üniversiteyi birlikte okuduğum, sonrasında Otistikler Derneği'nin entegrasyon kampında birlikte çalıştığım,Rorschach Testi eğitimini beraber aldığım; İş disiplini ve düzeni açısından titizlik gösteren, yaratıcı, hızlı çözümler bulan ve zorlu ortamlarda bile şevkle çalışan dinamik bir arkadaşımdır. Mesleğine gösterdiği hassasiyet ve gelişmeye açıklığı kendisini iyi bir iş arkadaşı ve başarılı bir terapist yapmıştır. Karşısındaki kişiyi objektiflik özelliğini koruyarak dinleyebilen, danışanları ile çalışmalarını etik ilkeler çercevesinde yürüten çalışkan bir arkadaşımdır. Zeliha Eren ile çalışmanızı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 F. coşkun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.245.YWL

02-12-2011
 TavsiyeNo: 45919
Zeliha Hanımla bir yıl önce yetişkin eğitimi ile ilgili bir çalışmada tanıştım. Bu çalışmadan sonra birlikte öğretmenlerle ilgili sosyal sorumluluk projesinde birlikte çalışmaya başladık. Sonrasında Devinim Davranış Geliştirme Merkezinde ortak projeler yürütmeye başladık. Birlikte yetişkin eğitimi ile ilgili kurumlara yönelik çeşitli konularda eğitimler vermekteyiz. Bu çalışmalardaki disiplinli çalışması çalışmalarımızı olumlu yönde etkilemektedir. Deneyiminden, bilgisinden çok şey kazandım. İşine bağlılığı ve güvenilirliği öne çıkan özelliklerindendir. Kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Banu (Danışan)
 IP: 78.176.59.ZYF

01-12-2011
 TavsiyeNo: 45878
Merhabalar Zeliha Eren'den 7 yaşındaki kızım için destek aldım ve almaya devam ediyorum. Bana ve aileme, dünyaya farklı bir gözle bakmayı, mutlu bir çocuk yetiştirmeyi öğretti. Artık eskisi kadar ENDİŞELİ değilim. Bu durum kızımdan çok beni mutlu ediyor. Randevu saatlerinin esnek olması mesai saatlerimin dışında hizmet almamı sağlıyor. Kızım ve ailem adına Zeliha hanıma çok teşekkür ediyorum. Etrafına ışık saçmaya devam etmesi dileği ile tüm ihtiyaç duyan ailelere tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Sevgi KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.235.26.ZB

14-11-2011
 TavsiyeNo: 45444
Zeliha Hanım ile yaklaşık 2 yıl önce tanıştık. Mesleki yoğunluk ve diğer yandan özel hayatımın getirdiği stresten ötürü benim için kötü zamanlar diyebileceğim bir süreçte yardımını aldım Zeliha Hanım ın. Güler yüzü, işini aşkla yapıyor olması ve profesyonelliği sayesinde kendime gelmemi sağladı. Uzun vadede huzur ve mutluluğumu tamamen Zeliha Hanıma borçluyum. Ona en samimi teşekkürlerimi gönderiyorum. Gerek kendisi gerekse çocukları psikolojik desteğe ihtiyaç duyanlara şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 K.A. (Danışan)
 IP: 78.179.69.YCW

03-11-2011
 TavsiyeNo: 45297
Zeliha Hanıma bir arkadaşımın önerisi ile gittim. Hayatımda hiç bir şey bana göre yolunda gitmiyordu. İş hayatımda çok kötü dönemler yaşamaya başlamıştım. Kilo almıştım ve çok mutsuzdum. Hiçbirşeye güvenim kalmamıştı. Kendime küsmüş, her işte başarısız olacağımı düşünmüştüm. Ve Kendimi değersiz hissettiğim bir dönemde karşılaştık. Görüşmelerimizde kendime güven konusunda çok gelişme gösterdim. Gücümü yeniden toparladım. Yeniden işime adapte olabildim. Güven veren tutumu ve yakaladığı ayrıntılar kendimle ilgili çok şey keşfetmemi destekledi. Pozitif yapısı, olayları irdelemesi ve olumlu yapısı ile kendime güvenimi kazandım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Hasan B. (Danışan)
 IP: 88.239.153.WZ

02-11-2011
 TavsiyeNo: 45274
Zeliha Hanımla 3 sene önce verdiği bir seminerde tanıştım. İş yerinde yaşadığım sorunlar konusunda kendisinden destek aldım. Ben sorunlarımın iş yerinden kaynaklandığını düşünürken kendimi değerlendirdiğim bir görüşme süreci yaşadık. Sorunların neden kaynaklandığını ve sorunlarımı nasıl çözeceğimi öğrendim. Kendisi ile görüştüğüm sıralarda kendimle ve nasıl iletişim kurduğum ile ilgili daha öncesinden hiç farkedemediğim birçok şey farkettim. Sakinliği ve kendinden emin olması bana çok güven verdi. Güvendikçe herşeyi çok rahat anlattım. Anlattıkça sorunlarımı çabuk çözümledik. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Cem Kaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.148.DD

31-10-2011
 TavsiyeNo: 45203
Zeliha Hanım ile 2008 yılından bu yana birlikte çalışmaktayız. Son zamanlarda aile eğitimleri projemizi hayata geçirmekteyiz. Tüm planlamaları ve çalışmalarıda Zeliha Hanımın ofisinde hazırlamaktayız. Ofis çalışmalarımızı hayata geçirmek için uygun şekilde planlanmış bir yer. Bunun yanı sıra ofisin sıcak havası, keyifli tasarımı huzur vermekte. Zeliha Hanımın yaptığı işlere yoğun emek vermesi ve ciddiyeti çalışmaların kalitesini arttırıyor. Eğitim Planlamalarımızda da Zeliha Hanımın tecrübesi ve önerileri önemli bir yer tutuyor. Bir meslaktaşı olarak Zeliha Hanımı psikolojik danışman desteğine ihtiyacı olan kişilere tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Esin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.172.28.YZB

29-10-2011
 TavsiyeNo: 45163
Kendisi ile ortak bir ortamda karşılaştım ve tanıdım. Zeliha EREN"le görüşme yaptım ve destek aldım. Yaklaşımı ve tutumu beni sürece kolay adapte olma konusunda hayli destekleyiciydi. Görüşmelerim benim için çok olumlu sonuçlara ulaşmamı sağladı. Gereksinim duymanız durumunda kesinlikle tavsiye ederim. Sakin, destekleyici ve olumlu bir tutumu var. Güleryüzlü ve sıcakkanlılığı ile güven veriyor. Ofis ortamının da sıcaklığı kendisinden destek alma konusunda rahatlatıcıydı.
     4 Beğeni    

 Nilay Bihter BALTACI (Danışan)
 IP: 81.214.255.YWB

27-10-2011
 TavsiyeNo: 45132
Zeliha Hanımla yaklaşık 2 senedir tanışıyoruz. Firmamıza etkin satış ve pazarlama eğitimi vermesi sebebiyle kendisiyle tanışmıştık. Bu konuda çalıştığım sektör itibariyle çok fazla eğitim aldım. Fakat işimde uygulayabileceğim ve beni ciddi anlamda geliştirdiğini farkettiğim eğitim Zeliha Hanım tarafından bana sunuldu. En önemli özelliği güler yüzü ve uygulanabilecek faydalı bilgiler vermesi oldu. Müşterilerim ile görüşmelerimde karşı tarafın aktif yada pasif direncini nasıl kıracağımı onun sayesinde öğrendim. Daha sonra kişisel gelişimin için Zeliha Hanım'ın danışanı oldum. İşyerindeki başarımın en büyük yardımcısı olarak onu görüyorum. Kendime güvenimini artırdığı ve bana işlerimde kattığı ciddi artılar için ona minnettarım.
     6 Beğeni    

 Arif BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.140.82.Y

27-10-2011
 TavsiyeNo: 45121
Zeliha Hanımla üç sene önce tanıştık. Hayatımda önemli değişiklikler yaşadığım bir dönem geçiriyordum. Her şey üst üste gelmeye başlamıştı. Hayatımda ki bir çok şeyi kontrol edemez hale gelmiştim. Bir arkadaşımın önerisi ile Zeliha Hanıma gitmeye başladım. İlk görüşmeden itibaren süreçle ilgili net bilgi vermesi, güler yüzlü olması ona güven duymama sağladı. Görüşmeler ilerledikçe kendimle ilgili bir çok şeyin farkına vardım. Hayatımda benden kaynaklanan sorunlarla zorlanmadan baş etmeye başladım. O dönemdeki destekleri için kendisine teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 selda (Danışan)
 IP: 88.241.171.YBB

24-10-2011
 TavsiyeNo: 45068
2009 yılından itibaren kaygı problemlerimle başa çıkmaya çalışıyordum fakat ben çabaladıkça daha da kaygılarım artış gösteriyordu ve bu durum bende olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaya başlamıştı. 2010 yılının ilk aylarında Zeliha Hanım'ın ofisine gitmeye karar verdim. Ona kaygılarımdan bahsettim ve bunlarla başa çıkmanın yollarını öğrenmek istediğimi dile getirdim. Vakit kaybetmeden bu konu hakkında çalışmaya başladık ve kısa zaman içinde olumlu sonuçlar aldık, ben bu zaman süresince kaygılarımla başa çıkmayı öğrendim. Samimiyetiyle, başarısıyla ve verdiği güvenle bana destekde bulunan Zeliha Eren'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve çekinmeden herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Devinim Davranış Geliştirme Merkezi
Şemsettin Günaltay Caddesi Civelek Apartmanı No:151 Kat:2 Daire:6 Erenköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 369 05 75
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1997
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Zeliha EREN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Zeliha EREN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Zeliha EREN Mesleki Videolar Videoları
-18:11
Top